Keresés

Részletes keresés

lilive Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5596

Köszi. :)

Előzmény: sli64 (5593)
jazmin6846 Creative Commons License 2018.11.09 0 5 5595

Tragédia hogy az aljas Dávid nyert.Tamás olyan sötét mint a földalatti vasút.

Ilhilla Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5594

...és a végén Robi szájon puszilta Fannikát! Sajnálom, hogy a "szerelmi szál" csak a műsor után bontakozott ki! :-)

sli64 Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5593

Fanni: Robi (érvénytelen a vesztes párbaj miatt), Szandra, Emese, Nóra, Eszter

Dávid: Gábor, Vera, Beni, Jeremy, Tamás

Előzmény: lilive (5592)
lilive Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5592

Csak a Most-on tudtam eddig is nézni, de most nem akar bejönni. 

Ha valaki nagyon ráér, leírná, hogy ki, kire szavazott?

szuszetti Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5591

Ez milyen jó lenne!

Előzmény: anhurt (5575)
Ice-r Creative Commons License 2018.11.09 0 6 5590

Tamás bmg! Te agyhalott!

Fanni védett meg az amulettel.

Nem csak ostoba vagy Tejúdás is

lilive Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5589

Ezt a kifejezést kerestem rá végig!  Tényleg, mint az agresszív kismalac. :)

Előzmény: sli64 (5582)
lilive Creative Commons License 2018.11.09 0 8 5588

Veronka nem a legélesebb kés volt a fiókban... 

Nyers erő - ész nélkül. 

A legellenszenvesebb figurává nőtte ki magát. Pedig kemény vetéyltársai voltak!

 

Előzmény: sli64 (5583)
Dávidking Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5587

Egyébként Bence honnan tudta, hogy melyik Robi szavazata? Elvileg titkos szavazás van, de akkor Bencének oda írják a cetlikre, hogy melyik kitől származik? 

mozila Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5586

Robi Fannira...

Előzmény: 5. Hugo (5584)
lactib26 Creative Commons License 2018.11.09 0 3 5585

Sziasztok!

Nem birtam ki. Én is csalódtam. Fanninak jobban örültem volna, de a játék fajtáját nézve, sajnos ezt Dávid vitte jól végig. Igen, az élet pont ilyen. Nem mindig az nyer akinek kellene. :( amúgy én még néztem és hallgattam volna, hogy ki hogyan látta a dolgokat és jobbam körúljárnak dolgokat. Sőt, mikor kérdéses dolog van , akkor ott kivetítőn nekik is megmutatják a valóságot. Oké, tudom, hogy ezeket mar itthon vágták össze, de akkor is. Így csak hónapokkal később derűl ki számukra, hogy mi is volt igazán.

na mindegy, majd jővőre lehet szebben és jobban csinálni!

élmén volt és sok izgulást adott! Ügyesek voltak!

5. Hugo Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5584

... a legvégéről lemaradtam:-) akinek nem számított a szavazata, az kire adta?

sli64 Creative Commons License 2018.11.09 0 2 5583

"Az utolsó tanácson Vera nem tud belenyugodni, hogy milyen "ármánykodás" után esett ki "

 

És Dávidra szavaz, aki tulajdonképpen ezt megszervezte.

Előzmény: Ilhilla (5562)
sli64 Creative Commons License 2018.11.09 0 6 5582

Gábor azért megint megnyilvánult. Azt még megértem - bár elfogadni nem tudom - hogy a játék hevében úgy viselkedik, mint egy agresszív kismalac, de a döntőn miért kellett így viselkedni? Beleugat Fanni beszédébe, aztán, amikor Fanni mondja, hogy "Végigmondhatom?", közli, hogy nem.

 

Dávidking Creative Commons License 2018.11.09 0 3 5581

Háát valamit megérezhettél. Összességébe egy szavazaton kívül egyik sem volt meglepő, de még így sem hiszem el, hogy képesek voltak megnyeretni Dáviddal. Tomi pedig most szerepelt le végleg. Ha nincs Fanni amulettje, már arra sem emlékeznénk, hogy egyáltalán itt volt, mert tuti nem lett volna hosszú életű a holtakon. Egyébként Esztert fel sem ismertem, és Jeremyt is szépen kezelésbe vették.

Előzmény: BitterSweetSymphony (5559)
mapboy Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5580

Tamás talán - remélem - nem szemétségből csinálta, csak szimplán hülye és/vagy megvezethető, vagy csak végtelenül naív!? Ezt már nem tudom meg, bár kíváncsi leszek nagyon,hogy mit nyilatkozik miután látta, hogy a Gábor és a Dávid hogy kihasználta őt. Nagyon elszomorító, hogy a 20milla ilyen emberhez került, az csak hab a tortán, hogy a barátja egy olyan bunkó, mint a Gábor. Talán pár ember véleménye is átformálódik miután végignézte a műsort, hogy mit művelt a háttérben. Mindenki taktikázott, mindenki inkább magára gondolt, de emberileg Gábor és Dávid volt a legalja. Jeremy-t sem értem annyira, mondjuk Verát sem feltétlenül, miután Dávid igen csak benne volt abban, hogy kirakták. Ez van,az élet nem mindig igazságos.

Pacemaker Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5579

Hogyvolton meg durvább beszólások vannak Tamásnak.

Előzmény: kelso82 (5576)
falkó64 Creative Commons License 2018.11.09 0 3 5578

Igazság szerint,úgy voltam vele,hogy az nyerje aki jobb,de ezt a játékot is,mind minden ehez hasonló vetélkedött,mi magyarok,csak úgy tudunk befejezni,hogy csalás legyen a vége! Főleg az rtl csinál ebből rendszert!

Ice-r Creative Commons License 2018.11.09 0 3 5577

Csalódtam :(

kelso82 Creative Commons License 2018.11.09 -1 5 5576

Na akkor elemezzünk egy kicsit..

 

A legmegdobbentobb szavazat tamase volt, a 3as dontoben neki drukkoltam, de ha ennyire hulye ez a srac meg sem erdemelte volna a gyozelmet, igy ennek mar orulok, h nem o nyert.

 

A hazi kedvenc david azert megint kapott nemi kis segitseget, ok szo szerint nem lesz talan helytallo amit mondok, de ha ugy nézzük, azt fanni is megcsinalta (ráadásul hamarabb mint david), h a 6 db hasab rajta az imbolygo asztalon. Nehez ezzel a teóriával vitatkozni, mert akkor meg 7db volt a szabaly, de ha azt nezed ezzel a 6dbos szaballyal, fanninak 2x kelett volna megcsinálnia, míg davidnak eleg volt egyszer.

 

Tudom, h csak reszben unfair amit irok, de bizonyos szemszogbol nézve az is igaz, amit en irok.

Azok utan, h a hazi kedvenc davidot hányszor mentette meg a csatorna, egy ilyenre sem lehet csak ugy legyinteni. Sztem.

 

 

En is fanninak drukkoltam, egyáltalán nem kedveltem, de a ketto dontos kozul neki orultem volna kicsit jobban. Vagy tole sajnaltam volna kevesbne, inkabb irom igy.(en is fannit tartottam az esélyesebbnek miután kialakult a top2)

 

Tamas es vera szavata is kicsit sokkolo volt, de inkabb elobbie.A tobbi papirforma.

 

Nem volt ez fair egyáltalán a retektol, sztem a holtakos dontos jatek kapcsan felmerulo csalas miatt meg egy hivatalos közleményt is ki fognak adni:)

 

 

 

 

anhurt Creative Commons License 2018.11.09 0 2 5575

Ugyan csak 4-5 amcsi évadot láttam, de abban mindig úgy volt, hogy cetlizték a neveket, aztán hónapokkal később, miután lement a tv-ben a show, egy stúdiós élő műsor keretein belül felolvásták a szavazatokat. 

Előzmény: kelso82 (5564)
t-boyfalva Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5574

Hát ez kb annyira volt igazságos mint az országgyűlési választások.

Tamás elpihizgetett a holtak szigetén. Egy kis enyhe fizikai játékban nyert így könnyedén visszakerült a fősodorba ..Majd egy újabb "óriási " fizikai küzdelemben kiejtett ismét két csajszit és ezzel sikerült is bekerülnie a döntőbe és egyúttal kivonnia magát egy komolyabb megmérettetésből ahol hárman küzdöttek.....ezt a faállítgatást mint döntőt meg inkább hagyjuk

Salvor2 Creative Commons License 2018.11.09 -2 1 5573

Ezt nem hittem volna. Tomi utolag nem fogja banni, hogy igy dontott, mert majd meglatja Fanni igazi arcat (Jeremi is ismerte Fannit, azert szavazott Davidra). Vera viszont lehet, hogy banni fogja.

 

Nagyon jo volt a szavazas elotti szembesites. Vera kerdesere David nem mondhatta, hogy o az elott a bizonyos szavazas elott Tomit akarta kiszavaztatni, es Fanni hatasara valtott Verara, mert akkor meg Tomi nem szavazott volna ra. Robi is nagyon jol csinalta, hogy szembesitette par kellemeltlen dologgal.

Ketrin9 Creative Commons License 2018.11.09 0 5 5572

Tegnap megmondtam,hogy a tuskó Tamás Dávidra fog szavazni... olyan mintha a gonosz nyert volna a film végén...csalódás,de az élet pontosan ilyen :)

Pacemaker Creative Commons License 2018.11.09 -1 5 5571

Tetejébe végig hátszéllel. Magyarok minden valóságshowt el tudnak cseszni..

Gerilla01 Creative Commons License 2018.11.09 0 2 5570

Fanninak fent van hat hasáb.

Ledől.

Bence: jó akkor mostantól elég hat hasáb.

 

Hagyjuk már, túl sok lett a műsor végére az összeesküvés elmélet, hogy Dávidot kurvára nyomta az rtl. Tamásnak külön gratula. :D

Befetető Creative Commons License 2018.11.09 -1 2 5569

ezen a szavazaton múlt

pedig Tamás látta, vele küzdött Fanni, hogy megérdemelte volna...

Előzmény: Pacemaker (5567)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.09 0 6 5568

Nincs igazság de hát ezt eddig is tudtuk, de hogy Tamás hogy lehet ekkora hülye.

Pacemaker Creative Commons License 2018.11.09 0 8 5567

TAMAS TE VADBAROM!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!