Keresés

Részletes keresés

Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.29 0 0 756
A Te utánad következő hozzászólás alapján egyértelműen beteg.
Előzmény: privacyterror (754)
vfo Creative Commons License 2004.02.29 0 0 755
Na, itt van a "szent" ballaikánk legújabb, hozzám intézett opusza:

"Irtam egy rolad szolo imat a 109-es zsoltar alapjan. Tetszeni fog neked, hiszen rolatok szol.
Rolatok. Aki a szivedben lakik es gyalazkodik es rolad, aki behivtad ot a szivedbe.
Rolatok, - rolad es a gonoszrol.


Dicseretemnek Istene ne hallgass, mert a gonosz egrinek a pofaja es a benne elo gonosz alnoksagnak a pofaja kinyiltak ellenem, hazug pofaval beszel velem.
Korulvesz engem az egri nevu gonosztevo gyuloletes beszedekkel, ostromol engem ok nelkul. A szeretetemert cserebe ellenkezik velem, en pedig imadkozom.
Az egri nevu gonosztevo rosszal fizet nekem a joert, gyuloletet ad cserebe az en szeretetemert.
Uram, allits az egri nevu gonosztevo fole egy rendkivul gonosz embert, allits egy vadlot a jobbjara.
Amikor torvenykezik az egri nevu romlott gonosztevo, mint satani fajzat fog kijonni belole, az imadsaga is bun lesz.
Az egri nevu romlott gonosztevo eletenek napjai kevesek lesznek, a poziciojat mas veszi at. A gyerekei arvak lesznek, a felesege ozvegy.
Es bujdosnak az o gyerekei, koldulnak es elpusztult, elatkozott, leromlott otthonuktol tavol, messze fognak keresni ennivalot, meztelenul, wecekben, kukakban.
Az egri minden tulajdonat lefoglalja az uzsoras, idegenek fogjak megszerezni mindenet.
Nem lesz senki, aki konyorulni fog az egrin vagy az arvain.
Elveszik az egri maradeka, a kovetkezo nemzedekben el lesz torolve a neve.
Az egri apjanak alnoksaga emlekezetben marad az Ur elott, az egri anyjanak a bune soha nem lesz eltorolve. Az egri szuleinek es azok szuleinek bunei orokre emlekezetben marad az Ur elott es meg az emlekezetuk is ki fog veszni a foldrol.
Azert, mert az egri uldozte az Isten gyermekeit, az eletukre tort. Mivelhogy szerette az egri az atkot, azert most elerte ot, es mivel nem volt kedve az aldashoz; azert az aldas most orokre eltavozott tole. Az egri ugy oltozte fel az atkot, mint a ruhajat, az atok belement az egribe, mint a ruhaba a viz, az egri csontjaiba belement az atok, mint a ruhaba az olaj. Az atok lett az egri palastja, amibe betakarozik, az atok lett az egri ove, amivel az orokkevalosagon at fogja ovezni magat.
Ez lett a jutalma az egrinek az Urtol, a vadolomnak, es mindazoknak, akik rosszat beszelnek rolam.
Beoltozott az egri, az en vadlom a gyalazatba, es betakarozott a szegyenebe, mint egy kopenybe!
Halat adok az Urnak hangosan az en szammal es dicserem Ot a sokasagban.
Mert a jobb kezem felol all, hogy megszabaditson azoktol, akik engem elitelnek.

Amen!

Es vegul te sotet, satan-fajzat tudom, hogy ki lakik a koszos lelkedben, nem viccelek, ez az ima nem poen volt, teljesen komolyan veszem, hogy benned ez van, azt is mondhatnam; ez az egri igazi arca:"

A képet engedelmetekkel nem mellékelem és kiváltképpen birs figyelmébe ajánlom.

privacyterror Creative Commons License 2004.02.29 0 0 754
Egyáltalán nem biztos, hogy beteg.
Szerintem, nagyon sokféle indítéka lehet annak, hogy ide ír és még az sem biztos, hogy annyira érdekli a gyülekezet és a teológiai kérdések.
Előzmény: Don Vittorio (750)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.29 0 0 753
"Persze szerintetek aki hites, az mind hazudik, aki meg lelépett onnan, az mind igazat mond."

Ezt te mondtad itt így először. Most. Azt viszont nem tudom, mire alapozod, mert állításod nyilvánvalóan hülyeség.

Ps.: Még azzal együtt is, hogy a szent cél érdekében nem egy, nem két HGY-s láttam már hazudni. (Kedvencem Czingiszer "feszvan" elvtárs sztorija, aki Tekeresen tőlem 3 méterre állva mondta azt PL-nek telefonon keresztül, hogy ne aggódjon, mert a kezemben lévő videokamera rossz, és a rögzített kép életlen.)

Ps.2.: Egyeztetned kéne a többi HGY-ssel, mert az ide irogatók - rajtad kívül - mind eléggé elzárkóznak attól, hogy a te kis házi őrültedet HGY-snek tartsák.

Előzmény: birs (752)
birs Creative Commons License 2004.02.28 0 0 752
Ja, és az cseppet se zavarjon, hogy ilbo megírta, (714) hogy ő nem maxi.
Persze szerintetek aki hites, az mind hazudik, aki meg lelépett onnan, az mind igazat mond. :o)
Előzmény: vfo (748)
birs Creative Commons License 2004.02.28 0 0 751
Bocsánatot kért tőlem maxi? Sajnos nem emlékszem. Idézni tudnád, hogy hol, és mikor? Mert szeretném megköszönni neki, hogy bár tudtommal sose sértett meg engem, mégis bocsánatot kért tőlem. Nagyra értékelem az ilyen cselekedetét, hisz oly ritka errefelé az úriember, mint a fehér holló.
Előzmény: vfo (748)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 750
Ballai-szellem uaú. nincs, mint Tallér-szellem. Aki ezt csinálja itt, az simán csak elmebeteg (amely természetesen lehet szellemek miatt, de nem a szellemek vannak őmiatta).
Előzmény: vfo (742)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 749
Maga mindent kétszer mond? Kétszer mond?
Előzmény: vfo (748)
vfo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 748
maxi fiúklónja bocsánatot kért birstől, a lányklónja meg itt anyázik. A légió ehhez képest házicsoport.
Előzmény: Don Vittorio (745)
vfo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 747
maxi fiúklónja bocsánatot kért birstől, a lányklónja meg itt anyázik. A légió ehhez képese házicsoport.
Előzmény: Don Vittorio (745)
privacyterror Creative Commons License 2004.02.28 0 0 746
Szerintem is műbalhé, szórakozás.
Nem létezik, hogy valaki ilyeneket komolyan írjon.
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 745
Vajon mi abban a mocskos, ha valakinek a szemébe akarnak nézni?
Előzmény: vfo (744)
vfo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 744
Na, ez a tipikus műbalhé.

Vagy olyan ostoba vagy, hogy nem fogod fel, mit írtak neked - maxi.

Előzmény: ilbo (743)
ilbo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 743
Nekem hiába bizonygatsz, ki vagy, ki nem vagy, mondom, majd, ha a szemedbe nézhetek, azt elhiszem neked, hogy nem vagy az, akinek tűnsz.

Mondom az uramnak: Te Tibi! Ni mán mit ír ez a cserfa: „ha a szemedbe nézhetek azt elhiszem neked, hogy nem vagy az, akinek tűnsz”.

- Hadd el asszony! Hát nem látod mire megy ki a játék? Ha megállsz előtte, akkor meg azt fogja mondani: „Látom, hogy női ruhát viselsz, meg női hangon beszélsz, de ez nekem nem elég. Csak akkor hiszek neked, ha be is bizonyítod, hogy nem vagy fiú.

- Abból nem eszik apjuk! Bizonyítsa be neki a jó moszkvai nénikéje, hogy nem fiú!

Tudod mit cserfa! FELEJTS EL engem örökre, mert legközelebb tényleg olyat írok, hogy magam is megbánom! Mégis mit képzelsz te magadról? Ilyen szégyentelen pasast még nem láttam! Más feleségének Te csak NE akarj a szemébe nézni!
Annyira nem vagyok dedós, hogy beleessek a csapdádba újra! Ezek aztán módszerek. Az ördög módszerei.

Valóban szánalmas, hogy egy ember idejut rosszindulatában, és különösen szánnivaló, mert micsoda jutalma is lesz?)

Még te papolsz? Én vagyok szánalmas? Az a szánalmas, akinek ilyen mocskos dolog jut az eszébe, hogy más feleségének akar a szemébe nézni. Bizony ennek is meg lesz jutalma. :(((

Előzmény: CSerfa (722)
vfo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 742
Hát ez az. Szerintem a hgy-sek jobban tennék, ha Tallér-szellem, EI-szellem, PE-szellem, stb. helyett Ballai-szellem ellen imádkoznának. Azzal talán még az Úr is egyetértene.
Előzmény: CSerfa (740)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 741
Az apróbetűs rész a lényeg.
Előzmény: CSerfa (740)
CSerfa Creative Commons License 2004.02.28 0 0 740
Ejnye, de meglepő nekem, hogy Ballai (max-ice-stb.-stb.) házicsoport vezető volt!
Eddig azt hittem, valami nyeretlen kezdő, aki a kezdeti lépések helyett elesett, és azzal vigasztalta magát, hogy jól megszedte magát a tetvérektől kicsalt, összehazudozott pénzzel (millió Ft nem kis dolog).
És aztán tért meg. Igaz, írt valami több megtérésről, de, hogy hcsopvez lett, ez már komoly dolog, akkor már hallgattak is rá. Szerintem az ilyen, aki már Isten beszédét szólja, soha többet nem térhet meg, ha szándékosan vétkezik komolyabb vétekkel, így Ballai összes megtérése hazugság.
[Héb. 6.4-] Mert az lehetetlen, hogy azok, akik egyszer megvilágosodtak, a mennyei ajándékot megízlelték, a Szent Szellemnek részeseivé váltak, akik megízlelték az Isten nemes beszédét és az elkövetkező kor hatalmas erőit és akik mégis elálltak az igazság mellől és félreestek, lehetetlen, hogy azok mégegyszer megújuljanak és új felismerésre térjenek, ők, akik az Isten Fiát maguknak újra megfeszítették, és őt kipellengérezték
Szerintem ez 100%-ra áll Ballaira, sőt, ha csak tört részét elköveti annak, amit tett, akkor is állna.

Ballainak meg dolga lenne rendezni ezeket az ügyeket, hogy ne legyen rá panasz, ilyesmiket írtam a másik topicban nemrég.
Addig pedig, amíg ez meg nem történik, annak, aki Ballainak hitelt ad (azután, hogy ilyeneket lehet róla hallani), én bizony kétségbevonom a hitét, kétségbevonom azt, hogy őt Isten Szelleme vezetné.
Igaz, mikor még ezeket nem tudtam Ballairól, akkor is azt vártam el tőle, megtérésének gyümölcseit hozza, és akkor majd hihetőbb lesz.
No, meg is hozta gyümölcseit!
(És bizony az ő gyümölcse, ha az ő nevében más barátja-munkatársa teszi, az is, mert leállíthatta volna, mert el sem kellett volna annak kezdeni. Bizony, ha valaki egy gombot nyom csak meg, lehet, hogy a vétke nem csak egy 1cm-es mozdulat. Ballai akkor, ha nem is csak őt tette rémségeit, akkor is elszabadított egy, vagy több rémet, hát be is tudom neki.)
Cserfa

Előzmény: vfo (737)
vfo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 739
Úgy hívják, hogy Flaisz Endre, a Ruff tanítványa, szintén vízilófus(s).
Előzmény: Don Vittorio (738)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 738
Monnyuk az a kiskunhalasi vezetőről is zól, ha hcs-vezetőt csinált ebből az alakból.
Előzmény: vfo (737)
vfo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 737
Mindenesetre érdekes, hogy a vele kapcsolatba kerülők többségét meg tudta etetni. Az, hogy a Bajáról való lelépése után Kiskunhalason befogadták, házicsoportvezető lett, majd a Kisokos is alkalmazta, szintén azt bizonyítja, hogy ott is hazudott a Bajáról való távozását illetően és el is hitték a szövegét.
Előzmény: Don Vittorio (727)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 736
Soxeretettel várom itthon. Van egy-két 5letem, hogy mit tehet.
Előzmény: folio (735)
folio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 735
Ahhhh mely testi gondolkodásmód. Neked az a 12 524 db e-mail sem volt elég? Mit tehetne még érted az a szegény-szegény ártatlan kis maxi gyerek? Különben is azt mondta, hogy a kézzel (állcsúcson) csapott bizonyítás majd a hazajövetelekor lép életbe.
Előzmény: Don Vittorio (732)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 734
Rendben, várom.
Előzmény: a legkisebb ugrifüles (733)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2004.02.28 0 0 733
Nem sürgős. Akkor majd megüzenem, ha aktuális lesz :)
Előzmény: Don Vittorio (731)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 732
Émmá senkinek se hiszek, mer' "nekem bizonyíték kell, nem ígéret"... :-)
Előzmény: folio (729)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 731
Bent a cégnél nem tudtam érdemben levelezni, aztán nikola mondta, hogy miről van szó, és az a válaszom, hogy örömmel. Mennyire sürgős?
Előzmény: a legkisebb ugrifüles (728)
folio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 730
frány=fránya
Előzmény: folio (729)
folio Creative Commons License 2004.02.28 0 0 729
Mert meg akarják enni (ki ezért, ki azért).

Olyan jó dolog jóságosnak lenni azzal „akit mindenki bánt” és ezt maxika maxi-málisan ki is használja. (A hitetés az a frány hitetés!)

Előzmény: Don Vittorio (727)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2004.02.27 0 0 728
off
nem érdekel, hogy mit írtam a levélben, vagy csak megfeledkeztél róla(m)?
on
Előzmény: Don Vittorio (727)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.27 0 0 727
Szerintem meg pont nem az. Pont, hogy a klasszikus - végtelenül racionális - csaló duma, éppen ezért ciki, hogy Te is megetted annak idején, ezért ciki, hogy N$-ék is megették, ezért ciki, hogy most birs megeszi...
Előzmény: vfo (726)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!