Keresés

Részletes keresés

Crimson Avenger Creative Commons License 2006.08.11 0 0 325
Ehheh......dobnék egy hátraszaltót örömömben, ha tudnám őket fogni ! :-D

De sajnos nem. Amúgy egy rakat országnak saját anyanyelvű CN-je van.
Ezeknek mind saját honlapjuk van, és mindegyiken más-más a műsor.

A Japán CN-t is nagyon irigylem, mert azon meg minőségi Anime-ék mennek.
Bár ez náluk érthető...
Előzmény: JL rajongó (324)
JL rajongó Creative Commons License 2006.08.11 0 0 324
Csak nem tudod fogni azokat a CN-öket is?
Előzmény: Crimson Avenger (322)
redboybeach Creative Commons License 2006.08.10 0 0 323

  Sziasztok JL rajongok!

 

Nekem a Superman van meg a felsórólt 3-közül 3990-ért jutotam hozzá.

 

A Batman-t is meg akartam venni de az 4-DVD-s és 8400-ba kerül ugy hogy még várok.

 

A JL nek is van 2 DVD-je de csak a majmok városa és az orbitális átverés van rajtuk de mi azon már tul vagyunk meg ti is.

 

Hisz nagyon sokan a JLU-t várjuk Gyuri segitségével ha kész lesz vele addig is maradok az 1-2 évadnál.

Crimson Avenger Creative Commons License 2006.08.10 0 0 322
Az ausztrál cartoon network-ön adják a Superman animated-et, meg a legújabb Batman sorozatot.

Az amerikai CN-ön meg már rég leadták a JLU 5.dik évadját.

Ez nem ér ! :-(
Crimson Avenger Creative Commons License 2006.08.08 0 0 321
Nos, én eddig ezeket láttam magyar szinkronnal boltok polcain:







Reménykedem, hogy a JL-t is ugyanígy kiadják majd.
JL rajongó Creative Commons License 2006.08.08 0 0 320
Engem is érdekelne, hogy milyen rajzfilmek jelentek meg DVD-n. Azon a Batmanon kívül más még nem?

Egy kicsit más: furcsállom, hogy nincs anime-manga TV-csatorna, pedig szerintem erre is lenne igény (és ebbe a JL és hasonló rajzfilmek is beleférnének).
Ha lenne pénzem és szakértelmem, én biztos létrehoznám.
Szóval ha valaki ilyen TV-csatorna megalapításán gondolkodik, az értesítsen már engem, mert betársulnék. :-)
Előzmény: Crimson Avenger (319)
Crimson Avenger Creative Commons License 2006.07.31 0 0 319
Persze hogy vannak újabb részek, hiszen az epilógus a 4. évad vége.

Azért a 4.dik, mert ugyebár a normál JL-be van az első 2, a JLU-ban meg további 3 évad van, legalábbis a tv.com-on ez így van fent.

Szal az epilógus után jönne az 5.dik, a befejező évad újabb 13 résszel, de a magyar CN ezt még nem vette meg.
De ennek is eljő az ideje egyszer.

Amúgy a 92-es batman első szériáját már kiadták, láttam az Auchan-ban egy polcon. :-D
Ugyanúgy a Superman első szériája is megjelent nálunk.
karakin Creative Commons License 2006.07.31 0 0 318
akinek van msnene és sokat tud a jlu-rol és tudna beszélni egy kezsö rajongoval az irja meg az msn cimét vagy vegyen fek partnernak cimem karako.tomi@hotmail.com
oké
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.07.31 0 0 317

hello

sajna, nem pótolta a CN a hiányzó részt, így rögtön az Epilógus jött a hiányó után. így sajna várni kell kb 3 hetet, hogy az ismétlés elérjen oda, ahol hiányom van. Ha az meglesz, utána lehet kérni JLU-DVD-ket.

Amúgy a JLU_nak van még az Epilógus után is néhány része, legalábbis a cartoonnetwork.com-on van vmi ilyesmi infó: az epizódlistában több új cím is szerepel.

Szerintem nem lesz magyar hivatalos JL-DVD, mert nem kifizetődő a megjelentetés. Hiába adtak ki pár filmet, pl. Starcrossed, az egészre szerintem kevés az esély. Bár ki tudja? A '92.-es Batman-szériát is elkezdték kiadni, legalábbis az első x rész kijött már, vagy ki fog jönni. Azzal kezdődött elvileg ez a "nagy, szögletes állú" rajzstílus, ami asszem vmi dél-koreai lehet, mindenestere nagyon állat.

Gyuri

 

starcrossed Creative Commons License 2006.07.30 0 0 316

Sziasztok!

Ezúton csatlakoznék Opcsi Gyuri listájára. Sajnos nálunk nincs CN. :-( Ellenben a JL új epizódjait megnézném!

Köszi!

Előzmény: JL rajongó (315)
JL rajongó Creative Commons License 2006.07.29 0 0 315
Köszi a címet; így átfutva is jó az oldal.
Úgy látszik, a Liga újoncaiból többeknek van kedvence, mint a törzstagokból. :-)
Egyébként Opcsi Gyuri felveszi és DVD-re írja a részeket, úgyhogy ha kell, tőle tudsz majd kérni - remélhetőleg mielőbb elkészül velük.
Előzmény: Crimson Avenger (311)
Crimson Avenger Creative Commons License 2006.07.28 0 0 314
Ma leadták a 4. évadzáró részt, az Epilógust.

Furcsa epizód volt, amolyan jövőbetekintő.
Fény derült Batman legsötétebb titkára.

Ráadásul Amanda Waller segített megértetni Terry-vel (a jövőbeli batman),
hogy Batman nélkül sose lesz jó a világ.

Azért jó kis rész volt ez is.
Crimson Avenger Creative Commons License 2006.07.28 0 0 313
Crimson Avenger:







Úgymond "tartalék" ligatag.
Csak a legnagyobb vészhelyzet esetén küldik bevetésre.
Ezért nem sokat szerepel a sorozatban.

Először a This Little Piggy című epizódban tűnik fel, amikor keresik az átváltozott Diana-t.
Harc közben rövid ideig láthatjuk a Dark Heart epizódban.

Nem rendelkezik szupererővel, viszont átlagon felüli kiképzése, és méghalálosabb
fegyvere mindenben kárpótolja.

Legnagyobb szerepe az akciódús Patriot Act című részben van.
Erre viszont még várnunk kell, mivel ez az epizód az 5. évadban van.
Crimson Avenger Creative Commons License 2006.07.27 0 0 312
Ja igen, ma egy kicsit berágtam a CN-re, amiért azt az idióta végtelenített reklámot adták a JLU helyett. Szerintem az jobban érdekelte volna a nézőket.
Remélem, holnap bepótolják !

Amúgy a League Of Their Own 1, és 2 nem JL epizód.

A Static Shock című rajzfilmsorozatban vannak benne.
Az a lényege, hogy Static és Gear találkoznak az Igazság Ligájával,
és közösen oldanak meg egy küldetést.

Amúgy szinte minden ilyen Warner Bros. sorozat hősei találkoznak egymással.
Pl. a Justice League Unlimited szerepel egy Batman Beyond epizódban is, igaz, más felállásban.
Crimson Avenger Creative Commons License 2006.07.27 0 0 311
Jónapot.

Látom, nem csak én kedvelem ennyire ezt a sorozatot.
Örülök, hogy másoknak is tetszik.

Ezen az oldalon MINDENT megtudhattok a Ligatagokról, epizódokról:

http://www.worldsfinestonline.com/

A nick-emből lehet látni, hogy nekem ki a kedvenc tagom. :-)

Ebben az évben Amerikában már megjelent a JL 1. és 2. évada 4-4 DVD-n.

A JL Unlimited első 2 évada együtt szintén megjelent 4 lemezen pár hete.

Remélem, hamarosan itt nálunk is megjelennek ezek magyar szinkronnal.
Mert akkor én tűzök a boltba megvenni. :-)

De addig is már nagyon várom a befejező 5. évadot a Cartoon Network-ön.
Ebben végleg lezárul minden, és egy felejthetetlen kalandban lesz része hőseinknek.
Persze idővel biztos ez is a boltok polcaira fog kerülni. :-)
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.07.27 0 0 310

sziasztok

sajna, ma volt vmi gáz a toonamival, így a duel masters után nem folytatódott az adás, sem x-men, sem JLU nem volt.

de talán majd holnaptól ott folytatják, ahol tegnap abbahagyták.

jó hír, hogy az utolsó részek - noha önálló, különböző címeken futnak- egységes történetet képeznek, így én is így fogom majd dvd-re írni: nem egy-két 20 perces epizód lesz majd,hanem nagyon állat 100-120 perces extra hosszú film.

Gyuri

 

opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.07.25 0 0 309

na hello, jl-imádók! :)

egyszerűen szuper ez a JLU! Te, aki magyarul keresed a részeket: tudok majd segíteni, mert mindegyik epizód megvan magyarul a Cartoon Network-ről.

A többieknek is üzenem, hogy mindenki kaphat majd, csak még előbb magamnak akarom az összeset DVD-re megírni, azután majd tudok másolni mindenkinek, akinek kell.

Igaz, néhány szinkronhang megváltozott: pl. J'onn J'onnz-nak most Óberfrank Pál a hangja, és HawkGilr-nek sem Kocsis Mariann, noha egy részben még ő volt, aztán már más. De nem baj, mert mindegyik sztori izgalmas.

Legközelebb hozok pár új képet Huntriss-ról vagyis a Vadásznő-ről (ezen a néven szerepelt egy Batman-képregényben).

 

JL rajongó Creative Commons License 2006.07.24 0 0 308
Váááá! Ezek se semmi képek! Csak így tovább, Gyuri! Én sajnos még csak keveset tudtam megnézni az eddigi részekből. A legalsó kép abból a részből van, amit említettél, hogy gyerekké változtak? Elég furcsa.
Az nekem is tetszik, hogy az előző sorozatból visznek tovább eseményeket, pl. Mongul felbukkanása Superman születésnapján, vagy AMAZO visszatérése.
Előzmény: opcsi_gyuri (303)
Spyderke Creative Commons License 2006.07.20 0 0 307
Sziasztok! Tud nekem valaki abban segitteni hogy honnan tudok Justice League Unlinited részeket leszedni! Magyar és angol nyelvű is érdekelne!
shelmikedmu Creative Commons License 2006.07.20 0 0 306
Sziasztok. Nem tud valaki olyan oldalt, ahonnét le lehet tölteni magyarul a részeket?Nekem sajna angolul van meg az összes. Vagy nincs meg valakinek magyarul?Köszi
redboybeach Creative Commons License 2006.07.19 0 0 305

   

 

    Sziasztok!!!!!!!!

 

  Gyuri mikorra várhatom akkor a JLU részeit?

nullzero Creative Commons License 2006.07.19 0 0 304

Most csak ezért a sorozatért tettem fel a DC-t.

Lehet hogy egy kissé kezdő kérdés, de melyik hubról tölthető a JL magyarul vagy magyar felirattal?

Már az elég lenne ha egy magyar feliratot találnék hozzá, de eddig nem sikerült.

thx

 

opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.07.14 0 0 303

nna, még néhány kép.

még egy rész, és a JLU első szezonja teljes lesz nálam. a 2. szezonból még hiányzik pár rész, de azok is pótlásra kerülnek majd.

a tegnapi részből (Halottébresztés - Wake the Dead), kiderült, hogy Hawkgirl amolyan tartalékos, felfüggesztett státuszban volt a tanagariak támadása után. egyébként nagyon tetszik, hogy az eredeti sorozat eseményeit viszik tovább, pl. grundy is visszatér, persze csak azért, hogy ismét (?) meghaljon.

na, csak bírjátok nézni, és lemásolni...

Gyuri

 

JL rajongó Creative Commons License 2006.07.06 0 0 302
Az se volt rossz, amikor AMAZO (az android) tért vissza. Az egész liga kevés lett volna a megállítására.
Annak a résznek a végén tűnt fel Hawk Girl (gondolom először) a varázslónak az otthonában, aki valamiféle menedéket adott neki (meg AMAZO-nak is).
Előzmény: Warusz (301)
Warusz Creative Commons License 2006.07.04 0 0 301
Az jó kis rész volt, bár az embereknek nem tetszet a titkos lézer fegyver bevetése, azóta, vannak a egyesekkel igencsak roszban. Nekem van még 1 kis Igazság Ligája kulcstartom ami rubik kocka, de nagyon Made in Tiawan ha értitek mire célzok:).
JL rajongó Creative Commons License 2006.07.04 0 0 300

Az jó, ha flörtölések meg egyéb gyengédségek is szerepelnek a sorozatban. Azok olyan aranyosak tudnak lenni. :-)

Na de főleg az idegen lényekkel való összecsapások tetszenek, pl. az a rész, amelyben egy idegen űrhajó érkezett a földre, ami egy bolygóról bolygóra vándorló harci eszköz volt, és az egész Liga alig bírt a belőle kizúduló pókszerű robotokkal (az atomi méretűre összezsugorodni képes tudós-hős-ligatag fejtette meg, hogy mi is az valójában).

Előzmény: opcsi_gyuri (298)
JL rajongó Creative Commons License 2006.07.04 0 0 299

Sajnos nem tudom nézni rendszeresen. :-(((

De arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy Hawk Girl hogyan tért vissza a csapatba. Már volt az a rész, amiből már képet is raktam be ide, amin valamiféle alvilági kráterből száll fel HG, miközben néhány démon kergeti? Netán az a tüzes hátterű HG-ös kép is abból van, amit beillesztettél?

Előzmény: opcsi_gyuri (295)
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.07.03 0 0 298

hahó mindenki

 

a cartoon-on, ami most éppen cn jelű, hétköznap délelőtt is megy JLU, 11:10-től, plusz hétvégén is. mindenki nézze, mert marha jók az epizódok.

és nem is baj, hogy most nem annyira összefüggőek a részek, több karaktert meg lehet így ismerni, ráadául Fekete Kanári is összejött Zöld Nyíllal :) no meg WW veszettül flörtöl Batman-nel :))

És mindenkinek ajánlom a Gyerekjáték c. részt, mert az ismert szereplők vannak benne Gyerekként !!!! WW itt is odavan a kis 8 éves Batman-ért, Etrigán pedig állat démonbaba!

 

Gy

 

redboybeach Creative Commons License 2006.06.28 0 0 297

  Sziasztok!

 

Gyuri ha lehet akkor az új részeket is szeretném ha el küldenéd majd ha van rá esély mert sajnos egy részt se láttam de nagyon érdekel!

 

Amugy az új képek nagyon jók.

opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.06.26 0 0 296

ja, és még csak annyit, hogy természetesen veszem föl, és írom dévédére a jlu-epizódokat.

az a gond idáig, hogy a CN az első szezont összevissza adta, ráadásul nem is sorrendben, plusz még a Gyerekjáték című rész elejéről lehagyta a bevezetőt, így ez azonnal a főcímmel indul.

de semmi baj, mindent fognak biztosan ismételni, és akkor majd pótolok mindent.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!