Keresés

Részletes keresés

BözsiBözsi Creative Commons License 2015.09.06 0 0 2151

S3 szintén..

3 éves.

 

Havonta kb. 2 X, teljesen random módon.

 

 

Előzmény: zmagix (2150)
zmagix Creative Commons License 2015.09.05 0 0 2150

Nekem felirat nélkül van hasonló, hogy PIN kódot kér mintha újra lett volna indítva a készülék.

Előzmény: gyoszi (2149)
gyoszi Creative Commons License 2015.09.05 0 0 2149

Szevasztok!

 

Van egy S4 telóm, és újabban naponta többször is kiírja, hogy "SIM kártya el lett távolítva, indítsa újra a készüléket".

Megnéztem belülről, hát nem is tudna elmozdulni se, még ha földhöz verném akkor se, mert az akksitól mozdulni se bír.

Lehet hogy valami beállítási anomália?

Ha valakinek volna ötlete, megköszönöm előre is.

 

Toxigen Creative Commons License 2015.09.03 0 0 2148

Mennyit keresel az ilyen beírásokkal,reklámokkal? Intézhetnél helyet...

Előzmény: Törölt nick (2146)
sjohn Creative Commons License 2015.09.02 0 0 2147

...de hülye azért nem vagy?...

Előzmény: Törölt nick (2146)
infekt007 Creative Commons License 2015.08.31 0 0 2145

Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy melyik telefont javasolnátok inkább, és miért ?
S4 mini vagy Ace4

Válaszaitokat köszönöm

GABI033 Creative Commons License 2015.08.30 0 0 2144

Van olyan telefon ami nem fagy le? Legyen az Nokia Samsung vagy LG és Sonyi,mindnek van betegségei és keresek telót ami 5colos 1920x1080 kijelzö felbontása és 60körüli,ja ésha kell megvárom a karácsonyt!

Amugy nekem a Xperia Z vagy z1 tetszik!

Milyet érdemes venni jöhet jó telók csak porálló legyen és olcsó nagy fullhd kijelzö kösz

bt74 Creative Commons License 2015.08.29 0 0 2143

Üdv

Tudna valaki segíteni a következő problémámban?

Galaxy Grand Prime telóm van és telekomos.

Minden hívásnál kb 35!!! másodpercig tök süket utána kiírja hogy "feltételes hívásátirányítás aktív" és utána csöng ki.

Igen bosszantó a dolog.

Lehet köze van hozzá, most váltottam sim kártyáról micro sim-re, amit a telekom adott.

 

 

dilispok1 Creative Commons License 2015.08.29 0 0 2142

Sziasztok. S3-as készüléknél újabban olyat tapasztalok, hogy időnként teljesen lefagy készenléti állapotnál. Többnyire akkor ha töltőn van, de akkorn is ha sokáig nem használom. Pár óra után lefagy és csak akkor tudom újraindítan ha kiveszem az akksit. Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy esetleg ötlete, hogy mi lehet a baj?

Topfive Creative Commons License 2015.08.25 0 0 2141
csucsszuper Creative Commons License 2015.08.21 0 0 2140

Fel tud meg kapcsolodni halozatra a telefon?a telefonnak az a hibaja ,hogy szoftverfrissítes kozben IMEI szama eltunt belole ,vissza allt null/null-ra. Elfelejtettem EFS mappat menteni. 

Egyebkent az elott fuggetlen volt a keszulek. Fel kapaszkodik meg halozatra?nem tudom most kiprobalni mert nincs nalam. es nem is lesz ha nem lesz terereje.

Előzmény: diessel (2139)
diessel Creative Commons License 2015.08.21 0 0 2139

Üdv

Van egy samsung S4-em hibátlanul működik, de elkezdett most olyatcsinálni, hogy magátol csatlakozik a wifire- megjönnek az üzenetek és le csatlakozik/ vagy mobilhálózatra,pedig mind ki van kapcsolva.

A házamban nincs térerő,vagyis iszonyat gyenge, igyki se kapcsolom, de este arra keltem hogy jön a viber üzenet, most meg reggel nézem hogy  mit művelt.Nem az első eset.

Valaki   ötlet segítség?

Köszi előre is

judit56 Creative Commons License 2015.08.20 0 0 2138

sziasztok,

férjem telefonján (Samsung Galaxy Ace) amikor hívják,előtte megjelenik a csatolt (sajnos vacak felvétel) "lakat",amire kétszer kell klikkelni, hogy eltűnjön. Bevittük már a márkaboltba is,hogy szüntessék meg, de állítólag ez kell hozzá. Nagyon zavaró,nem tudja valaki, hogy lehetne kivenni?

köszönöm

das Regal Creative Commons License 2015.08.18 0 0 2137

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?

Miért csak a RAMDUMP mode (ARM9 mode) jön be a Samsung Galaxy Young-on?
Bárhogy próbálom csak az jön be.

Ha bejön és az alsó hangerő gombbal "görgetem" akkor ezt írja ki:

fsa reset!!
fsa init!!

Nem reagál semmire.

Dittuska Creative Commons License 2015.08.14 0 0 2136

Sziasztok! Véleményeteket, tanácsotokat szeretném kérni. Van egy pár hónapos Samsung androidos mobiltelefonom. Augusztus elejéig nem volt vele semmi gondom. Clean Master memória tisztító alkalmazást használom. Eddig a legnagyobb hőségben is jó volt a telefonom akkumulátor és CPU hőfoka. Viszont pár napja a Clean Master gyorsító részében ez van írva: CPU hőfoka 30 %-al túlhevült, 65 celsius fok. Próbáltam hűteni, 3 celsius fokkal csökkent. Néztem a Battery Doctor alkalmazásban, az akkumulátor hőmérséklete 34 celsius fok. Azóta állandóan magas a CPU hőfoka. Sokszor 55 celsius fok. Az akkumulátor hőfoka szerintem jó. A mobiltelefont a házból nem vittem ki, strandra sem. Kikapcsoltam, pihentettem a telefont éjszaka és még nappal is. Mikor visszakapcsolom a telefont pihenés után, akkor is rögtön legalább 55 celsius fok a CPU hőmérséklete. Elmondanám még azt is, hogy szinte csak az alap telepített alkalmazások vannak a telefonomon, tehát nincs túlterhelve a memória. Kíméletesen bánok a telefonnal, játékok sincsenek telepítve, képeket és videókat nem tárolok. Az eszközön csupán pár telefonszám van. Most is van 37 % szabad RAM. Szerintem ez jó. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy mi a fentiekkel kapcsolatosan a véleményetek. Természetes az, hogy nyáron ilyen magas a CPU hőfoka, még éjszakai kikapcsolás után is? Mennyi a normális CPU hőmérséklet pihenéskor és használatkor? Még azt is szeretném kérdezni, hogy melyik androidos alkalmazás tudja kimutatni a legpontosabban a CPU hőmérsékletét megbízhatóan? (Tehát nem az akkumulátor hőmérsékletét.) Letöltöttem a "Device" alkalmazást, azt állítja, hogy a CPU hőfokát mutatja. Viszont a hőfok amit mutat, az akkumulátor értékével egyezik meg, tehát valami bibi van.  Letöltöttem a CPU-Z alkalmazást is, ez már inkább hasonló hőmérsékletet mutat, mint a Clean Master. Szóval tényleg nem tudom mit tegyek. Vigyem a telefont szervizbe? Tudnátok nekem valami szuper jó ötletet írni? Köszönöm.

mycso Creative Commons License 2015.08.14 0 0 2135

Szia, nem tudom, hogy milyen százalékban működik, de az első kérdésedre itt egy megoldás: LINK

Viszont rootolt készüléket igényel

 

A második kérdésedre pedig millió megoldás létezik, én az AirDroid nevű alkalmazást használom. Wifin csatlakozik, az asztali gépről ip alapján érem el a telefon tárhelyét. Egyes fájlkezelőkben van lehetőség tényleges hálózati meghajtó létrehozására, ám ezek többnyire bonyolultabbak és sokszor szintén root jogosultságot igényelnek.

Előzmény: bencematesz1 (2134)
bencematesz1 Creative Commons License 2015.08.13 0 0 2134

Üdvözlet Mindenkinek!

 

Segítségre lenne szükségem.

1,A gyerek letörölt egy mappát tele fényképekkel a mobil belső memóriájából. Hogyan lehetne (milyen programmal) visszaszerezni a képeket. A telefon egy Samsung Galaxy S5 mini.

2, Hogy lehet a telefont hálózati meghajtóként csatlakoztatni a számítógéphez? (win7 van rajta)

Nagyon köszönöm előre is a hasznos tanácsokat.

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.03 0 0 2133

Kis mértékben csatlakoznék Klári-hoz:

Elcseréltem Sony-mat egy Samu S4-re, mikor hallottam (és aztán láttam is) hogy megkapta az 5.0.1-es android frissítést, szívtam a fogamat hogy ez nem lesz jó...

Nagyon szép meg minden, de az akksi mintha jobban merülne a kelleténél.

A teló pont ma reggel csinált egy vicceset: levettem a töltőről , erre újraindította magát, de nem tudott be-boot-olni...kivettem az akksit, vártam fél percet, akku vissza, bekapcs, okés.

Kérdés: ha sikerül visszarakni rá az eredeti 4.2-est [megvan ami kell hozzá,de nem akarom használni,csak ha nincs más kiút], elméletileg nőhet az akksi üzemideje valamelyest?

Úgy hallottam a gyári adatok visszaállításával nem kapom vissza a 4.2-es androidot ha már 5.0.1 van rajta a legutolsó frissülés miatt.

 

Előzmény: Klára Varga W (2122)
pityucika Creative Commons License 2015.07.30 0 0 2132

Sziasztok!

 

Samsung Galaxy S-advance kijelzője teljesen behalt. A gond,h a névjegyeim 95 %-a a készülékben van tárolva. Hogyan lehetne onnan kinyerni ???? A SIM kártyán sajna csak pár db van.   SOS!!

 

Köszi,ha vki tud segíteni.

mycso Creative Commons License 2015.07.24 0 0 2131

 

Sim-tálcás, amihez kellett kapnod egy kiszedő szerszámot is.

Előzmény: parazitaa (2129)
sjohn Creative Commons License 2015.07.21 0 0 2130
Előzmény: parazitaa (2129)
parazitaa Creative Commons License 2015.07.21 0 0 2129

Sziasztok!

 

Megleptek engem egy Samsung S6-al.

 

Hogy kell levenni az hátlapot róla, hogy a SIM-et belehelyezzem?

 

Köszönöm a segítségeteket!

BMWZOLI Creative Commons License 2015.07.12 0 0 2128

Hali. Tudnátok nekem segíteni ?

Alábbi a problémám. Samsung Galaxy Express-em van és nem tudok alkalmazásokat átvinni az SD kártyára.Próbálkoztam mindenféle app2sd meg hasonló programokat, total commandert, de egyik programmal se sikerült átvinni egy játékot se a belső memóriámról a külső SD-re. És az alkamazás kezelő menübe sincs olyan hogy mozgatás SD kártyára hanem csak "Adatok törlése".

Nagyon fontos lenne.

Előre is köszönöm a segítségeket !

exrészletjankó Creative Commons License 2015.06.12 0 0 2127

Sziasztok,

 

Van egy Samsung S3 LTE T-Mobile ( I9305) telefonom, amit összetörtem. Vettem új kijelzőt, kicseréltem, csak telefonálni nem lehet, minden más működik. Mintha nem látná  SIM kártyát. A gugli-val addig jutottam, hogy az a baj, hogy az IMEI szám 0/0. Meg van az eredeti IMEI szám a törött kijelző hátulján.Hogy tudnám újra beírni? Vagy vigyem szervízbe?

A telefon tiszta, újonnan vettem, minden adat meg van.

 

Köszi

taptapo Creative Commons License 2015.06.12 0 0 2126

Szertnék venni egy nem túl nagy méretű dul SIM okostelefont. Segítsetek mi lenne a  legjobb 30-45000 Ft körül?

 

osika87 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 2125

Sziasztok kérdésem , Note 4 , 5.0.1 droiddal működig a Gear fit mert potyára nem veszem meg???

Sürgős!!!

 

Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.01 0 0 2124

   Sziasztok. Lett egy bosszantó problémám.

   Vettem a Samsung Galaxy Ace 3 Duos S7272 típusú telefonomba akkumulátort, de nem belevaló. Egy milliméterrel szélesebb és kettővel hosszabb.

   Annyit tudtam meg róla, hogy talán EB-L1L7LLUC tipus lehet. Ami négy Samsung fajtába mehet.

        Samsung Galaxy Core LTS (SM-G386F)

        Samsung Galasy Express 2 (SM-G3815)

        Samsonite GT-S7270 Galaxy Ace 2 /Dual Sim

        Samsung GT-S7270 Galaxy Ace 3 / 3G

    Akinek ilyen telefonja van, legyen olyan szives megmérni az akkumulátor méretét. A szélesség 52 mm, Hosszúság 64 mm, Vastagság kb. 4 mm. A csatlakozó kontaktok tavolsága a szélétől: kezdődik 7mm, végződik 17mm. Négy kontaktos.

 

 

 

             

           

mycso Creative Commons License 2015.05.28 0 0 2123

Szia a frissítést törölni nem tudod, viszont ha le tudod minden szükséges adatodat menteni a telefonról akkor megpróbálhatsz egy "gyári adatok visszaállítását".

Előzmény: Klára Varga W (2122)
Klára Varga W Creative Commons License 2015.05.26 0 0 2122

Sziasztok! 

A segítségeteket kérném. s4-em van lassan 2 éve. Eddig semmi bajom nem volt vele! Sőt!!!! De! Egyik nap érkezett egy új frissités a telómra.Azóta állandóan lefagy, ha telefonálni szeretnék akkor min.3x kell rásimitanom a névnél mire tárcsáz...  ezután pedig általában min 2x kell eljátszanom mire tárcsáz...  Másnak is volt ilyen problémája? Lehetséges vhogy törölni a frissitést? 

Köszi

Klári

mycso Creative Commons License 2015.05.21 0 0 2121

- Kishazánkban hivatalosan az N910F-et csak a szolgáltatók forgalmazzák, 4magos proci, picivel erősebb GPU (vga) és picivel jobb kamera és a 4G képességei is ennek jobbak.

Az N910C a független verzió, 4+4 magos proci, picivel jobb üzemidő és picivel jobb hang chip (DAC).

Valós használatban a teljesítmény/minőségbeli különbség elhanyagolható, így azt kell megvenni, amire lehetőséged van.

 

- 4.4.4-es KitKat androiddal adták ki a Note4-et, de természetesen már van frissebb (5.0.1 Lollipop) és erre frrisül/frissíthető. Sőt lesz még rá újabb szoftver is.

 

- nem jellemző sem a fagyás, sem az adatvesztés, teljesen stabil. Ami esetleges anomáliákat okozhat, az a készülékbe rakott microSD kártya, abbó mindenképp valami jobb és gyors darabot érdemes venni, ha fogsz hozzá használni.

 

- nyilván lehetnek vírusos alkalmazások a play áruházban, hiszen rengeteg az ingyenes tartalom, viszont ésszel használva nem olyan veszélyes. Én jó 5-6 éve androidozok, volt jó sok készülékem, eddig még nem sikerült vírusokba belefutnom.

 

- akkuban, kijelzőben, méretben a note a nagyobb + ott a ceruza is hozzá és a microSD bővíthetőség, viszont az s6 újabb és szerintem szebb is. Egyébként technikailag hasonlóak, így erre azt kell mondjam, hogy ízlésed szerint kell eldöntened. Jah, illetve az s6 egyelőre nagyon drága.

 

Előzmény: vb68 (2119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!