Keresés

Részletes keresés

k.zsuzsi Creative Commons License 2011.05.01 0 0 8241

Elméletileg igen bár még messze van. Előtte még eggyeztessünk.

Előzmény: Törölt nick (8240)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.01 0 0 8240

Tamási 2009 FC–Tolna VFC 1–0 (0–0). Tamási, 200 néző. V: Bíró R. Tamási: Makláry– Juhász A., Rein, Pintér A., Tóth R.– Bernáth D., Pruck (Johnston), Szabó K. (Sipos I.), Vlocskó M. (Bruckner)– Gyánó G., Kovács P. Edző: Molnár László. Tolna: Kiss M.– Házer, Wéber, Vizdár, Mausz P.– Rikkers, Szegleti, Stadler (Schaffer), Pesti V. (Juhász V.)– Lacza Zs., Szabolcska (Horváth E.). Edző: Wiesner József. Gól: Gyánó G. a 78. percben. Kiállítva: Horváth E. a 80. percben.

 

 

Zsuzsi!

 

Pünkösd hétfőn tudnál jönni Szegedre a tavalyi helyszínre védeni!?

Előzmény: k.zsuzsi (8239)
k.zsuzsi Creative Commons License 2011.05.01 0 0 8239

Neked is gratula az eredmény nem közléséhez!

Előzmény: Törölt nick (8238)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.30 0 0 8238

Gratula a csapatnak a magabiztos győzelemért!

FCB_Atika Creative Commons License 2011.04.29 0 0 8237

Követező mérkőzés:

 

Tamási 2009 FC - Tolna VFC    2011.04.30. Szombat, 16.30

Játékvezető: Bíró Roland.

 

Jó szurkolást,Hajrá Tamási!!!

Előzmény: FCB_Atika (8234)
vposzka Creative Commons License 2011.04.29 0 0 8236

Egy kicsit részletesebben?!

Előzmény: Törölt nick (8235)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8235

Szerencsére győzött a józan ész!Királyság!

Előzmény: Törölt nick (8231)
FCB_Atika Creative Commons License 2011.04.26 0 0 8234

Kakasd SE - Tamási 2009 FC  (0-2) 0-2

Gólszerző: Kovács P. 7. ill. 37. percben.

 

1.Tolna VFC              54 pont

2.Bátaszék SE          48 pont

3.Kölesd SE              41 pont

4. Majosi SE             41 pont

5.Szedres SE           39 pont

6.Tamási 2009 FC    33 pont

7.Dunaföldvár FC     29 pont

8.Tevel SE                22 pont

9.Cikó SE                 19 pont

10.Dunakömlőd SE  18 pont

11.Kakasd SE          16 pont

12.Őcsény SE          14 pont

13.Decs KSE            14 pont


Követező mérkőzés:

 

Tamási 2009 FC - Tolna VFC    2011.04.30. Szombat, 16.30

Előzmény: FCB_Atika (8232)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.24 0 0 8233

Ennyi és más semmi!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://ultrasliberi.hu/?p=799

FCB_Atika Creative Commons License 2011.04.22 0 0 8232

2011.04.24. Vasárnap, 16.00

Kakasd SE - Tamási 2009 FC.

Játékvezető: Nyakas Balázs.   Asszisztensek:Lengyel Sándor,Kovács László Péter.

 


Törölt nick Creative Commons License 2011.04.18 0 0 8231

Tisztelt Bódog és Tulok úr!

Ti is és mi is szeretett kisvárosunkban,Tamásiban élünk,és lakunk,kelünk,és halunk,!Ide fűznek a gyerekkori élmények,a barátok,itt sírunk és nevetünk,és próbálunk meg úgy élni,hogy büszkén mondhassuk el magunkról,miszerint "Mi tamásiak vagyunk!"

Közös a szeretett sportunk,és nap mint nap ezzel kelünk-fekszünk,hogy milyen meccs lesz a hétvégén,milyen napi gondokat kell megoldani,hogy hétvégén kifuthasson a zöld gyepre az álom tizenegyünk!Ugyanaz a pálya jelenti számunkra a szentélyt,ide jövünk ki esőben,hóban,szélben,viharban,hogy szurkolhassunk a TAMÁSI csapat játékosainak!Ugyanúgy TAMÁSI játékos nekem az óvodás korú kis csemete,a tízéves kissrác,a tizennégy éves kamasz,a tizenkilenc éves "nagyfiú",és a felnőtt csapat tapasztalt játékosa.Nem teszek különbséget közöttük,és számomra ugyanúgy fájdalom,ha kikap az utánpótlás csapat,mint amikor vereséget szenved a felnőtt csapat!

Ezek után egyszerűen SZÉGYEN-ként élem meg,hogy azt a döntést hoztátok,miszerint nem vagytok hajlandóak biztosítani a Tamási 2009 FC felnőtt csapat megyei I.osztályban való indulásához szükséges utánpótlás csapatokat.

Az élet természetes velejárója,hogy a gyerekek felnőtté válnak,és korosztályokat váltva végül eljuthatnak a kiskoruk óta áhított felnőtt csapat kezdő tizenegyébe!Ugyanakkor az is természetes,hogy a kisvárosunk lehetőségeihez képest magasabb osztályú csapatokhoz kerüljenek a több évnyi munkátok eredményeként kimagasló tehetséggé váló fiatal játékosok!

 

Ezúton szeretnélek megkérni Benneteket,hogy gondoljátok át a döntéseteket mégegyszer és győzzön a józan ész,ami lehetővé teszi,hogy egymás segítve éljen a két tamási focicsapat!

 

Üdv:Gyence

FCB_Atika Creative Commons License 2011.04.17 0 0 8230

Tolna Megye I.o. Felnőtt bajnokság,

 

2011.04.16. Szombat

Tamási 2009 FC - Kölesd SE  (0-0) 0-1.

Gólszerző: Ambrus L.

Vezette: Mihálovics L.

 

Nagyon jó iramú mérkőzés volt, sajnos hazai oldalon minden lehetőség kimaradt. Sok szöglet, pontrúgás ill. nagy bedobások a 16-os környékén, de nem sikerült "begyömöszölni" a vezető gólt.(kapufa, védések, védő mentett...)

Ahogy az lenni szokott,az ellenfél az első "komolyabb" helyzetéből gólt szerzett.

A hazai csapat hozzáállásával a vezetőség elégedett volt. Nagyot küzdöttek a játékosok.

 

Jövő hét végén a sereghajtó Kakasd lesz az ellenfél.

 

2011.04.24. Vasárnap, 16.00

Kakasd SE - Tamási 2009 FC.

5.Sárga lap miatt,Bernáth Dávid és Lázár Krisztián játékára nem számíthat Molnár László vezetőedző !

 

Hajrá Tamási!

k.zsuzsi Creative Commons License 2011.04.17 0 0 8229

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (8228)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.16 0 0 8228

Zsuzsi!

 

Részvétem!

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.16 0 0 8227

Dr.Gazsi és a Szomszéd:

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.14 0 0 8226



Egy kicsit késve az amszterdami beszámolóm:

Vasárnap(03.27)a teveli meccsel alapoztam a holland túrára,és a meccsről hazaérve egyből indultam Fehérvárra,ahol felvettem a három utazótársamat,akik a kispesti mozgalom jeles képviselői voltak.Az egyik srác barátnőjénél még kiadós vacsorával búcsúztattak el minket a hosszú útra,majd kb.éjjel 11 óra körül hagytuk el kis hazánkat!Az osztrák és a német autópálya monoton hangulatát 3 film megnézésével próbáltam enyhíteni vezetés közben,miközben végig zuhogott az eső,és amelyet az útitársaim mély álomba szenderüléssel honoráltak!Reggel ötre értünk Augsburg mellé a nagybátyámékhoz,ahol egy kiadós,fenséges reggelit kaptunk,és a 24 órás ébrenlétem után végre tudtam aludni másfél órát.Ezután csak reménykedni tudtunk hogy nagyobb forgalmi dugók nélkül megússzuk a túlzsúfolt német autópályákat,de kisebb torlódásokkal folyamatosan tudtunk haladni,ellenben a másik útirányt,ahol volt olyan dugó is,amelynél egy kamionbaleset miatt sok-sok kilométeren álltak az autók mind,a négy forgalmi sávban.Útközben még találkoztunk Rüsselsheimnél egy régi kollégámmal,akinek vittünk egy kis nikotin utánpótlást,majd a következő autópálya pihenőnél totál véletlenül talákoztunk a másik autóval,amely ugyanarra a szállásra tartott,mint mi.Este fél 7-re értünk az Amsterdam Arena-hoz,ahol épp a magyar csapat edzése volt,és itt kaptuk meg a másnapi jegyeinket,majd a szállás felé vettük az irányt,ahol már 10-en vártak bennünket a helyi hangulatfokozóknak hála elég jó hangulatban.Gyorsan lecuccoltunk,majd indultunk a belváros felé,ami nekem nagyon bejött a szűk kis utcáival és a csatornáival.Rengeteg magyarral találkoztunk,akik jelentősen növelték az aznapi bevételt  a szórakoztató negyed változatos lehetőségeit kihasználva.Mi konkrétan megszálltuk a piroslámpás negyed kellős közepén lévő egyik sörözőt,és élveztük Amszterdam semmihez sem hasonlítható hangulatát.Személy szerint én maradtam a sörnél,amelynek a fogyasztása olyan jól sikerült,hogy lekéstük a kb.10 km-re lévő szálláshelyünkre induló utolsó éjjeli villamost is.Ekkor már csak azért is alapon maradtunk,amelynek a végén ketten bírtuk egy zöld úriemberrel,akivel két inox cső társaságában róttuk a csatornák melletti utcákat megelőlegezendő egy esetleges utcai összecsapás kimenetelét,majd a kb. két órás bolyongás után a Heineken sörgyárnál szétváltunk.Miután a több ezer,utcán kint lévő bicikli közül egyiket sem tudtuk „free”módban használni,ezért én visszamentem a kikötőnél lévő központi állomásra,ahonnan reggel 5 órakor indult az első busz a szállásom felé,míg a fradista kolléga egy bevándorló segítségével jutott haza.A buszon azonnal elaludtam(ekkor voltam fent 48 órája mindössze másfél óra alvással)és arra keltem,hogy a buszsofőr kelteget,miszerint egyedül vagyok a buszon,és szeretné megkérdezni,hogy hol akarok leszállni.mivel lassan már a végállomás jön.Riadtan felébredve gyorsan mutattam neki a telefonomon az állomás helyét,ahol szeretnék leszállni,és mint kiderült,nagy szerencsémre épp 200 méterre voltunk a kívánt megállótól.(Itthon hasonló esetben valószínűleg üres zsebbel ébredtem volna a buszon ilyen szituációban).A szállóra érve gyors zuhany után igénybe vettem a fullextrás szálló pihenési lehetőségét,de röpke 3 óra alvás után ismét a holland nagyváros utcáit róttuk,mivel időközben landolt Eindhovenben az a repülő.amelyen jött az egyik barátunk és a haverja,akik vonattal jöttek át Amszterdamba.Gyors reggeli kebab után szétváltunk,és én megtekintettem a virágpiacot,Vondelpark-t,Leidse teret,Madame Tussaud múzeumot,Anne Frank házat,Tulipán múzeumot,Torture múzeumot,Maison de Bonneterie áruházat,Albert Cuyp piacot.Délutánra már megszállás alatt tartották a belváros utcáit a helyiek,majd este metroval mentem ki a stadionhoz,ahol ismét találkozhattam a magukat minden fajta idióta narancssárga jelmezbe öltözött hollandokkal,vettem ajándékot a fiamnak,majd kiélveztem a meccs és a stadion által nyújtott izgalmakat és szolgáltatásokat.A stadionban impozáns látványt nyújtott a tökéletes minőségű TV felvételt sugárzó két Sony kivetítő tetszett,valamint az elhúzható tető sem volt egy csúnya látvány!A vendégtáborral épp szembe helyezkedtünk,ahol az eddigi legjobb szurkolást nyújtották a honfitársaink,és külön öröm volt számomra a helyiek között felugorva és üvöltve ünnepelni a három magyar gólt!  A meccs után személyesen gratuláltam Egervári úrnak,illetve szereztem aláírást a Dzsudzsák Balázstól és a Rudolf Gergelytől  a gyermekem nagy örömére. Megvártuk a tömeg távozását a vonatokkal és a metrokkal,majd egy kis rövid közjáték után hajnal 1-kor ismét ágyba tudtunk kerülni,amely után „megváltás” volt reggel fél hatkor felkelni,és indulni a hazafelé 19 órás útra.Hazafelé kétszer aludtam 45-45 percet,és ezután igazi megváltás volt végre itthon lenni!Összeségében vasárnap reggel 7 órától csütörtök hajnal 1 óráig a 90 óra alatt összesen aludtam 11 órát,de az élmény így is  MEGFIZETHETETLEN volt.

Júniusban pedig irány San Marino,míg szeptemberben Moldávia!

vposzka Creative Commons License 2011.04.14 0 0 8225

 

 

Puskás Akadémia-Újpest 13-0 videó:

 

FCB_Atika Creative Commons License 2011.04.14 0 0 8224

2011.04.16.-án Szombaton Tamási 2009 FC - Kölesd SE. Kezdés: 16.00.       Játékvezető: Mihálovics Lajos

Hajrá Tamási!!!

Előzmény: FCB_Atika (8223)
FCB_Atika Creative Commons License 2011.04.11 0 0 8223

Decs–Tamási 2009 FC 0–5 (0–2).

V: Fülöp A.

Gólszerzők: Pruck Máté, Bernáth Dávid, Kovács Péter, Szabó Kristóf, Béres Szabolcs.

 

További eredmények: Kakasd - Dunakömlőd 1-1, Tolna-Őcsény 4-1, Dunaföldvár-Szedres 1-4, Cikó-Majos 0-6,Kölesd-Bátaszék 2-0. A Tevel csapata szabadnapos volt.

 

1. Tolna VFC              50 pont

2. Bátaszék SE          47 pont

3.Majos SE                37 pont

4. Szedres SE            36 pont

5. Kölesd SE              34 pont

6. Tamási 2009 FC    30 pont

7.Dunföldvár FC         25 pont

8.Cikó SE                   19 pont

9.Dunakömlőd           17 pont

10.Tevel SE                16 pont

11.Őcsény SE             14 pont

12.Decs KSE               14 pont

13.Kakasd SE             13 pont

 

 

 

 

2011.04.16.-án Szombaton Tamási 2009 FC - Kölesd SE. Kezdés: 16.00.

 

Hajrá Tamási!!!

vposzka Creative Commons License 2011.04.10 0 0 8222

Nem a Patrik volt, de tegnap nekem is volt élményem fradistákkal. Jöttünk haza a Patrik meccséről, a Váli völgyi pihenőnél bementem a benzinkútra,piros fekete Mainz 05-ös melegítőben, két fradista ott állt a pultnál, fradi melegítőben és fradi mezben, az egyik kipécézett magának, és nagyon méregetett, majd mögém került és megnézte mi van a melegítőm hátán majd amikor látta, hogy nem Kispest utána távoztak. Pedig ha tudta volna...

De nyugi nem bántottam volna őket, habár aki kinnt ült srác az autómban szerintem megette volna őket reggelire, ő nem ilyen kíméletes mint én.

Előzmény: sasmadár77 (8221)
sasmadár77 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 8221

Tegnap egy felcsúti melegítós srác szállt fel a Fradi tábor vonatára Fehérváron. Nem Patrik volt? Nyugi, nem bántottam:)

Előzmény: vposzka (8220)
vposzka Creative Commons License 2011.04.09 0 0 8220

Patrik 2 gólt rúgott az Újpestnek, a mesterhármas egy kapufa miatt nem jött össze.

http://www.pfla.hu/?q=results/details/1716

FCB_Atika Creative Commons License 2011.04.08 0 0 8219

Tolna Megye I.o. Felnőtt Bajnokság

 

Következő mérkőzés: Decs KSE - Tamási 2009 FC 2011.04.10. Vasárnap, Kezdés: 15.30!!!!

 Játékvezető: Fülöp Arnold.

Hajrá Tamási!!!

Előzmény: FCB_Atika (8217)
k.zsuzsi Creative Commons License 2011.04.06 0 0 8218

Atika!

Már megint a kétmondatos tudósítás! Kicsit többet is írhatnál a meccsekről. Egyszer már sikerült! Köszi.

 

Gyence!

Nagyon inaktív vagy mostanában! Megöregedtél te is?

Előzmény: FCB_Atika (8215)
FCB_Atika Creative Commons License 2011.04.04 0 0 8217

Tolna Megye I.o. Felnőtt Bajnokság

 

Következő mérkőzés: Decs KSE - Tamási 2009 FC 2011.04.10. Vasárnap, Kezdés: 15.30!!!!

 

Hajrá Tamási!!!

glen76 Creative Commons License 2011.04.02 0 0 8216

Grat. az eredményhez de játék képe elég halovány volt.

FCB_Atika Creative Commons License 2011.04.02 0 0 8215
Tamási 2009 FC - Cikó SE. (0-0)4-0.
Gólszerzők: Kovács Péter,Pruck Máté,Lázár Krisztián,Sipos István
Szép volt fiúk!
Hajrá Tamási!
FCB_Atika Creative Commons License 2011.03.28 0 0 8214

 Tolna Megye I.o.Felnőtt Labdarúgó mérkőzés

2011.03.27.Vasárnap

Tevel SE - Tamási 2009 FC (0-1) 2-3

Gólszerzők :Hegyi, Illés Z., illetve Pruck 2, Aschermann.

 

 

Következő mérkőzés: Tamási 2009 FC - Cikó SE 2011.04.02. Szombat, Kezdés: 15.30!!!!

 

Hajrá Tamási!!!

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.27 0 0 8213

"Nem az számít, hogy egy hatalmas óceán partján gyönyörködsz a naplementében, vagy lopott perceidben egy pici tó kacsáit nézed. Csak az számít, ül-e melletted valaki."

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.24 0 0 8212

???????

Előzmény: vposzka (8211)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!