Keresés

Részletes keresés

Molaf Creative Commons License 2003.05.08 0 0 466
Feltehetően ismétlik 11 előtt. Már a meghívottakat is faggatta a kérdező, hogy szerintük leadhatják -e. A két meghívott vendégnek (nem tudom, hogy kik voltak) eltért a véleménye.

A 22 óra előtti Kommentár nélkül... előtt bejelentette a bemondó, hogy a gyenge idegzetűek ne nézzék. Amit látni lehetett: hullák egymás mellett letakaratlanul, stb. De nem néztem végig, mert (jogosan) elkapcsoltatták velem a TV-t.

Előzmény: sz (464)
W.Post Creative Commons License 2003.05.08 0 0 465
Lehet h téged nem zavar, h ezt a balesetet ránk verik de engem zavar. Lehet ezt a tragédiát úgy is kommunikálni, h nem pirosban ment át a sofőr, és a sorompók hiánya miatt haltak meg szegények, csak nem igaz. Sajnos azonnal ki is használták, amit a szájukba adtunk.
Előzmény: Ilja Iljics (454)
sz Creative Commons License 2003.05.08 0 0 464
milyen brutális felvételek?
Előzmény: Molaf (457)
Ilja Iljics Creative Commons License 2003.05.08 0 0 463
Van összefüggés. De arról, hogy valamilyen közlést ki milyen célra használ fel, vagy hogyan ferdít el, nem feltétlenül a közlő tehet. A hibás pedig egyértelműen ki fog derülni a vizsgálatból, függetlenül attól, hogy melyik politikus, hírügynökség vagy tévé mit zagyvál össze.
Előzmény: W.Post (458)
sz Creative Commons License 2003.05.08 0 0 462
inkább agyat és türelmet az embereknek...
Előzmény: Törőlt_nick (442)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.08 0 0 461
Nyugodjanak békében...
Molaf Creative Commons License 2003.05.08 0 0 460
Elírtam:
...vagy a kegyeletsértés elkerülése...
Előzmény: Molaf (457)
Large Display Creative Commons License 2003.05.08 0 0 459
W.Post:
"Ha sorompózik azzal azt üzeni a németeknek, h ez a mi hibánkból történt. Ha vége a drámai helyzetnek, akkor építessen sorompókat, mert nem fog ártani, van itthon is elég hülye aki nem látja h jön a vonat."
ALEGNAGYOBBhülllye,ak ezt megteszi!!!

És most _ÉN_ szégyelem magam!

Előzmény: W.Post (451)
W.Post Creative Commons License 2003.05.08 0 0 458
Tök véletlenül egy német bundestag faszi megköszöni, h a magyarok ezentúl nagyobb figyelmet fordítanak a vasúthálózatukra. Nincs összefüggés, a két nyilatkozat között? Ez nem Medgyessy fikázás, de nem a magyarokat kellene védenie, ha vétlenek vagyunk?
Előzmény: Ilja Iljics (447)
Molaf Creative Commons License 2003.05.08 0 0 457
A HírTV végülis leadta a HavariaPress brutális felvételét.

Szerintetek itt a tájékoztatási kötelezettség és az elrettentő politika, vagy a kegyeletsértés mellett szól több érv?

Azaz jogos, hogy leadta (a feltehetően jól megvágott) képeket vagy nem?

Ilja Iljics Creative Commons License 2003.05.08 0 0 456
Nem azt mondta, hogy sorompó kell, hanem, hogy el kell gondolkodni róla, és nem azt, hogy ide, hanem, hogy általában. A figyelmeztetést meg tőlem megteheti, de nem ilyenkor. Ez nem az a nap.
Előzmény: Fine Tune (452)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.05.08 0 0 455
Főleg efféle haváriás híreik vannak...
Előzmény: Turulmadár (453)
Ilja Iljics Creative Commons License 2003.05.08 0 0 454
a.) Mondta. b.) Nem üzeni azt. c.) A sorompókról ezt mondta: "Medgyessy Péter miniszterelnök a baleset kapcsán elmondta: nagyon komolyan el kell gondolkodni azon, nem kell-e növelni a vasúti átjárók biztonságát, például a fizikai korlátot jelentő sorompók üzembe állításával." Igaza van, és ez a véleménye többekével egyezik itt a topikban.
Előzmény: W.Post (451)
Turulmadár Creative Commons License 2003.05.08 0 0 453
Lehet. Walamikor nyáron néztem meg kik ők, mert elég fura híreik woltak. Akkor láttam whol, hogy szegediek.
Előzmény: kábelbúvár (444)
Fine Tune Creative Commons License 2003.05.08 0 0 452
Nem erről van szó. De az csak jelent valamit, hogy a két legnagyobb ilyesmi baleset német busszal esett meg. Együttérzés mellett is lehetett volna egy figyelmeztetést elereszteni. A baleset a KRESZ be nem tartása és nem a sorompó hiánya miatt következett be. Medgyessy is tudja, hogy (mint a szakértő a TV-ben elmondta) még csak nem is a MÁV határozza meg a sorompós kereszteződések helyét, hanem egy szakértői bízottság. Ahogy gondolom, bárhol másutt a világban. Persze lehet mindenhová sorompót tenni, potom 24 millió, de ezt még a gazdagabb németek sem tehetik meg. Tehát itt lehet, hogy lesz sorompó, de az összes többi helyen sem. Szóval a dolog inkább demagógia és még csak nem is hasznos, legközelebb a németek mondjuk 5 km-e innen szenvednek balesetet. A sorompó helyett különben inkább a hangjelzést fontolnám meg.
Előzmény: Ilja Iljics (447)
W.Post Creative Commons License 2003.05.08 0 0 451
Azt kellett volna mondania, h nagyon sajnáljuk az áldozatokat és kivizsgálunk mindent. Ha sorompózik azzal azt üzeni a németeknek, h ez a mi hibánkból történt. Ha vége a drámai helyzetnek, akkor építessen sorompókat, mert nem fog ártani, van itthon is elég hülye aki nem látja h jön a vonat.
Előzmény: Ilja Iljics (447)
W.Post Creative Commons License 2003.05.08 0 0 450
Emlékszel az olasz síbalesetre? Az olaszok nem azzal indítottak, h mi tévedtünk mert magasra tettük a felvonót, és amiatt szállhatott rá két amerikai. Ha magyarok is meghaltak volna a vonaton, a német sofőr miatt? Akkor is szaggatnánk a ruhánkat, h majd élénkebb pirost használunk? Én is sajnálom az áldozatokat, de ez túlzás.
Előzmény: Fine Tune (443)
Czibók Kálmán Creative Commons License 2003.05.08 0 0 449
Eszembe jutott, hogy Medgyessy arcát meddig dizájnolhatták az mszp-s reklámfőnökök a megvelelő hatás és a ,megfelelő plusz százalékpont eléréséhez.
qncogi Creative Commons License 2003.05.08 0 0 448
Nevetséges vagy.
Előzmény: W.Post (441)
Ilja Iljics Creative Commons License 2003.05.08 0 0 447
Valóban. Meghal harmincvalahány német, és a magyar miniszterelnöknek azt kellett volna mondania, hogy sorry, teccett volna figyelni. Hálistennek az a báb egy kicsit együttérzőbb, mint te.
Előzmény: Fine Tune (443)
Large Display Creative Commons License 2003.05.08 0 0 446
Ostap B. olvtársat erősítve (sajnos azóta nem igazán tudtam követni a topicot)

"Überments viselkedés"
/előrebocsátva, hogy nem tudom a körülményeket, nem tudom a buszcég dolgait:
Kb. 2 hetenként akadok össze DE sofőrökkel, akik hozzák a turistákat.
Ha napközben kell nekik szállodában "pihenő szobát" biztosítani, akkor tuti, hogy söröznek indulásig. Ha éjszaka is itt vannak Mo.-n akkor ált. kupiba mennek és isznak hajnalig, utána pedig indulnak haza No.ba a nyugdíjas vendégekkel. Senki ne kívánja, hogy elmeséljem a rémtörténeteket a sofőrök állapotáról. Max. annyit tudunk tenni, hogy jelezzük a kinti buszcég vezetőjének (ha _igen jó_ a kapcsolatunk), hogy ez az ember nem igazán idevaló!

És most 2 külön cég sofőrjeiről írtam :-(((

Törőlt_nick Creative Commons License 2003.05.08 0 0 445
"Csak azt magyarázná el valaki, h mit kellett ezt a topicot a politikában nyitni..."

marha egyszerű, a polfórumnak megvan a saját törzsközönsége és ők itt szeretnek beszélgetni a világ dolgairól.

Előzmény: Alhazred (440)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.05.08 0 0 444
Ők azok?

X-Press Hírügynökség
Kiss Tamás
főszerkesztő
1106 Budapest, Gitár u. 34-36.

Előzmény: Turulmadár (435)
Fine Tune Creative Commons License 2003.05.08 0 0 443
E helyett inkább figyelmeztette volna a németeket arra, hogy hazánkban is tartsák be a KRESZ-t, de azt hiszem már annyira megszokta, hogy ne keltse a legkisebb feszültséget se, hogy ez jött ki belőle. Különben úgy nincs vele semmi bajom, de kurvára lehet látni, hogy csak egy báb.
Előzmény: W.Post (438)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.05.08 0 0 442
SOROMPÓT MINDEN ÚTKERESZTEZŐDÉSBE!!!

ez a biztos, nem?

W.Post Creative Commons License 2003.05.08 0 0 441
Ha Orbán lapátol az árvíznél, az geil - a baloldaliak szerint. Ha Csehák kiszáll az autójából és segít, ami egy orvosnak kötelessége akkor életmentő kemény asszony.:Đ
Előzmény: Törőlt_nick (424)
Alhazred Creative Commons License 2003.05.08 0 0 440
Csak azt magyarázná el valaki, h mit kellett ezt a topicot a politikában nyitni...
Meg minek kell itt is Megyót fikázni...

Szánnivaló emberek vannak errefelé, sokan.

kábelbúvár Creative Commons License 2003.05.08 0 0 439
Jó, figyelembe veszem.
Előzmény: Turulmadár (435)
W.Post Creative Commons License 2003.05.08 0 0 438
Mert Medgyessy is azonnal azzal kezdte, h sorompókat kell építeni. Az egész már úgy van beállítva, h német sofőr mindent megtett, csak nálunk szar minden. Szemüveget nem kellene osztogatnunk, h azért pirosban mégse menjen át?
Előzmény: armagnac (434)
W.Post Creative Commons License 2003.05.08 0 0 437
Azt nyilatkozta az egyik német fasz, h köszöni h a magyarok javítani szándékoznak a vasúthálózatukat. Ezekhez még nem jutott el, h a sofőr tilosban ment át? Ha aranyból csináltunk volna neki szemafort, akkor nem megy át?
Előzmény: Törölt nick (433)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!