Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.16 0 0 472
Sziasztok, olvasgatom itt a hozzászólásokat, hogy távmunka lehetőségek közül nagyon sok az átverés, nem fizetnek stb. Gondolkoztatok már azon, hogy esetleg mlm-be kezdjetek? Az is egyfajta távmunka és vannak nagyon jó mlm cégek, ahol termékértékesítés folyik, tehát ha eladsz terméket, akkor pénzt kapsz. Nem muszály hálózatot építeni. Igaz, sokat kell tanulni, bele kell tanulni, de szerintem még mindig jobb tanulással tölteni valamennyi időt, már a tanulási idő alatt is tudsz pénzt keresni, mint keresgélni reménytelenül, vagy dolgozni valakinek, mint itt írtátok és aztán nem is fizet. Gondolom mlm ellenesek vagyok, tisztelet a kivételnek, de higgyétek el, hogy az egyik legtisztességesebb szakma, csak tényleg tudni kell, hogy melyik mlm céghez lépjél be. Hajdanán én is szkeptikus voltam ez ügyben, de most már egyre tisztábban látom, hogy ez az egyetlen lehetőség, hogy nyelvtudás és diploma nélkül valamire is vidd az életben. Bár biztosan vannak olyanok, akik szerencsések és találnak nem mlm-es távmunkát maguknak, de ritka, mint a fehér holló. Hajdanán én is távmunkát kerestem, de mindenhol, még a csapból is az mlm csöpögött. Nem bántam meg, hogy mlm-et választottam.
oroszlánka Creative Commons License 2008.08.25 0 0 469
Szia!

Már több emberrel felvettem a kapcsolatot, és sajnos mindenkinek ez a tapasztalata.
Jó nagy átverés! Mindenki kerülje el a J&T kft-t.
Előzmény: rdo-rje (468)
rdo-rje Creative Commons License 2008.08.25 0 0 468
pontosan....hja és elkezdtem nekik melózni...mert "megelőlegeztem a bizalmat"...nah, ezt nem szabad...a számat csak azért nem húzom miattuk, mert gyakorlatilag semmi anyagi kárt nem szenvedtem. Most nemrégiben léptem kapcsolatba egy hölggyel, aki szintén dolgozott nekik...szóval nem én vagyok az első akinek "rendszerösszeomlásmiatt" nem érkezett meg a heti jelentés, no meg a levélkéimre a válasz....mindegy, jtc : lapát-kuka...bekabbhattyák...:)
Előzmény: oroszlánka (456)
marylady Creative Commons License 2008.08.22 0 0 466
Nem mondod, okos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (464)
Tornagh Atya Creative Commons License 2008.08.21 0 0 465
Én eddig ezt a topikot a "kedvenceim" között jegyeztem: időről időre benéztem. De most törlöm a sorból.

Ha ennyi a forgács, teljesen indokolt, hogy sok fa van.
marylady Creative Commons License 2008.08.21 0 0 463
Szia
Én nem jelenkesztem, akartam de rajötem hogy ha nincs aki felvesz kölcsönt akor ingyen kell dolgoznom.
Előzmény: oroszlánka (458)
FOCUS Creative Commons License 2008.08.18 0 0 460
Viccelsz bolondozol.
Előzmény: Törölt nick (459)
oroszlánka Creative Commons License 2008.08.17 0 0 458
Szia!

Mondjuk engem más is zavar itt. Semmi konkrét dolog nincs megadva. Szerződést sem küldtek.
Te is jelentkeztél?
Előzmény: marylady (457)
marylady Creative Commons License 2008.08.16 0 0 457
Szia
Neked mit mondtak hogy lesz ebből pénzed? Mert hogy nincs fix fizetés. Ha kevés az ember a ki fel tud venni kölcsönt akor te majdnem ingyen adod fel a hirdetéseket nekik.
Előzmény: oroszlánka (456)
oroszlánka Creative Commons License 2008.08.16 0 0 456
Szia!

A J@T Consultingra gondolsz? Én most kezdtem el.
Előzmény: rdo-rje (455)
rdo-rje Creative Commons License 2008.08.15 0 0 455
Jut eszembe! a másik "táv- vagy éppen otthonról végezhető" munka: jtc credit. Van valakinek velük kapcsolatban tapasztalata?
rdo-rje Creative Commons License 2008.08.15 0 0 454
A Távmunkaklubbal kapcsolatban engem az érdekel, hogy a külföldi munkákkal kapcsolatos kiadványaikban szereplő lehetőségek mögött vannak-e konkrétumok, vagy csak "kap valamit" az ügyfél azért, hogy ne érezze "ablakon kihajítva" a péndzét.
duhajos Creative Commons License 2008.08.09 0 0 453
Sziasztok!

Utána nézettem ennek a Datawebnek.
Állítólag minden munkásnak tartoznak,és egyáltalán nem tudnak fizetni! Van akinek 100ezer forinttal is tartoznak,és semmi jele annak,hogy fizetni akarnának.
Jó kis cég ez is!
marylady Creative Commons License 2008.07.31 0 0 450
Jó napot mindenkinek!
Ha tud valaki valodi távmunkát vagy számitogépes munkát nagyon szépen kérem szojon nekem is a következö cimre kmarya@citromail.hu.
Nagyon köszönöm.
marylady Creative Commons License 2008.07.31 0 0 449
Helló
Én is úgy jártam a távmunkaklubon,nekem is úgy írja ki az adatmásolás-nál,szerintem átvágás az egész hogy ne kelesen fizetni nekünk. Szerintetek fizetek valakinek valamikor?
Rillababy Creative Commons License 2008.07.30 0 0 448
Sziasztok. Én távmunkáról érdeklődnék. Dolgozik valaki Nyirkos Tamásnak? Mennyire hiteles? Vagy átvágás az egész. Jó lenne tudni vmit mielőtt utalok neki pénzt. Egyszer kíváncsi lennék, hogy ha végigcsinálnám, mi lenne belőle. Vajon tényleg kapnék munkát, és ki is fizetnének. Nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagyunk. Én például 4órában dolgozom. Kedd, szerda, csütörtökön itthon vagyok. És kéne valami mellékállás. Tervezzük, hogy lakást veszünk, stb. De persze sehol munkalehetőség. Akim tud segítsen, vagy ha ismeri a fent említett illetőt. Köszi
Tornagh Atya Creative Commons License 2008.07.29 0 0 447
Elnézést kérek, összetévesztettem a párhuzamos topikkal (Otthonról végezhető munka). Bocsánat, meleg van.
Tornagh Atya Creative Commons License 2008.07.29 0 0 446
Érdekes... Nyom nélkül eltűnt innen a 441-es hozzászólásom, meg most a legutolsó. Pedig meglehetősen ártatlanok voltak.
oroszlánka Creative Commons License 2008.07.29 0 0 445
Szia!

Szerintem ez egészen más dolog.
Előzmény: Sefer Raziel (444)
Sefer Raziel Creative Commons License 2008.07.29 0 0 444
szia platan72! elolvastam mit ír a linked, valóban nem rossz, de ezzel az erővel Te ingyen csinálhatsz egy honlapot valamelyik szolgáltatónál, pl: ultraweb, freeweb (most nem reklámozom, csak példának), és akkor Te adhatod ki a banner helyedet, és nincs senki fölötted. nekem ez jobban tetszik, mint hogy itt regizel, de ahogy gondolod....
oroszlánka Creative Commons License 2008.07.29 0 0 443
Ha a Távmunkaklubnál akarsz adatmásolási munkát foglalni ezt írja ki:

FIGYELEM Ön a munkaszerveren több munkát végzett, mint amennyit bejuttatott a rendszerbe, ezért a munkakiosztási szerverről nem vehet le munkát, jelenleg a munkakiosztási szerverre csak a munka feltöltés engedélyezett. Ön még nem adott le munka megbízást. Az On-line munkakiosztási szerveren a munkafolyamat kétirányú. Ezért a munkák elvégzésével párhuzamosan munka megbízások leadása is kötelező.
Az Ön által leadott munkák mennyisége: ,-Ft. Munkák leadásához kérje a központtól az Ön tagsági idejének megfelelő mennyiségű reklámanyagot (szórólapok, névjegykártyák), melyek segítségével tudja ajánlani a rendszer szolgáltatásait, és munka megbízásokat tud bejuttatni a rendszerbe. 2.000,-Ft értékű leadott munka után a rendszer ismételten engedélyezi a munkakiosztási szerveren történő munkavégzést. Az leadott és felvett munkák arányát a rendszer folyamatosan figyeli és a munkaszerver egyensúlyban tartja.

jó, nem?!
platan72 Creative Commons License 2008.07.26 0 0 442
Hallott valaki erről a munkáról valamit??
http://ikernet.hu/netesmunka/
Nekem jónak tűnik, de azért érdekelne a véleményetek!
Sefer Raziel Creative Commons License 2008.07.21 0 0 440
Sok átverés van... a törvényben benne van, hogy a munkaadónak nem kéne fizetni azért, hogy valaki munkát kapjon. úgyhogy aki már azt mondja, hogy pár száz, vagy x összeg kell az elinduláshoz, az kamu! úgyhogy figyeljetek!
Tornagh Atya Creative Commons License 2008.07.20 0 0 439
Nem ismerős a párhuzamos topikban többször is megnevezett cég?


Otthonról végezhető munka


Nem sokáig csinálják már ezt.
Előzmény: Távmunkás (438)
Távmunkás Creative Commons License 2008.07.20 0 0 438
Jó neked.Engem most vertek át.
A cég dolgoztatott de fizetni nem akar a röhej az,hogy fillérekért várta el,hogy tisztességesen dolgozzak.Mikor mondtam,hogy ennyiért nem éri meg,azzal jöttek,hogy nincs több pénzük erre elkezdtünk tárgyalni a pénzről.Azóta sem egyeztünk meg.
De rohadt 900 ft-tal tartozik ami igazából 9000 ft lenne minimum.
Most újra toboroz csak a másik eddig még fel nem töltött honlapjához keres bepalizható embereket.Akiknek nem fizet és persze ők is felteszik majd a kérdést 900 ft-ért pereljek???Számolj!100 emberx900 ft=90ezer ft.Ezt minden hónapban eljátsza,és semmi költsége sincs.
Szóval ha valaki tud olyan távmunkát ahol fizetnek is,jussak eszébe.Előre is köszi!
Ha valaki ráismer a történetre jelentkezzen!Többen talán többre megyünk.
Sefer Raziel Creative Commons License 2008.07.15 0 0 437
Hello! Létezik távmunka! Én honlapszerkesztőként dolgozok, pedig egyetemista vagyok. Keresetem kb. 100-120 000 ft között van havonta. Vőlegényem ugyanitt fordító. Bár az tény, hogy nekünk nagy mákunk volt, hogy megtaláltik ezt a munkát. Sajnos elég kevés ilyen van... De ne adjátok fel!
Bizsi1 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 435
Sziasztok!
A Távmunkaklub nevű céggel kapcsolatban van-e valakinek bármilyen tapasztalata?
Hódmezővásárhely weblapján a fórumok között találtam kifejezetten velük foglalkozó topic-ot, de szinte minden hozzászólás "moderálva" vagy törölve lett. Egy másik fórumról az egész topic törölve lett. Ez azért elég furcsa, nem?
Aki tud valamit, kérem írjon, akár magánba is: bizsi@monornet.hu címre.
rutkaiéva Creative Commons License 2007.12.10 0 0 434

Hello, van valaki akinek jó tapasztalata is van internetes munkákkal kapcsolatban?

 

Más. Kérdés. Van ez a könyv-ajánlós internetes MLM, (nem merem ideírni a nevét) de itt az van, hogy 10 dollárért vásárolni kell könyvet utána meg feliratni embereket stb. És akkor majd kapsz jutalékot. Erről hallott valaki? Nekem az nem tetszik, hogy 10 dollárt havonta rá kell költeni, innentől tiszta piramis játék.

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.21 0 0 432


  Sziasztok,


  Ezt ismeri valaki? Netalántán használja is?
 
 www.elance.com 


 
happy.gamer Creative Commons License 2007.10.18 0 0 430
Tisztelt forumozok! A www.zeladon.hu affiliate managert keres. Otthonról végezhető munka, affiliate partnereket kell keresni. Bérezés: 1-2% a partner lánc teljesítményéből. Jelentkezés itt vagy az admin-kukac-zeladon-pont-com -on. Kizárólag a komputer játékokhoz értő vagy affiliate / sales tapasztalatokkal rendelkező fiatalokat várunk. CV és rövid vázlat a munkatervről szükséges. Az email cime az egyszeruseg vegett legyen "affiliate manager jelentkezes" Köszönettel, zeladon admin

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!