Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 252
sziasztok :)

szeretném kérni hogy írhassak én is néha verseket a topicba. látom hogy elég komolyan veszitek a dolgokat és lehet hogy ha az én hozzászólásaimat kivesézitek nem is nagyon akartok majd beengedni... az az igazság hogy nem tartom az életem fajsúlyos részének a forumozást szóval mostanság már csak keveset írok, és oda ahol már esetleg van egy kialakult társaságom szóval megengedett minden (Oldfield-osok) vagy ahová igazából semmi komolyabb dolgot nem szokás beírogatni. meg ráadásul elég egy kelekótya kis emberke vagyok, de nagyon szeretem a verseket, kb 13 éve járok versmondóversenyekre meg összejövetelekre, a btk-ra járok (pfff nem mintha ez jelentene bármit is :D) és titeket már régóta olvaslak és nagyon sok mindent le is mentettem tőletek... szóval csak néha szeretnék beszúrni valami kis verset ami megtetszik...más egyéb jellegű társalgást tudom, nem ezen a forumon kell/lehet megbeszélni szóval nem tenném. :) És ha nem látjátok, hogy más irodalmi topicokba hozzászólogatnék az azért van mert beszélgetni jobb szeretek egy pohár borocska társaságában a barátaimmal, vagy bárhol, csak ne virtuálisan... ha már irodalomról van szó..az annál fontosabb azt hiszem. de ez a vers topic nagyon klassz és tényleg, csak jó lenne néha hozzátenni valamit.

hát, elég komplex kis beszédet lehadartam itt, döntsetek belátásotok szerint aztán tudassátok... :)

üdv,
j.
dodger, Creative Commons License 2006.03.13 0 0 251

ejha, de szép söprés...helyes, helyes...szép és rendezett, minden a helyére:-)

viszlát

AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 250
Én csak az Irodai kiGyűjteménybe férek bele, az asztal mellé, a kasba.. :-))
Előzmény: Törölt nick (249)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.11 0 0 249
Félre ne értsetek:nem a mondanivalótokkal van bajom,csak hát láthatod: a topikban elsikkad az eredeti lényeg.
Előzmény: AgyProTézis (248)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.11 0 0 248
Pedig igyextem rövid lére ereszteni fogni magamat.. :-(
Előzmény: Törölt nick (247)
Magdi60 Creative Commons License 2006.02.03 0 0 207

Bocs, tényleg nem kérted ezt a Barátság karkötőt. (Még ha csak rajz is.)

Nem értem, ezt miért itt kell megvitatni.

Előzmény: ilang_ (206)
ilang_ Creative Commons License 2006.02.03 0 0 206
Nem kértem. Biztos van más, akivel megoszthatod a jókedved, akivel poénkodhatsz.
Előzmény: Magdi60 (205)
Magdi60 Creative Commons License 2006.02.03 0 0 205
Akkor csak tisztázni szeretném: én mindössze csak egy poénos-rajzos kör e-mailt küldtem az életről, a - Miért aggódsz? - kérdéskörről, egy saját szót sem hozzáfűzve.
Előzmény: ilang_ (204)
ilang_ Creative Commons License 2006.02.03 0 0 204
Magdi, megkérlek, ne írjál többet!
Köszi.
ilang_ Creative Commons License 2006.02.03 0 0 203
Remélem, akkor ezzel lezárul az egymás élve boncolgatása. A rossz a pokol tüzében fog sínylődni, a szent megdicsőül.
cheshirecat Creative Commons License 2006.02.03 0 0 202
Teljesen igazad van...felesleges volt az egész.
Sajnálom.
Előzmény: Magdi60 (201)
Magdi60 Creative Commons License 2006.02.03 0 0 201
"Mint oldott kéve, széthull nemzetünk…!"
(Tompa Mihály: A gólyához)

Hát kellett ez? (S én még ma sem tudom miért??? - Még válasz se volt...)
Teresa7 Creative Commons License 2006.01.31 0 0 200
Kérlek, olvasd el az 55. hsz-ban szereplő szabályzatot.
Előzmény: rockertoro (198)
Teresa7 Creative Commons License 2006.01.31 0 0 199
Kérlek, olvasd el az 55. hsz-ban szereplő tagfelvételi szabályzatot.
Előzmény: Függelék (197)
rockertoro Creative Commons License 2006.01.26 0 0 198

Én eddig a Deep Purple, Ossian, Numizmatika forumokba írtam, 2 napja vagyok regisztrálva, és szeretnék én is verseket megosztani, megismertetni másokkal. ha tudtok információt adni, hogyan lehetek jogosult erre, írjatok légyszíves.

Köszönettel: Balázs

Függelék Creative Commons License 2006.01.11 0 0 197
Erdeklodni szeretnek, mi ez a zart hely es hogyan lehet bekerulni. Ha jol lattam, ez esetleg kesobb lesz nekem aktualis. Remelem, jo helyen probalkozom.
Magdi60 Creative Commons License 2006.01.10 0 0 196
Nos? Nincs konkrét indoklás, válasz, már megint?
Rendben, akkor én kigyűjtöm, és megindoklom az ok nélküliséget. Hová tegyem be? Nyittok egy nyílt Megbeszéldét, vagy elküldjem valakinek e-mailben, aki berakja a Megbeszéldébe, mert tényleg nem ide való, bár a Rosszalkodós topikbeli figyelmeztetés óta látom mégis itt beszélitek meg - tehát folytassam itt?
Előzmény: Magdi60 (191)
cheshirecat Creative Commons License 2006.01.10 0 0 195
Kannus, ne gyerekeskedj...kérlek.
Előzmény: Kannus (192)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.10 0 0 194
Nyugi.
Előzmény: Kannus (192)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.10 0 0 193
Szó nincs semmiféle kizárásodról.Még csak fel sem merült a kérdés.
Előzmény: Kannus (192)
Kannus Creative Commons License 2006.01.10 0 0 192

Hogy megkönnyítsem a Tisztelt Grémium dolgát, kérem a topikból történő kizárásomat, álszenteskedés, összeférhetetlenség, beszűkült agyúság stb (Karak tudja az összes hibámat hisz olyan szépen felsorolta) miatt. Én őt semmivel nem vádolom, a továbbra sem haragszom senkire. Belenyugszom a határozatotokba.

Én mindent megtettem, elnézést is kértem az ostoba idézőjeles megjegyzésem miatt. Jól éreztem itt magam, köszönöm mindenkinek!

 

Magdi60 Creative Commons License 2006.01.10 0 0 191

Mivel úgy érzem a Kidoboltatik-ban igaztalan vádak értek, részletesebb indoklást kérek, nem ilyen általános vádaskodást. Ha nem kapok, akkor majd kigyűjtöm az említett "utóbbi hónapok"-ból a hozzászólásaimat az IGY topikokban, hogy mindenki leszűrhesse ebből, mennyire járultam hozzá az irodalmi alkotásokkal a klubhoz, és egyéb hozzászólásaimat pedig mennyire lehet az általatok használt jelzőkkel illetni. (Ezenkívül még az az észrevételem, hogy kizárásom tegnap este történt, és Karak egyedüli döntése volt, hiszen Ilang ellenezte, más grémiumtag pedig nem volt éppen. Tehát szerintem szabályellenes volt. Miért nem lehetett Kannus megjegyzését egyszerűen egy köszi, bocs elnéztem-mel elintézni, miért kell ennyire megsértődni, és megsérteni másokat? Más topikokban nem görcsölnek és vigyáznak ennyire, hogy csak dicsérni lehet a topikgazdát, kritizálni a leghalványabban sem, s aki melléáll azt kizárják. A rágalmazás és a szabálytalanság miatt lehet kezdeményezni valami retorziót?)

Magdi60 Creative Commons License 2006.01.10 0 0 190
Vlagyimir Majakovszkij

HÁTGERINCFOVOLA
Előhang

Mindnyájatokért,
akiket szeretek és szerettem,
s kik ikonjai vagytok lelkem barlangjának
mint tósztnál a kupát, úgy emelem fel
verssel színig teli koponyámat.

Mind gyakrabban vélem:
okosabb lenne,
ha végemre golyóval tennék pontot.
Ma este
mindenesetre
egy dísz-koncerttel búcsút mondok.

Emlékezet!
Állítsd kifogyhatatlan sorba
szeretőimet agyam termében.
Szemből a szembe kacagást csorgass!
Volt nászok maskaráiba bújtasd éjem.

Örömet csurgass testből a testbe.
Ez az éj örök-emlékű legyen.
Ma fuvolán játszok nektek.
A saját gerincemen.

(ford.: Eörsi István)

Magdi60 Creative Commons License 2006.01.09 0 0 189
Érdekes, hogy Ti mindig csak kinyilatkoztattok, de ezzel a vita lezárva, választ nem vártok.
Én csak idézetet tettem be, ami a topik profiljába beleillik. És előtte is.
Nos, kizártak? És grémiumi döntés nélkül?
Előzmény: cheshirecat (188)
cheshirecat Creative Commons License 2006.01.09 0 0 188
Vedd úgy, hogy költői kérdés volt, hogy próbáltam hangota adni annak, amit gondolok, korábbiakból okulva nem szeretnék és nem is fogok ennél jobban belemenni a dologba.
Előzmény: Magdi60 (187)
Magdi60 Creative Commons License 2006.01.09 0 0 187
Nem tudok hozzászólni a topikhoz, pedig Cat kérdezett. Miért?
Kizártatok?
Nem kellene ezt közölni valahol?
Ha kizártatok, hogyhogy az egyik grémiumtag nem tud erről?
ilang_ Creative Commons License 2005.12.26 0 0 186
Nem szokásom feltérképezni senkit, ám most megtettem. 5042 hsz. után úgy vélem, tudja, hol mit tehet!
Előzmény: Magdi60 (184)
Teresa7 Creative Commons License 2005.12.26 0 0 185
Köszönöm.:-)
Előzmény: jokoajoko (182)
Magdi60 Creative Commons License 2005.12.26 0 0 184
Szia! Köszi! Gyere a kedvesbe, oda írhatsz!
(Be akartam tenni a linket, de megint vacakol az index! Kedvesch versek.)
Előzmény: jokoajoko (182)
ilang_ Creative Commons License 2005.12.26 0 0 183
Megköszönöm:-)
Előzmény: jokoajoko (182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!