Keresés

Részletes keresés

dzsekbauer Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3691
Szerinted...
Előzmény: robertut (3690)
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3690

Hát igen. A fejelést sajnálom, szerintem semmi köze a valódi pénzügyekhez, meg ilyenekhez.

Előzmény: dzsekbauer (3689)
dzsekbauer Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3689
Ne aggódj megkérdezzük. De csak úgy véletlenül nem fejelnek le senkit.
Előzmény: robertut (3688)
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3688
Hm... a számvizsgáló bizottság azért 3 tagból áll, illene azért a másik kettőt is megkérdezni hogy tudtak-e, akartak-e dolgozni vagy nem, és hogy mihez és hogyan fértek hozzá. Tehát ne csak egy ember szavain menjetek el, hallgassátok meg az egész SzB-t! Gyuri nem egyszemélynen az SzB.
Előzmény: dzsekbauer (3686)
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3687

Jaj borz, de borzos vagy! Mi 100x mondtuk, nem ragaszkodunk tisztségünkhöz.

 

Izzanak telefonok... hát ezen csak röhögni tudok... komolyan. Mindenképp jó a fantáziád, le a kalappal. Szerezzek neked állást a médiában? Kutya jó alkotóképességed van, mert amiket állítasz, azok kifejezetten fantáziára alapulhatnak. Hehehe...

 

Bankszámlakivonat - no problem tessék megnézni, az valóban az igazságot tartalmazza, meggyőződhet róla mindenki.

Előzmény: borz11 (3685)
dzsekbauer Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3686
Ha olyan minden nagyon rendben van veletek és a csúnya gonosz ETT a bűnös akkor miért nem engedi a MZS hogy a Gyuri belenézzen a 2005-ös és 2006-os évek számláiba és elvégezze a feladatát amire meg lett választva. Nem pedig bábnak akit dróton lehet rángatni. Folyamatosan jönnek a postaládákba tőletek meg az ETT-től az egymást szapuló levelek. A szerencsétlen lakó meg döntse el hogy kinek van igaza. Én személy szerint egyikőtöknek sem hiszek, és ezzel sokan vannak így. De hinnék a Számvizsgáló Bizottságnak ha hagynátok öket dolgozni. És arra is válaszolj légyszíves hogy mi lesz akkor ha az ETT által indított pert elveszíti a ház. A kártérítést ti fogjátok kifizetni? És ne kezd el ecsetelni hogy de úgyis megnyerjük vagy hogy nincs is semmiféle per mert a mellébeszélésre nem vagyok kiváncsi.
Előzmény: robertut (3684)
borz11 Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3685

Robertut,

 

Te is érzed, hogy túllőttetek a célon. Most izzanak a telefonok, hogy a szerződést eltüntessétek, a papírokat bedaráljátok. Egy valami azonban nem tüntethető el.

 

A BANKSZÁMLAKIVONAT.

 

Kérejük hétfőn reggel ide a fórumra a Dec 15 és Jan 15 közötti összes pénzmozgást! Kinyomtatja a bankfiók kérésre. Minden kiadáshoz írjátok oda mire ment.

 

Ezenfelül nekünk nem olyan tanácsadó aki megveri azokat a lakókat akik nem értenek egyet. A C képviselője pedig pont ezért mondott le. Mert nem akart betört orral hazamenni.

 

CSAKHOGY NEM EZ A MEGOLDÁS! Hanem az hogy TI mentek el de gyorsan!

 

Ja egy kérdés, Zsuzsa élettársa tényleg börtönben dolgozott? Az is Társas-ház nem? Jó kis társakkal... A jövőben milyen tanácsokat fog adni? Kit vertek még meg?

 

Mégegy: miért szedtétek le a korrekt közgyűlési összehívót, amiben mindenki elmondhatta volna, az álláspontját? Megmondom: mert nem akarjátok, hogy a lakók döntsenek!

 

DE MOSTANTÓL A LAKÓK DÖNTENEK.

 

Nekünk nem kell olyan képviselet, akik "szivességből" kilopnak mindent a házból. Olyan kell akinek pontosan tudjuk mennyit fizetünk, ismerik a Társasházi törvényt, a számviteli törvényt, az SZMSZ-t, és mindent LÁTUNK.

Előzmény: robertut (3682)
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3684
Pont úgy, mint a C-s ügyvivő élettársa, igen.
Előzmény: tobiasszabolcs (3683)
tobiasszabolcs Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3683
Hanem emberbaráti szeretetből dolgozik? Ingyen?
Előzmény: robertut (3682)
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3682

Zsuzsa élettársa nem számlázott semmit a háznak és nem is fog. Ebben állapodtunk meg vele.

Előzmény: TisKa (3681)
TisKa Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3681
És ezután tényleg nem látod, mi a bajom azzal, hogy Zsuzsa élettársa számláz a háznak, amit Zsuzsa egyedül ír alá?
Mert akkor meg téged nem értelek.
Előzmény: robertut (3679)
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3680

A C ügyviője hogy miért mondott le azt a legjobban ő tudja megírni, a mi álláspontunkat már ismeritek.

 

A rendörségi eredményére pedig én is nagyon kiváncsi vagyok. Szerintem meg fogtok lepődni, de most mindegy.

Előzmény: dzsekbauer (3678)
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3679
A pénzügyi tanácsadó valóban Zsuzsa élettársa.
Előzmény: TisKa (3677)
dzsekbauer Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3678
Akkor majd kérdezd meg az Udvardi Gyurit is hogy vajon csak feltételezésből dagadt e fel a szája. Biztos csak beképzelte hogy lefejelték és valótlanul terjeszti. Amúgy meg nem a lakóknak kell bizonyítani hogy történt-e szabálytalanság a részetekről hanem a rendőrségnek. Azt is írd már le légyszives hogy a C épület IB tagja miért mondott le? Egyébként meg szerintem senki nem kiváncsi arra hogy majd te "maghallgatod" a "vádlottat" és leírod ide hogy szerinte mi történt. A rendőrség dolga meghallgatni nem a tied.  
Előzmény: robertut (3676)
TisKa Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3677
Robi!

"A pénzügyi tanácsadó azért lett alkalmazva, mert bár az SzB szakemberekből áll, egyikük sem látott életében társasházi pénzeket. Nagyon jó tapasztalatokkal rendelkezik az úr, társasházi témákban - hozzáteszem, ez egyik szaktapasztalata.

Eddig 1 darab forintot sem kapott ő sem a munkájáért.


Mi az ami szerinted nem kerek? Beszéljünk tisztán, halljam."



Igaz-e vagy nem, hogy ez a "pénzügyi tanácsadó" Zsuzsa élettársa, aki szétfejelte az ellenkezni merészelő SZB tag arcát?

Ennyi a kérdésem.

Üdv:
Tiska
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3676
A verés híre engem is meglepett, megondom őszimtén erősen meg vagyok rémülve... Az IB nem tehett ilyet tehát a vádlottat is megkellene hallgatni szerintem, utánanézek. Amiket írtok, egyelőre szerintem mind, feltételezések.
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3675
Csak egyet nem értek: ha ennyire okos mindenki, miért nem jelentkezett az alakuló közgyülésen IB tagnak?
robertut Creative Commons License 2007.01.13 0 0 3674
Köszönöm a fenyítéseket, annyit teszek hozzá, hogy alaptalan minden, amit írtál. Én lelkiismeretem tiszta, felőlem jöhet minden rendőr, semmi titkolni valóm nincs, tehát állok elébe. Egy dologra leszek nagyon kíváncsi, hogyan bizonyítod majd mind ezeket.
Előzmény: borz11 (3669)
tobiasszabolcs Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3673
Én is megerősítem az infot, most beszéltem Gyurival telefonon!
Előzmény: krizantina (3672)
krizantina Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3672

T. Lakótársak!

 

Szeretném megerősíteni az információt, miszerint Udvardi Györgyöt a Számvizsgáló Bizottság egyik tagját ma a Mezei Zsuzsa férje megverte.

Erre a viselkedésre nincs, és nem is lehet magyarázat. Ez teljes mértékben azt bizonyítja, hogy valami nincs rendben a portájukon.

Udvardi György levelét ma mindenki kézhez kaphatta, így a cédulákkal össze tudjuk hívni a közgyűlést, és azonnali hatállyal leváltatni az IB.

Szeretnénk egy békés, feszültségmentes házban élni. Jó lenne, ha valaki nem mindent magának szeretne, hanem elsősorban a ház érdekeit tartaná szem előtt.

Krizantina

tobiasszabolcs Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3671
Egyébként hogy valami pozitív is elhangozzék: én még ki merek menni a lakásomból, -mondjuk a méreteimből fakadóan furcsa lenne, ha engem találnának meg- és levittem a szemetet. Legnagyobb megdöbbenésemre a kukák környékén egy idősebb hölgy tevékenykedett, láthatóan a szemetet osztályozta és szortírozta, hogy optimális hely legyen a kukákban.

Nem, nem hajléktalan volt, mert kesztyűben munkálkodott és LÁTHATÓAN dolgozott. Dolgozik a Zöld & Zöld?
tobiasszabolcs Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3670
lalitó!

ez most komoly? Nem tisztem megvédeni az IB-t, se a tagjait, de ezt kicsit túlzónak érzem. Ha igaz, megkövetem a Számvizsgáló Bizottsági tagot.
Előzmény: lalitó (3668)
borz11 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3669

Kedves Robertut,

 

Ha tudni akarod, mi van az ETT-vel, miért nem kérdezed meg őket? Én megkérdeztem. Körbetelefonáltam néhány embert. Te intézőbizottsági tag vagy, a te kötelességed lett volna! De tudjuk, te a Mezei Zsuzsához húzol. Csak hogy tudjuk kivel vagy, néhány apróság lentebb.

 

Eddig egyszer írtam a fórumra, most mégegyszer megteszem és kilépek.

 

A mai este tiszta lett a kép számomra. Megtudtam, hogy kifosztjátok a társasházat, ezért nem tűritek az ellentmondást.

- Ezért töröltétek a zárt fórumról azokat a hozzászólásokat, amikkel nem értettetek egyet.

- Ezért fenyegettétek meg az SZB tagokat, ezért zavartátok ki az IB ülésről azt, aki az igazságot akarta látni.

- Ezért fenyegettétek meg Anikót is,

- Ezért hamisítottátok meg az IB ülések jegyzőkönyveit,

- Ezért kötöttetek olyan szerződéseket a barátaitokkal, amiket semmilyen közgyűlés nem hagyott jóvá,

- Magatokak megszavaztatok fejenként havi 200.000-et, meg mobilt közpénzből, (mobil már megvan)

- Ezért sikkasztottatok el eddig több mint 550.000 Ft-ot a kasszából, saját zsebre, részltezzem, kinek és mire? Beküldöm a rendőröknek.

- És végül ezért VERTÉTEK MA VÉRESRE AZ EGYIK LAKÓT, aki rájött mindenre.

 

Szerencsére azonban van aki észnél van. Egyre több lakó fogja összerakni a képet, ahogy én is. Eddig csak én 4 feljelentésről tudok. BÖRTÖNBE FOGTOK KERÜLNI. Nem mindenki ijed ám meg tőletek! Szépen, mindent kivizsgálnak...

 

Nem az a kérdés, hogy néhány szerencsétlen vitatkozik-e az APEH-al, valami szarságon, de dolgoznak és korrektek, mert ők már elmentek. Elegük lett. Nincsenek kifizetve sem, ezt is elmondták. Náluk azonban mindig az egész könyvelés ott volt, ügyfélszolgálaton az ÖSSZES kiadásba BÁRKI belenézhetett. Egyébként engem nem érdekel, hogyha végrehajták őket, az sem, mert nincs náluk a társasház pénze. Mert az már NÁLATOK VAN! Náluk rendes könyvelés van, talán még nem késő folytatni!

 

Te is Robertut, hamarosan találkozol a rendőrökkel. A vád, erőszak, hűtlen kezelés, életveszélyes fenyegetés. Nem fogod megúszni, ne reménykedj. A törvény lassabb mint ti, de biztosabb.

 

Kedves lakók! Akit MA VÉRESRE VERTEK, az gyűjti az aláírásokat a közgyűlés összehívására DE NEM IJEDT MEG! támogassátok, hogy végre eltakarodjanak a gerinctelen csalók. HA MÁR EZT KIBÍRTA, TISZTELJÜK MEG, és ÍRJÁTOK ALÁ HOLNAP a KÖZGYŰLÉS ÖSSZEHÍVÁSÁT!

 

A TETTES: MEZEI ZSUZSA ÉLETTÁRSA.

 

Nem ijedhetünk meg egy csalótól, aki rettegésben akarja tartani a társasházat, csak, hogy kifossza, aztán lelépjen! Szavazzuk le, és küldjük el!

 

Előzmény: tobiasszabolcs (3666)
lalitó Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3668
Sziasztok!

 

Idáig csak „kívülállóként” követtem nyomon a fórum eseményeit, de több ok miatt is kénytelen voltam regisztrálni. Először is egyre inkább nem tetszik nekem Robertut megengedett stílusa. Kifejezetten kioktatónak és lekezelőnek tartom többekkel szemben. Mire fel? Elég legyen már az egymásra mutogatásból, a rémisztgetésből, ja és az „ingyen munkából” is. Ideje lenne valami kézzel foghatót és szemmel láthatót a nyilvánosság elé tárni. Gondolom, van ilyen, és nem alaptalan a pánik keltés, pl. az anyagi helyzetünkkel kapcsolatban. Hadd lássuk!!!

Szóval ez a kisebb oka a jelenlétemnek, de a lényeg:

Állítólag a ma esti órákban MEGVERTEK EGY SZÁMVIZSGÁLÓ BIZOTTSÁGI TAGOT, aki munkavégzése céljából az IB-től próbált anyagot kikérni. Ezt megtagadták, és megverték. Nem akarom elhinni, hogy ilyen előfordulhat. Egyáltalán ki merjünk még menni a lakásainkból?

robertut Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3667

Yozmának nem tűnt fel, hogy nincsen valami rendben az ETTvel?

 

A Yozma adott aláírási jogot az ETT-nek, és innentől kezdve a Yozma-t nem érdekelte mi folyik itt. Persze amikor nem Anikó lett az IB elnök, és rájött hogy nem tud itt úgy kavarni ahogy akar, azonnal a megválasztott IB ellen fordult.

 

itt azért súlyos pénzek helytelen kezeléséről is szó lehet, nem?

 

De. Pont emiatt nem írunk ki mindent a fórumra, ezek azért nem olyan jellegű dolgok, amiket szabadon lehet a neten terjeszteni. Akkor lennénk beperelve...

Előzmény: tobiasszabolcs (3666)
tobiasszabolcs Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3666
Pusztán csak érdeklődés szintjén: Yozmának nem tűnt fel, hogy nincsen valami rendben az ETTvel? Mert amíg nem lettünk társasház, meg nem volt IB, SzB meg ilyenek, addig értelemszerűen Yozma állt kapcsolatban az ETTvel. Tudom, hogy nyilván van valami összefonódás a két cég között, de itt azért súlyos pénzek helytelen kezeléséről is szó lehet, nem?
Előzmény: robertut (3665)
robertut Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3665
Ja és akkor azoknak is, akik csak innen tájékozódnak: közjegyzővel hitelesítetett cégkivonatunk van, mely szerint az ETT ellen végrehajtási eljárás folyik, méghozzá az APEH által elrendelve. Ilyen céggel akartok ti tárgyalni, meg elszámoltatni?
robertut Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3664

ez idáig nekem például a nevükön kívül mást nem sikerült megtudnom róluk (gondolok itt az IB tagokra)

 

Szerintem 1000 lehetőséged lett volna hogy megismerd az IB-t, ha akartad volna.

Előzmény: micktaylor (3651)
robertut Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3663

Andreasd! Köszönom az objektivitásodat. Szuper. Majd ha nyugi lesz egyszer végre megiszunk egy finom sört.

Előzmény: Andreasd (3654)
robertut Creative Commons License 2007.01.12 0 0 3662

Semmi tájékoztatás, nem csak nekem, aki nem tudom a fórumot olvasni, hanem azoknak se, akiknek egyáltalán nincs internet hozzáférésük...

 

Ezt is cáfolom, első lépésünk az volt, ahogyan létrejött az IB, hogy fogadóórákat tartsunk tájékoztatás céljából. Pont azért, mert az emberek zömének nincs internetje. És láss csodát: aki valóban kiváncsi volt dolgokra, eljött. A telefonszámaink elérhetőek, és láss csodát: aki valóban kiváncsi volt dolgokra, felhívott. Miről beszélünk?

Előzmény: Dojika (3644)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!