Keresés

Részletes keresés

NICKTELEN Creative Commons License 2005.05.01 0 0 138
Talán annyi különbséggel, hogy főúri étkezésen a legnagyobb modortalanság a "csészét" kinyalni, míg ugye otthon...
Előzmény: kékszemű (137)
kékszemű Creative Commons License 2005.04.30 0 0 137

Ízkavalkád, mint egy főúri ebéden.

 

Előétel, leves, főétel, sajt, desszert, kávé.

 

És mindezt egyetlen 'csészéből' :-)))

Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.30 0 0 136

Azt hiszem, hogy elírtad. Nem "nincs ki"-t akartál? Ha már itt mindenki csak kerülgeti, pedig nem is forró (ideális esetben azért persze igen) és főleg nem kása, hát végjunk bele a közepébe.

 

Attól függ, több állapot, fázis van.

 

1. Ha sikerül valami csoda folytán abban az állapotában megközelíteni, amikor még száraz, ekkor még teljesen más az illata, íze.

 

2. A nedvesedés korai fázisában ezek lassan megváltoznak.

 

3. Amikorra már sikerül a lucskos állapotot elérni, akkor ismét egy változás tanúi leszünk.

 

4. Orgazmus előtti fázis, megváltozik a kozisztencia, és ezzel együtt az illat is és az íz is.

 

5. Orgazmus és refrakter fázis: a síkosító hatás megszűnik, ismét egy változás.

 

A fentiek a külső fertályra vonatkoznak, a nagyjakak, kisajkak és a csikló területre. Haladók képesek a hüvely falának első részét is ingerelni. Ott kicsit eltérőek a viszonyok a fiziológiás eltérések miatt.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (132)


NICKTELEN Creative Commons License 2005.04.29 0 0 133
Csak jelzem, hogy egy bajuszon-szakállon marad az illatból, de akár az ízből is akár...és így nem kel macskanőnek lenni, hogy érezze a nő is...
kékszemű Creative Commons License 2005.04.26 0 0 129

Legközelebb jobban megfigyelem a dolgot, de azt vettem észre, hogy a későbbi fázisban nem lehet érezni.

 

Lehet, hogy a libidó hirtelen fokozódása ÉS a mellbimbó szívása együttesen váltja ki.

 

Amúgy nem lehet krém, vagy testápoló, mert pont akkor a legmarkánsabb az íz, ha előtte zuhanyozik a hölgy.

 

Bár muff-vadász magyarázata sokkal tudományosabb, legalábbis arra a női populációra, akiket ő ismer.

Előzmény: zebrina (126)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.26 0 0 128
Tudnék áthidaló megoldást, ha érdekel :-)
(Ha jól belegondolok, legalább kettőt :-)
Előzmény: Törölt nick (121)
muff-vadász Creative Commons License 2005.04.26 0 0 127
Most elolvasva a beírásod arra következtettem, hogy valószínű hamar érkeztél a csajszihoz, és még nem volt ideje lemosni az előző pasi gecijét a melléről :-))
Előzmény: örökszingli (102)
zebrina Creative Commons License 2005.04.26 0 0 126
Ha a középsőt kihagyja, akkor a későbbi fázisban kerül a szájába, vagy közben magától elpárolog? :)
Előzmény: kékszemű (125)
kékszemű Creative Commons License 2005.04.26 0 0 125

Ezt az ízt én is tapasztaltam már. Kicsit sós, inkább olajos jellegű, tehát ha bekerül a szádba, akkor sokáig ott marad, sokáig érzed ezt az ízt.

 

A megfigyeléseim szerint (igen, képzeljék hölgyeim, egy férfi ilyenkor képes gondolkodni és megfigyelni !! :-)) akkor jön elő, amikor a hölgy kezd beindulni és a rutinos, begyakorlott mozgás helyét kezdi átvenni a vad, ösztönszerű mozgás.

 

Szerintem a mellbimbóból jön, valamiféle mirígy válaszhatja ki, annak hatására, hogy a hölgy tényleg izgalomba jön. Későbbi fázisban már nem érzem.

 

Tehát ha nagyon zavar, akkor a középső fázisban ne szívogasd a partnered mellbimbóját, hanem csak a környékét. Később már lehet a mellbimbót is, akkor már nem tapasztaltam ezt az ízt.

 

Egyébként ez az íz valószínűleg még mindig messze van attól az 'íztől' amit mi szoktunk a hölgyek szájába juttatni :-))) 

Előzmény: örökszingli (102)
Bolhás Majom Creative Commons License 2005.04.26 0 0 124
:))))))
Előzmény: Törölt nick (121)
Joana Creative Commons License 2005.04.26 0 0 123

ATtól még a csajok többsége nem fog tudni ontopik élményekröl beszámolni, csak az y kromoszómások. :)

Igy értettem a kirekesztést, de persze csak poénból.

Előzmény: Törölt nick (117)
muff-vadász Creative Commons License 2005.04.26 0 0 122
Azt mondta Leonardo da Vinci:Büdös a pina,de fincsi:-))
Előzmény: Törölt nick (120)
Joana Creative Commons License 2005.04.26 0 0 116
De abból a csajok többsége ki lesz rekesztve :)
Előzmény: Törölt nick (115)
Róka69 Creative Commons License 2005.04.26 0 0 114
Az illata is jó egy ápolt puncinak, de az ízeeeeeee az isteni:)))
NICKTELEN Creative Commons License 2005.04.25 0 0 108
Én példul nagyon bele tudok feledkezni egy tiszta punci illatába...ízébe...
zebrina Creative Commons License 2005.04.25 0 0 107
Honnan tudod? Mindenkivel részletesen kitárgyaltad?
Előzmény: Törölt nick (104)
TTAMAS Creative Commons License 2005.04.25 0 0 106
Akkor passz. Én kellemetlen ízt csak a smink/testápoló miatt éreztem.
Előzmény: örökszingli (105)
örökszingli Creative Commons License 2005.04.25 0 0 105

Nem testápoló, nem smink.. Ha valaki, én imádok nyalni-falni mindent, nyakát, mindent.A smink, parfüm az keserű.de ez nem az, olyan (bocs) mint a leveskocka, vagy ilyesmi..teljesen egyénspecifikus, szerintem a mellbimbó körül termelheti valami mirigy, de nagyon nem birom, hogy érzem..Más cicit ha úgy szop az ember, amennyi csak befér a szájába, és behorpad a homloka, akkor sem érez semmi utó/mellékízt..

Előzmény: Törölt nick (104)
TTAMAS Creative Commons License 2005.04.25 0 0 103
Lehet, hogy lenyaltad a korrektort a dekoltázsáról?
Előzmény: örökszingli (102)
örökszingli Creative Commons License 2005.04.25 0 0 102

Később írok majd a punciillattról is, de még előbb egy tapasztalat a mellek ízéről:

Több esetben tapasztaltam, hogy a csaj mellét szopva pillanatok alatt kellemetlen, semmihez sem hasonlítható íz kerül a számba, és olyan, hogy ott marad az íze...onnantól fogva elmegy a kedvem a mell-nyalakodástól...Nem függ össze a ciklussal biztosan, ötletem nincs, mitől lehet..szerencsére nem gyakori eset, viszont akinek ilyen furcsa ízű, annak szinte mindig ilyen. Mindhárom ilyen csaj vékony, magas, pici mellű ,és nimfomániás volt... tapasztaltatok hasonlót?

Vad Mihály Creative Commons License 2005.04.25 0 0 100
 

CICA, idefigyelj. Vitéz Hatfaludy szerintem sem volt paraszt, amikor „macsek” -nak nevezett. 

 

Engem is hívtak már Michelle Wild-nak, meg mndennek...de ha szellemes volt, akkor még értékeltem is.

.

Előzmény: Törölt nick (88)
HatfaludyFeri Creative Commons License 2005.04.25 0 0 98
Érdekes, nekem volt régebben egy barátnőm.
Neki opálossá vált a szeme olyankor; megtört a fénye.
Egyébként nagyon erotikus volt minden téren.
És hogy végre on- legyek; finom volt az illata.
Előzmény: Törölt nick (97)
HatfaludyFeri Creative Commons License 2005.04.25 0 0 91
Ne légy oly érzékeny, mert a "Macsek" becenév szerintem egyáltalán nem bántó.
Sőt, inkább még kedvesnek is találom.
Engem nyugodtan "Ferkkó"- zhatsz, nem zavar.


Előzmény: Törölt nick (88)
HatfaludyFeri Creative Commons License 2005.04.25 0 0 87
Macsek!

"Egészségesen jóétvágyú"- nak azt a hölgyet tekintem, aki elvárja, hogy jóllakassák. Alul- felül egyaránt!
Ha ez közmegelégedésre megtörtént, még az undok nő is elviselhetővé válik.
(Egy darabig!)
Előzmény: Törölt nick (86)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.04.25 0 0 85
 

No hát má mééé lenne ez szimpla faszság, miauuu ?...dupla meg pláne ? Hát he egyszer én is meg a Hatfaludy is ezt tapasztaltuk ?

 

Nehogy már csak pasiban létezzen unalmas, szürke, kiállhatatlan, stb.

 

Igenis, vannak tüneményesen kedves, jó kedélyű, jó humorú csajok...de vannak ám undormányok is.

Ez utóbbi kategóriát igyekszem nagy ívben kerülni ám – de néha belefutok azért.

 

A 83 –asom ez utóbbi tapasztalatom tükrében tevődött közkincsé.

Vagyis: „az undok csajok, többnyire kajálni sem szeretnek”.   

.

Előzmény: Törölt nick (84)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.04.25 0 0 83
 

Mondsz te valamit Ferkó barátom.

 

A minden kajára fintorgó, az ételt csak undorral turkáló, a sosem éhes - viszont minden kaját utáló csajok (azontúl, hogy seggek a konyhában) többnyire az ágyban is csak felejthető élményeket képesek produkálni.

.

Előzmény: HatfaludyFeri (79)
HatfaludyFeri Creative Commons License 2005.04.25 0 0 79
Ahhh !!!!

Imádom az egészségesen jóétvágyú hölgyeket!
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.25 0 0 78

Öööizé. Saját ezirányú megfigyeléseim szerint sok esetben inkább egyfajta szexpótlék a háziasszonyi (úgymint: takarítás, főzés etc.) teendők végletes tökéletesítése. Magyarán, aki képtelen levezetni a fölös energiáit a hálószobában, inkább levezeti őket a konyhában vagy a porszívó mellett. (Mellékhatás: sajna marad némi levezetetlen így is)

Ahogy elnézem, az ismeretségi körömben az összefüggés inkább a fordítottja annak, amit te állítasz - már ha van egyáltalán öf.

Persze ez nem általánosítás, mivel nem mindenkire érvényes. De ha már áltlánosítunk; szerintem az ágybéli teljesítmény sokkal inkább korrelál az evési hajlam, semmint a főzőtudomány minőségével. Uff.

Előzmény: tamerlan (26)
tamerlan Creative Commons License 2005.04.24 0 0 77
Itt is szakértő vagy?:))
Előzmény: Vad Mihály (59)
jamina Creative Commons License 2005.04.24 0 0 76
Nem baj, ez az ömlesztett szöveg annyira nőies.:)
Előzmény: lámalámpa (75)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!