Keresés

Részletes keresés

nembal Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8014
Sopit NEM adjuk!
Előzmény: _paha_ (8013)
_paha_ Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8013
akkor ha a Dunaferr továbbjut a csoportból, elméletileg a komplett magyar válogatott is felállhatna a következő ellenfél ellen? (-;
Előzmény: sanya122 (8009)
imoT Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8012
-,
imoT Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8011
A pataki azzal védekezik a blikkben megjelent szánalmas írásával kapcsolatban, hogy a szerkesztője írta át ilyenre az anyagot. Nem, tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Szánalmas...
FaberK Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8010
Igen, a Szkopjéban vendégvédett Dinu. És ez asszem azóta sem változott.
Előzmény: sanya122 (8009)
sanya122 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8009

lenne egy kérdésem: egy adott évadban egy játékos a BL ben szerepelhet két klubban? kiesett a csapata a bl csoportkörében , de egy másik aki továbbjutott szeretné játszatni.

hm?

(vmi ilyesmire emlékszem a fradi BL döntőjével kapcsolataban amikor a román kapust hozták arra a meccsre a déli ellenfelek)

 

Kcsita Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8008

Druszám!

 

Egyetértek a gondolataiddal. Sőt az lenne a jó, ha nem csak a Győr, a Dunaújváros és a Fradi lenne egy szinten, hanem még mondjuk 2-3 csapat. Akkor lenne igazán erős bajnokság, ami a fiatalok szempontjából lenne értelme a fejlődésnek, nem? Bár nem tudom, hogy mennyire lehet ezt megoldani technikailag és fizikálisan. De egy biztos, aki az új kapitánynak lesz munkája. Lehet, hogy egy dán/norvég lesz?

Előzmény: Csbalázs (8006)
Kcsita Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8007
Bármit ?:)).
Előzmény: ildy7 (7979)
Csbalázs Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8006
Egyébként szeritnem ez a jövő útja, mármint az a gyors, dinamikus, klasszikus kötött poszok nélküli kézilabda, amit a norvégok és a dánok játszanak. A magyar játékosok szerintem alkatilag, technikailag tökéletesen alkalmasak erre. Épp ezért mondom, hogy  Boki kiválása, akár még segíthet is az élvonalban maradásunkban. Merthogy, ha Boki marad, akkor marad a rá épülő és most már egysíkuvá váló támadójáték! Logikusan, mert tényleg nagy játékos és ki az aki, kihagyná a válogatottból? Egyébként szerintem a Fradi és az ETO is elindult ezen az úton, "csak" jelenleg még nem tudják ezt olyan pontosan, magas szinten művelni, mint az északiak. A játék gyorsul tehát all round játékosokra van szükség, akik fizikailag és lelkileg is bírják az ilyenfajta terhelést, ami ennél a tempónál tényleg nagyon komoly. Illetve ezért kell egy bő keret a klubcsapatoknál ( a válogatottban ez szerintem eleve adott), hogy aki elfárad, azt nyugodtan le lehessen cserélni, mert a padról ugyanolyan kaliberű játékos tud beállni. Ehhez ma Mo-on a Dferrnek és az ETO-nak elég bő a kerete! Nem véletlen, hogy ez a két csapat magasan elhúzott a többiektől. Én nagyon kíváncsian várom az új kapitányt és a viszonylag új keretet!
Előzmény: Törölt nick (8003)
FaberK Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8005

Némileg kusza, amit írtam, azért remélem, érthető!

Előzmény: FaberK (8004)
FaberK Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8004

Kérdéseid nagy részére válasz lehetne az, hogy sokan voltunk, akik egy frissebb keretet vártunk volna az Eb-re, persze mi is tisztában voltunk azzal, hogy a hazai rendezés ténye, illetve a kapitány személye, és megbizatásának időtartama bizony alaposan lecsökkenti az új csapat kiépítésének valószínűségét.

De a norvégok ellen, illetve talán előtte a dánok ellen is alkatilag is szerencsésebb lett volna egy olyan keret, amelyik inkább a gyorsaságáról, a nem támadás- vagy védőspecifikusságáról nevezetes játékosok vannak.

És abban is biztos vagyok, hogy ez a keret talán kevesebb előzetes eséllyel indult volna ezen az Eb-n, de a férfiválogatott vb, illetve olimpiai szereplésének mintájára a surranópályán csendesen haladva meglepetéseredménnyel zárta volna az Eb-t, ami számomra legalább a dobogót jelentette volna. Tehát veszíteni nem vesztettünk volna semmit, csak az új csapat némi tapasztalatot, egy hazai eb-n való bemutatkozás lehetőségét.

Persze ezen most már nyavajogni, csak sajnos nem történt semmi meglepő, mindenki oda került kb, ahova való! És ezt előre is lehetett tudni.

Előzmény: Törölt nick (8003)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8003

Na összegzek az EBről, mármint a csapatról. Nem azért mert érdekel valaki hanem hogy leírjam végre:))))

Az egyértelműen látszott hogy lassúak néhány ellenfélhez képest. Az megintcsak egyértelműen látszott, hogy meg kell változtatni a csapat szerkezetét Radulovics kiválásával. Viszont hogy milyen irányban lesz a változás, vagy hogy mennyire lesz ez sikeres, mégcsak találgatni sem tudok. Talán most mindenki másról beszélne ha a csapat a norvégok elleni meccsen CSAPATként működik, valamint lettek volna kiemelkedő egyéni teljesítmények is. Gondoljátok a tavalyi csapatunk nem tudta volna megfogni ezt a norvég válogatottat? Szerintem senki nem tudja a választ, sosem fogjuk megtudni, én azt hiszem vertük volna őket Ettől függetlenül magam is azt mondom, hogy ez a rengeteg csere tarthatatlan, fel kell venni a rohanó stílust, bár attól tartok hogy ez ártani fog a kézilabda szépségének. Mert gyakorlatilag arról van szó, hogy ha ugyanúgy futottunk volna mint a norvégok, akkor annyiban lett volna más mint a megszokott kép hogy nagyon kevés idő telik el két támadás között. Ehhez rendkívüli fizikum kell. Ez a kézilabda jövője? Én remélem nem, így gyakorlatilag megszűnne az indítás. Na de ez hamarosan ki fog derülni.

Más. A csapat küzdeni tudása. Hát azt láttuk a dánok ellen, hogy ugyanott vagyunk mint 4 éve. Ha az oroszok jobban megszorítottak volna mi lett volna a helyzet? Ezt sem fogjuk megtudni. Nagy szemléletváltozásra lenne szükség, ami szerintem soha nem fog bekövetkezni. Amit néhányan mondunk, a felszabadult játék, mindig is hiányozni fog mert megvan a teljesítménykényszer, egyszerűen csak az első hely elfogadható, minden meccsen csak a győzelem számít, és ilyenkor bizony 6 vagy akárhány gólos előnynél görcsössé teheti a játékot, pláne ha az ellenfél gyorsan lő 2-3 gólt. Amíg nálunk a játékosok profik (márpedig annak kell lenniük, ez így van rendjén), és ilyen az anyagi helyzet, addig bizony nem változik semmi mert egyszerűen hozni kell a meccseket. Nem lehet kiesni az EHFből, BLből, mert anyagilag az eleve rengeteget számít, szponzori szempontól meg még többet. A válogatottra meg egyértelműen ugyanez vonatkozik. Egy tehetséges fiatal nálunk csak ugyanilyen hozzáállással tud bekerülni nagy csapatba.

Nah hát ennyi jött ki belőlem:) Hozzáteszem, hogy a válogatottan a szurkolók segíthetnek. De ezt nem látom egyértelműen, kicsit tudathasadásos vagyok a hozzáállásommal kapcsolatban:) Egyrészt, őket a legjobbak közé sorolom egyénileg. Tehát akkor el is várható a jó helyezés. Meg hozzájön hogy rájöttem mit várok a válogatottól! Ezt nem tudom eldönteni milyen játékkal lehet elérni, talán nem is csak a játék számít hanem a hangulat. A lényeg: a válogatottal kapcsolatban büszke akarok lenni rá hogy magyar vagyok! Hogy ez mitől függ......

Másrészt pedig szavak helyett belinkelek egy képet, köszönet érte a Diósgyőr szurkolóknak:

 

gammapolis Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8002
Tavasztól betonozunk. Oké?
Előzmény: ildy7 (7979)
Nick_Rivers Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8001
Nem az ő csaja Benedikte.
Nyberg pedig Pontussal él :-DDD
Előzmény: moietmoi (7999)
sanya122 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 8000

ezt mondjuk nem volt nehéz észrevenni, minden második képen "együtt" vannak-D

 

Előzmény: moietmoi (7999)
moietmoi Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7999
mert ő van eggyütt nyberggel. Ugyebár.
Előzmény: ildy7 (7996)
sanya122 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7998

jaaj , nagyon gyanus ez már itten nekünk-DD

 

Előzmény: Törölt nick (7997)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7997
Te, most már nagyon feltűnően véded azt a csajt! :)) Pedig engem nem is érdekel;-)
Előzmény: ildy7 (7996)
ildy7 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7996
Hemöszenget meg szerintem felejtsétek el, kedves férfiak. :)
Előzmény: Törölt nick (7993)
ildy7 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7995
Na helyes, akkor meginterjúvolom... De hová tegyem fel az elkészült interjút, ez itt a kérdés... :))
Előzmény: sanya122 (7992)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7994
Már valahova leírtam egyszer egy jelenetet, de az ugyanúgy elmarad mint a tied, Mezey nem lesz ott. Görbe követő emberfogással Perezen! ;-)
Előzmény: attus germanicus (7985)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7993

Már leírta: "Nos ha összehoznáktok - egy interjú erejéig :))))))) - Nikola Eklemoviccsal, akkor bármit megtennék cserében. :)"

Pásztor gondolom ugyanez. De hogy akkor Ő miért feltételezi mindenkiról hogy Hammersengtől egyesek mást akarnak?!?!? :DDDD

Előzmény: sanya122 (7992)
sanya122 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7992

ez sem lehet gond:)

mit szeretnél pontosan?

Pista viszont ott lesz Szegeden:)

Előzmény: ildy7 (7989)
Replica Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7991
Most elég nagy hülyeséget írtam, de a lényeg az, attól hogy technikailag az mtv közvetít (pénzért), adhatja más csatorna a meccset.
Előzmény: Replica (7990)
Replica Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7990
A kettőnek semmi köze egymáshoz, ilyen alapon minden országnak aki közvetíteni akarja, hoznia kéne a stábot.
Előzmény: attus germanicus (7985)
ildy7 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7989
Pásztor István is a Sport1-en. Vele nem tud összehozni valaki egy interjút? :))))
Ilyenkor sajnálom, hogy elsősorban női kézilabda portál vagyunk :((((((((((
:))))))
ildy7 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7988
Megyek Veszprémbe, imádom azt a várost...

Ferling Lovit választotta Hangya ellenében... Rossz választás... De megértem Dettit, nyílván a csapattársát választja... Meg amúgy is csípom Dettit, jó fej.
Előzmény: attus germanicus (7986)
sanya122 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7987

szerintem senkit nem érdekel, hogy hámöszen kisasszony foglalt-DDDD

 

Előzmény: ildy7 (7984)
attus germanicus Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7986
Vp = Veszprém :-))
Előzmény: ildy7 (7984)
attus germanicus Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7985

Amikor majd Kulcsár védekezik Mezei ellen. Elképzelem, amint két kézzel lefogja :-)))

 

Na, még egy kicsit az MTV védelmében: a műsort magát a Sport1 tényleg színvonalasabban, komolyabban csinálta volna. De ne feledjük, hogy itt nem csak a műsort kellett adni, mivel nálunk volt az esemény, hanem a technikai stábot is. Méghozzá az első és a negyedik napon négy helyszínre, egyszerre. Erre a Sport1 képtelen lett volna. Ezért kellett az MTV.

Előzmény: Törölt nick (7983)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!