Keresés

Részletes keresés

ECH Creative Commons License 2004.05.02 0 0 62
HM... HOnnan szerezted ezt az extrát?:) Ezt a Nirvana számot még nem is hallottam. KOmolyan, ha van valami eddig kiadatlan nIrvana szám még, írd már ide azt is.:))
Előzmény: Gerzson_nasa (60)
Megatron Creative Commons License 2004.05.01 0 0 61
Szia, Gerzson! De király! Ez valami korábban kiadatlan Nirvana-szám? Kúl!
Előzmény: Gerzson_nasa (60)
Gerzson_nasa Creative Commons License 2004.05.01 0 0 60
dogofthetemple Creative Commons License 2004.04.25 0 0 59
áprilisi Campusban (PPKE-BTK egyetemi lapja) megjelent egy cikk Kurtről és a Mennyeknél súlyosabb könyvről + a grungeról.
Tiburtius Creative Commons License 2004.04.25 0 0 58
Ugye megmondtam, hogy semmi sem lesz!
Legalábbis én egyetlen árva újsághíren kívűl semmilyen Nirvana- megemlékezést, fotót nem láttam! És Ti?
ECH Creative Commons License 2004.04.07 0 0 57
Szóval elnézést, de nem voltam gépközelben mostanában... Igen, április 5-én volt 10 éve, hogy Kurt Cobain drogproblémái, gyomorbántalmai, rossz házassága és rajongók utálata következtében úgy döntött, hoyg egy Remington segítségével eltávozik innen... Szóval 10 éve már, hogy nincs Kurt... Basszus
Tiburtius Creative Commons License 2004.04.06 0 0 56
Én akartam írni, és írok is.
Hiányzol Kurt Cobain.
A Nirvana is.
A klipjeitek, a számok, az interjúk, pletyók a koncertekről, turnékról.

All Apologies.

Előzmény: Megatron (55)
Megatron Creative Commons License 2004.04.05 0 0 55
Kurt ma lett öngyilkos! Mármint tíz évvel ezelőtt. A topiknyitónak mért nem jutott eszébe fölhozni a topikot?
ECH Creative Commons License 2004.03.03 0 0 54
Egyre inkább az a véleméynem, hogy megatron és retisonic egy ember... Na d emindegy, ha te ezt élvezed, hoyg saját magadnak üzengetsz, leygen:)) Ja, és tudom, ez két különböző embert takar, hát persze... És egyébként a no doubtos csaj és Kurt Cobain szerintem életükben nem találkoztak egymással és Gwen Stefanie szerintem még iskolába járt KUrt halálakor... Lehettett vagy 16 éves... És Courtney Love sem leszbikus... TE figyu, de most őszintén, ezeket te találod ki, vagy olvasod őket valahol?:))
Előzmény: retisonic (53)
Megatron Creative Commons License 2004.03.03 0 0 52
Mért, a Seggem elég művelt, bár Én se szeretek evvel dicsekedni.
Előzmény: retisonic (51)
Megatron Creative Commons License 2004.03.03 0 0 50
Illetve a fasz tudja, lehet, hogy hülye, mint a Seggem
Előzmény: Megatron (49)
Megatron Creative Commons License 2004.03.03 0 0 49
Ne nevezd műveletlennek Réti Sonicot, Ő kimagaslóan tájékozott.
Előzmény: Timna (47)
Timna Creative Commons License 2004.03.03 0 0 47
a no doubtos csaj (gwen stefani) kurvára soha semmilyen kapcsolatban nem volt Kurt Cobainnel, esetleg a Courtney Love-ra gondolsz, nemde? műveletlen :))
Előzmény: retisonic (39)
Tiburtius Creative Commons License 2004.03.02 0 0 46
ECH, egyetértek! Hajszál detto u.ezt akartam leírni ein is. Ahrghh, most hallgatom a Lounge Act-et. Szer. az is jóó!
Előzmény: ECH (42)
Megatron Creative Commons License 2004.03.02 0 0 45
Tegnap például egyáltalán nem működött Nálam a Fórum. Ezek üldöznek Engem.
Előzmény: Megatron (44)
Megatron Creative Commons License 2004.03.02 0 0 44
Mostmár tényleg szólok a Moderátoroknak, igaz, hogy Engem akarnak mostanában ellehetetleníteni.
Előzmény: krég (43)
krég Creative Commons License 2004.03.02 0 0 43
osztán dugtak-é már fel a seggedbe zongorát?
Előzmény: Megatron (41)
ECH Creative Commons License 2004.03.02 0 0 42
Úgy érzem, itt valamiről nagyon lemaradtam... Bocs, nem akarlak benneteket megbántani, de miről beszéltek? A NO Doubtos Gwen Stefanie.nak tudomásom szerint semmi, de semmi köze nem volt Kurt Cobain-hez. Az ő felesége Courtney LOve volt, aki a Hole című "fantasztikus" zenekarnak volt az énekes-zeneszerző-gitáros-mindentcsináló mittudoménmilye... Szóval hogy ez a Gwen Stefanie honnan jött... Másrész meg még soha a büdös életben nem hallottam arról, hogy Kurt Cobain Aidses lett volna.. persze lehet, annyit lőtte magát, a sok tűtől elkaphatta volna, de hát ennek még a gyanúját sem hallottam, pedig már elég régóta kísértem figyelemmel a Nirvanáról szóló híreket... Na de mindegy... Másrészt, viszont ha ez az is volt, semmi köze nincs a halálához.. A hivatalos orvosi szakvéleméyn szerint fejbelőtte magát, de a rossznyelvek szerint LOve keze volt a dologban, ez is igaz. És elötte magába is nyomott egy jó adag heroint, ezt is megállapították, szóval lehet, hogy a fejbelővés pillanatában már halott volt... De ez csak feltételezés.. A hivatalos álláspont az hogy elöször belötte, majd aztán fejbelötte magát.. DE az Aids... Ez honnann jött? Ja, és NIrvana forever!! És tényleg az In Utero a legjobb, de hát mindegyik az...:))
Megatron Creative Commons License 2004.03.02 0 0 41
Tudjátok, Én azt szoktam mondani: lehet, hogy Kurt meghalt, de a Zenéje tovább él.
Előzmény: Megatron (40)
Megatron Creative Commons License 2004.03.02 0 0 40
Hát, ebben is lehet igazság, azt is pletykálják, hogy maga Gwen fertőzte meg EIDS-szel Kurtöt. Hogy mi a valóság, azt homály fedi, maradnak a Halhatatlan Dalok.
Előzmény: retisonic (39)
krég Creative Commons License 2004.03.02 0 0 38
azé legközelebb figyeljél oda, érted
Előzmény: jehova szóda... (37)
jehova szóda... Creative Commons License 2004.03.02 0 0 37
elnézést, tényleg
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.02 0 0 36
Az egy másik topik.
Előzmény: jehova szóda... (35)
jehova szóda... Creative Commons License 2004.03.02 0 0 35
ennek a topiknak nem volt valami alcíme? hadüzenet a nemtomminek
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.02 0 0 34
Ja. Egyesek szerint már csak azért sem lehetett öngyilkos, mert a vérében majdnem halálos adag heroint találtak, és olyan állapotban az ember már az ujját sem képes megmozdítani, nem hogy felemelni a puskát és meghúzni a ravaszt.
Előzmény: Megatron (33)
Megatron Creative Commons License 2004.03.02 0 0 33
Szerintem kizárható az öngyilkosság, Kurt évekig lőtte magának intravénásan a legveszélyesebb narcoticumot (és nyilván közös tűt használtak a barátaival), nem csoda hát, hogy elkapta a halálos kórt. Vigyázzatok Ti is a marijuánával és a közös tűvel!
Előzmény: retisonic (24)
Megatron Creative Commons License 2004.03.02 0 0 32
Az utolsó két sort nem versnek szántam (pedig még annak is jó lenne)
Előzmény: Megatron (31)
Megatron Creative Commons License 2004.03.02 0 0 31
Réti Sonicot ne gyanúsítgassad, ha kérhetlek! Ő egy bará... ismerősöm.

Végre újra megy Nálam is a Fórum!
Éljen az Indeksx és éljen a Nirvána!

Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.01 0 0 30
Komolyan itt gondolkodom, hogy vajon nem keverem-e valami más együtessel a Nirvanát, mert akkor komolyan beégtem.

De nekem mégis csak az rémlik, hogy Kurt csúnyán szétlőtte a saját fejét. Esetleg Courtney gyilkoltatta meg, bár ezt nem hiszem.

Előzmény: retisonic (28)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.01 0 0 29
Ismeritek azt a remek számot, melynek szövege:

Kuuuuuuuurt ... halott, és az is ... marad!
Szaxofonnak nézte a vadászpuskát!

?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!