Keresés

Részletes keresés

Bougenvillea Creative Commons License 2008.10.07 0 0 398

Igéretemhez híven itt vagyok, íme a rövid élménybeszámoló:

 

A szállodára semmi negativ dolgot nem tudok mondani, azon kivül, hogy ez egy tipikus SZOT-üdülő fíling, legalábbis ami a külsejét, a hallt, a presszót, stb. illeti.

De ezt tudtam előre, igy nem is volt zavaró.

A szobánk kifogástalan volt, teljes mértékben felújitott, minibár, szobaszéf, erkély, és miután mindez a 11. emeleten, ennek megfelelő panorámával.

 

Az étterem külsőre nem volt túl vonzó, annál inkább az volt az ételek minősége! Nagyon izletes, változatos, bőséges volt a kinálat.

 

A wellness-részlegben végülis minden megtalálható volt, amit eddig csak 4 csillagos szállodákban tapasztaltam.

Finnszauna, infraszauna, gőzkabin, jacuzzi, külső úszómedence, 1 külső termálvizes medence, és 2 belső különböző hőfoku.

Ami nagyban hozzájárult a kellemes közérzetünkhöz,  a végig csodálatos idő. Nagyon klassz volt így október elején fürdőruhában napozgatni, melegvizben ücsörögni. Reggeli előtt hősiesen lementem úszni egyet, hogy birjam a svédasztalos megpróbáltatásokat.:-))

 

Mindent összevéve nagyon kellemes pár napot töltöttünk, amihez még az is hozzájárult, hogy a szálloda egész személyzete nagyon vendégszerető.

Utolsó napon a szobánkat sem kellett 10-ig elhagyni, maradhattunk délig, a wellness részlegben pedig estig. Ezt ki is használtuk természetesen.

Ami egy kicsit furcsa volt, hogy a vendégek átlagéletkora igencsak magas volt, szinte tininek éreztük magunkat köztük. Pedig attól már elég messze vagyunk.:-))

 

Egyszóval nagyon klassz napok voltak, bárkinek merem ajánlani, aki nem ragaszkodik feltétlenül a csilivili luxushotelekhez. Minden van, kényelmes, kellemes,  bármikor visszamennék...

 

Sétáink során próbáltuk megtalálni a "Muskátli-"t, de nem botlottunk bele. Mondjuk nem is tudom, merre kellett volna keresnünk.  Merrefelé található? Lehet, hogy legközelebb oda is elmegyünk.

Hajduszoboszló hangulatos, nagyon finom kávékat ittunk, és még rég nem látott ismerőseinkkel is találkoztunk.  Ahogy nézem, nem is lett olyan rövid az élménybeszámolóm:-)))

Előzmény: Törölt nick (397)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.28 0 0 397
Szívesen! :)

Majd kíváncsi vagyok, hogy hogyan érezted magad?

Legközelebb meg a muskátlit próbáld ki!

Előzmény: Bougenvillea (395)
Bougenvillea Creative Commons License 2008.09.27 0 0 396
A holnap az ma...
Bougenvillea Creative Commons License 2008.09.27 0 0 395

Ez igen, szuper kiszolgálásban van részem. Nagyon szépen köszi Neked!:-))

 

Segitettél eldönteni, már le is foglaltam a Barátságot, holnap megyünk!

Igérem, ha visszajöttünk, beszámolok mindenről részletesen. Remélem , csak pozitiv dolgokról fogok tudni mesélni. És még az időjárás is kellemesnek igérkezik....:))))

 

Előzmény: Törölt nick (394)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.26 0 0 394
van egy kis retro érzés, hiszen az elsők között épült, asszem a Béke után.
de belül rendben van :)
a kaja svédasztalos, abban nincs hiba, finoman csinálják, több félét
betegre eheted magad :)

pár kép a szobáról és kivülről.








Előzmény: Bougenvillea (393)
Bougenvillea Creative Commons License 2008.09.26 0 0 393

Köszi az infokért:-)))

Én is a Barátság felé hajlok, fontos a medence, szauna, kényelem....

 

Nincs olyan érzése az embernek itt, hogy egy 70-es évek SZOT üdülőjébe érkezett?

(Nem a menza kajára gondolok, feltételezem, hogy a gasztronómia-rész rendben van)Mert ahhoz azért elég drága.....

Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.26 0 0 392
Szia!
Béke-szállójában nem voltam, de a medencéi szuperek. két belső melegvizes van meg egy hidegebb pancsoló, amiben lehet pár karcsapást megtenni. Plusz van két külső úszója, na azok klasszak.
Barátság- itt voltam 4 napot. Igaz nem a welness végett, de máskülönben nekem bejött. Van két nagyobb gyógymedencéje néhány pancsolója, meg egy nagyobb külső gyógyvizes. Ez speciel akkor élmény, ha télen ülsz a 30 fokos vízben és közben havazik :) de reméljük a hó még arrébb lesz...! Kiszolgálásra, ellátásra nagyszerű. Helyben minden van, és mindenből sok. Át lehet menni szembe a Béke gyógyvizes részébe is, megnézni ott mik vannak. Nekem tetszett, erősen foglalkoztat a gondolat engem is egy őszi hosszú hétvége.
Mátyás királyt nem ismerem - csak annyira, hogy nincs nagy belső medencéje, de az ellátás jó.
Próbáld ki a Muskátli Family Hotelt. Én ott voltam nyáron 4 éjszakát és nagyszerű. Apartman is van, szoba is van és belső úszója, ücsörgője, masszírozó vízsugara. Meg egyébb welness részlege.

majd igyekszem feltenni képeket róluk :)

amúgy mely része érdekelne inkább? mert van akit a víz nem annyira, csak pihenni akar, egyszer kétszer megmártózni, vagy ha sok vizet akar elmegy a városi gyógyba.

Vagy a gyógyvíz? Akkor a Barátság. Kívül nagy, de belül otthonosabb, több medencéből lehet válogatni. A szobából lifttel lecsúszol az uszihoz szállodai köntösben és megmártózol.

Előzmény: Bougenvillea (391)
Bougenvillea Creative Commons License 2008.09.24 0 0 391

Köszi szépen Neked! :-))

Ezzel az ajánlattal én is találkoztam, tényleg jó, csak az a baj, hogy ehhez minimum 4 nap szabadságra lenne szükség, az meg elég esélytelennek tűnik.

 

A képek alapján a Barátság egy hatalmas hodálynak tünik, ezért tartok tőle egy kicsit. De a szolgáltatásai viszont - ha igaz - nagyon sokrétüek.

Nem járt valaki közületek ott, vagy nem hallott róla jó v. rossz véleményt?

 

Előzmény: Ágicácska (390)
Ágicácska Creative Commons License 2008.09.24 0 0 390
Előzmény: Bougenvillea (389)
Bougenvillea Creative Commons License 2008.09.24 0 0 389

Sziasztok!

 

Tudtok-e nekem segiteni a döntésben, hogy a 3 szálloda közül melyiket érdemes választani egy pár napos wellness-kikapcsolódáshoz?

- Barátság - Béke - Mátyás király-

Többször voltam már Hszlón, mindig nagyon jól éreztem magam és most sem szeretnék melléfogni.

Amit ismerek, az Aqua-Sol, Victoria, Hotel M.

A maga nemében mindegyik nagyon jó volt, most pedig erősen hezitálok.

Ami fontos szempont: a wellness részleg, a szobák, személyzet hozzáállása, kaja.

Kb. ebben a sorrendben.

Ezek alapján fel lehet állitani egy rangsort, vagy van-e olyan tapasztalatotok, hogy melyiket ne akarjam ? A honlapok és fényképek alapján nem igazán tudok dönteni.

köszi előre is.

muzsikás Creative Commons License 2008.09.24 0 0 388
Helló mindenkinek
moni_907 Creative Commons License 2008.09.10 0 0 387
koszonom szepen
Előzmény: Törölt nick (386)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 386
: nyitvatartások (óra)
.:: Gyógyfürdő ::.
egész évben: 7-19
.:: Strandfürdő ::.
május 1 - május 31.: 8-18
június 1 - augusztus 31.: 8-19
szept. 1 - szept. 30.: 8-18
.:: Aquapark ::.
május 1 - május 31. (P, SZO, V): 12-16
június 1 - augusztus 31.: 10-18
szept. 1 - szept. 30. (P, SZO, V): 12-16
.:: Árpád Uszoda ::.
június 16 - augusztus 31.: 9-19
szept. 1 - június 15. (hétköznap): 15-19
szept. 1 - június 15. (hétvégén): 9-19

még ezt találtam a http://hajduszoboszlo.lap.hu/ oldalon.
bár itt mindent megtalálsz ami Szoboszló
Előzmény: Törölt nick (385)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 385
szia!
1. jóóóóhelyen :) közvetlen a strand mellett.
2. szerintem simán nyitva lesz szeptember végéig, de a termálból van kijárás a strandra. legfejebb nem lesz annyi szolgáltatás már.
3. fürdő árak

a fürdőn belül vannak árak rendesen, ha spórolni akarsz vigyél be legalább innivalót.
bár én a strandon nem voltam rége, konkrét árat nem tudok mondani, de minden ilyen helyen meg kell fizetni azt, hogy helyben kapsz mindent

erről majd valaki más nyilatkozik pontosan:)

de ami feltűnt, minél távolabb vásárolsz a fürdőtől, annál olcsóbb
Előzmény: moni_907 (384)
moni_907 Creative Commons License 2008.09.10 0 0 384

Jo reggelt mindnkinek !!!

Volna 1 par kerdesem hozzatok. En Erdelyben lakom es most a hetveget a csaladomal , Hajduszoboszlon fogom tolteni (Delibab hotel). Az utazasi iroda ezt javasolta. Milyen helyt van ???? Es a strand meg nyitva van ? mivel mar majdnem szeptember kozepe ???? Es az arak ???? sor ? udito ???? fagyi ????? Koszonom szepen elore is az infokat.

muzsikás Creative Commons License 2008.09.02 0 0 383
Jól ismerem.
Előzmény: Törölt nick (379)
Ágicácska Creative Commons License 2008.08.29 0 0 382

Na szép!

Hogy engem nem lepnek meg ilyesmivel?

Akartam küldeni veletek egy pólót Mártiéknak.

A nagytakarításkor került ki, a fal mellé csúszott, még mikor itt voltak.

Nálunk teljes a csőd: 2 egyetemista (egyik albérletes Bp.), 2 iskolás és egy esküvő (email megy).

Remélem, legközelebb nem kerültök el minket!

Előzmény: Törölt nick (381)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.28 0 0 381
de már haza is jöttünk:)
egy 2 éjszakás extragyors "nyaralás" volt augusztus elején.
kedvező áron kaptunk lehetőséget a Muskátliba.
mire elkezdtük volna a pihenést, már itthon is voltunk.

ősszel tervezek még egy hosszú hétvégét, de a feleségem még nem tudja :))
Előzmény: Ágicácska (380)
Ágicácska Creative Commons License 2008.08.27 0 0 380
Ugye nem voltatok még?
Előzmény: Törölt nick (379)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.26 0 0 379
Muskátli Family Hotel - belülről :)


G.b.Reload Creative Commons License 2008.07.14 0 0 378

Sziasztok!

 

Tegnap jöttünk vissza 'Szoboszlóról.  Szupi volt!

 

Mi a RADÓ utcában szálltunk meg, a város honlapjáról néztük ki a szállást. Szép szobát kaptunk nagyon olcsón!!!!!!!! 3000/fő/éj TÉNYLEG MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM.

http://www.hajduszoboszlo.hu/digitalcity/entity/entityMainPage.jsp?dom=AAAACWTC&prt=AAAAANEB&egd=AAAASVGK&efm=AAAAVJXB 

 

A szállástól autóval 4 perc a strand, érdemes lejjebb parkolni az utcában, mert ott nem fizetős!  A strandod minden képzeletet felülmúlóan sokan voltak, hála a jóidőnek. A belépőjegy felnőtteknek 1200Ft. ami sztem nagyon megérte!!!!

 

Ha lehetne már ma indulnék vissza!!! :D

stukki Creative Commons License 2008.07.11 0 0 377
2008. március 17.-én MEGNYÍLT a JaGa Fitness!!!!!!

Klímatizált helységekben, Atlas konditermi berendezések és Kardio gépek várják az ide látogatókat.

************SZOLGÁLTATÁSOK************ :

- Személyi edzés

hamarosan:
- Táplálékkiegészítők
- Sport italok

*************NYITVA TARTÁS************* :

Hétfő-Péntek: 8:00-22:00
Szombat: 8:00-18:00
Vasárnap: 10:00-16:00

*****************ÁRAK***************** :

Havi bérlet: 5000Ft (korlátlan)
2 hetes bérlet: 3000Ft
12 alkalmas bérlet: 6800Ft (felhasználható 2 hónapig)
8 alkalmas bérlet: 3500Ft (felhasználható 1 hónapig)
Napi jegy: 600Ft

Mindenkit szeretettel várunk!
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 376
nyáron, megyünk !
egy hetet összehozunk mindenképp:))

de lehet csak szeptemberben, mert az augusztus is nyár a javából! én meg nem szeretem a 30 fölötti kánikulát, mert szeretek sokat sétálni, csavarogni, emlékezni :)

Előzmény: Ágicácska (374)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 375
Köszönöm a gyors válaszokat, még arra lettem volna kiváncsi, hogy van-e valakinek pozitív vagy negatív tapasztalata Velük :-)
Előzmény: Ágicácska (372)
Ágicácska Creative Commons License 2008.06.23 0 0 374

Szia Te Visszavágyó! :-)

 

Hát ti mikor jöttök a mi kis csendes szobánka látogatni?

Itt is van erdő! :-))

Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.23 0 0 373
Hát igen, Szoboszlóiak nem nagyon tudnak mit írni, milyen a hely :))
Én mint ex talán annyit, hogy pofás kis kéró, ha 4 csillagja van, biztos olyan is a kiszolgálás.
Amúgy ahogy látom, a strand hátsó részéhez van közel, onnan is vannak bejáratok a strandra. És közel az aquapark,
Csendes helyen van, hacsak ki nem találnak valami éjfélig tartó bulit a strandon:)
Az hogy olyan sok a fa, az csak jó, mert nyáron iszonyú meleg a város bent.
Klasz kis ligetes hely, nem hinném, hogy megbánnátok !!!

1ExSzobolszlói





Szia Ágic!
:)
Előzmény: Törölt nick (371)
Ágicácska Creative Commons License 2008.06.23 0 0 372

Szerintem minden le van írva.

Mire vagy kíváncsi?

Mi szoboszlóiak nem nagyon alszunk Hotelekben. :-)

Előzmény: Törölt nick (371)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.22 0 0 371

Sziasztok!

 

A párommal megyünk most pár napra Hajdúszoboszlóra, a Hotel Platánban van lefoglalt szobánk. Milyen hotel ez? Mt lehet tudni róla? 4*-os létére egész jó áron volt a hely, 9300/fő/éjsazaka, svédasztalos reggelivel.......

 

Bármi infotok van róla, írjátok meg lécci!

 

www.hotel-platan.hu

 

Köszi

Gina

Váradi Március Creative Commons License 2008.06.21 0 0 370

....

 

VERSKOMMANDÓ pályázat

 

Amennyiben szeretnéd, hogy a Campus Fesztiválon profi színészek szavalják el a versed, akkor ne habozz: írj verset! Nem baj, ha nem lesz túl jó, a lényeg, hogy pörgetted az agyad. Meg aztán, ha már nem olvasunk manapság verseket, akkor legalább írjunk.

 

A versed minimum 4, maximum 8 soros legyen. Mindenképpen szerepelnie kell benne a Campus Fesztivál kifejezésnek, illetve a felsoroltakból még egy szabadon választott szónak:

körömvirág; betűleves; fülkürthurut; dugóhúzó; köhögőgomb; nokedli; Loki; szakács; villamostargonca; zugivó

 

Ezekből tehát egyet szerkessz bele az alkotásodba!

 

A verseket akár már most elküldheted a Campus Fesztivál e-mail címére. civil@campusfesztival.hu  Feltétlenül írd  meg  a telefonszámodat is, hogy elérjünk. Mert a legjobb műveket díjakkal jutalmazzuk!

melanik Creative Commons License 2008.06.18 0 0 369

Sziasztok!

Augusztusban  majd "élőben" is Szoboszlón leszek, akkor majd lesz miről írnom, addig is üdvözletem Mindenkinek! Ja és Pesten esik-esik, néha azért kisüt a nap... :)

Előzmény: Törölt nick (368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!