Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3211

Thornak még nincs is hivatalosan volt férje, mert csak nov közepén lesz az első válási tárgyalása, úhhogy férj van, igaz, hónapok óta külföldiában. De nem a Csokis.

 

Néhány bölcsesség a korra vonatkozóan, amit én kaptam ma:

 

Tegnap a bulin a meztelen táncosnő azt mondta, hogy menjünk fel a
lépcsőn
a szobájába és keféljünk egy óriásit.
Erre én: Vagy-vagy, cica, a kettő nem megy.
Lehet, hogy megöregedtem?

****

"Vasárnap átjött Géza egy sakkpartira, és amikor ajtót nyitottam
gratulált
az új krokodilbőr cipőmhöz. Basszus, pedig mezítláb voltam.
Lehet, hogy megöregedtem?"

****

"Amikor Jolika hosszas rábeszélésre végre benyúlt a nadrágomba, a
pacemakerem kinyitotta a garázskaput.
Lehet, hogy megöregedtem?"

****

"Ha a feleségem nem vesz melltartót, az arca a kétszeresére nyúlik
meg.
Lehet, hogy megöregedtünk?"

****

"A múlt héten valami kalandot szerettem volna becsempészni az
életembe, és
ezért dupla adag hashajtót vettem be.
Lehet, hogy megöregedtem?"

****

"A tarokkpartnereim mázlistának tartanak, mert már háromszor is
megtaláltam
minden segítség nélkül a kocsimat a bevásárlóközpont
parkolójában.
Lehet, hogy megöregedtünk?"

****

"Az éjszakai kaland már csak azt jelenti, hogy megint nem ébredtem fel
időben ahhoz hogy még kiérjek a WC-re.
Lehet, hogy megöregedtem?"

****

"Nem a rendőr utasított, hogy lassítsak, hanem az orvos.
Lehet, hogy megöregedtem?"

****

"Nem érdekel, hogy hova megy az asszony, csak nekem ne kelljen vele
mennem.
Lehet, hogy megöregedtem?"

Előzmény: Csokis (3206)
Csokis Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3210
Most gyütt egy kupac bölcsesség egy másik topikban. Itt van egy pár:

Mottó: Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen!!!

- Tegnap este, amikor hazaértem, a feleségem arra kért, hogy vigyem el
valami drága helyre. Kivittem a benzinkúthoz.
- A szex kedvért megnősülni olyan, mint venni egy Boeing 747-est az ingyen
mogyoró miatt.
- Mindig így fogsz szeretni?
- Mindig. Csak lehet, hogy nem mindig téged!
- Amíg keresed az igazit, jól érezheted magad az esélyesekkel is.
- Az Úr nekem feladatot adott, mikor erre a világra küldött. De olyan
kurvára le vagyok maradva, hogy valószínűleg örökké fogok élni.
- Eddig buta voltam, de vettem egy 360 fokos fordulatot.
- Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.
- Dédanyám olyan öreg volt, hogy mikor rászóltam, viselkedjen korához
illően, meghalt.
- Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekektől kaptam.

Ps.: Nem az az élvezet, ha nincs semmi dolgunk. Az az igazi, ha sok van, és
mégsem csinálunk semmit.
Csokis Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3209
Mivel nem tudom, hogy te mennyi vagy, ez utóbbi akár sértés is lehet. (Bár akkor jól tartod magad.) :-P
Előzmény: Thor (3205)
Thor Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3208

Ehh, mittudodte! :) Csokis az, aki tud élni! :)

1ébként láttam. Szeretett tezsvérem mintegy két éve vált, ölég csúnyán elhízva, nos a különköltözés után ledobált 15 kilót. 31 évesen.

Előzmény: lakos (3204)
dorka1971 Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3207
Jaj, ilyeneket, hogy egyél meg napi 1 kg parízert öt részre osztva, meg hasonlók? Persze, h estére mán hányingere van az embernek tőle...
Előzmény: Caipi (3200)
Csokis Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3206
Lassan mondom, hátha Orbán Viktor és Lendvai Ildikó is olvassa: nem én vagyok Thor volt férje. :-)
Előzmény: lakos (3204)
Thor Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3205
Aszittem, annyi vagy mint én, vagy fiatalabb. Ezért bók? :)
Előzmény: Csokis (3199)
lakos Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3204
Ja hogy már nem megy, csak ment. :)
Előzmény: Csokis (3203)
Csokis Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3203
Lemaradtál az előzményekből. Úgy 5-6 évvel. :o)
Előzmény: lakos (3202)
lakos Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3202
Nálatok valami szado-mazo megy hajnalban, vagy mi?:)
Előzmény: Thor (3198)
Csokis Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3201
És értelmesek? :-)
Előzmény: Caipi (3200)
Caipi Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3200

Itt a munkahelyemen hárman is rohamszerűen kísérleteznek a fogyással, mindhárom fiatalabb Nálad, kettő huszonéves.

Az egyik salátákon él, a másik müzliszeletet reggelizik, a harmadik időnként csinál egy-egy fura fogyókúrát.

Előzmény: Csokis (3199)
Csokis Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3199
Már annál is, merthogy nem egészen egy hónap múlva egy éves a lányom. Mégis, mit gondoltál? (Azért kedves vagy, vehetem bóknak?) Mellesleg láttál te már értelmes pasit ennyi idős kor előtt fogyókúrázni?
Előzmény: Thor (3197)
Thor Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3198

Uppsz, ez az index volt, nem én :)

Bár belátom, kell azért ahhoz egy idő, hogy valaki felmérje, nem neki való a hajnali flagellálás, el tudjon képzelni valami jobbat is hajnalonta, és kiszálljon :)

Thor Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3197

Te már ennyire öreg vagy, kedves szerzetes barátom? :-O

 

Előzmény: Csokis (3182)
Thor Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3196

Te már ennyire öreg vagy, kedves szerzetes barátom? :-O

 

Előzmény: Csokis (3182)
Csokis Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3195
Hát ez bizony így van. Ennek elkerüléséért mindent meg is teszek. Most is például hevesen unatkozom, hogy ne hajtsam szét a szervezetemet a heves mukával.
Előzmény: dorka1971 (3194)
dorka1971 Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3194

Szerintem ebben nincs recept, hogy mikor érdemes, meg kell nősünlni, meg nemzeni, meg egyebek. Mert pl, ha valakinek 38 évesen születik gyereke, és 44 évesen elviszi az infarktus, az egy 6 évesnek hatalmas trauma. (nekünk most volt ilyen az ismeretségi körben, betegség más, életkor kevesebb, és az apa ottmaradt 3 gyerekkel...) 

Az én nagymamáim pl. nagyon élvezik, hogy dédunokáik vannak, együtt passiánszoznak a lányommal, a másik meg hímezni tanítja, mert a nagymama se mér rá ilyenekre...

Előzmény: DN3 (3188)
DN3 Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3193
Igen, az nekünk is jól jött annakidején.
Előzmény: Csokis (3192)
Csokis Creative Commons License 2005.10.21 0 0 3192
A nyugdíjas nagyszülő azért komoly áldás, és segítség, míg a még aktív, dolgozóval nem megy sokra az ember. Bár esti szittelést, meg hétvégét az is vállal, de azért csak egy bármikor bevethető, gyorsreagálású nagyi az igazi.
Előzmény: DN3 (3191)
DN3 Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3191
Ha a fiam követte volna a példámat, akkor épp most lennék nagypapa. De szerencsére ő még kivár, és nem tesz velem ilyen csúfságot, hogy nagypapa legyek 44 évesen. Nekem nem hiányzik egyáltalán, megmondom őszintén, de a nejem már nagyon unokázna. Rám ne is számítson, mondtam neki, fiatal vagyok én még ehhez. :-)
Különben majd megváltozik a véleményem ha ott totyog a nyomomban az uncsi, és rángatja a nadrágomat.
Előzmény: Csokis (3190)
Csokis Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3190
Viszont fiatal nagypapa leszel, nekem meg már rezegni fog a fejem, és semmire nem leszek használható. Max az unokámnak lesz kin röhögnie. Na, tényleg alvás, mert holnap hattól munka hadának a lépte dobog.
Előzmény: DN3 (3188)
DN3 Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3189
Na, nekem a gardrób már megvan, de most tojok C5-re, vitorlásra, mindenre, kicsit élvezni szeretném inkább az életet. Jól érezni magam, és azzal foglalkozni szabadidőmben, amit szeretek.
Előzmény: Csokis (3187)
DN3 Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3188
Teljesen igazad van ezzel a 36 éves korban való nősüléssel. Annakidején én is úgy terveztem, hogy legkorábban majd csak valahogy 26 évesen házasodom, de hát mi a francot tehettem volna, ha egyszer 22 éves koromban belefutottam az aszonyba. Ráadásul ő majdnem 4 évvel idősebb nálam, ezért a gyerekekkel sem várhattunk túl sokáig. Mondjuk nem is akartam, mert tisztára gyerekmániás voltam akkoriban. :-)
És azt hittem, milyen faszántos dolog, hogy "kicsi" lesz majd a korkülönbség a gyerekek és köztem, de nem vettem figyelembe, hogy így is, úgy is megvan a generációs különbség, ráadásul a szülői felelőség, meg aggódás, meg nyavajgás az ettől független.
szóval nincs mit tenni, de ha újra kezdhetném, várnék harmincig legalább. Különben ez ma már tendencia úgy látom, az én időmben még a fiatalon nősülés volt a gyakori.
Előzmény: Csokis (3182)
Csokis Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3187
Mondjuk én millió dolgot tudok, amire még szükségünk lenne, de görcsölni nem fogok érte, az tuti. Ez mondjuk egy új gardróbnál kezdődik, egy megbízható, viszonylag új, dízel C5-össel folytatódik, és valahol a szép, nagy, budai lakásnál, a vitorlásnál, vagy a nyaralónál van a vége, de tojok rá. Ez egy program az elkövetkező 40 évre, aztán ami bejön belőle, az bejön, a többi meg kimarad.
Előzmény: Caipi (3186)
Caipi Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3186
Jóvanna, jóvanna, hasonló az életfelfogásunk.:-) Én sem értettem soha, hogy miért képzeli bárki, hogy minél többet tud felmutatni, annál boldogabb lesz. Pótléknak ugyan szoktam ilyesmit használni..:-).. de tudatosan, és az álmaimat attól még nem adtam fel. Nem is fogom soha. Amúgyis már rég megvan mindenem, amire igazán szükségem van. És karrierre sem vágytam egy percig sem, úgy gondolom, hogy azért dolgozom, hogy éljek, és nem fordítva. Görcsöljön aki akar - nem is irigylek tőlük semmit.
Előzmény: Csokis (3185)
Csokis Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3185
Mi a szent szart stresszeljek? Munkám van, lakásunk -még ha kicsi is- van, annyi pénzünk csak lesz, hogy a kocsiba benzint, a papába marosi kalbászt, meg fácánt tudjunk venni. Engem bazira nem izgatott volna, ha idén nem Ischián nyaralunk, hanem Binzunsteinné nagynénjénél a Balatonon, de volt ez a lehetőség occsójér', hát éltünk vele. Most mit görcsöljek? Legnagyobb bánatom jelenleg, hogy nincs fél millám a kisautót kilakatoltatni. Ettől még nem megyek Dunának!
Előzmény: Caipi (3184)
Caipi Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3184
De ugye tudjuk, hogy némelyek a gyerekkorból egyenesen a szenilitás korába lépnek...:-))) Ami Téged illet, megértelek, és teljesen igazad van. És tetszik is, hogy olyan láthatóan jól érzed magad családapaként és egy szálat nem stresszelsz.
Előzmény: Csokis (3182)
Csokis Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3183
Alapkérdés a jogászoknál:
- Mi a bigámia büntetése?
- A két anyós.
Előzmény: DN3 (3179)
Csokis Creative Commons License 2005.10.20 0 0 3182
Mi az, hogy intelligens réteg, meg kettős mérce? Amit beírtál az magának a szónak a definíciója, csak azért nem került be a szótárba/lexikonba, mert a női lektor kihúzta. :-) (Vö.: Lefekszik fűvel, fával, csak engem néz bokornak.) :-) Szóval szerintem egy pasinál az a felnőtt kor elérése, amikor ezen túl tudja magát tenni. Ahogy valaki pár napja fogalmazott, amikor az agya veszi át az irányítást. Nem véletlen, hogy régen a pasik sokkal később nősültek, mint ma, igaz, akkor fiatal nőket vettek el. Cserébe viszont könnyen tudtak példás családapák lenni. (Ja kérem, aki már nem a farka után megy, annak könnyű. :-) ) Viszont mára a nőknél is kitolódott a gyerekvállalás felső korhatára, az orvosoknak köszönhetően nem ketyeg annyira a biológiai óra. Én legalábbis nagy könnyebbségként(?) élem meg, hogy 36 évesen nősültem, és 38 évesen született meg a lányom, mert így nincs olyan érzésem, hogy bármiből kimaradtam volna. Kényelmesen, és örömmel babázom, nem frusztrál, hogy a gyerek miatt nem tudok már úgy pörögni, ahogy egyébként sem akarnék.
Előzmény: Caipi (3181)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!