Keresés

Részletes keresés

rali Creative Commons License 2008.01.17 0 0 581
Valami szántóvető megint bepróbálkozott....
Előzmény: Otto Normalverbraucher (580)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.01.17 0 0 580
no ennek a hsz-nak se jósolok túl hosszú életet... :-D
Előzmény: Törölt nick (579)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.16 0 0 579

Próbáld ki!

 

A legújabb MLM cég hamarosan indul. Eddigieknél korszerűbb technika, jobb csapat várja a kezdőket és a szakembereket is. Jah és semmit nem kell eladni. Csak játszani/atni kell.

http://www.uvmeguru.com/uvme.php?r=383172

Marri Creative Commons License 2007.12.18 0 0 578
www.fogyasztovedelem.com/forums/index.php?showtopic=2052
Marri Creative Commons License 2007.12.18 0 0 577
Sziasztok!

kiváncsi vagyok a véleményetekre, az alábbi hozzászólással kapcsolatosan:MLM online játék
MagicBoy Creative Commons License 2006.02.16 0 0 575
Sg Fórum amit csak regisztráltak olvashatnak(ezt akkor még nemtudtam)!
Előzmény: Zoli_az_oktato (574)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.10.01 0 0 574
És különben is 404-es hibát ad ki.
Előzmény: MagicBoy (572)
rali Creative Commons License 2005.09.30 0 0 573
Tilos a reklám.
Előzmény: MagicBoy (572)
MagicBoy Creative Commons License 2005.09.30 0 0 572
Új MLM fórum nyílt!
Ahol megvitathatjátok a tapasztalataitokat pro és kontra!
Szeretettel várlak benneteket.
Albertinka Creative Commons License 2005.09.05 0 0 571
A 30 ezres létszámot az Amway 2003-as forgalmi adatai között láttam. A másik topicban azt írják, ez most 36 ezerre nőtt. De vigyázat, ez nem azonos az összes hazai MLM-essel, ez csak az Amway (nem is biztos, hogy pontos) adata. Azt összeszámolni, hogy az összes MLM-es céghez hányan regisztráltak, és ezek közül mennyien dolgoznak valójában, képtelenség kideríteni, mert szinte minden ilyen cég atombunkerben őrzi ezeket az adatokat.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (557)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.09.04 0 0 570

talpraesettség, és hitelkonstrukciótól függően gyomor.

Szó szerint. Evvel egyetértek.

Előzmény: Bugli (568)
rali Creative Commons License 2005.09.02 0 0 569
Hogyne.
Előzmény: Bugli (568)
Bugli Creative Commons License 2005.09.02 0 0 568
Nem kell két diploma, nem kell nyelvvizsga, jó kommunikációs képesség kell, talpraesettség, és hitelkonstrukciótól függően gyomor.
Ugyanannyit segíthet egy emberen egy hitel, mint egy ilyen álomvállalkozás a luxustermékeivel. És a tréningekért sem kell fizetni, sőt belépésnél azért sem, hogy megmondják mit, és hogy kell csinálni, mert a cég állja a biztos jövedelem, tb, nyugdíj, és minden egyéb mást is biztosítva.
Előzmény: Zoli_az_oktato (567)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.08.07 0 0 567

Egy ember elmegy egy bankba alkalmazottnak.

- Tessék 2 diplomát letenni, és szerezni legalább 2 nyelvvizsgát, és tanuld meg, hogy tudsz hitelekkel embereket átvágni- mondja egy droidnak öltözött főnökjelölt.

- De nekem nincs 2 nyelvvizsgám, és embereket sem akarok átvágni!

Elmegy az ember, és elkezd hálózatot építeni. 25 év múlva elismert mlm szakember, rengeteg embernek segített, és milliárdos vállalkozása van.

Aztán becsenget hozzá egy "privát bankár" aki azt hiszi, hogy tudja, hogyan pénzt csinálni.

- Én is lehettem volna "privát bankár", már 25 évvel ez előtt.

-Tudja, hogy most hol lenne, ha akkor belevág?

-Igen, tudom, én lennék Princz Gábor.

Előzmény: Törölt nick (566)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.06.06 0 0 565

MAXVAL: végre Téged is látlak:-)))

Téged is szeretnélek megkérni, hogy nézz már rá a web lapomra, mert valamiért nem úgy működik, ahogy szeretném. rali már lecsekkolta, amiért örök hálám.

Kérlek szedd szét, és modd el, szerinted milyen.

Válaszodért már most befizetlek ralinál akármire :-)))))

Előzmény: Törölt nick (563)
rali Creative Commons License 2005.06.05 0 0 564
Az is amvajazás?
Előzmény: Törölt nick (563)
bleroy Creative Commons License 2005.06.05 0 0 562

Egy fantasztikus siker "műhely" az amerikai Network Marketing Mesterelme csoport egyik világszerte keresett trénerével, a népszerű

"Big Al mindent elmond..." c. könyv szerzőjével,

Tom "Big Al" Schreiterrel

2005 június 25-én 14 órától Budapesten a RHEMA Centerben (1089 Budapest, Golgota utca 3.), melynek témája:

Hogyan találjon jelölteket, visszautasítás nélkül, Network Marketing üzletéhez?

A legkeményebb rész a hálózati üzletben, találni egy jelöltet... és utána rábírni, hogy ő kérjen Öntől egy bemutatót. Mindezt visszautasítás nélkül!

A legtöbb forgalmazónak, ezért túl kevés minősített jelöltje van.

Fedezze fel, hogyan legyen szinte kifogyhatatlan a jelöltekből, visszautasítás nélkül, mindössze néhány megfelelő mondattal és képességgel.

 

http://wb.hu/bigal

Előzmény: Zoli_az_oktato (561)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.05.14 0 0 561

Hölgyeim, és uraim! Ladis, and gentlemanusok!

Jó hírem van!!! Vettem egy laptopot, és műszakilag megoldottuk, hogy a kertből is tudok netezni, szélessávon :-))))))))

Nagyon élvezem a dolgot, most is a kerti nyugágyban vagyok, és onnan írok!

Na, valahogy így képzeltem el a dolgokat......

Szó, mi szó, jó dolog a hálózatépítés..... (nem csak a kereskedelmi:-))))))

DéZé, aki élvezkedik..

TaKy99 Creative Commons License 2005.04.16 0 0 560

Szerintem nem ez a probléma. De attól függetlenül lehet.

 

Van egy mondás:

Ha az ember azt keresi, hogyan tud boldogulni az életben, azt találja meg.

Ha a kifogásokat keresi, azt találja meg!

Viszont csak az talál, aki keres! Ezért mindenkinek jó keresgélést!

 

Ha valaki azt keresi, hogyan is tudna belekötni dolgokba, akkor azt találja meg!

Csakhogy így hajlamos elsiklani dolgok felett.

 

Ja, TaKy, a gonosz :-o)

 

 

Előzmény: gma (559)
gma Creative Commons License 2005.04.14 0 0 559
Szerintem nem tudja, mi a különbség >:->

gma, a Gonosz :o)
Előzmény: TaKy99 (558)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 558

Kedves Ottó!

 

Légyszíves, mielött kötözködsz, olvasd el és ÉRTELMEZD, hogy mibe kötsz bele!

 

Alberinka 30e főről írt, mint Amway termékforgalmazó, ezt én is alá tudom támasztani!

Remélem, nem azt mondod, hogy CSAK AZ AMWAY forgalmaz MLM-ben?

 

http://www.fuvesz.freeblog.hu/

 

 

Előzmény: Otto Normalverbraucher (557)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.04.14 0 0 557

Hivatalos statisztikák szerint, ma magyarországon kb: 350.000 MLM-es termékforgalmazó van.

 

Ehhez légyszi egy forrást ill. linket gyorsan! :-) De valami hihetőt!

Albertinka igazán nem vádolható azzal, hogy dobálózik a számokkal. Mindennek alaposan utánajárt, és 30ezres létszámról beszélt. Akkor hogy is van ez????

 

 

Előzmény: TaKy99 (556)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.13 0 0 556

1-et ne felejts el!

Az MLM és sok más rendszer nem az állandóra épül.

Ahogy emberek születnek- meghalnak, úgy itt is rotáció van.

 

Nem tudom, honnan vetted ezt az 50.000 fős határt.

 

Hivatalos statisztikák szerint, ma magyarországon kb: 350.000 MLM-es termékforgalmazó van.

 

Ha az arányokat nézzük, a friss és új rendszerek mindíg több termékforgalmazót vonzanak, mint a régiek. Csakhogy ezzel is van egy kis probléma. Sok rendszer nem éli meg a 2. évét Erre van jópár negatív példa. Ezzel nem azt mondom, hogy ami új az nem jó. Csak azokkal is megtörténik, ami az Amway-el is megtörtént, hogy a kezdeti lelkesedés után negatívba vált a belépési mutató. (legtöbb 1994 kb.: 110e fő, 2004 -kb:30e fő) Csak sok rendszer ezt nem éli túl. Erre is lehet példákat hozni. Vajon mit mond csinál az a jól kereső vezető, akihez csak úgy "beesttek" az emberek, és 1 év múlva összeomlott a hálózata.

Előzmény: Zottjoghurt (554)
Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.04.11 0 0 555

szóval elég nehéz lesz összehozni azt a 20000-et, ami még a rendszerbe jöhet, elméletileg.

A hangsúly ezen a szón van: elméletileg.

 

Előzmény: Zottjoghurt (554)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.04.11 0 0 554

 

Ha 100 embert megkérdezek abból 26-ot érdekel.

 

és hány ügynök kérdezett már meg 100 embert 15 év alatt?

 

Amerikában állitólag 1 millió ügynök van ez 0,005% arány a 200 milliós lakossághoz képest.

Ausztráliában 80,000 ügynök van, ez 0,004% a 20 milliós lakossághoz viszonyitva.

 

Ha az Amerikai 0,005% vesszük alapul, mivel ott müxik a legrégebben, itthon még kb. 20,000 belépőre lehet számitani a jelenlegi 30e-hez.

De ha jol emléxem ezt már elértük egyszer, és onnan zuhant vissza az egész.... szóval elég nehéz lesz összehozni azt a 20000-et, ami még a rendszerbe jöhet, elméletileg.

 

 

Előzmény: TaKy99 (553)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.11 0 0 553

"Az MLM-be belevágó embereknek kb. 5 %-a lesz sikeres (amennyiben az egyéb MLM topicokon is előforduló információk érvényesnek tekinthetők itt is).

Szóval a sikerráta: 20 % hagyományos, 5 % MLM. "

 

Na akkor hogy is van ez:

Ha 80% becsődől, marad 20% aki????

 

Na ennek a 20%-nak kb a 20% sikeres, a többi csak megvan valahogy, magyarul nem csődöl be.

Pl.: a szomszédunkban lévő kisboltos, már vagy 10 éve itt van, de nem nevezném sikeresnek.

Szerintem ugyanúgy 5%-körüli, a sikeres.

 

Az MLM rendszerekben? (Csak a mienkről tudok nyilatkozni)

 

Ha 100 embert megkérdezek abból 26-ot érdekel.

Azokat is úgy, hogy

20% hálózatépítő

40% hálózatépítő, de nem elkötelezett. (általában ők azok, akik egy idő után kiregisztrálnak, vagy vásárlók lesznek.)

40% Törzsvásárló (a nagyker ár miatt lép be, CSAK magának vásárol)

 

Természetesen, ez nem fekete és fehér, van átjárás.

 

Akkor a 26 családból 5,2 marad benn 2 év múlva. De ebben vannak hálózatépítők és törzsvásárlók. 25%-75% arányban. Azaz 5% hálózatépítő, aki 2 év után sikeres.

Azért ilyen éles a határ, mert 2 év után nem marad olyan hálózatépítő aki nem sikeres. Ugyanis aki nem sikeres 2 év alatt, az vagy csak törzsvásárló lesz, (nem épít) vagy kilép, Mivel úgyis tudod, hogy ez egy másodállásban végezhető munka, így nincs rákényszerítve, mint egy hagyományos vállalkozásban, ami teljes embert kíván.

 

Na a mai tudásom szerint nálunk ilyenek az arányok.

 

 

"Szóval a sikerráta: 20 % hagyományos, 5 % MLM. "

 

De ha a te számaidat nézem, az utolsó mondatom figyelembevételével?

 

Hagyományos vállakozást nem lehet másodállásban csinálni, az ember vagy csinálja, vagy nem. Ott a befektetett tőke kockázata, ráadásul, ha nem jön be, akkor gáz van.

Hitelek.....

 

Az MLM rendszernél, nem kell feladni, az eddigi jövedelemforrásokat, nincs tőkebefektetés (ha a 150e-et tőkének nevezed, akkor egy vállalkozó kiröhög. Nekem a pénztárgép és a fax került ennyibe, a hagyományos vállalkozásunkban.)

 

Egyébként a gond pontosan ez az MLM-el, mert nincs elkötelezettség, mint egy hagyományos vállalkozásban, ahol, ha nem csinálja, akkor nincs bevétel, nincs kaja...

 

Szóval a sikerráta: 20 % hagyományos kockázattal, 5 % MLM kockázat nélkül.

 

"A választás kézenfekvő. :-)"

 

De ennek ellenére ezekkel a számokkal nem értek egyet!

 

Előzmény: kheiron (552)
kheiron Creative Commons License 2005.04.10 0 0 552
Sőt, ha a magyar nagy átlagot tekintjük akkor 20% körüli, bármilyen vállalkozásba is fogsz.

Igen, a világon mindenfelé 2 éven belül az induó vállalkozások kb. 80 %-a becsődöl.

Az MLM-be belevágó embereknek kb. 5 %-a lesz sikeres (amennyiben az egyéb MLM topicokon is előforduló információk érvényesnek tekinthetők itt is).

Szóval a sikerráta: 20 % hagyományos, 5 % MLM.

A választás kézenfekvő. :-)
Előzmény: TaKy99 (551)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.10 0 0 551

Nem tudom, számodra ki mitől menő.

 

Egyet tudok. Ezek az emberek találtak maguknak valamilyen célt, álmot, amiért HAJLANDÓAK dolgozni. Hogy ettől menőek lennének? Számomra nem.

 

Ha ismered az MLM-et, akkor azt is tudod, hogy az emberek nem a pénzért dolgoznak, hanem azért, amit a pénzükkel el tudnak érni.

 

Pl utazás, kocsi, ház, stb..., mert ugye, ezeket máshogy nagyon nem lehet megszerezni... Hacsak nem mész be egy valóságsóba és nyered meg azt.

De annak mennyi is az esélye?

 

Annak, hogy legyen egy sikeres vállalkozásod, annak már nagyobb.

De NEM 100%!!!!

Sőt, ha a magyar nagy átlagot tekintjük akkor 20% körüli, bármilyen vállalkozásba is fogsz.

Előzmény: Törölt nick (550)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.08 0 0 550

Máté Gábor is ilyen menő csávó lett?

Én csak arra emléxem, amikor új gyémántként felvezették...

Előzmény: TaKy99 (549)
TaKy99 Creative Commons License 2005.04.08 0 0 549

Egyébként, ahogy olvasom, nem hazudik, Csak nem mond számodra érdekeset, így téged ez nem érdekel.

 

Na nézzük mit is mondott:

 

Nemzetközi - Igaz

90 ország - Lehetséges. Az Amway-ről tudom, hogy valahol 80 felett jár.

egyszeri munkával lehet anyagi függetlenséget elérni - Ez is igaz, csak azt nem írja, hogy ez az egyszeri munka átlag 2-5 évig tarthat. heti 15-20 óra munkával.

Hogy a mókus profi, - lehetséges, Ha a mókus már rendelkezik jogdíjas csoporttal, akkor már nevezheti profinak magát. És ilyenből elég sok van.

 

 

"És ha egyszeri munkával anyagi függetlenséget lehet teremteni, akkor miért dolgoznak még benne? Avagy egyszeri munka életem végéig?"

 

Az anyagi függetlenség az nem mindenkinek ugyanaz.

pl.:

Van aki megáll a 15%-os szinten, mert a főállása mellé elég az a 150-200e Ft.

Akkor neki ennyi. Van akinek, ha van 1-2 jogdíjas csoportja, ott megáll.

De vannak olyanok is, akiknek a havi 20 milla is kevés. Igaz, én 3 ilyenről tudok magyarországon. James Vágyi , Máté Gábor és Gidófalvi Attilla. Persze lehetnek többen is, csak én nem ismerem őket. De a legtöbben a rubin-smaragd-gyémánt szinteken megállnak.

Ja és vannak olyanok is, és ők vannak a legtöbben, akik 2-3 hónap után állnak le, mert úgy érzik, hogy nekik ez nem oké.

Valaki megcsinálja, valaki nem. Tőle függ.

Előzmény: Törölt nick (547)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!