Keresés

Részletes keresés

Mammaka Creative Commons License 2013.12.27 -2 0 561

Igen, én is pozitívan tudok beszélni Boros László plasztikai sebészről. Már nagyon megérdemelte, hogy egy ilyen rangos díjra jelöljék, mint az Astellas! remélem,sokan szavaznak majd rá , mikor indul az astellas?  Nagyon közvetlen ember és ügyesen dolgozik! alsó szemhéjplasztikai műtétet végzett rajtam és gyönyörű.

Délka11 Creative Commons License 2013.12.15 0 0 559

Tudnátok Pesten megbízható plasztikai sebészt ajánlani, aki szépen, jól és nem túl drágán dolgozik? alsó-felső szemhéjplasztiklát szeretnék. köszi előre is

fkbpukl Creative Commons License 2013.12.12 0 0 558

Kedves Mindenki!

A segitsegetekre, tanacsotokra lenne szuksegem! Hosszu eves huza-vona utan azt hiszem vegre raszantam magam arra, hogy feltoltsem az ajkaimat. Igen vekonyak es ahogy oregszem, szemmel lathatoan csak egyre vekonyodik. Semmi esetre nem szeretnek kelemenannacska tipusu ajkakat, az enyhen telt, de meg termeszetes hatasu johetne csakis szamitsba.

 

Egyenlore valami felszivodo fajtaval toltetnem fel igy elsonek.

 

Varnak javaslatokat, hogy Budapesten vagy kornyeken melyik plasztikai sebeszt ajanlanatok, aki szepen dolgozik es megfizetheto az ara.

 

Annak meg jobban orulnek, ha olyan is irna, akar privibe, akinek elso kezbol van tapasztalata. Orulnek ilyen volt, ilyen lett fotonak is, lehetoleg photoshop menteset, mert abbol van fent a neten dogivel.

 

De barmi mas javaslatot, otletet, tanacsot is szivesen fogadok.

 

koszi

Kati

 

Ui: Bocsi, nincs ekezet a gepemen.

csakesz2 Creative Commons License 2013.11.06 0 0 557

Hello!

 

Annyit tennék hozzá, hogy dr. Kelemen Ottó plasztikai sebész Budapesten is rendel, ezen a weboldalon találhatók bővebb információk: http://plasztika.info.hu

 

Sok sikert!

Előzmény: blackamg (148)
Kicsi KRém Creative Commons License 2013.10.14 0 0 556

Koszonom a javaslatokat.

lily81017 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 555

Én javaslom a Future Clinique-t, nagyon barátságos csapatuk van és Grigalek Gábor végzi a műtéteket, egyben válasz Panni128128 kérdésére is. Csak ajánlani tudom őket, én kétszer műttettem magamat Velük.

Előzmény: Kicsi KRém (552)
Böbe1980 Creative Commons License 2013.10.11 0 0 554

Szia, én abszolút a Kontur Klinikát ajánlom. Én ott voltam már több műtéten is! kedvesek, normálisak, nem a legdrágábbak.

Előzmény: Kicsi KRém (552)
Panni128128 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 553

Grigalek Gáborról vannak tapasztalataitok? Azt hallottam nagyon emberközpontú és feloldja már első beszélgetéskor a gátlásokat, de nem ismerem az árait. Volt Nála vki műtéten? Köszi előre is!

Kicsi KRém Creative Commons License 2013.07.04 0 0 552

Sziasztok,

 

Tudnatok segiteni abban, hogy melyik ar-minoseg tekinteteben a legjobb klinika Budapesten? Egyelore meg csak tervezgetem, jovore lenne valoszinuleg aktualis, orr mutetrol lenne szo.

Esetleg, ha csinaltatott valaki orrot akkor orulnek, ha elmondana, mivel jar az egesz es hogy hogyan sikerult, mennyibe kerult stb.

Koszi

Zimmer Krisztina Creative Commons License 2013.06.13 0 0 551
Korábban azt hittem, hogy csak a rúdtáncosnők veszik igénybe a plasztikai sebészet szolgáltatásait. Ma már másként látom a dolgokat. Tavaly áprilisban Rodrigo doktor megszépítette a kissé bájukat – és mirigyállományukat - vesztett kebleimet. 40 éves vagyok, két 20 éves lány boldog és végtelenül büszke anyukája, akit ismét – soha nem érzett mértékű - örömmel tölt el, ha zuhanyozás közben a tükörbe néz.http://artsurgery.hu/hirek/az-en-tortenetemhttps://www.facebook.com/pages/Art-Surgery/322385074469769?fref=ts
Tündö Creative Commons License 2013.04.17 0 0 550

Szia! Én is hasonló korban vagyok és arcplasztikát szeretnék,de nem igazán találok véleményt róla ,aki már megcsináltatta, és hasonló korú. Te hól tartasz ? Nekem egyszer a Grigarek Gábort ajánlották, de akkor nem az arcomról volt szó és nem szépészeti beavatkozás . Voltam is nála ,nagyon korrekt volt ,de nem tudom ,hogy arc műtéteket mennyit csinál ?Köszönöm ha válaszolsz!

Előzmény: vandapandamama (521)
Dóra Mészáros Creative Commons License 2013.02.09 0 0 549

Kedves érdeklődők!Ha valaki szeretne plasztikai műtétet olcsóbban,akkor nekem van egy lehetőségem számára..200 ezer forint értékű plasztikai utalvány, BÁRMIRE felhasználhatóan!http://egyeb.vatera.hu/kupon_utalvany/plasztikai_utalvany_200_000_ft_ertekben_1705401575.html

Előzmény: Kinyó (179)
Dóra Mészáros Creative Commons License 2013.02.09 0 0 548

Sziasztok!Ha valaki szeretne plasztikai műtétet olcsóbban,akkor nekem van egy lehetőségem számára..200 ezer forint értékű plasztikai utalvány, BÁRMIRE felhasználhatóan!http://egyeb.vatera.hu/kupon_utalvany/plasztikai_utalvany_200_000_ft_ertekben_1705401575.html

Előzmény: blackamg (148)
v.peto Creative Commons License 2013.01.12 0 0 547
Sziasztok?Volt mar valakinek karplasztikaja?Meg fiatal vagyok (26) hozza de nagyon zavar hogy log a bôr a karomon.Korabbi fogyas miatt van megereszkedve...:( Ajanlotok vkit ebben a temaban? Nagyon halas lennek,koszi
gyurmakutya Creative Commons License 2012.12.13 0 0 546

 Szia műtöt Balajthy?elégedett vagy?

Előzmény: Törölt nick (164)
gyurmakutya Creative Commons License 2012.12.13 0 0 545

Szia kipróbáltad Balajthy-t?jó lett az eredmény?

Előzmény: Törölt nick (203)
gyurmakutya Creative Commons License 2012.12.13 0 0 544

Szia kipróbáltad Balajthy-t?jó lett?

Előzmény: Bosemama (270)
Geza2012 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 543
Előzmény: skorpio1967 (482)
Geza2012 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 542
sabinegraz Creative Commons License 2011.11.07 0 0 525

Tisztelt Vas nepe!Zalai hirlap

szeretnek egy cikket iratni h senki mäst ne csapjanak be a szth Madentko klinikän

Nevem SABINE ex Szhelyi lakos de mär 8eve kint elek.Madentko klinikän  Dr Sändor Imre plasztikai sebeszeten egy ex kozmetikus Gergacz Andrea vegzi a szörtelenitest amit VEGLEGES SZÖRTELENITESNEK hirdetnek illetve azt hazudjäk,hogy LASER!!Mivel en is bedöltem nekik es ma pontosan 2eve!!!!!!!!!!!!! tehat 24alkalommal mentem es meg mindig kinö a szörzetem.EZ A LEGNAGYOBB CSALÄS MIVEK INTERNETEN UTÄNNA KUTATTAM AMI NEKIK VAN AZ NEM LEZER HANEM CSAK EGY KIS GYENGE IPL-KESZULEK AMIT Ö (Gergäch andrea) ugy adott elö anno ,h hiper super amerikäbol hozattäk blablabla.Nos ha valodi lezeres szörtelenites lenne akkor 1.nem is csinälhatnä kezeleseket mäs csak orvos2 drägäbb lennees igazi lezer szörtelenites utän 7-9-kezeles szukseges utänna egy eletre vege.
több helyen megkerdeztem bpesti barsony klinikänes itt Ausztriäba elek itt is mindenhol azt mondtäk max 9kezeles kell es garantäljäk vege soha soha soha nem nöl a ször vissza mivel a lezer a legerösebb.
na itt az ätbaszäs  mivel en 2eve kezdtem Szombathely madentko klinikän annak tudatäban h lezer es olcsobb volt ami ha összeszämoljuk meg sem volt olcso
egy igazi lezer mondjuk arc területen 100-120euro ez lövesek szämätol függ.de hangsulyozom ha 7-9kezelest kapsz utänna egy eletre eltünik a arc szörzeted ezert vege soha nem nöl vissza ezert is egy alkalom 1ooeuro de garantäljäk!!!!!!Szombathelyi plasztikai sebeszete
n a medentkoba ahol a sebesz dr sandor imre egyszer sem volt ott mikor kezeltek(minek is lenne hisz nem okozhat kärt a gyenge ipl)szoval ha összeszämoljuk joocskän becsaptak mivel havonta järtam minden honapban 6ezer ft -7ezer es erdekes modon mindig többet kert andrea utobbi honapokban mär 12ezrek fizettem holott elvileg 2eve järok havi rendszereseggel tehat havonta 1oezer az  24honapszor 1o plus meg ha benzint is hozzäszämolom innet oszträkbol oda ätes semmi eredmegy.ha nem mentem 6hetente szörös arcom volt mint egy ferfinek ujra.magyaran semmit se erAndrea hazudott etikätlanul becsap rengeteg embert hisz nyugatdunäntul regioba mindenki odajär mert azt hiszik lezer
lezer 1ooeur 9alkalom max     1oooeuro es egy eletre letudtam ellentetben szaros ipl amivel ök kezeltek 24honap x 1oezer ft
meglestem gepuk legutobbi otjärtamkor estrea palomar 


tessek ez a gepuk vanhttp://www.laser-locater.com/Detail.CFM?LineItemID=789

Used Palomar Estelux IPL - Palomar Estelux IPL Y-G-RS - For Sale
Category:Cosmetic LasersItem:Palomar Estelux IPL Y-G-RSManufacturer:PalomarModel:Estelux IPLStatus:For Sale - UsedPrice:$9,995.00  -  Make Offer or Request QuoteItem ID:7898562Description:Comes with the G Head, RS Head, and Y Head, plus all accessories. Item will be fully serviced prior to delivery and comes with a 30 day warranty. System is like brand new.EsteLux Features:
Affordability and Value The Palomar EsteLux combines the latest flashlamp technology with streamlined engineering. It is a highly effective system for hair removal and vascular and pigmented lesion treatments that all physicians can afford. Moreover, the EsteLux Lux Y and Lux R handpieces have a 100,000-pulse lifespan to minimize maintenance costs and increase value.
Multiple Handpieces and Treatment Settings Several easily interchangeable handpieces (see sidebar at left) allow the EsteLux to treat a wide range of hair, pigmented lesions and vascular lesions. You can add more handpieces as you go, ensuring your system won't become obsolete. In addition, operators can select from several pulsewidth/fluence settings, depending on the type of skin being treated and on whether the goal is longer-term results or faster treatments.
"The EsteLux is a very economical system that gives us results that our patients are pleased with for hair removal and the treatment of sun damaged skin." Stephen Martin, M.D. Mobile, AL
Long-Pulse Technology with SpectruMax™ Filtering The EsteLux spreads each light pulse out over a longer time period than other systems, which allows it to safely pack the pulses with a broader spectrum of light. At the same time, the handpiece extracts heat from the skin for additional comfort and protection. Long-pulse technology and SpectruMax filtering provide better results even at the same power level as other systems.
Photon Recycling and a Large Beam for Increased Efficacy Photon Recycling is a process in which the handpiece captures light reflected out of the skin and delivers it back into the treatment target. This process — together with the large, deep penetrating beam — increases the efficacy of each light pulse by delivering more energy to the target area. This is especially helpful in treating thinner, lighter hair.
"The EsteLux has given us the flexibility to serve a wider variety of patients. Our staff and patients are both very impressed with the results." Debbie Degnan, P.A.-C. Milwaukee, WI
Unrivaled Coverage Rate The system features a high pulse rate and large spot size (up to 16X46 mm). Physicians can treat more patients in less time, maximizing their return on investment.
Compact, Easy-To-Use Design Physicians and other credentialed operators can learn to use the Palomar EsteLux very quickly. Plus, it can be used virtually anywhere. It plugs into a 110 V outlet, takes up little space, and can easily be carried between locations.
"The EsteLux is a definite asset to our practice. The speed and ease of use are undeniable." Richard Parfitt, M.D. Madison, WI
Backed by an Established Innovator Palomar was the first company to receive clearance for the claim of permanent hair reduction using laser technology, the first to use Photon Recycling, and the first to develop a compact, long-pulse hair removal system. The Palomar EsteLux joins a long tradition of excellence in research and development.
For a free demonstration of the EsteLux,

Palomar EsteLux™ Specifications
Light Source Xenon Flashlamp
Cooling Contact Sapphire
Wavelength Varies with Handpiece
Spot Size Up to 16 mm x 46 mm (Varies with handpiece)
Fluence Varies with Handpiece
Pulsewidth 10 - 100 ms
Speed Up to 7.4 cm2/sec (Coverage Rate), Up to 1Hz (Pulse Rate)
Light Delivery Direct-Delivery Handpiece
Electrical Requirements 100-240 V, 50/60 Hz
Dimensions 19" (48 cm) L x 11" (29 cm) H x 14" (36 cm) D
Weight 54 lbs. (2.5kg)
 


Kriszta721 Creative Commons License 2011.10.05 0 0 523

Szia! Írtam Neked magánban.

Előzmény: cila_mila (522)
cila_mila Creative Commons License 2011.10.04 0 0 522

Sziasztok! Érdekelne, hogy dr. Awil Matanusnál járt-e már valaki, van-e valakinek tapasztalata a munkájával kapcsolatban? Zsírleszívásban gondolkozom, róla olvastam cikkeket, de szívesen venném ha valaki megosztaná a személyes tapasztalatait...plusz azt, hogy hol rendel, vagy kb. mennyire fáj nekem és a pénztárcámnak egy ilyen beavatkozás...Előre is köszi!

vandapandamama Creative Commons License 2011.10.03 0 0 521

Sziasztok, , sebész-keresők, műtét utániak tapasztalatai érdekelnének, 53 éves, aránylag szerencsés adottsággal, de persze a gravitáció egyre gyorsul. Én is mindjárt megosztok egy tippet, már csak azért is, hátha van róla info: Mediklinik, Szlovákia, Levice (Léva) Dr Csendes Zoltán igazgató, plasztikai sebész, ki tud v.mit róla, vagy az intézetről? Árak jók! Kinek volt arc-nyak plasztikája, Smash-lift (Mach-lift), stb, mert úgy tűnik, mindenki csak tervezi, majd a műtöttekről semmi hír. Mi az oka?

cosmic girl Creative Commons License 2011.10.01 0 0 520

Egy ismerosom csinaltatott mellmutetet Dr. Molnar Miklosnal es egyszer elkisertem, nagyon szimpi a doki, talan tulsagosan is. Az elerhetoseget az ismerosomtol megkaptam, de nem tudaj valaki, hogy facer-e? Koszi elore is!

Kriszta721 Creative Commons License 2011.08.17 0 0 518

Szia! Értem. De hogy van ez más műtéteknél, amikor még ennél is hosszabb ideig alszol? Vagy tegyek különbséget plasztikai műtét és mondjuk életmentő között? 

Előzmény: Törölt nick (516)
Kriszta721 Creative Commons License 2011.08.04 0 0 515

Sziasztok! Csináltak már valakinek mellplasztikát hasplasztikával együtt? Túlélem?

kheiron Creative Commons License 2011.07.11 0 1 514

Szia, az Aesthetica titkolja, hogy kik a plasztikai sebészei. Sem a neten, sem telefonon nem adnak tájékoztatást.

Előzmény: Manetta (513)
Manetta Creative Commons License 2011.07.02 0 0 513

Sziasztok!

Segítsetek légyszi, mert teljesen elvesztem a sok információban! Orrplasztikára készülök. A neten nem találom az Aesthetica Orvosi Központban dolgozó orvosok listáját. Már kértem időpontot konzultációra, július végén megyek. Szeretnék utánajárni, hogy ott jó kezekben lennék-e? Tudjátok, hogy melyik klinkán végzik az orrműtétet??

Köszi, Anett

t.zsu. Creative Commons License 2011.06.21 0 0 512

Sziasztok!

Dr. Németh Tamásról, és az Aestheticaról kinek milyen tapasztalata van??? Szemhéjplasztika témában elsősorban.

 

Köszönöm előre is a válaszokat...

 

Melancholia Creative Commons License 2011.06.08 0 0 511

Sziasztok,

remélem tud valaki segíteni. Arcplasztikában gondolkodom már 7 éve :), viszont nekem kicsit más igényeim vannak, mint amit az átlag arcplasztika alatt értünk, ráncok eltüntetése stb., ez engem nem érint. Konkrétan egy teljesen más, kiválasztott arcot szeretnék, ez megvalósítható? Emellett mellplasztikát is szeretnék csináltatni - ennek az árával tisztában vagyok, az arcplasztikával azonban nem. Az átlag arcplasztika nevetségesen olcsó az én speciális arcplasztikámhoz képest (szerintem). Azt is tanácsolták, hogy számoljam össze külön-külön az összeget, tehát orrplasztika stb, de úgy gondolom, hogy ez sem járható út, hiszen az egész arcnak egyben kell az elképzelés szerintinek lennie, vagy nem is tudom, én ehhez nem értek.

Aki tud valami infót erről, és tudna egy igazán jó orvost ajánlani nekem, az kérem írjon a black_melancholia@windowslive.com e-mail címre. Mivel több oldalon is kiírom ezt, így biztosabb, ha esetleg elfelejteném, hogy itt is jártam...

Nagyon szépen köszönöm előre is :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!