Keresés

Részletes keresés

lepete Creative Commons License 2012.07.16 0 0 3845
Van a faszt! Nem szebb, de ezek legalább focira költik a lét. Fletó meg privatizálta az anyósa valagát is.
Előzmény: Bumbiii (3843)
givons2 Creative Commons License 2012.07.16 0 0 3844

 

http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20111213-az-mlsz-dontott-a-tarsasagi-ado-tamogatasok-szetosztasarol.html

 

http://www.piacesprofit.hu/kkv_cegblog/penz/igy_csokkentheto_a_tarsasagi_ado.html

 

Hogy időrendben legyenek.

 

Természetesen a költségvetésből így kieső 26,5 milliárdod, év végén majd a Mikulás visszapótolja.

 

 

 

Előzmény: Bumbiii (3843)
Bumbiii Creative Commons License 2012.07.16 0 0 3843

Na ez tényleg ne politika. Szerintem ettől még lepény szurkolótárs is le lesz nyűgözve, hogy erre, aztán igen nagy szükség van. ( persze hangsúlyozottan magánvagyonból ) :

 

http://www.noltv.hu/video/4481.html

Bumbiii Creative Commons License 2012.07.13 0 0 3842

És hogy okosodjatok :

 

http://www.jzfoto.eoldal.hu/cikkek/magyarsag-tudat/a-pozsonyi-csata--907.-julius-3-6.-kozott.html

 

Bár szerintem ember nem lesz aki végig olvassa és az öreget végíghallgatja. :((((

Bumbiii Creative Commons License 2012.07.13 0 0 3841

Ezt a műremeket, csak Neked ajánlom :

 

 

Persze fel isvagyok háborodva, hogy ezek a "nagyon" balosok miket dalolnak. :DDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (3840)
oldvasas Creative Commons License 2012.07.11 0 0 3839

Nem tudom hol a határ , de azt látom, hogy szörnyü külsejü előemberek randaliroznak az utcán, szörnyü emberellenes jelszavakat ordibálva.Ráadásul törvénytelenül,kutyarugdosással vezetve le  frusztrációjukat.Ez az ami szerintem rég túl van minden határon.

Tudod , amikor mi azelött nyaltunk, akkor a villamoson az emberek többsége 2 ft ért vásárolható Zolát és Balzacot olvasott.Most Blikket, vagy semmit, s mered maga elé.

Ez a különbség, s ezért lehet ilyen melegek elleni cirkuszokkal, cigányozással , zsidózással hergelni öket.

Ez alatt nincs pénzük gyógyszerüket kiváltani, gyerekeiket továbbtanittatni, sőt normálisan enni sem tudnak lassan,de mindez smafu, csak a melegek......

Ez a felelőtlen hülyités tipikus esete, kiegészitve saját példánkkal, ahol ellopták megszüntették a focit, de nekünk ez smafu, mi harciasan tiltakozunk a melegek ellen.

 

Bumbiii Creative Commons License 2012.07.11 0 0 3838

Te azt tapasztalod hogy egy "agresszív kissebbségnek " lenne elege ebből a provokációból ?

 

Én nem. Mondjuk a 74 éves anyám nem jön hőbörögni, de felháborítónak tartja az egészet, ugyanúgy mint a 17 éves gyerekem, akit meg én nem engednék oda szívesen a barátaival.

 

Szerinted, hol a határ, ahol, már a betegségnek, a provokációnak is álljt lehet mondani ?

 

És baromira nem érdekel Markovits érvelése, hogy pl. Sebastain Coo támogatja ezt. Persze gondolom Navratilova támogatását se lett volna nehéz megszerezni. De akkor mi van ?

 

Nálam, csak egy : a nemi életét mindenki intézze a hálószobában!

Előzmény: givons2 (3835)
Bumbiii Creative Commons License 2012.07.11 0 0 3837
Előzmény: givons2 (3834)
oldvasas Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3836

A vita szempontjábol ugyann lényegtelen, de én igazán tudom.Eszem halvány ágába sem voltak a melegek.Nem jutottak eszembe, mint ahogy senkinek sem akinek nem bizonytalan a nemi identitása.

A lényeg pontosan az amit Givons ir, s egyszerüen nem örülök, hogy a Vasas drukker fogalma több helyen ezzel az erőszakos társasággal mosódott őssze.

givons2 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3835

Én nem tudom, hogy mit gondolt 20 éve oldvasas kartács és szerintem te se.

De nem ez a lényeg.

 

A fő probléma az, hogy egy agresszív kisebbség megpróbálja erőszakkal megakadályozni, hogy egy embercsoport (most tekinsünk el attól mennyire bölcs dolog egy devianciát íly módon reklámozni) elemi jogát, hogy felvonulhasson, tüntethessen ésatöbbi, ésatöbbi.

Mindjárt az elején tisztázzunk valamit: a felvonulás törvényes volt az ellentüntetés meg törvénytelen - ezért is oszlatta fel a rendőrség.

 

És ez már nem az első eset, hanem a sokadik(itt már nem a melgfelvonulásokról beszélek !). Egyszerűen erőszakkal, fenyegetéssel  megpróbálják megfélelemlíteni azokat az embereket, akik más nézeteket vallanak, mint ők.

 

Ez a módszer jól ismert a történelemből és tudjuk hová vezet ez az "út".

 

 

 

Előzmény: Bumbiii (3831)
givons2 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3834

A cikk szerint másról is szó volt, én onnan vettem a frappáns címet.

(Elolvastad a cikket, amit belinkeltem ?)

 

De biztos igazad van(és a cikkíró ír valótlanságot), mert ez tiszteletre méltó ellentüntető tömeg még soha életében nem zsidózott, és most se, meg soha...)

(Nyilván összekevertem őket valakikkel)

 

 

 

Előzmény: Bumbiii (3830)
oldvasas Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3833

Tartok tőle, veletek egy helyre, s ott is folytathatjuk, ki az igazi Vasas drukker c. vitánkat.

Hja, a kutya is meleg volt.Csodálkozni fogsz, ez a dolog az állatvilágban is létezik, az ellen is tiltakozni kéne.

Bumbiii Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3832

Öreg !

 

Ne add fel !

 

Én pl. a böbővel, tuti a pokolra megyek, mert ott jó a hangulat és sok az ismerős.

 

Te hová mész ?

Előzmény: oldvasas (3821)
Bumbiii Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3831

Gondolom, nem érted, mi a vita.

 

Pár szóban : " Ha valaki mit " fó " balos ehiszi, pár éve, hogy ezek deviáns a társadalomra veszélyes elemek, most miből gondolja, hogy aki így érez, az ma már nyilas, náci,stb. ???????

Előzmény: givons2 (3824)
Bumbiii Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3830

Jól el vagytok itt .

 

Csak kérdés, hogy miből állapítottátok, meg, hogy a kutya izraelita volt ?

 

Itt max. a buzik ellen tüntettek.

 

Másról szó nem volt. De legalább elhiszitek amit írtok. :(((((((

Előzmény: givons2 (3826)
givons2 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3828

Akkor kell a legnagyobbat belerúgni, ha ártatlan.

Előzmény: Törölt nick (3827)
givons2 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3826
givons2 Creative Commons License 2012.07.09 0 0 3824

"Hogy mi volt az ugynevezett 1989-es "módszerváltás " előtt mindenki tudja. Jártatok gyűlésekre, egyetértettetek, majd meneteltetek május elsején, hogy " Éljen a Párt", és, ha jól nyaltatok, akkor valamivel többre vittétek, mint aki gyengén nyalt."

 

És ez most másképp van ?

Jártok pátgyűlésekre, egyetértetek. meneteltek az utcákon, a folytatás is kitalálható...

 

Mi változott ?

Megmondom én: régen a hatalomhoz dörgölőzés ára egy ingyenes tanácsi lakás volt, most viszont már fél megyéket lehet ezért kapni meg százmiliárdokat.

 

 

Előzmény: Bumbiii (3818)
Rob__ Creative Commons License 2012.07.09 0 0 3823

eldöntöttem kibékítem ezeket.

 

 

...Itt van az ideje bedobni a polgármaester kérdéskört...

Előzmény: CSABEE (3766)
Rob__ Creative Commons License 2012.07.09 0 0 3822

Mé bántod szegényt, csak a javunkat akarják.

Előzmény: Törölt nick (3820)
oldvasas Creative Commons License 2012.07.09 0 0 3821

1.Korra te hivatkoztál és nem én.

2.Miután ily jól tudod, mi volt a rendsterváltás elött, gondolom már éltél, s akkor is lelkesen orditoztad a nyilas jelszavakat a Vasas táborban, érdekes , nem emlékszem rád.

3.Mi Vasas drukkerek akkortájt épp azzal voltunk elfoglalva, hogy europa egyik legjobb csapatának drukkoltunk.

4.Fájdalommal közlömveled, hogy az emberiség 5%-a meleg.Igy valószinüleg párttársaid is érintettek, csak tagadják, mint Szegedi Csanád barátod a nagyanyját.

5.Végül kivánok neked hasonló jókat neked , mint te nekem.Családodat kihagyom ebböl, mert a gusztustalanságnak amit megjelenitsz , úgy látszik nincs határa, de ide már nem követlek, vonulj tovább ezen az úton , kisérje meneteteket hasonló szerencse, mint legutóbb,mikor probálkoztatok.

Bumbiii Creative Commons License 2012.07.09 0 0 3819

Te jutottál eszembe ( nem mint férfi, mert itt már ezt is magyarázni kell, hála a lacinak :

 

 

Előzmény: Törölt nick (3813)
Bumbiii Creative Commons License 2012.07.09 0 0 3818

Ezenkívül leszögezném, hogy a kor nem érdem, hanem egy állapt.

( így azért mert idős vagy nem fog senki tisztelni és a véleményed is feledthető )

 

Hogy mi volt az ugynevezett 1989-es "módszerváltás " előtt mindenki tudja. Jártatok gyűlésekre, egyetértettetek, majd meneteltetek május elsején, hogy " Éljen a Párt", és, ha jól nyaltatok, akkor valamivel többre vittétek, mint aki gyengén nyalt. Így nekem ne mond el, hogy Te álltál ki egyedül a buzik mellett, akik akkor deviáns társadalomra veszélyes elemek voltak, így börtönbe zártátok, ti és az elvtársaid. ( nekünk elég, az ha a hálószobában buzulnak és nem propagálják, nem vonulnak )

 

Ezenkívül megírnám, hogy nem nyilas vagyok, hanem vízöntő.

 

És, hogy a Vasast kitől kell védeni, arról végképp megoszlik a véleményünk !

 

További Szebb Jövőt és szép - buzulásmentes, beteg családot - a hátralévő napjaidban !

Előzmény: oldvasas (3816)
Bumbiii Creative Commons License 2012.07.09 0 0 3817

Öreg !

 

Keress meg  a videón ( súgok. se sün, se buzi nem vagyok )

 

 

A Jobbik szerint jogos önvédelem volt a rendőrkutya fejbe rúgása

Szerintük a rendőrök bántalmazták a tüntetőket. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Előzmény: oldvasas (3816)
oldvasas Creative Commons License 2012.07.08 0 0 3816

Ismét kérdezem, honnan tudod minek tapsoltam 20-30-40 éve?Nálatok ez igy megy, mindent tudtok?

20 éve mi volt nem tudohatod, az viszont biztos, hogy te most tapsolsz kopasz , tetovált előembereknek,akik falkában járják a várost és bátran megtámadnak bárkit, aki gyengébb náluk.

Otthon gyilkolhatnák egymást , sötét szobában, de ezek az utcára mennek, gondolom veled együtt, s ott rémisztgetik a normális embereket.

Korlátolt vagy és természetesen nyilas is , ami nem baj, de sajnos Vasas drukker is és ez szégyen.

Bumbiii Creative Commons License 2012.07.07 0 0 3815

Ha undorodsz, akkor ne írj!

 

A mai szélső balosoknak a véleménye :

 

 

 

Te meg álva tapsoltál 20 éve, hogy a deviáns viselkedésüeknek börtön jár.

( páran azt gondoltuk, hogy a hálószobában a betegek is azt csinálnak, amit akarnak ).

Persze  a te szemedben mi vagyunk a szélsőséges buta fasiszták. :(((((

 

Öreg vagy és buta. ( kb. ennyi. )

 

 

Előzmény: oldvasas (3814)
oldvasas Creative Commons License 2012.07.07 0 0 3814

Eléggé undorodom ide irni, mert sikerült a Vasast a homófóbia, s minden ami ehhez kapcsolódik, szinionimájává tenni az ominózus levéllel.

Igaz is , jelenleg ez a Vasas egyetlen igazi problémája, igazi elleségei a melegek, s minden megjelenésük.Ezért persze ebben az ügyben kellett levelet irni tiltakozni.

A focicsapat közben csendben kimult, de ez kit érdekel, ha a melegek ...

Gratulálok a lényeglátó , humánus , toleráns látásmódhoz.

Egyébként, honnan tudod mihez tapsoltam 20-30-40 évvel ezelött?

Lehet , tán ahhoz, hogy ezek az eszmék és képviselőik, akik mindig gyülölték a Vasast kedvenc csapatomat, szönyeg alatt maradjanak, vagy tán ahhoz, hogy épp bajnok volt csapatom.

Lehet, de ezt nem tudhatod, miként én sem, hogy tapsoltál e mikor  betltották a Vasast, vagy amikor embereket gyilkoltak halomra ennek az eszmének melyet lelkesen képviselsz szellemi elődei.

Egyet tudhatsz, garatuláltam s gratulálok az elnöknek, mert gerincesen foglalt állást.

Ez volt méltó az egyesülethez, s az ő családjához.

Szórakozhatsz ezen , engem nem zavar, s gondolom az itt megmaradt 4-5 embert sem.

A világ, na az meg ujra rajtunk röhög, persze tudom, kit érdekel, miénk a szellemi fölény, mármint a tietek.

Bajainkrol, melyek számosak, na azokrol mindenki tehet, csak mi nem.

Mi csak megoldjuk őket, elöre.

Bumbiii Creative Commons License 2012.07.06 0 0 3812

Bumbiii Creative Commons License 2012.07.06 0 0 3811

Bumbiii Creative Commons License 2012.07.06 0 0 3810

Én nem hinném, hogy népünK felscúti géniuszának profilját valaki is meg merné változtatni!

 

Mondjál legalább egy lepényt ahol nem hogy hazudott, hanem tévedett ez a derék hun harcos !!!!!!

Előzmény: Törölt nick (3809)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!