Keresés

Részletes keresés

Gáborbakter Creative Commons License 2005.12.23 0 0 903
Békés boldog karácsonyt mindenkinek!
Ildosz Creative Commons License 2005.12.20 0 0 902
Ildosz Creative Commons License 2005.12.20 0 0 901
No comment. Erről már nem lehet több bőrt lehúzni.
Roxer17 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 900
Aki eredetileg Benjamint játszotta a kissrác 1985-ben született,tehát a valóságban,most éppen 20 éves.Ha azt vesszük,hogy mikor vége lett a sorozatnak akkor 3-4 éves volt és ahhoz számolták a plusz 20 évet,nem a kezdetekhez akkor is csak 23-24 éves a sorozat szerint,akkor még az egyetem végén járna,esetleg rezidens lenne,de semmiképpen nem főorvos...
Alaxander Wussow jelenleg 41 éves,tehát az ő korában akár már főorvos is lehetne,de ha Benjamin korát nézzük akkor semmiképpen,na mindegy.
Monty78 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 899
"az is röhej hogy Beni rögtön főorvos!"
Ezen én már a múltkor is fennakadtam... mikor is játszódik az "új generáció"? vagyis hány év telt el azóta? elvileg persze 20, de az indulástól számolva! ez alapján Beni mondjuk mostanában érettségizne... ha a végétől számoljuk, akkor is még kb egyetemista lenne, esetleg most végzett, ha zseni :))
Maga a színész a valóságban már elmúlt 40. Egyébként ő a prof valódi fia, azaz egy ifjabb Wussow. És úgy mellesleg a régi Klinikában is szerepelt: azt hiszem, ez volt az a rész, amikor két fiatal bátorságpróbázott vagy mi, aztán rájuk omlott a barlang.
Persze, persze, tudom, ez film, kissé el kell vonatkoztatni a valóságtól ;) De ha Beni már orvos, sőt nem is kezdő, akkor viszont Elke már kissé idős egy gyerekhez, nem? Persze semmi se lehetetlen :)
Előzmény: Redi23 (897)
Gáborbakter Creative Commons License 2005.12.20 0 0 898
Látni is lehetett,hogy az egész egy összecsapott akármi volt.Ha arról vesszük,egy másik hasonló kórházsorozatba,a Kórház a város szélén 20 év múlva jobban meglodották ezt az ún átmenetet.Bár itt is a régi sokkal jobb volt.
Előzmény: Redi23 (897)
Redi23 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 897

 

 

Hát igen.Mert a kis Benniék már meg sem ismerkedtek, vagyis azt nem láttunk, ugyhogy romantikus sem lehetett az egész.Azt még értem hogy új férfi és női főszereplő kellett, de miért ilyen gyorsan?Miért nem lehetett egy egészséges átmenetet csinálni?Mondjuk ők is egy helyen dolgoznak és csak később alakul ki köztük valami, de ez az in medias res, vagyis bele a dolgok közepébe, ez nem tetszett.Eleinte még kaphattak volna helyet a régiek is, aztán észrevétlenül kivonni őket.Mondjuk az is röhej hogy Beni rögtön főorvos!

Előzmény: uborka18 (894)
Redi23 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 896

 

 Mennyire egyetértünk Roxer!Nekem is ők voltak a középpont!Persze sok mindekit szerettem még rajtuk kívül, pl Udoék is aranyosak voltak Elkével, de mégis.A Kórház a pálmák alattban ismét egy párt alakítottak, de az már nem volt olyan meggyőző, és ez az előző Klinika rész sem.Valahogy tényleg vagy nagyon elhidegültek, vagy Wussow tényleg nagyon leépült.Úgy tűnik nekem, már nem nagyon tud hitelesen játszani.

 

Előzmény: Roxer17 (893)
Redi23 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 895

 

 

  Huhh!Belekukkantottam a mai Győzikébe!Épp a végét láttam!Szörnyű volt!Nekünk már csak ilyenekre telik.Meg kórházsorozat néven ilyen Jóban rosszban-ra.(bocs ha valakinek a kedvence)

uborka18 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 894
Szerintem is tök romantikus volt, ahogy összejöttek, meg ahogy megismerkedtek. Szóval nekem (is) az első, és még a második sorozat tetszett a legjobban. Azért persze a többi  is jó volt... De a kis Benni szerelme már nem fogott meg annyira, az olyan sótlan volt.
Előzmény: Roxer17 (893)
Roxer17 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 893
Engem a szép táj és az,hogy alapból szeretem az orvossorozatokat,mellett elsősorban Christa és Klaus kapcsolata fogott meg.És a kedvenc részeim is azok,ahol ők vannak előtérbe helyezve, az ő életük áll középpontban.
A Húsz év múlvában bár nem volt valami nagy történet legalább az a varázsa megvolt,hogy legalább újra együtt láthattuk őket,immár idősebben.
Úgyhogy most bátran kijelenthetem,hogy Udo ide vagy oda,Christa nélkül ez már nem az én sorozatom!
Gáborbakter Creative Commons License 2005.12.19 0 0 892
Sajna a főhelyszínnek,a klinikaépületnek is úgymond annyi.Sajnálom hogy ennek a jó sorozatnak vége szakadt.
Előzmény: Redi23 (888)
uborka18 Creative Commons License 2005.12.18 0 0 891
Hát pl. nme kellett volna kihagynia Christát!;(((((((((( Meg nem kellett volna, ugye ennyit várni, s a forgatókönyvet is érdekesebbre írhatták volna. Szóval nekem az előző se jött be nagyon...
Előzmény: Redi23 (890)
Redi23 Creative Commons License 2005.12.18 0 0 890

 

 Du lieber Gott! Végre valaki a fedélzeten!

 Hello Ubi!

 Mire gondolsz, hogyhogy körültekintőbben?

 

 

 

Előzmény: uborka18 (889)
uborka18 Creative Commons License 2005.12.18 0 0 889
Vagy legalábbis körültekintőbben leforgatni a folytatást...
Előzmény: Redi23 (888)
Redi23 Creative Commons License 2005.12.18 0 0 888

 

  Nem mondom , eléggé kifogytunk a szóból!

  Most olvastam éppen Rademann egy régebbi nyilatkozatát, ami most valahogy nem passzol a képbe (még az előző rész után nyilatkozta):

  "..ez csak egyetlen adás, nem kell arra gondolni hogy folytatás lesz belőle.Semmi esetre sem ! Én nem akarom a legendát tönkretenni! A sikert, amiben akkor részünk volt , soha nem fogjuk tudni elérni....Amikor én a 70. rész leforgattam, azt mondtam : Na, most ennek is vége van.Mindenki azt akarta hogy tovább csináljuk.De Herbert Lichtenfelddel mi egy véleményen voltunk:mindent elmondtunk, mindent leírtunk, mindent megmutattunk, most a csúcson hagyjuk abba!És ezt egy helyes döntés is volt tulajdonképpen."

 Talán tényleg abba kellett volna hagynia.

uborka18 Creative Commons License 2005.12.10 0 0 887

hali!

 

Rég jártam már erre!:)

;(((((((((((((((((((((((( Nincs Christa!:( - Így tényleg nincs kedvem megnézni...

Roxer17 Creative Commons License 2005.12.08 0 0 886
Én is így vagyok vele:
Előzmény: Redi23 (885)
Redi23 Creative Commons License 2005.12.08 0 0 885

 

 Én szívesen válaszolnék neked , ha fogalmam lenne róla, hogy mi történt.De mivel se ZDF , se ARD nincs itthon , így nem láttam a filmet.

Előzmény: ShaeLynn (884)
ShaeLynn Creative Commons License 2005.12.08 0 0 884
Válaszoljon már valaki hogy mi történt Elkével! Elváltak Udoval? Vagy mi?
Előzmény: Gáborbakter (883)
Gáborbakter Creative Commons License 2005.12.07 0 0 883
A filmmel kapcsolatos hozzászólásokat olvasva sajnos az a megállapításom igazolódott be hogy már sajnos nemcsak a szereplőkkel,hanem magával a helyszínnel kapcsolatbais problémák vannak.Az idén két alkalommal jártam a helyszínen,és mindkét alkalommal a Klinika épülete teljesen le volt zárva.A második utam alkalmávar már nemcsak a lezárt épülettel találtam magam szembe hanem a körülötte lévő park is eléggé el volt hanyagolva.Szerintem a tulaj /Reha-Klinik Glotterbad/eladhatta magát az épületet is.
Előzmény: ShaeLynn (879)
Redi23 Creative Commons License 2005.12.07 0 0 882

 

 Ez már nem ugyanaz, Christa nélkül, Elke nélkül, Meisecske, Mühlmann és Römer dr nélkül.Nekem hiányzik Michaelis, Vollmers , Schübel doki is és Jerry is. A táj még ugyanaz , az életérzés már nem.

 Rademann mostanság azt nyilatkozta , mikor arról faggatták ,hogy mi lett Christával , hogy nem felelt meg neki a szerep de nem is baj mert legalább egy halom fáradságtól megkímélte az alkotókat.Hát ez röhejes!

Szerintem Elke sem fog már visszatérni, ő is csak hálából vett részt az előző forgatáson is , de utána azt mondta hogy számára  befejeződött már a sorozat.

Előzmény: Roxer17 (880)
Redi23 Creative Commons License 2005.12.07 0 0 881

 

 

  De jó, hogy van még, aki ugyanígy érez!

 Azt hiszem nálam is most jött el az a pont (amit nem gondoltam volna eddig), hogy már nem érdekel a sorozat tovább.Mert ez már nem az a sorozat ami volt.Még van benne pár kedves arc, de ez már sajna csak szenvedés szerintem.Az újraélesztéssel legalább öt évet késtek.Talán még akkor is ment volna, de szerintem semmiképp nem úgy (mint ahogy most csinálják), hogy radírozzuk le az összes idősebb szereplőt.És amit nem nagyon hangoztatnak, hogy a klinika egykori sikerét nemcsak a remek szereplőknek köszönheti és a nagy Rademann-nak , hanem az írónak, Herbert Lichtenfeldnek, aki azóta már halott.

Előzmény: Roxer17 (880)
Roxer17 Creative Commons License 2005.12.07 0 0 880
Szerintem több rész nem lesz,de nem is baj.Én legalábbis nem nagyon vagyok kiváncsi Benjaminra ,ez már nem az a Klinika Christa nélkül.
Előzmény: Redi23 (873)
ShaeLynn Creative Commons License 2005.12.07 0 0 879
Christa Amerikában van, legalábbis Klaus azt mondta hogy hozzárepül. Ennyit tudok róla. De mi történt Elkével?? És a babával??
Előzmény: Gáborbakter (878)
Gáborbakter Creative Commons License 2005.12.06 0 0 878
Cristával kapcsolatba semmi nem volt,Mondjuk nem tette ún említést,hogy elvált a Proftol,és összejött valakivel és elköltözött,vagy valami ehhet hasonlót.Kiváncsi vagyok,hogy hogy távozott el a sorozatból.
Előzmény: Redi23 (870)
Ildosz Creative Commons License 2005.12.06 0 0 877

Ha lesz a magyar tv-n felveszem DVD-re. Akinek kell, majd szól.

 

És íme jópár kép.

 

 

Gáborbakter Creative Commons License 2005.12.06 0 0 876

És Christárol a filmbe tettek említést?

 

Boldog Mikulást mindenkinek!

Előzmény: Monty78 (866)
ShaeLynn Creative Commons License 2005.12.06 0 0 875

Lemaradtam az első 20 percről. Nem tudom mi történt Elkével Udo feleségével. Az előző résznek a végén még az volt, hogy hosszú idő után Elke végre gyereket vár.

Mi történt?

Előzmény: Redi23 (870)
Redi23 Creative Commons License 2005.12.06 0 0 874

 

 Az új csapat:

 

 

 

Gaby Dohm nélkül számomra már nem az igazi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!