Keresés

Részletes keresés

Zimizumi Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12901
roll, én is csak két kajára fizettem be a gyereket és a tízórait csomagolom - pont azért, amit mondtál... de amikor tesióra vagy néptánc van a kajaszünet környékén, akkor nagyon valószínű, hogy nem marad ideje megenni.
Előzmény: rollller (12900)
rollller Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12900

zimi, na nalunk arra remek megoldas van, a legyartott, de indokolatlanul el nem fogyasztott szendvicset megkapja vacsorara, nem boldog, de ez van (oke tudom, ha nagyobb lesz, rajon, h odaadhatja a padtarsanak)

nalunk is lehetne 3szori etkezes, de nem fizettem be, mert nem fogja megenni, total biztosra tudom ezt, es ertelmetlennek lattam volna, de mivel egyutt megy az egesz osztaly 9kor az ebedlobe enni, tudom, ha csomagolok, azt legalabb nagyobb esellyel megeszi

amugy meg egyszeru azt mondani, h nem vacakol az ember, de oszinten, ha nem vacakolsz es talalsz ki valtozatos dolgokat, hat en orulnek meg, ha nekem kellene tokegyformat reggeliznem (tudom, en vagyok ufo a korankelesemmel, de en mar gyerekkent is felkeltem, es magamnak megcsinaltam, mert anyukam kesobb kelt feloraval, mint en) - mondjuk a mogyorokremeslekvarospalacsintakarikaval nekem nem a vacakolas a problemam:)

Előzmény: Zimizumi (12897)
kockasfulunyul Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12899
Tudod mikor csinálnék ilyet normál időben, ez a partyszendvics nálunk évente 1x, akkor is szentségelek eleget vele :-)))

Kutyi, gőzöm sincs már honnan van, rémlik a Schaffer katalógus, de már vagy 3 éve vettem.
Előzmény: Zimizumi (12897)
Kutyafüli Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12898
oh, én csak perverz ötleteket adok, ez a gond még 3 évig nem aktuális nálunk... ellenben, be kell érni fél 8 előtt 5 perccel, merthogy reggeliznek :)
Előzmény: Zimizumi (12897)
Zimizumi Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12897
hát csajok, én úgy vagyok vele, hogy szöszöljön ilyenekkel a reggeli rutin kellős közepébe a radai rosseb.... a hótegyszerű szendvicset is utálom kidobni, hátmég a macerást. mert igen, van olyan nap, amikor hazajön a gondosan csomagol uzsi.
Kutyafüli Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12896
ne a kenyeret mutasd, hanem a formát és forrást :) :) :)
Előzmény: kockasfulunyul (12895)
kockasfulunyul Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12895
nem kell ahhoz sütikiszúró, nekem vannak ilyen kenyérsütő mintáim (kenyértészta bele, kisüt, kierőszakol, felvág), ilyen kis hercig szendvicseket lehet belőlük csinálni. :-))
Előzmény: Kutyafüli (12894)
Kutyafüli Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12894

ildii: ez a palacsintakarika nem ragad? vagy késsel villával kell enni vagy hogy?

ok, vékonyan a lekvár meg a nutella, de akkoris csusziktapadragad?

 

sütikiszúró formával szendvicskenyérből virágot? ;)

 

éljen az iskolaotthon és a napi 3*i kaja

Kutyafüli Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12893

Igen nagy rutinnal tegnap sorban álltunk, könyvet vettünk, befizettünk, művészeti suliba jelentkeztünk, majd elsétáltunk megnézni az uj termet... Mindezt nem gyerekkel, ő még vidéken, hanem a libafarm, anyatársak.

Hááát.... UMFT ide, eu-s pénz oda... ezt az iskolát nem sikerült időre befejezni :)

az első héten csak 1 szál füzetet, a gőgöst és a tolltartót kell vinniük.

 

viszont, az ovi/bölcsi konyhája sem lett kész, ezért a kicsik és picik(!) napi 3* járnak majd át az iskola menzájára, másik épületbe. napi 3* felöltöztetni és levetközetni a zsákbolhát incl. bingucot :) nos, nem irigylem őket.

Remélem az esős évszak beállta előtt befejezik...

 

és a non plus ultra: a Tücsökék uj terme az ovi udvarára néz. előre elnézést kértem a tanítóktől a nem teljesen 100-as (bohóc a köbön) lányom miatt, aki mostantól 2 évig ott fog bábozni az ujjaival az ablakban és berikolt: SZIA ANNAERIKAZSÓFIKEIMBENCEEEEE

 

tornacucc: fekér póló + rövidgatya a lányoknak is, télen, mivel nagyon nagy a sportcsarnok (3 tornaterem egymás mellett) lehet tréningben

Zimizumi Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12892
súgok: ádáméknak van több, bizniszeld le velük.
Előzmény: kockasfulunyul (12891)
kockasfulunyul Creative Commons License 2009.08.27 0 0 12891
Én most vettem észre, hogy nincs még meg a listából a babzsák. Olyat hol lehet kapni és egyáltalán mire jó? (nem, nem tudom megvarrni, nincs varrógépem és kézzel sem tudok varrni)
rollller Creative Commons License 2009.08.26 0 0 12890
most komolyan, ha en 6:30kor kelnek, akkor soha sehova se ernenk oda:) igy se soha mondjuk:)
Előzmény: Coge (12884)
rollller Creative Commons License 2009.08.26 0 0 12889
evzarora mittomen mennyit no, haggyal mar:) meg tudod, vannak unnepek ev kozben is, feher ingunk nelkunk is most van eloszor, mert juniusban muszaj volt egy "fellepesre", es akkor szepen rogton olyat vettem, ami az evnyitora is remek lesz
Előzmény: Coge (12883)
rollller Creative Commons License 2009.08.26 0 0 12888
te ildii, nem hallottal olyasmirol, hogy arulnak nem najlonbol keszult bluzokat is?!:)
Előzmény: illdii (12887)
illdii Creative Commons License 2009.08.26 0 0 12887
Sajnálom a kupit:(

Nekünk 2 db rövid ujjú ünneplő felsőnk érkezik (duo pack), szívesen átadom nektek a másikat, de egyrészt ez nem blúz (nem adok 7 évesre nájlon blúzt, komolyan, törjenek kerékbe, öntsenek le kátránnyal, de akkor se. Galléros, fehér pólóing, nagyon csinos. Pamut. Na szal és csak jövő hét elején lesz itt. 7-8 éves méret. De ha így is kell, sikíts:).
Előzmény: Coge (12884)
illdii Creative Commons License 2009.08.26 0 0 12886
Álmomban nem hittem, hogy ekkora érdeklődés övezi ezt a szerencsétlen palacsintakarikát:))) Régebben többször is csináltam neki uzsonnára, vékonyan megkentem mogyorókrémmel, majd arra rá eperlekvárral, jól összeáll így, és ízt karikáztam fel. Encsi barátnője is függő lett gyorsan, de mit pofázok itt erről, amikor lassan simán levédethetném, amekkora érdeklődés kíséri;)
Előzmény: Lucilla (12882)
illdii Creative Commons License 2009.08.26 0 0 12885
Egészen pontosan erre számítok/készülök/remélek én is:)
Előzmény: Zimizumi (12881)
Coge Creative Commons License 2009.08.26 0 0 12884

:-)))))))))))))))))

ezen hangosan felvonyítottam :-)))

 

illdii,

én egyszerűbben oldom meg: befizettem napközibe :-P

minekutána én rendszeresen 6:30!-kor kelek, ami 15 perccel előbbrecsúszik majd...hát én ugyan nem szeletelek semmit, még tegnapi palacsintát sem...egészen 3 napig, aztán ha a gyerekem hazajön, hogy gáz az iskolatej és ő ugyan megnemissza...akkor majd fogok ;-)

Előzmény: Lappantyú (12879)
Coge Creative Commons License 2009.08.26 0 0 12883

Mér, az évzáró nem melegben lesz? :-O

Mér, máshova is kell fehérblúz? Én az oviban szabotáltam a fehér-fekete ünneplőst, szóval...

Köszi, én májusban leadtam a 8,5 ezret és megkaptam az iskolában a papírárut, mindenből pont olyat, amit kérnek/elfogadnak (3szögletű színesek, stb.), biztosan spórolhattam volna 500 ft-ot, de nekem ez így tökéletes volt.

Jelentem megjött az íróasztal, szóval már semmi sem ment meg minket sem...;-)

 

Jáááj, csajok, olyan, mintha költöznék...szerelik a gardróbokat, 3 helységben...ami elromolhat/félremérődhet/nem illeszkedhet, az pont úgy is csinál, holnap jönnek befejezni, amit_én_1 napra terveztem...romokban a lakás. ezt a kuplerájt, ááááááááá...

Csibe szobájának nekiállhatnék végülis...de ahhoz selejtezni kellene...ruhát, játékot, könyveket....asszem inkább megnézek egy filmet ;-)

Előzmény: rollller (12875)
Lucilla Creative Commons License 2009.08.24 0 0 12882
Igazán illusztrálhatnád majd fotókkal az ilyen művészi tízóraikat (gondolom, hajnalban, amikor kelsz, pont lesz kedved fotózni ;-)), mert szívesen kapnék tízórai ötleteket. (Nekem a palacsintakarika, mint tízóra is totál újdonság, szóval van mit tanulnom e téren.)
Előzmény: illdii (12876)
Zimizumi Creative Commons License 2009.08.24 0 0 12881

én akkor kezdtem el szeretni ezt az iskola dolgot, amikor láttam, hogy egyszer csak összeállt a gyerek fejében, hogy hogyan kell olvasni és hirtelen kitágult számára a világ.. elképesztően izgalmas, felismerésekkel és felfedezésekkel teli időszak ez már. (nyilván az lenne suli nélkül is megfelelő irányítással, de ezzel elegánsan nem törődök)

Előzmény: illdii (12876)
illdii Creative Commons License 2009.08.24 0 0 12880
Hát, PR-osnak ne menj el:)))
Előzmény: Lappantyú (12879)
Lappantyú Creative Commons License 2009.08.24 0 0 12879
banyek, én meg aszittem, valami tökmenő cucc lesz ez, valami ámerikás dolog, erre simán csak tegnap palacsinta fellaskázva... :)
Előzmény: illdii (12878)
illdii Creative Commons License 2009.08.24 0 0 12878
:DDDDD

Nézd, Lappa, mersz kérdezni, ha már nem értesz fontos dolgokat, ez fontos:))) A palacsintakarika egy olyan állat, ami a megkent és feltekert palacsinta felszeleteléséből keletkezik. Nem hajnalban frissen készül, most komolyan, szerinted ha depressziós vagyok attól is, hogy 3/4 7-kor fog kelleni kelnem egy hét múlvától kezdve kábé addig, amíg a hamut is mamunak mondom, akkor nekiállnék hajnalban töcskölni kajákkal?:))

És naná, aki 2 kör mélből elmagyarázza nekem az adblock meggyógyítását, az bármire beszólhat:)))
Előzmény: Lappantyú (12877)
Lappantyú Creative Commons License 2009.08.24 0 0 12877
elnézést, de muszáj megkérdeznem, hogy mijaza palacsintakarika???????

anyám, valaki hajnalban tízórait csomagol és ennek örül, ilyeneket csomagol, hogy palacsintakarika, nincsen is ilyen szó és még örül is ennek, hát megőrülök szerintem....

:))))

(itten a technikai support révén feljogosítva érzem magam a belepofázáshoz :))))
Előzmény: illdii (12876)
illdii Creative Commons License 2009.08.24 0 0 12876
Mi tegnappal elkezdtük a bioritmus átállítást, brühühü. Iskolaszerek nagyjából megvannak, még pár dolog hiányzik, de az is meglesz a napokban. Nekünk tornadresszt nem mondtak, lövésem nincs, miben fognak tornázni. Tankönyvet a kerület ingyen adja, és csak jövő héten kapják meg a kölkök. Ebédbefiz. holnap. Ami nincs, na az az ünneplője. Hétfőn lesz az évnyitó, és kedden kapom kézhez az ünneplőt, jó, mi? Majd valami rendhagyó ünneplőben nyitjuk az évet, már úgyis bevágódtunk, apja készíttette el a Montessori kegytárgy-tartó dobozokat, remélem kitart a szerelem akkor is, ha nem rendes ünneplőben megy a gyerek az évnyitóra (GYŰLÖLÖM az évnyitót, mintegy 28 éve már). Ja, az ünneplőt is gyűlölöm, mondjak még pozitívat?:D Egy dolgot várok, a tízórai-csomagolást, na az tök izgi, sk formára vágott szendvicsek, gyümölcsdarabok, kekszek, palacsintakarikák, EZ bezzeg nekem való. De nem, fogom én is élvezni az iskolát, fogom én élvezni, fogom én élvezni (önszuggeszció:))).
Előzmény: Coge (12874)
rollller Creative Commons License 2009.08.23 0 0 12875
es minek a rovid ujju? az egy darab evnyitoert?:) a hosszu ujjut remekul fel lehet hajtogatni

ha papiraru kell, van egy papirboltos ismeros kontakt, listat leadod, es osszerakva megkapod a csomagot, na?
Előzmény: Coge (12874)
Coge Creative Commons License 2009.08.23 0 0 12874

Mizu' lányok?

Mindenki túlélte a hosszúhétvégét? meg úgy saccperkábé a nyarat? :-)

Iskolábamenők? Hogy álltok?

Nekem kijár asszem a hülyeanyuka érdemrend, lemaradtam mind a tankönyvvásárról, mind a napközibefizetésről...mondjuk miért is a 4-es ünnep hetére kell tenni az ilyet, amikoris az emberek nagy része elutazik?!?!?!

Holnap pótbefizetés/póttankönyvvásár...szóval azért Csibe sem ússza meg ;-)

Már tornadressze, tornacipője és fehér blúza is van, de miért is lehetne Bp-en rövidújjú fehér blúzt kapni ilyenkor, elvégre csak 30 fok van, vagy mi :)

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.11 0 0 12873

Írtam mélt, meg majd sms.

 

Porszívóra mi is gondoltunk, de sajna már kidobtuk, pedig most jól jött volna... Úgy tűnik, kifelé jövünk (kopp-kopp).

Előzmény: Lucilla (12870)
Angiszeged Creative Commons License 2009.08.10 0 0 12872
Hűű, ez durva... mármint a svéd rendszer.

Értelek Ákossal kapcsolatban, köszi.
Előzmény: Lucilla (12869)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!