Keresés

Részletes keresés

Nelly84 Creative Commons License 2008.02.25 0 0 343
Nekem Midi csomagom van, 1024/256.
Előzmény: Nelly84 (342)
Nelly84 Creative Commons License 2008.02.25 0 0 342
Változó egyébként, szokott kiesés lenni, általában minden hónapba van olyan nap, amikor vagy szakadozik a net, vagy egyáltalán nincs. Most viszonylag stabil(el ne kiabáljam:D) de olyan is van amikor totál belassul!
Én leginkább azt nem csípom a fibernetesekbe, hogy ha valami probléma akad, akkor ember legyen a talpán aki eléri őket!Ezt utálom! De nagyon...
Előzmény: Cseky (340)
Cseky Creative Commons License 2008.02.25 0 0 341
Ja bocs ezt már elmondtad hogy milyen!
Milyen dijcsomagot fizetsz?
Nállam KIT PRO 10 Mbit/sec ketyeg már amikor! De én ennek is örülök!
Mert a t-....... nagyon Sz*r volt!
Előzmény: Cseky (340)
Cseky Creative Commons License 2008.02.25 0 0 340
Ott milyen a net? Gyors! Vagy talán lassú?
Szokott kimaradás lenni a szolgáltatásban?
Üdv:
Cseky
Előzmény: Nelly84 (339)
Nelly84 Creative Commons License 2008.02.25 0 0 339
Nem messze tőled:) Gárdonyban:)
Előzmény: Cseky (336)
Amerigo61 Creative Commons License 2008.02.21 0 0 338
Korábban az egyik Fibernet topikban valaki azt írta, hogy nála az ADSL régóta hibátlanul ketyeg, de Fibernetre akar váltani. Talán sikerült lebeszélni ....
Előzmény: Cseky (337)
Cseky Creative Commons License 2008.02.21 0 0 337
Akkor nem tudod mi az hogy sz*r!!!!
Nekem ADSL-em volt 8Megás percenként szakadozott folyamatosan resetet kellet nyomni a modemen hogy ujrainduljon!
Csúcsidőben 200Kb/sec volt a sebesége na ez sz*r volt!
Előzmény: blaupunkt_hifi (335)
Cseky Creative Commons License 2008.02.20 0 0 336
Fejér Megyében Tordason!
Itt eddig probléma mentes de tényleg! De majd elválik mi lessz ezek után!
Most volt teljes felujitás a környéken meg itt is!
Ezért is mertem belevágni! A telefonos ADSL soha nem lessz jó amig le nem cserélik a 25-éves vezetékeket és az mostanában nem lessz!!!!
Ez majd nem biztos!
Hát ez a helyzet felém!
Ti merre vagytok?
Előzmény: Nelly84 (332)
blaupunkt_hifi Creative Commons License 2008.02.18 0 0 335
Én az mondom aki fiberneten gondolkodik hogy be kötese felejtse el mert egy rakat sz@r az egész . Személyes tapasztalatok nekem kb 4 honapja van bekötve de már leakarom mondani mert idáig 2 szer volt net szakadás (kb 1-2 órán át) a net csúcs idöben nagyon be lassul , 4mbit netem van csucs idöben ez lecsökőn kb 1-1,5 mbit re .
lacca40 Creative Commons License 2008.02.18 0 0 334
Hát email a fibertöl nuku a mai napig.Közben lejárt a szerződésem és most jött a "már nem" akciós csekk is!Amint időm engedi megyek lemondani a "csúcsminőségű" szolgáltatásukat :)
Előzmény: lacca40 (316)
lacca40 Creative Commons License 2008.02.18 0 0 333
Szia!
Majd úgy egy év múlva kiváncsi lennék a majdani véleményedre!
Nállam még egy év sem volt probléma mentes.

Üdv
Előzmény: Cseky (329)
Nelly84 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 332
Cseky merre laksz? Mert pl a mi környékünkre sz*rik a fibernet magasról, ebbe a hónapba is volt 1-2 napos net kiesésem...
Előzmény: Cseky (329)
Teaway Creative Commons License 2008.02.02 0 0 331
Pl. a teszt végén a Direct link-et választod.

Vagy képként elmented, és ide feltöltöd.
Előzmény: m6 (328)
va-tibor Creative Commons License 2008.02.02 0 0 330

sziasztok

elmondom az én esetemet.

 

november 29-én szerződést kötöttem a fiberszarral tv-telefon internetre

mért? mert hülye vagyok és nem olvastam

szoval máig a kutya nem keresett bekötés ügyben. naponta telefonáltam mindig megigérik hogy visszahivnak, persze semmi.

eddig kb 30 email 18 telefon , kb 50-60 fax de még csak nem is hívnak.

A mai napon persze felmondtam emailben a nem teljesített szerződést és mint a fogyasztóvédelemnél mint a távközlési hatóságnál feljelentettem illetve bejelentettem őket.

 

Összegezve ennél szemetebb aljasabb céget még nem láttam mint a fibernet.

Az sem normális mint én aki probálkozik velük.

Cseky Creative Commons License 2008.02.02 0 0 329
Sziasztok
Most kötötték be a fibernetet hozzám is. Pro csomagot választottam elötte t-online adsl-em volt de az egy kalap Sz*r 8 Mbit/sec helyett volt 200 Kbit/sec ezért is váltottam! Nállam tökéletes aszolgáltatás de szerintem azért mert nemrég fejezték be a korszerűsítést lecserélték az összes régi kábelt és reősítőt!
Azért is mondom itt korrekt a szolgáltatás amit nyújt!
A t-online meg elmehet...........!!!!!!!!
m6 Creative Commons License 2008.02.02 0 0 328
Hogy lehet a speedtest oldaláról bemásolni a tesztet?
m6 Creative Commons License 2008.02.02 0 0 327

Ez a speed test.
m6 Creative Commons License 2008.02.02 0 0 326
Sziasztok! Tegnap váltottam Fibernetre ADSL-ről,mely lassabb és drágább volt mint ez. Egyből megnéztem a sebességemet 4096/256-os netem van,s ezt tudja is.Összességében egy KIT csomag több ezerrel olcsóbb,mint egy külön telefon+internet+kábel tv.Csak ezért váltottam,mivel a jelenlegi szolgáltatóimnál nem értékelték a hűséget.Ahogy sehol!!
Mr.CharlieFirpo Creative Commons License 2008.01.22 0 0 325
ÜDV EMBEREK!

Alant egy link, látagassátok meg ha épp működik a net!

http://www.fvf.hu/portal/kapcsolat/irjon

Mire való a fogyasztóvédelem???

További szép napot!
Laslieboy Creative Commons License 2008.01.20 0 0 324
Szevasztok
Karcagon élek és nekem nem Fibernet van, hanem Exanet de teljesen ugyanezek a gondjaim mint nektek, ingadozik a jel, kimegy a modem, megszakad a kapcsolat, volt hogy 3napig nem volt net, nyáron minden nap 6-8 órán keresztül volt kiesés, és amikor telefonáltam mert akkor még lehetett azt mondták hogy meleg van azért rossz :))) LOL most meg már csak rögzítő van élő ember nincs :) de a havi 4ezret meg elkérik ezért a szarért. És még van képük azt mondani hogy ha nem tetszik el lehet menni máshová. Magasról sz@rnak az ügyfelekre, az itteni irodájukat megszüntették, és ha valami van mennyek át vagy 3 megyét :(
aceno Creative Commons License 2008.01.14 0 0 323
Nem értem mit vagytok úgy felháborodva a Fibernetes net,kábel-tv...stb problémákon, a Fibernet egy inkorekt cég, ennyi ilyen egyszerű !!!!
bboobb Creative Commons License 2008.01.12 0 0 322
Köszi!
Marad az ADSL
Előzmény: Amerigo61 (321)
Amerigo61 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 321

Szia,

 

Olvass bele a Fibernetes fórumokba, onnan megtudhatod, hogy mire számíhatsz. A Fibernet különben egy rakás sz.r, rendszeresen szakadozik a vonal, vagy teljesen kiesik a szolgáltatás: ilyenkor 0 Mbit/s -ot kapsz. Ha jót akarsz magadnak, akkor a Fibernetet nagy ívben elkerülöd. 

 

Ha valóban ilyen stabil az ADSL, akkor valszeg őket fogom választani, amint lejár a Fibetnet szerződés ... 

Előzmény: bboobb (320)
bboobb Creative Commons License 2008.01.05 0 0 320
Hello!

Sajnos jobb híján lehet,hogy csatlakozom a Fibernetes táborhoz.A Multi csomagot néztem ki 4 Mbit/s sebességgel.
Meg tudjátok mondani, ez valóban 4 Mbit, ill. mennyire ingadozik?? Eddig ADSL-em volt, ami stabil,de nálam 2,2Mbit/s a maximum.
Köszi.
Vannabild Creative Commons License 2008.01.02 0 0 319

A Fibernet szolgáltatása minősíthetetlen!!! A munkámhoz szükséges az internet és mondanom sem kell milyen amikor egy fontos e-mailt nem tudok elküldeni mert nincs szolgáltatás (amiért mellesleg havi 14 ezret fizetek kábeltévével együtt). Szakadozik, vagy egyáltalán nincs... FELHÁBORÍTÓ!!! Az ügyfélszolgálatuk telefonon elérhetetlen, amúgy pedig mindig ezren vannak. Kerülje el őket aki teheti!!!!!!!!!

lacca40 Creative Commons License 2007.12.27 0 0 318
Szia!
Néhány irással lejjebb megtalálod az előzményeket,amiket irtam.24-én nállam is kiesett a net,sőt 25-26.-án is volt néhány hosszabb leállás.De az ujjraindulás az tényleg mindennapos nállam.Van hogy egy-két órát megy szépen,de aztán csak el kezdi:(.Van hogy 1 percen belül ujjraindul,de sűrün teszi.A 20-30 ujjraindulás naponta nem vicc!!!Ha a fiam játszik online,akkor képzelheted az idegállapotát.Ha orvosolja a Fiber rt a hibát,megirom mi volt a baj.
Üdv:Laca
Előzmény: Nelly84 (317)
Nelly84 Creative Commons License 2007.12.27 0 0 317
Helló!

Nem a Motorolával lesz baj, ugyanis nekem Terayonom van és karácsonykor többször is leállt és újraindult. Azt hittem én húztam ki valami kábelt véletlenül, de a kábelek a helyükön voltak. Ezt karácsony alatt jó párszor eljátszotta, azért nem 20*, de így is elég volt. Nem tudom nektek mennyire folyamatos a net, de nálam minden nap délelőtt 11 körül szétkapcsol. Aztán vagy egy órát szórakozik mire visszajön. Nagyon idegesítő. Arról nem is beszélve, hogy ebben a hónapban is volt olyan nap, amikor egész nap nem volt net...és persze én azt is ugyanúgy ki fogom fizetni, ha hajlandóak végre csekket küldeni, mert hogy azt sem küldtek:)
Előzmény: lacca40 (316)
lacca40 Creative Commons License 2007.12.27 0 0 316
Hát ez egy MOTOROLA SB-5001 E tipus és most éppen megint ujjra indult.Szerintem ezzel lessz a baj.De én hiába vennék komolyabbat szerintem nem lehetne használni a fibernél,csak amit ők adnak.Mindenesetre kiváncsi leszek mikor méltatnak válaszra az emailemre.Mert ez igy elég gázos.Online játszani a gyerek sem tud mert gondol eggyet és ujjraindul.Ha lépnek megirom
Laca
Előzmény: Teaway (315)
Teaway Creative Commons License 2007.12.27 0 0 315
Nekem Terayon TJ 715x modemem van, az még sose állt le. Bár az is igaz, hogy én a XXII. kerben vagyok.
Előzmény: lacca40 (314)
lacca40 Creative Commons License 2007.12.27 0 0 314
Pilisszentiván.1 probélma megoldódott:) Ma nem állt le a netszolgáltatás(gondolom azért mert munkanap van).Viszont a modemem eddig 10x ujjraindult.Email-t mindenesetre elküldtem nekik.Kiváncsian várom mikor fognak reagálni.
Üdv:Laca
Előzmény: Teaway (310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!