Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.15 0 0 258

Egy egyszerű tényből: markánsan több a férfi vezető,mint a nő.

És nyilván nem azért, mert a nők kevésbé lennének képesek rá.

 

Erre a férfiakat a hormonjaik is determnálják, és ez is tény.

 

Nincs ebben semmi sanscullote világlátás, csak vannak jellemző férfi és női tulajdonságok:-)

 

fiygelem: nem általánost, hanem jellemzőt írtam...

 

Előzmény: zsele5 (256)
bean Creative Commons License 2004.09.14 0 0 257

Például??

 

 

Előzmény: Törölt nick (255)
zsele5 Creative Commons License 2004.09.14 0 0 256

Na, azért úgy látom a sansculotte világlátás tud annyi felháborítót nyújtani mint a másik oldal.

 

Miből gondolod, hogy a hatalmi vágy jelentősen jelen van a férfiak világában? 

Szerintem a problémamegoldás jellemzőbb, mert ott van.

Előzmény: Törölt nick (253)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 255

Szerintem Göncz Kingának ennélsokkal értelmeseb dolgokkal kell elütni az idejét.

Előzmény: bean (254)
bean Creative Commons License 2004.09.14 0 0 254

Szerinted Göncz Kingának nem lenne feladata ezt az otrombaságot visszautasítani? Szerintem is mondjon le, ha nem így érzi.

Amúgy a tiltakozók levelét nevetésgesnek tartom, a levél nyelvezete pedig ásatag, idejétmúlt, nem használ, inkább árt. Ezért is kellene az esélyegyenlőségi miniszternek megelőzni, az ilyen ostoba hirdetéseket.

Előzmény: Törölt nick (252)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 253

Mondtam én, hogy GYF a megfelelő ember?

 

nem. mert nem tudom Majd kiderül.

 

Pedig bizony, a mai kor férfiának, mivel nincsenek már lovagi tornák, nincsenek meghóditandó területek, marad játszótérnek az üzlet és a politika világa:-)

 

Ott élhetik ki hatalmi vágyaikat:-)

Előzmény: zsele5 (251)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 252

Aki ilyen hülyeségel ráér foglalkozni és azt követeli,hogy mondjon le -miről is...???- az csakis politikai , ideológai alapu szervezet lehet. szvsz.

Előzmény: bean (250)
zsele5 Creative Commons License 2004.09.14 0 0 251

A jelenlegi helyzetben a politikusokkal szemben már nem a korábbi idők hadvezér szellemiségű elvárások a helyesek.

Hibás értékelés az orbánfóbiából kifolyólag Gyurcsányban látni a megfelelő embert.

A csapat a nem mindegy.

Előzmény: Törölt nick (244)
bean Creative Commons License 2004.09.14 0 0 250
Én sem politikai szervezetekre gondoltam, főleg civil szervezetekre lenne szükség. Az aláírókról sem tudjuk igazán kicsodák, sőt azt sem tudjuk, hogy léteznek e ténylegesen.
Előzmény: Törölt nick (248)
Droopy Creative Commons License 2004.09.14 0 0 249

Hat ha lehet magyar nok vilagforuma akkor miert ne lehetne torgyan jozsef noegylet :)

 

es szandekosan nem hasznaltam a TOrgyanJOzsef szokasos roviditest, mert "rendes" vagyok

Előzmény: Törölt nick (239)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 248

Irtam, hogy vannak női gondok...ugye írtam...

De ezek nem politikai gondok, nem politikai szervezetekre van szükség, hanem civil szerveződésekre.

 

És egy komoyl szervezet, ami komoly problémákat segit megoldani hidd el nem fogja arra pazarolni az energiáját, hogy egy hülye kijelentéssel foglalkozzon.

 

ezt csak olyan szervezetek teszik meg, akiknek nincs jobb dolguk.

Előzmény: bean (241)
PuPu Creative Commons License 2004.09.14 0 0 247

Felébred majd majd a lelkiismeret (88), és odaállnak azok, ahová tartoznak...

:O))))

Előzmény: elemes (245)
bean Creative Commons License 2004.09.14 0 0 246

Köztudott, hogy a nőknek igen csekély az érdekérvényesítési képessége, de ennek miért kell így maradnia? Nálam befutó lenne az a párt, amelyik felvállalná ezt a feladatot.

 De a te logikáddal élve miért van a cigányoknak (ocö), zsidóknak (mazsihisz) egyéb kisebbségeknek érdekvédő szervezete? Ők is álljanak egy párt mellé?

Előzmény: Derek (236)
elemes Creative Commons License 2004.09.14 0 0 245

pupu kartacs,

 

szegeny dianatol mar a hungaristak is elhatarolodtak.

a magyar nemzet meg alig burkoltan provokatornak nevezi.

 

szoval az ukaz vilagos.

 

ezek utan legfeljebb vagyalmaidban fognak a fideszesek atugralni a kordonon, hogy diana hiveihez csatlakozzanak... tobb realitast, pupu kartacs.

Előzmény: PuPu (242)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 244

Ugyan már! Milyen alak!?!?

 

Ha ,abból indulunk ki, hogy ne legyenek himsoviniszták hatalmon, hááát...érdeeks politikusokkerülnének hatalomra.

 

a siekres politikusi pályához szükség van bizonyos tulajdonságokra: versenyszellem, komfrntálódási hajlam és jó tűrőképesség kiélezett helyzetben, stratégiai gondolkodás mód -mint régen a hadvezéreknek ... ezekjellemzően a férfiakban vannak meg, amihez viszont a magas tesztoszteron társul. Itt meg szinte automatikus a himsovinizmus - nem állitom, hogy elengedhetetlen feltétel. Végül is nem ismerek közelről egy politikust sem ezért ez inkább csak amolyan gondolati játék volt.

 

Mondjuk azt nem bánnám, ha csupa nő lenne... Bár, azért  azt sem tudom, hogy azok a nők, akik főállásban politizálnak mennyire maradnak nők lelkileg.

Előzmény: zsele5 (240)
zsele5 Creative Commons License 2004.09.14 0 0 243

Na, mert nagyon félünk.;ĐĐĐ

 

Mit csináltok, ha a három közül lebetegszik valamelyik véletlen?

Te állsz be a helyére, vagy tömitek őket antibiotikummal?

Előzmény: PuPu (242)
PuPu Creative Commons License 2004.09.14 0 0 242

Ezzel az öregecskésezéssel akarjátok elterelni a figyelmet a neonácizmus és a ti eszméitek közötti érintkezési pontokról, - féltek, hogy a híveitek egy esetleges antifasiszta tüntetésen Diána mellett fognak tüntetni, ezért hát megpróbáljátok a neonácikat kivonni a figyelem középpontjából....

:O))))

Előzmény: zsele5 (225)
bean Creative Commons License 2004.09.14 0 0 241

Nincsenek női gondok, amelyek megoldására jó lenne valamilyen érdekképviselet?? A munkahelyeken és az élet más területén is igencsak hátrányban vannak, alacsonyabb beosztásban, alacsonyabb fizetésért dolgoznak. A szegénység is leginkább őket sújtja. Az esélyegyenlőségi minisztériumnak is kisebb dolga is nagyobb annál, hogy ezeken a problémákon segítsen. Úgyhogy Gönczöstől elmehetnek a fenébe.

 

Na, egyre jobban eltávolodik a véleményünk egymástól.

Egyben egyetértünk: az aláírók viccszövetségek, előjöttek a semmiből, eddig semmit sem tettek le az asztalra.

 

Előzmény: Törölt nick (232)
zsele5 Creative Commons License 2004.09.14 0 0 240

Természetesen nem lehet más céljuk, hogy egy ilyen alak ne lehessen miniszterelnök.

Ti pedig ezzel együtt kell, hogy bevállaljátok.

Előzmény: Saker Falcon (233)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 239

Most komolyan van olyan, hogy Torgyán József nőegylet:-))

 

 

Előzmény: Droopy (237)
Saker Falcon Creative Commons License 2004.09.14 0 0 238
Bocs, de várom zsele5 autentikus válaszát. ;)
Előzmény: Törölt nick (235)
Droopy Creative Commons License 2004.09.14 0 0 237
A torgyan jozsef noegylet vezetoje ecceruen csak gyurcsanyferencmonnyonle kijelentessel elt
Előzmény: Saker Falcon (233)
Derek Creative Commons License 2004.09.14 0 0 236

Azoknak van kepviseletuk akik kepviselni akarjak magukat,ha a nok kepviseletet akarnak lepjenek be a partokba,mindegy melyikbe tomegesen es vegyek at a hatalmat ha tobben vannak egy alapszervezetben azt valasztanak meg kepviselojuknek akit akarnak es orszaggyulesi es onkormanyzati kepviselojeloltnek is es akkor lesz kepviseletuk.

bar szerintem nem noket ,ferfiakat kellene kepviselni,hanem politikai eszmeket es programokat, de ha valakiknek kepviselet kell akkor csak sajat maguk kepviselhetik magukat senki mas.

Előzmény: bean (230)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 235
És mit válaszolt?
Előzmény: Saker Falcon (233)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 234

A tematizálás. És természetesen GYF felelőssége is.

 

Milyen elégtételt akartak a nő szervezetek?

Ők azt akarták csak, hogyországosan hallatszon a hangjuk.

GY elnézést kért, ennél többet már nem tehet. Gondolom a feleségétől kapta a legtöbbet ezért a képére:-)) (megvolt a maga büntetése azért a mondatért:-) )

 

 

Előzmény: zsele5 (231)
Saker Falcon Creative Commons License 2004.09.14 0 0 233

"A nőtagozat a méltó elégtétel szolgáltatásáért lépett fel."

 

És mi lenne az?

(Megjegyzem, hallottam az Info Rádióban egy riportot az egyik női szervezet valamelyik vezető képviselőjével. Neki is feltették ezt a kérdést. Válaszolt is.:))

Előzmény: zsele5 (231)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 232

Miért, védtem GyF-t?

Én is azt irtam, hogy bunkó volt.

 

Már bocsi, de miért kéne egy általános női képviselet? 

A nőknek nem általában vannak gondjaik, hanem vannak nők, akiknek vannak gondjaik. Vannak általános gondok, együtt a férfiakéval és vannak sepciálisak, amik női mivoltunkból következnek: ugymind gyermekválalás egyedül ugymind feleségverés meg még biztos van, most nem jut eszembe.

No,de erre vannak civilszervezetk,a de egyik sem politikai sokkal inkább szakmai kérdés.

 

Ám, az ha egy női szervezet meglovagol egy politikasi kijelentést, ettől nem lessz egy nőnek sem könnyebb vagy szebb élete.

Semi másra nem jó,minthogy maguknak politikai tőkét kovácsoljanak ez pedig egy álszent magatartás.

Előzmény: bean (230)
zsele5 Creative Commons License 2004.09.14 0 0 231

El kellene dönteni, hogy a tematizálás a megalázó vagy a kijelentés ami erre alapot szolgáltatott.

Ha a tematizálás, akkor azért annak a felelősségéből sem lehet Gyurcsányt kivonni.

Ha nem beszél hülyeséget, nincs következménye.

A nőtagozat a méltó elégtétel szolgáltatásáért lépett fel.

Előzmény: Törölt nick (227)
bean Creative Commons License 2004.09.14 0 0 230

Azért ez nem így van, Gondold el, ha GYF például a cigányokkal élcelődött volna, olyan frappáns kifejezéseket használva, hogy pl. "a szomszédja sem a nyáron sült barnára", azt hiszem lenne most hiszti a parlamentben és a sajtóban. Jönnének Horváth Aladárék is a fizetett hirdetésekkel.

Szvsz Magyarországon a nőknek semmilyen képviselete sincs, sem baloldalon sem pedig jobboldalon. Míg zsidózni/cigányozni/románozni nem szalonképes, a szőke nőkön viccelődni olyan macsós. Úgyhogy ne védd Gyurcsányt, ő egy bunkó barom.

 

Előzmény: Törölt nick (227)
pikdáma Creative Commons License 2004.09.14 0 0 229
Milyenek lehetnek azok a nők, akik minden mondatukat azzal kezdik, hogy "Mi, akik..."

Brrr, gondolom férjeik örömmel leváltanák őket ... :-)
Előzmény: zsele5 (225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!