Keresés

Részletes keresés

-boneheaD- Creative Commons License 2004.10.17 0 0 796
Szerintem az utolsó, a vendégkönyvet szétbaszó hozzászólás is arra utal, h az Anitások átlagéletkora, bármennyire is próbálják tagadni, tényleg 14 alatt van.
Előzmény: Raoul Duke (793)
Dohi Creative Commons License 2004.10.17 0 0 795
egyebkent meg udv itt! az 'anitasok' nem nagyon jarnak erre szerencsere :)
Előzmény: Raoul Duke (793)
Dohi Creative Commons License 2004.10.17 0 0 794
bezzeg ha en irom ezt, jol lebaszol, hogy ejde nem vagyok tolerans, mi? :P
Előzmény: Raoul Duke (793)
Raoul Duke Creative Commons License 2004.10.17 0 0 793
engem mint Mr. Blonde ismerhettek csak itt már persze volt ilyen nick! na sebaj! egyébként erre, hogy most a vendégkönyv kb utsó 4 oldala arról szólt hogy ez de cuki meg az de cuki, csak annyit mondanék hogy nem értem miért sértődtek meg amikor még nagyon régen vki beszólt hogy csak tizenévesek olvassák anitát. merthogy ez tényleg az a stílus! Ja, hát fogalmani nem tudok de majd megszokjátok remélem!
Dohi Creative Commons License 2004.10.17 0 0 792
inkabb a halal :) (mondjuk egyebkent is :))
Előzmény: nemisbéka (791)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.16 0 0 791
:) Sasszemű overcritical :). És amúgy Jean-Claude vagy Richard, drága? :)
Előzmény: Dohi (789)
Dohi Creative Commons License 2004.10.16 0 0 790
uj boritok a site-on!
Dohi Creative Commons License 2004.10.15 0 0 789
teny, de legalabb eltereli a figyelmet az anitas csuszasrol. akkor mar inkabb ez...
Előzmény: -boneheaD- (788)
-boneheaD- Creative Commons License 2004.10.15 0 0 788

Én meg úgy látom, h ez az egész hajcihő önnön paródiájába fordul.

Most komolyan, én is nyilván a ti pártotokon állok (vagyis nem értek egyet a manipulációs balfaszsággal), de ez már tényleg kezd uncsi lenni. Ő beír kettőt-hármat, jön négy oldalnyi reakció. Oké, nem kötelező elolvasni, de szerintem ez már akkor is túlzás.

Előzmény: nemisbéka (787)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.15 0 0 787
No, úgy látom, nem eléggé :).
Előzmény: nemisbéka (786)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.15 0 0 786
Megfélemlítettük :).
Előzmény: -boneheaD- (782)
IraGaines Creative Commons License 2004.10.14 0 0 785

:)))))

 

Ez nem semmi!!!!

 

Lehet, hogy nekem is vissza kéne kérnem a Játékmestert, mielőtt egy Banks-es álommal találom szemben magam?!:)

Előzmény: -boneheaD- (784)
-boneheaD- Creative Commons License 2004.10.14 0 0 784

Azt álmodtam, h valamiféle buli, vagy hepaj volt nálunk (bár nem is vagyok benne biztos, h a mi lakásunk volt), és Block is jelen volt. Akkor szúrtam ki mondjuk, amikor épp csendben távozni készült, és érdekes, h egyedül én tudtam, ki ő. Ekkor hebegve-habogva, angoltudásomat gyakorlatilag idézőjelbe téve :) sikerült megkérdeznem, h dedikálna-e nekem valamit, és amint bólintott, rögtön hozzátettem, h egy közös képet is szeretnék készíteni. Gyorsan berohantam a Bérgyilkosért, mivel arra szerettem volna elsősorban aláírást (érthető módon), s ekkor jött a drámai csattanó: rájöttem, h kölcsön van adva a könyv, nincs nálam...

(Ez az egyetlen része mondjuk igaz is, tényleg másnál van a cucc, de se buli, se Block nem volt nálunk mostanság, meg régebben se. Viszont lehet, h ez egy intő jel volt: sürgősen vissza kéne szereznem a könyvet, hátha egyik nap betoppan a szerzője, és dedikálja nekem...)

Dohi Creative Commons License 2004.10.13 0 0 783
az ilyet hivjak jobb helyen trollnak :)
Előzmény: -boneheaD- (782)
-boneheaD- Creative Commons License 2004.10.13 0 0 782
Azért az elég muris, h  felhördült az egész vendégkönyv, érkeztek jobbról-balról a kiosztások a libris eladónak, aki ehhez képest megjelenése óta egy szót se reagált. Sikerült jól felhúznia mindenkit, h aztán úgyhagyja az embereket. :)
Előzmény: nemisbéka (778)
IraGaines Creative Commons License 2004.10.13 0 0 781

Hm, vajon mit történhetett?!:)

 

Mindjárt megnézem!!

Előzmény: nemisbéka (778)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.13 0 0 780

Szerintem nem hajszín függő a kiakadás :))).

Előzmény: Bekac (779)
Bekac Creative Commons License 2004.10.13 0 0 779
Nem csak a tiédet,az egyémet is. Szvsz a csaj nem 100-as. De lehet hogy bennem van a hiba, talán az hogy szőke vagyok? :) Még most is ki vagyok akadva.  Igazamúgy sem az a bolt a kedvencem.
Előzmény: nemisbéka (778)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.13 0 0 778

Felb.szta az agyamat, be kell vallanom :), nem fogtam magam vissza :). Majd ahogy néztem, felb.szta a többiek agyát is :). Innentől már ment minden, mint az ágybavizelés :).

Előzmény: -boneheaD- (777)
-boneheaD- Creative Commons License 2004.10.12 0 0 777
Amilyen sokat netezek mostanság, velem semmire se mennél, de látom, különösebben nem szaroztál, megoldottad a problémát (néhány ottani kollegával együtt). :)
Előzmény: nemisbéka (776)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.11 0 0 776
Néééép! Erősítést kérek a honlap vendégkönyvébe! :)
IraGaines Creative Commons License 2004.10.08 0 0 775

Köszönni helyreigazítás. Bocs, erre így kellett válaszolni.:)

 

Amúgy nem tetszhet mindenkinek minden, meg hát értem is az indokokat, ennek ellenére néköm bejött (bár az Ubik jobb sokkal, és mint regény, a többi is jobb.:)) A Valis sztem nem igazán regény...)

Előzmény: -boneheaD- (769)
-boneheaD- Creative Commons License 2004.10.08 0 0 774

Nemtom, nekem ez eszembe se jutott, sztem teljesen jó így, ahogy van.

 

Btw, tegnap este sikerült befejeznem a könyvet. Röviden: nem ez lesz a kedvenc PKD-m. :) Hosszabban: továbbra se tudom megemészteni a filozófiai értekezéseket, nekem túl brutálisak, egy ideig próbáltam kapaszkodni, és koncentrálni, h megértsem őket, de nem jött össze. Lehet, h szellemileg még nem vagyok elég érett ehhez a könyvhöz, nem tudom, de őszintén szólva nem is sajnálom annyira: jobb szeretek PKD-től olyan történeteket olvasni, mint a KI, az Ubik, vagy a PE3S.
Persze a Valisnak is megvannak (számomra) a pozitívumai: tartom, h PKD humora nagyon jól átjön, ill. tetszett a skizofrén-vonal is. Gondolkodtam rajta (főleg a tegnapi előadás után, mert elég meggyőzőek voltak...), h majd újra nekivágok, de asszem ez egyhamar nem fog bekövetkezni.
Arra viszont kíváncsi leszek, lesz-e még olyasvalaki, akinél hasonló benyomásokat hagy a könyv.

Előzmény: KovacsUr (773)
KovacsUr Creative Commons License 2004.10.08 0 0 773

végre megvettem a Valist  :)

A borítót látva, nem érzitek úgy hogy kicsit kezd kifulladni a designer  ? Kicsit már hajaznak egymásra a dolgok, persze ebben a stílusban nem lesznek nagy eltérések tudom én..csak hát....

 

 

 

 

 

 

nemisbéka Creative Commons License 2004.10.07 0 0 772
Mirr-murr mirci-murci :). Nem is te lennél :). Látod, tudod ezt aranyosan csinálni, ha akarod :).
Előzmény: Dohi (770)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.07 0 0 771
Én is néztem a 24-et :), de ezt nem lehetett kihagyni :).
Előzmény: -boneheaD- (769)
Dohi Creative Commons License 2004.10.07 0 0 770
és asszem ezt most befejezni... :)

epp kerni akartam :)
Előzmény: -boneheaD- (769)
-boneheaD- Creative Commons License 2004.10.07 0 0 769
Rendben vanni, örülni neki, h Block szinte mindenkinek tetszeni, azt mondjuk zárójelben megjegyezni, h Ira, ha jól sejteni, lenni úr, mivel részemről ismerni névadó, de ez persze nem tartozni ide. Block humor imádNIvalónak lenni, mindenben egyetérteni, és asszem ezt most befejezni... :)
Előzmény: nemisbéka (768)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.07 0 0 768
Igen, igen, könyv lenni vicces, könyv lenni jól megírt, kicsi nemiszbéka jókat kuncogni rajta. Blok úr lenni szimpatetikus, hogy írni ilyen jó könyv. :) Bár nemiszbéka gondolni mást, mint Ira asszony, szerinte Berni féle humor lenni más féle humor, mint Keller féle humor. De mindenképpen lenni jó humor. :)
Előzmény: -boneheaD- (767)
-boneheaD- Creative Commons License 2004.10.07 0 0 767
És könyv vanni tetszés a nembékának?
Előzmény: nemisbéka (766)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!