Keresés

Részletes keresés

csakis_3 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1357
Nincs összefüggés aközött, hogy valaki népszerű, meg aközött, hogy a csürhe kimegy egy nemzeti ünnepre csak azért, hogy kifütyülje az ország miniszterelnökét. Hol láttad ezt bármely baloldalitól itthon?
Előzmény: Lehel kürtje (1350)
csakis_3 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1356
Ezért odamenni, és egy nemzeti ünnepünköt ezt csinálni undorító dolog. Azok, akik most kiabálták ezt, akik most sípoltak, háborogtak, na azok az igazi hazaárulók. Na őket nem tekintem én magyarnak. Az ilyen, amikor a nagy magyarságára gondolj, álljon a tükör elé, és köpje szembe magát! Minden párt zárkozzon el az ilyenektől!
Előzmény: takacsi (1349)
takacsi Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1355
Kérlek szépen, a HÍR TV riportere megmondta, hogy megkapták a beszédet előre, ill. a beszéd vázlatot egy másik mondata szerint.
Elmondta mit hagyott ki, mi nem volt eredetileg benne.
A másikért elnézést kérek Gyurcsánytól. Olyantól hallottam, aki ott volt azt mondta, hogy nem ment gyalog a vezérek között.
Ami adott helyen igaz volt, de úgy nem, ahogy én értettem, ill. nem pontosan idéztem, ráadásul nem volt igaz, amit lerövidítettem belőle..
Elnézést Gyurcsány et!.
Előzmény: szani (1354)
szani Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1354

Hatalmas füttykoncert szakíttatta félbe Gyurcsányt, helyesebben rövidíttette le beszédét a Múzeum kertben.

 

a félbe szakítást törölhetjük. a rövidítéssel kapcsolatban van valami tényed? esetleg meg van a hosszabb beszéd szövege amit mondani akart?

 

Nem mert gyalog átmenni a Kossuth térről...

 

"az Alkotmány utca kezdeténél, a Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium épületénél váratlanul átbújt a kifeszített kötél alatt, és megkerülte a minisztérium épületét, beszélgetett a járókelőkkel és autogramot osztott."

 

ennyit arról, hogy nem mert gyalog menni 

Előzmény: takacsi (1346)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1353

"A Gyurcsány nem népszerű."

 

Ezt a blaszfémikus hangot...:-)

Előzmény: Lehel kürtje (1350)
mamami Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1352
". A kertben lévő emberek tapsoltak." A TV-ből nem derült ki az,hogy kinek tapsoltak: a ME-nek,vagy a füttyögőknek???? (nem láttam egy tapsolót sem a kerten kívülre fordulni,a bekiabálásokat sem hallottam,bár valószínű,h volt.Csőcselék mindenütt akad)
Előzmény: takacsi (1349)
mamami Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1351
:)))))))) " Ez nem bukott meg? Akkor ki? " Hát nyilván az,aki volt már ME,a második megmérettetésen nem kellett. Tudsz vmit az annyira hajtott előrehozott választások kitűzéséről????? (bár még annak az elsöprő győzelmére sem merném letenni a nagyesküt)
Előzmény: takacsi (1346)
Lehel kürtje Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1350

 

A Gyurcsány nem népszerű.

Ez ma világosan látszott.

 

 

Előzmény: takacsi (1346)
takacsi Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1349
2005.03.15 11:31 MTI

Heves füttykoncert kísérte a miniszterelnök ünnepi beszédét kedden délelőtt a Nemzeti Múzeumnál. Miközben Gyurcsány Ferenc beszélt a Múzeum kerten kívül összegyűlt tömeg végig füttyel, bekiabálásokkal igyekezett elhallgattatni a szónokot. A kertben lévő emberek tapsoltak.

"Mondjál le", "Magyarország jobbat érdemel", "Gyurcsány-Haynau" bekiabálások hangzottak.
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1348
Ma bukott meg Orbán árnyékkormánya! Ez a Nemzeti Ünnepünket meggyalázó gyalázatos és sunyi módszer végleg elenszenvessé tette a szervezett füttyögők, megtévesztett gazdák hátamögé bújó gyáva, sunyi exminiszterelnöködet.

Előzmény: takacsi (1346)
qwertz Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1347

takacsi  álmai  olvashatók az 1346-ban

 

Előzmény: takacsi (1346)
takacsi Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1346
Hatalmas füttykoncert szakíttatta félbe Gyurcsányt, helyesebben rövidíttette le beszédét a Múzeum kertben.
Nem mert gyalog átmenni a Kossuth térről...

Ez nem bukott meg?
Akkor ki?
Ez a szerencsétlen akart Erdélybe menni?
Itthon nem tud utcára lépni!
Újlaki Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1345
Annyira ostoba dolog ez a magyarellenes.

Szajkózza itt pár ember, akik nem értik az egészet.

Csak jelzem, életében Széchenyi volt az akit a legtöbbször lehazaárulóztak ebben az országban.
Előzmény: takacsi (1344)
takacsi Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1344
Egy, régi definicióhóhoz tartom magam:
"Magyarországon egyetlen szélsőség van: a magyarellenesek szélsősége."

Gyurcsány december 5. kapcsán a lehető legszélsőségesebb magyarellenes álláspontot képviselte.
Ezt senki, soha nem moshatja le róla.

Ő is tudja, belátta, dehát nincs visszaút.
Gyurcsány a történelem szemétdombján.
Van.
Maga szórta önmagát oda.
Előzmény: Újlaki (1343)
Újlaki Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1343
Légy kicsit józan: ha Gyurcsány szélsőséges, akkor ki a mérsékelt?

Nem vagy tisztában a szavak jelentésével.

Annyi mindent lehet a fejéhez vágni, egy csomó dolgot jogosan, egy rakás másikat kevésbé, de senki nem fogja cáfolni. Pont egy ilyen hülyeséget találsz ki?

Ezzel a saját szavaidat teszed hiteltelenné: mondhatsz bármilyen okosat, igazat nem fognak hinni neked.

Vigyázni kell a szavak inflációjával: ha mindenki hazaáruló - miért ne? -, akkor mit fogsz mondani, ha egyszer tényleg előáll egy ilyen?
Előzmény: takacsi (1342)
takacsi Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1342
Szegény gyurcsány...
Szívja a szivart, issza a wiskey-t, hanyagolja öregecske feleségét és fél március 15-től.
Legalábbis ezt telefonálta a barátom.

Kik fütyülik ki gyurcsányt ma?

A szélsőséges gyurcsányt, tegyük hozzá...

Ergo, nem a szélsőségesek.
Kiket visznek el a rohamosztagosok?

ÁÁÁÁÁÁÁ. Csak álmodom. A hatalom nem számol ilyen baromságokkal....
Újlaki Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1341
"...egy jó kis narancsos álom..."

Bocsánat, a narancsot visszaperelte a jogtulajdonos, a Magyar Narancs. Mert hogy el lett lopva őtőle.

Amikor a FIDESZ, gyakorlatilag ugyanezzel az összetétellel (a fiatal 80 éves kereszténydemokraták és kisgazdák és egyebek már később léptek be) még ifjúsági liberális párt volt, gyakorlatilag az SZDSZ ifjúsági pártja, viszont a demokrácia tántoríthatatlan híve (Akkor még őszinte ember voltam, / Ordítottam, toporzékoltam), akkor a Magyar Narancs gyakorlatilag a Párt szócsöve volt, hiszen egyformán gondolkodtak, egyformán éreztek, egyformán fiatalok és demokraták voltak.

Akkor a FIDESZ-nek megtetszett az újság emblémája a narancs, és "kölcsönkérte": ettől kezdve a FIDESZ is a sajátjaként használta.

Aztán a FIDESZ hirtelen elkezdett öregedni - az idős emberek állítólag egyre konzervatívabbak lesznek -, ebben külső segítséget is igénybe vett, a még fiatalok pedig kiléptek, vagy a FIDESZ kipaszírozta őket magából. Az újság egyre jobban ellenzékbe került a FIDESZ-hez képest, elsősorban szellemiségben: az újságé megmaradt, a FIDESZ meg egyre mélyebbre nyúlt a történelem sötét bugyraiba. Az újság kérte vissza az emblémát, de a FIDESZ nem adta: talán nosztalgiából, amiko még ők is úgy gondolták.

Addig fajult a dolog, hogy az újság egy darabig nem is használhatta a saját emblémáját, rövidítve, MANCS-nak nevezte magát. A bíróság aztán nekik ítélte, ami az övék, és most újra a régi nevet használják. A FIDESZ-nek maradt a narancs színe, ami azért az íz és az aroma nélkül nem ugyanaz. Bát tudjuk, a magyar narancs kicsi, zöld, savanyú, de legalább a miénk.
Előzmény: csakis_3 (1336)
jehu Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1340

Az még nem olyan biztos, hogy visszajönnek...

Egyébként láttam-hallottam Gyurcsányt. Nem tűnt gőgös nagyvezírnek. Azt nem tudom, lesz-e elég ideje megtanulnia, mit és hogyan kell ilyen helyzetekben mondania. Például egy megállapodás után nem beszélhet az ellenfél meghátrálásáról, akkor sem, ha tényleg meghátráltak.

takacsi Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1339
Nem akarom sértegetni ezt a politikai analfabétát, de hihetetlen érzéke van ahhoz, hogy hogyan sértse meg a társadalom rétegeit.
Felülmúlhatatlan.
Hihetetlen.
Aztán jön a kármentés.
Most ismét ott tartunk, hogy mivel március 20-ig bejelentett demonstráció van a Gazdák terén, jönnek vissza....
Mert egy gőgös nagyvezír ismételten megséértette őket hazugságaival.
jehu Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1338

A szövegek döntő részben kifejezetten gazdák szájába illenek...

Bár eddig inkább csak a lelkiismeretlenektől meg hasonlóktól hallottuk, meg a fideszes polgárkörös szeánszokon.

 

(Meg szoktam nézni, milyen árut veszek, s ha nem kifejezetten irracionális, akkor magyart. Ezen nem változtatok a "gazdák" pofátlan és ostoba dumáinak-transzparenseinek hatására sem.)

Előzmény: takacsi (1327)
Droopy Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1337
Ne szomorkodj, lehet, hogy legkozelebb osszejon a jobbik+ostermello kozos hakni.
Előzmény: takacsi (1333)
csakis_3 Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1336
Tévedsz! Ha megbukott volna, akkor most a leváltás lenne folyamatban, de hát nem ez történik, tehát nem igaz a híretek. Semmi több, mint egy jó kis narancsos álom.
Előzmény: takacsi (1333)
Újlaki Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1335
Az állami vagyon átmentéséről csak olyan esetben érdemes politizálni, ha meg merjük kérdőjelezni a kapitalizmust mint rendszert. Ma Magyarországon még kicsit korai ehhez.

A bebástyázás is stimmel, azzal, hogy aki bebástyázta magát, vagy maradt "balos", vagy "jobos" lett. Egyik legnagyobb gyáriparosunkról igazán nem lehet elmondani, hogy MSZP-s; láttam egyszer régen a Lánchídon, a kocsija rendszáma MDF-xxx volt.

Az SZDSZ mint látványellenzék egyszerűen vicc. Az SZDSZ volt a legradikálisabb kommunistaellenes erő a rendszerváltáskor - előtte meg egyáltalán -, és ha Antall egy kicsit bölcsebb, és az első forduló győztesének megadja azt a gesztust, hogy őt hívja a koalícióba a rettenetes szélsőjobb kolonc helyett, akkor talán - nem biztos, de esetleg elképzelhető - valamennyire ki lehet szorítani az elvtársakat a gazdasági, és jó eséllyel a politikai hatalomból. Akkor ma nem lenne utódpárt, lenne egy gyenge MSZP, talán egy új, erős szocdem párt, és máshol lennénk.

A lejáratókampány, ha van, akkor kölcsönös, és ez mindenütt így van, legfeljebb nem ilyen vad és szélsőséges. Vagy úgy gondolod, hogy a másik oldal nem adott alapot, ürügyet a lejáratásra?
Előzmény: gimel (1319)
mamami Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1334
"csak a formaságok egy választás után rendezhetők le." Ha már az EU parlamenti választások,KÁP-ról tartott népszavazás,gazdatüntetés háromszoros átütő,fényes diadala sem hozott hatalmat a - saját bevallásuk szerint is ugrásra kész -fijjugnak ,alighanem meg kő várni a választásokat. Ráadásul még az a fránya is kétesélyes. Még néhány ilyen "átütő", oct még 50 % alá is süllyedhet az eredmény ( a biztosra vett 2/3 helyett).
Előzmény: takacsi (1333)
takacsi Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1333
Természetesen megbukott, csak a formaságok egy választás után rendezhetők le.
Előzmény: Törölt nick (1332)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1332
VÉGÜLIS MEGBUKOTT, VAGY NEM BUKOTT MEG???????
Előzmény: takacsi (1327)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1331
Röviden: Szar a fidesz, Ebben sem teljes az egyetértés köztünk. Szerintem
Szar a fidesz vezetősége, mert kritikátlanul hagyja, hogy Orbán egymás után
szép sorban lejárassa a pártot. Senki sem számít, csak a saját hatalmi ambiciója.
Ebben nagyon hasonlatos kedvenc szövetségesér Torgyánra. És ha hagyják ők is a
kisgazdák sorsára jutnak.
Előzmény: gimel (1325)
Profán Béni Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1330
Á, tényleg nem volt benne semmi politika, tisztán szakmai demonstráció volt az egész. Kár (a "gazdák" szempontjából), hogy ezzel a "szakmai ügyben jöttünk" rizsával keveseket lehetett behülyíteni.

Előzmény: takacsi (1327)
nyitnikék Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1329

"Gazda vagy cseléd-ez itt a kérdés!"

 

A tüntetők 80 %-a cseléd!!  A nagygazdák a meleg szobánam fotelból nézték a tüntetést.

Onnét követték, hogy a beosztotjjaik /cselédeik/ jól képviselik e őket.

Előzmény: takacsi (1327)
csakis_3 Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1328
És Orbán a nagy úszító, aki szerint megfigyelés alatt állt? Ezzel is megpróbálta lejáratni ellenfelét, úszítani ellene. Persze aztán kidurrant a lufi. Őt vajon miért hagytad ki?

A volt MSZMP-s tagokat simán bevették a Fideszbe. Miért?? Mert ennyire nem féltek az MSZP-től, vagy mert ennyire hülyék, vagy mert ők maguk is inkább hajlanak a kommunista eszmékben?? Válassz!
Előzmény: gimel (1324)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!