Keresés

Részletes keresés

Gézoo Creative Commons License 2005.08.08 0 0 999

 

 

 Gratulálok!  Kopogd le gyorsan!

 

  (Biztos ami biztos!  Nem azért mintha hinnék az ilyesmiben, de ...)

Előzmény: Törölt nick (998)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.08 0 0 998

Jelentem egy része (munka) sikerült. A másik része (párkapcsolat) folyamatban.

De az ördög nem alszik, hát biztosra nem merném állítani.

Előzmény: Gézoo (997)
Gézoo Creative Commons License 2005.08.08 0 0 997

 

 

  Bocsi!  Én csak azt kérdezném, hogy van olyan akinek ez már sikerűlt???

 

   (Mármint a sikeres újrakezdés..)

 

_tyúkanyó Creative Commons License 2005.08.07 0 0 996
A honfoglaló jó, legalább tanulnak belőle valamit.
Mi szüleimnél vagyunk, aztán megyünk a másik nagyszülőkhöz- a gyerekek vasárnapig ott lesznek, én a hét közepén hazamegyek mindenfélét elintézni. Azt hiszem, hétvégére visszamegyek hozzájuk, nagyon szoktak hiányozni... (Anyósék kevésbé, pedig hát kedvesek, de valahogy mégse töltöm szívesen az időmet a volt férjem szüleivel... de valamit valamiért.)
Előzmény: Törölt nick (995)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.07 0 0 995

Nem. :-( De van honfoglalo.hu, amire a gyerkőcök most teljesen rákattantak. Persze ők még itt maradnak, mi meg kedden vissza.

Ti nyaraltok?

Előzmény: _tyúkanyó (994)
_tyúkanyó Creative Commons License 2005.08.07 0 0 994
Köszi!
Nincs az a kimondott strandidő...
Előzmény: Törölt nick (993)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.06 0 0 993

Gratulálok!!!!

Balcsin :-)

Előzmény: _tyúkanyó (992)
_tyúkanyó Creative Commons License 2005.08.05 0 0 992
Kezdjük újra- újra! :)

Felvettek a suliba, csak sajnos nem indul itt helyben a képzés (létszámhiány miatt), így átkérem magam levelezőre. Remélem, simán megy. Aztán már csak tanulni kell!
A gyerekek miatt valószínűleg jobb is lesz így. Nagyon izgatott vagyok!!!

Többiek? Hol vagytok???
_tyúkanyó Creative Commons License 2005.07.06 0 0 991
Válaszoltam. Szívesen! :)
Előzmény: kata02 (990)
kata02 Creative Commons License 2005.07.06 0 0 990
Tyúkanyó, ha erre jársz. Írtam neked mélt. Ha tudsz válaszolj, köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 989

Nem egyszerű, tudom, én 16+3 évet dobtam ki a kapcsolatban és 13-at a munkában...

Nem gazdagodtam meg, nem is az volt a cél, hanem hogy fenn tudjam magunkat tartani - 2 gyerek van velem. Tákolgattam, amíg lehetett, aztán azt mondtam, hogy ebből elég, túl a 4. x-en nincs időm rozoga tákolmányokkal foglalkozni, talán van még néhány jó évem.

Nem dobtam ki a múltat, hiszen vannak szép emlékek, a gyerekek, a mai napig sok minden összeköt - de már csak távolról, éljük mindketten a saját életünket, és ez így van jól.

Előzmény: ancsacsak (988)
ancsacsak Creative Commons License 2005.06.28 0 0 988

kedves Feri,

 

lehet, hogy éppen a te két jó masszív lábad, amivel a földön állsz, az volna az, ami nekem is kellene? túlgondolkodom a dolgokat, lehet.

 

akszinnak -

azért nem egyszerű 20 éves dolgokat egy mozdulattal kidobni.

még akkor sem, ha amúgy meg csak a régit tákolgatja az ember. a közös múlt összeköt. igaz az is, hogy kár megmérgezni a régi szép dolgokat a mindenáron való ragaszkodással... jajj...:-)

egyszerű képlet: ma Mo-n az anyagi függetlenséget megteremteni  - na, ahhoz érzék kell. meg szerencse. meg mittomén. én "csak" dolgozom, de abból meggazdagodni nem sikerült.

az itteni családi lét két szereplős. egy átlag családban akkor jön össze elég lóvé.

Előzmény: Feri 44 (984)
petra* Creative Commons License 2005.06.28 0 0 987

 

Itt "nyafogtam" el az én újrakezdős dilemmámat... :)

 

....amely itt nagyon OFF volna.

Előzmény: petra* (986)
petra* Creative Commons License 2005.06.28 0 0 986

Amikor anyagilag úgy látszott, hogy nem kilátástalan a helyzet, akkor a régi és rég halott kapcsolatot eltemetve-elsiratva léptem

 

Hát ez az! Anyagilag - munkailag összenőni vkivel - hát az komolyabb, mint egy házasság. De. Közben - míg halogatom a dolgot - anyagiak még jobban bonyolódnak és kuszálnak össze - minket.

 

Ha most kiszállnék, - kapcs-ból és vállalkozásból, mely közös - egy csomó meg nem tartott ígéretet(munka), ebből adódó anyagi - és presztízsveszteséget gyártanék. Magamnak, mert Ő nem segítene. Ki van próbálva, tudom! :)

 

De ez egy másik téma - annyira, hogy új topicba raktam - rám férnek az okosságok...

Előzmény: Törölt nick (982)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 985

Nos, amíg magadnak se mondod ki, hogy gáz van, addig nem kék sisak kell, hanem gázálarc... :-)

Mit jelent a részben újrakezdés? Milyen területen? Vagy újrakezdek, vagy tákolom a régit...

Előzmény: ancsacsak (983)
Feri 44 Creative Commons License 2005.06.28 0 0 984
„…szerintem tök világos az egész.”
Nekem, meg tök sötét.
Ha teljes mondatokban leírnád a problémád, talán kivilágosodna.
Előzmény: ancsacsak (983)
ancsacsak Creative Commons License 2005.06.28 0 0 983

ne ábrándítsatok ki, kérlek..:-) naná, hogy értem...de hogy más is érthesse, figyuzzatok.

szerintem tök világos az egész...

az ember egy darabig valahogyan nem hajlandó tudomást venni a dolgokról, pedig valahol belül már érzi, gáz van. csak amíg  nem mondja ki, addig talán még felébred a rossz álmából.

szóval, nem gömbölű..

részben már újrakezdtem dolgokat, de lehetséges, hogy teljesen kell?!

 

ezért vagyok itt és ülök a "kék sisakomban" /mondom, hogy nem lila!!! :-)))/ és figyelek, okulok a történeteitekből, véleményekből.

és picit jó, hogy nem csak az enyém nem kerek...gyarló vagyok, tudom-)

Előzmény: Törölt nick (980)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 982

No, a költözés megvan, de az Újrakezdés - a régivel újra, avagy majd egy újjal?

Vállalkozás-ügyben nem tudok semmit. Én 7 évvel ezelőtt kezdtem újra - új munka (közalkalmazott, munkanélküliség és egy átképzés után), új munkahely. Amikor anyagilag úgy látszott, hogy nem kilátástalan a helyzet, akkor a régi és rég halott kapcsolatot eltemetve-elsiratva léptem - ennek 3 éve. Másfél éve új kapcsolatban...

 

Előzmény: petra* (981)
petra* Creative Commons License 2005.06.27 0 0 981

Üdv, kedves Sorstársak!

 

Jöttem Közétek lendületet venni, Új Élet ügyben.

 

Lendület azért kell, mert perpill én vagyok a kúti béka, aki ragaszkodik a gödréhez (mer' már ismeri). Gödörben szétzilált kapcsolat, romokban heverő vállalkozás, és hasonló állapotú lakás található, melyeket egy ügyes magasugrással ott kellene hagyni, ahová valóak. A gödör alján.

 

Ám én, az örök optimista rendületlenül hiszek mindhárom tényező javulásában - ezen okból gigászi energiát feccolok mindhárom tényező kényszeres javításába.

Feleslegesen - ezzel cseppet ellent mondva optimista jelzőnek... :)

(Lakás kivétel fentiek alól: költözöm. Egyben remek alkalmat teremtve ezzel Újrakezdésre.)

 

Az az én kérdésem, hogy ismerősnek érzi -é valaki Közületek ezen állapotot - vagy csak én bolondultam meg akutan...? :)

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.27 0 0 980
Ez számomra olyannyira lila, hogy meglehet, Te magad se érted... :-)
Előzmény: ancsacsak (978)
Feri 44 Creative Commons License 2005.06.27 0 0 979
Ugye nem baj, ha nem értelek?
Előzmény: ancsacsak (978)
ancsacsak Creative Commons License 2005.06.27 0 0 978

 

filozofikusan is válaszolhatok, alaposan is, röviden, őszintén, ezerképpen ...

 

Ha már az ember vágyódik, akkor nem alternatíva az újrakezdés, hanem megoldás. (legyen szó melóról vagy partnerről)

 

én perpill szemlélődöm, figyelem azokat, akik már belevágtak. de nem sietem el a dolgot. (legyen szó melóról, vagy partnerről)

Előzmény: Feri 44 (977)
Feri 44 Creative Commons License 2005.06.27 0 0 977
Új munkahelyre, vagy új partnerre vágyódsz?
Előzmény: ancsacsak (976)
ancsacsak Creative Commons License 2005.06.27 0 0 976

Sziasztok,

 

üdvözlök mindenkit!

gondoltam, bekapcsolódom, hisz az egyik legaktuálisabb és leg...hogy is mondják? húsbavágóbb kérdést vitatjátok itt meg.

Gombocz Creative Commons License 2005.06.26 0 0 975
Minden elmismerésem a Tied! Ha nem vagyok indiszkrét, apuka látja a gyerkőcöket? Hogyan teheti egy nő túl azon magát, h a gyereke apja levegőnek nézi? Mellesleg pasikról hallani sem akarok, imádom a gyerekem és a munkám, ennyi....
Előzmény: Törölt nick (967)
áve Creative Commons License 2005.06.22 0 0 974
Egy év, de a páromon múlt. Kedvesen udvarolt, nem nyomult.
Előzmény: Törölt nick (967)
Feri 44 Creative Commons License 2005.06.18 0 0 973
A pasikról nem akarsz leszokni teljesen, vagy a szexről?
Előzmény: Törölt nick (967)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 972
Tudni fogod, ha itt lesz az idő. Azt hiszem, ezt nem hónapokkal kell mérni, mindenkinél máskor alakulhat ki a belső igény egy társra.
Előzmény: Törölt nick (970)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 971
nem válok, mert nem házasodtam :-) (már tudtam azt, amit leírtál :-) egyedül vállaltam gyereket, és kettő lett belőle.
Előzmény: kata02 (969)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 970
hmm, akkor nekem is itt lenne az ideje... :-) a lányok 16 hónaposak. (ikrek)
Előzmény: Törölt nick (968)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!