Keresés

Részletes keresés

kvantum Creative Commons License 2002.12.11 0 0 140
Szóval rongálták a parkot, ami egy közterület, ugye?:-)
Előzmény: refuse (138)
kvantum Creative Commons License 2002.12.11 0 0 139
Ez k'rvajó:-))))))

"...Schmitt Pál nemzetközileg elismert személy..."

:-)

Előzmény: refuse (136)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 138
a fűvön, a parlament előtti téren volt!
Előzmény: kvantum (135)
kvantum Creative Commons License 2002.12.11 0 0 137
"a provokáció pedig mindig is a baloldal fegyvere volt. "

Akkor most leleplezted magad, elvtárs!

Nyitod itt sorra a provokáló topikokat!
Bolsi!!

:-)

Előzmény: refuse (133)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 136
egy nemzetközi jogásznő véleményével már válaszoltam.

tudtommal volt engedély akkorra a térre, hiszen éhségsztrájk is folyt.

Schmitt Pál nemzetközileg elismert személy szerint pedig ilyenkor jó szervezettséggel a közlekedést meg lehet oldani, és nem szétverni kell a tömeget.

Előzmény: nickwarren (128)
kvantum Creative Commons License 2002.12.11 0 0 135
pl. a parkolóban, a járdán, az úttesten, a bejáratoknál stb. rossz helyen...
:-)
Előzmény: refuse (134)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 134
a parlament előtt rossz helyen van?
Előzmény: kvantum (131)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 133
" Takarítsák el innen ezt a szemetet!(?) Itt nem maradhat!- mutatott a keresztre és az adventi koszorúkra és a körülötte égő gyertyákra.. "

más megfogalmazás, mint amit Te teszel.

a provokáció pedig mindig is a baloldal fegyvere volt.

Előzmény: Gróf Úr (127)
kvantum Creative Commons License 2002.12.11 0 0 132
4, szerintem meg azok az 56osok nem is igazi 56-osok:-)
Előzmény: refuse (130)
kvantum Creative Commons License 2002.12.11 0 0 131
A legadventibb koszorú vagy a legkeresztebb kereszt is szemét, ha rossz helyen van...
(lsd a homok a salátámon v. a kertben)
Előzmény: Gróf Úr (127)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 130
Azzal provokálta az 56osokat, hogy
1, lefeküdt az 56os hóhér párt jogfolytonos utódpártjának
2, 56os hősöknek azt mondta, húzzanak el ámerikába
3, részt vett abban a mocskos játszmában, hogy a d209 tevékenységét elfedve és semlegesítve jogellenes működéssel és kiszivárogtatással jobboldali politikussokat mocskoljon be, többek között elhúnytakat is, akik már védekezni sem tudtak.
Kivételt téve az szdszes Gönczzel, akit persze nem vizsgált.
4, 56osok szerint besúgó volt.
Előzmény: Little Boy (125)
ŰZÖTT VAD Creative Commons License 2002.12.11 0 0 129
Legyen tüntetés minden nap! Ne hagyjátok unatkozni a rendőröket! Ti se unatkozzatok!
nickwarren Creative Commons License 2002.12.11 0 0 128
feltettem egy kérdést, elmondtam egy állítást saját tapasztalatomra alapozva. kérlek, reagálj, válaszolj, érvelj, indokolj különben nem teszel mást csak hazudsz, ferdítesz, félrebeszélsz, provokálsz és azt fogom gondolni mindezt megrendelésre teszed és hogy ennyit ér a "polgári ellenzék".

továbbá hadd hívjam fel a figyelmedet, hogy ilyen alaptalan vádaskodások folyamatos hangoztatásával lehetetlenneé teszed más, valóságos problémák feltárását. hidd el, mi sem hiszünk vakon a kormányban, nekem se tettszik MINDEN amit ők csinálnak, de ha az ellenzék irányából a teljes tagadás a folyamatos vádaskodást hallom akkor a reakcióm nekem is ilyen egyoldalú lesz. ez senkinek nem jó...

Előzmény: refuse (124)
Gróf Úr Creative Commons License 2002.12.11 0 0 127
Nem lehet, hogy provokáció volt?

Akkor nyitsz topikot a szélsőjobbos veszélyről és a polgári körök elen, ha én a Nyugatinál magamat polgári körösnek bemutatva "összehányom" a Chanuka-ünnepet?

Más, szelíd megközelítés:

Rendőrnőnk (a példa kedvéért fogadjuk el, hogy az volt) kimegy és szól kollégáinak: Ha a tisztelt tüntető álampolgárok elvonultak kérem gondoskodjanak a szemét eltakarításáról!
Ki mondta, hogy a "szemét" kitétel az adventi koszorúra vagy a keresztre vonatkozott?

Előzmény: refuse (124)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.12.11 0 0 126
", mintha nem ő provokált volna"
Mivel is?

Előzmény: refuse (119)
Little Boy Creative Commons License 2002.12.11 0 0 125
Már megbocsáss, de Mécs Imre azzal provokálta a tömeget, hogy '56-ban nem működött együtt a hatalommal és börtönbe vonult?
(szemben egy bizonyos politikusunk édesapjával, akinek szegénynek nem volt más választása, mint jelentéseket írni... - de ezt nem folytatom, mert a sírás fojtogat...)

Akik Martonyit kifütyülték, azoknak sem volt feltehetően sokkal több eszük, de megint ott tartunk, hogy nem értem, szerinted egy eset miért nyújt jogalapot egy másikra?

Előzmény: refuse (119)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 124
"egy magát rendőr ezredesként bemutató civil nő "
Előzmény: Gróf Úr (120)
Gróf Úr Creative Commons License 2002.12.11 0 0 123
Értem, renden. Tehát a rendőrnő neve, beosztása, rendfokozata, felettes szerve?
Előzmény: refuse (121)
Little Boy Creative Commons License 2002.12.11 0 0 122
Mint azt korábban jeleztem, a nyomozást (bármily meglepő) a három eset egyikében sem én vezettem, amennyiben számodra nem kielégítő legutolsó információnk (miszerint az eljárás jogszerű volt), kérdéseiddel fordulj az illetékesekhez.

Előbb-utóbb jöhetne az a rész, hogy te válaszolsz a korábban feltett kérdésekre...

Előzmény: refuse (116)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 121
összehányni: nézd meg a színonímákat, mit jelent még.
összelapátolni, de az inkább rendezett művelet, mint amit elvégeztek.
Előzmény: Gróf Úr (117)
Gróf Úr Creative Commons License 2002.12.11 0 0 120
Kedves Meduza, mon vieux,

én hiszek az emberekben, a kulturált hangnemben, a vita fontosságban és szerepében az "ároktemetésben". Megértésedet és együttérzésedet köszönöm; annyi a mentségem, hogy más topikban, régebben teljesen kulturált és releváns vitákat folytattam ef_fel, ezért remélem, hogy most is sikerül, a nehézségek ellenére.

Előzmény: Kandirozott Meduza (114)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 119
"Mécs Imrét
gyalázza egy megemlékezés alkalmával. "

1, mintha nem ő provokált volna

2, Martonyit szintén kifütyülték egy zsidó megemlékezés alkalmáva.
A kifütyülőket hogyan jellemeznéd a beírásod tükrében?

Előzmény: Kandirozott Meduza (114)
nickwarren Creative Commons License 2002.12.11 0 0 118
kossuth térrel kapcsolatban valami esetleg? hmmm, kiváncsi vagyok a véleményedre. de az is elég elsőre ha csak annyit válaszolsz, hogy ott voltál-e vagy megint csak a demokrata alapján tájékozódtál az eseményeket illetően
Előzmény: refuse (116)
Gróf Úr Creative Commons License 2002.12.11 0 0 117
civil rendőr pont

Ez most bizonyíték????? (Amúgy a rendőr de facto nem lehet civil, legfeljebb civil ruhás).

Összehányás: le voltak hányva? A rendőrök körbeállták, lenyúltak a torkukon és...? Ne haragudj, de TÉNYLEG azt várod, hogy komolyan vegyelek?

Amúgy ne csak a legutolsó hozzászólásra reagálj, kérlek...

Előzmény: refuse (113)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 116
Mi indokolta? Mit kerestek a testnyílásba?

Tasnádi, Kovácsnál volt ilyen megalázás?

Előzmény: Little Boy (109)
kvantum Creative Commons License 2002.12.11 0 0 115
...szerintem te '90-ben még általánosba jártál... vagy óvodába?:-)
Előzmény: refuse (110)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.12.11 0 0 114
"Széles körben az a vélekedés alakult ki, hogy az utolsó parlamenti választások után jelentősen romlott a helyzet, és az alapvető politikai és polgári jogok megsértésének számos esetéről értesültünk. Több olyan eset került nyilvánosság elé, ami a szabadságszerető emberekben visszatetszést és nyugtalanságot keltett. Választási visszaélésekről, tüntetésen résztvevőkkel szembeni brutalitásról, közéleti szereplőket és köztisztviselőket ért alantas fenyegetőzésről, megfélemlítési kísérletekről, a hatóság elemi normákat sem tisztelő, megalázó intézkedéseiről egyaránt szóltak a...."

refuse-nek teljesen igaza van. Egyetértek vele, hogy aggódik a polgári és politikai jogokért. Például vannak olyan szervezett elemek akik veszik maguknak a bátorságot és kimennek a temetőbe, sőt tanár osztályát, édesanya kisgyermekét használja fel arra, hogy Mécs Imrét
gyalázza egy megemlékezés alkalmával. Hazaárulónak neveznek mindenkit aki a jobboldal vitatható értékeit megkérdőjelezi és nem ért velük egyet.
Valóban félteni kell a szélsőséges megnyilvánulásoktól a normális emberi értékeket, Az emberek megosztására irányuló tevékenységet pedig határozottan el kell itélni.
Magyarországnak nem az az érdeke, hogy folyamatosan támadják a kormányt, hanem az hogy az emberek életkörülményei javuljanak. A javulás több féle lehet.Anyagi, egészségi,erkölcsi stb.
Az emberek nyugodt légkörben akarják az életüket élni és a meglévő gondokat megoldani.
Most arra gondoltam, hogy ha nem megosztani akarják a társadalmat, hanem közös erőfeszitésre sarkallni az ország elött álló komoly feladatok elvégzésére akkor tényleg a hazát szolgálják. De evvel a magatartással ellene dolgoznak.

Nem kell meglepődni azon hogy ef_ olvtársunk milyen topikokat nyit. Folyamatosan ezt teszi, feltehetően megrendelésre. Ha érzelemből csinálja akkor sem teszi helyesen, mert érzelemből politizálni nem helyes.

Gróf úr!

Minden tiszteletem az Öné a kulturált hangért. Sajnálom, de azt kell mondjam, hogy vitakészségét elpazarolja ef_ olvtársunkra. Bizonyitékot még egyetlen topikban sem nyújtott. Feltehetően most sem fog.
kmeduza

Előzmény: refuse (53)
refuse Creative Commons License 2002.12.11 0 0 113
civil rendőr.

az összehányást meg saját szememmel láttam.
ugyen nem a polgári körösök tették ezt?
vagy ezt is bizonyítsam?

Előzmény: Gróf Úr (105)
Gróf Úr Creative Commons License 2002.12.11 0 0 112
A civilruhás nőtől, aki fejformáját tekintve rendőr vagy NBH -s, esetleg KBH -s alezredes? :-)
Előzmény: Little Boy (108)
nickwarren Creative Commons License 2002.12.11 0 0 111
Na nézzük a kossuth téri sztorit, te ott voltál? én ugyanis direkt elmentem megnézni, hogy az én adómból működő rendőrség mit kezd egy felhergelt, engedély nélküli tüntetesen résztvevő tömeggel, aki az én adómból (is) működő tömegközlekedést akadályozza.

kiváncsi vagyok te mit láttál

(mellesleg a rendőrökkel sokat beszélgettem azon a délutánon. elmondták pl. hogy tudják, látják nem tüntető vagyok hanem bámészkodó, nem vagyok velük agresszív, nem fenyegetem őket. felhívták mégis a figyelmemet hgoy ha elindul az oszlatás menjek onnan, mert nem fognak mérlegelni, gondolkodni... megértettem, nem is volt semmi bajom se, holott végig egy-két méterre voltam a sorfaltól)

Előzmény: refuse (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!