Keresés

Részletes keresés

Jyrkki Creative Commons License 2010.02.18 0 0 6728

Szombat reggel 9-től meccsünk van:/

Az elejébe belenézek. 1 hete még a port.hu-n nem volt semmilyen curling, hiába írtam a keresőbe.

Előzmény: gyatyap (6727)
gyatyap Creative Commons License 2010.02.18 0 0 6727

Az EUROSPORT mégis közvetít néhány mérkőzést élőben. Az egyik ilyen éjszakai mérkőzés pénteken 11.00-től lesz. Lali közvetíti!!!!! Tessenek nézni (valamelyik német meccs a férfiaktól!).

Jyrkki Creative Commons License 2010.02.18 0 0 6726

Az összesített delegáció élén trónol a tengeren túli koronagyarmat hölgy- s uriválogatottja azon kívül a czím védője. A többi viadal végkimenetele is megmutatja, hogy Kelettől-Nyugatig jól felkészült csapatoknál nincs ügyesebb kőjátékos ebben a sport évben: a csaták java-része hosszúra nyúlik, pótendekkel döntetik el némelyik s a pontozás szoros.

 

Az olümipász kis- és nagyasszonyai közül a Amerikai Államoknak nem sikerült eleddig mégy győzedelmeskedniök (akárcsak férfi polgártársaiknak), a Swejzi órásmesterek pontossága sem mérhető egyenlőre leányaik munkájához. Dánia alattvalói engedélyeztek egy czudar vereséget maguknak a Chinai Gyarmat szorgos fiaitól (DEN-CHN 1-8, 6 'end-rész'), a király bronzérmeket birtokló hölgydelegációja is eddig csak ki-kapott: a cár, valamint az olympia korábbi hősnői szorították vissza.

 

China és Japan nők találkozását várjuk az éjszakai órákban, mely érdekességében rejthet izgalmakat, azonban a sürgöny hirmondó nem ád erről élőképet. Amit meg is tekinthetünk egy jól elköltött könnyű vacsorát követően: 6 órától férfiak vagdalkoznak, cAN-SWE (5ik csatorna) GBR-SUI (6ik csatorna)  DEN-USA (két gyengelegény mit kezd egymással? 2ik csatorna) GER-NOR (3ik csatorna).

 

Ha valaki nem szívesen ízleli a Whisky italt, nyisson egy üveg rizlinget, csak hangos hajrázással föl ne verje a szomszédot!

Ratrak Laci Creative Commons License 2010.02.17 0 0 6725

Sziasztok! Még a karácsony és újév közötti héten valaki kölcsönvette a seprűtartón lógó seprűmről a stopperemet (piros tépőzáras rész, ezüstszürke, enyhén viseletes).

Amennyiben már nincs szüksége rá, örömmel fogadnám, ha visszajuttatná nekem, szívesen használnám most már egy kicsit én is.
Előre is köszönöm: Ratrak Laci

quantum fantom Creative Commons License 2010.02.17 0 0 6724
A mai tie-break mérkőzés végeredménye:
UTE Four-Four - FTC - Fradi 9-3 (6-3)
A Cool CSE Férfi és az FTC-Fradi játszik jövőre a B osztályban, míg az UTE 27-én a WSC Predators-sal küzd a középdöntőbe jutás lehetőségéért.
Jyrkki Creative Commons License 2010.02.16 0 0 6723
(föllépésére)
Előzmény: Jyrkki (6722)
Jyrkki Creative Commons License 2010.02.16 0 0 6722

A kellemetes téli, játék-szerű ágazat első fordulójában Britannia északi markos legényei nem bírtak a Svéd korona szolgálóival (GBR-SWE 4-6, 10 'end'), az ö északi társaik csiricsáré pantallóban viszont alulmaradtak a vendéglátó gyarmat sportembereivel szemben egy elnyújtott csatában (NOR-CAN 6-7, 11 'end'). Germánia játékosai America fölé kerekedtek (GER-USA 7-5, 9 'end'), a zsebórák svejzi mesterei Dániát páholták éppcsak (SUI-DEN 6-5, 10 'end').

 

Igyunk a győztesek egészségére stílusosan Schotch szeszt s várakozzunk a hölgyek fölépésére!

Előzmény: Jyrkki (6721)
Jyrkki Creative Commons License 2010.02.16 0 0 6721
Közben club-társak fölvilágosítottak, hogy a drótpósta mozgókép vívmánya kielégítheti a néznivalót, ezen a címen: http://www.eurovisionsports.tv/olympics/ - nem is vagyok rest, a földkerekség legjobbja csap össze Európa-kontinens legjobbjával, s a házigazdát lehet megfigyelni a fjordok ifjai ellenében.
Előzmény: Jyrkki (6720)
Jyrkki Creative Commons License 2010.02.16 0 0 6720

Olimpiád és 'curling' a messzi Canadában!

 

Holnap kezdik meg csatáikat eme vidám sport urai. A Monarchia itt nem, a Brit Királynő alattvalói s a nyugati uj angol államok annál inkább képviselik hazájukat a célkeresztes, fedett jégmezőn. Kiknek a végső dicsőséghez le kell még győzniük - ha ugy alakul - a Dán, Scandinav király, Japán császár és Orosz cár alattvalóit is, nemkülönben germán valamint frank ifjakat s Svejc játékcsapata is lejön magas hegyei közül.

 

A mozgókép nem ád lehetőséget az izgalmak megtekintésére, de az óceánon túli drótpósta hirmondó napi szinten követhető. Szurkoljunk!

gyurid Creative Commons License 2010.02.15 0 0 6719
Tényleg érdekes volt... :-)

Mi pedig törekedni fogunk a legrosszabb buttonunkkal az MCSZ egyik "alulról jövő kezdeményezése" lenni!
Előzmény: quantum fantom (6718)
quantum fantom Creative Commons License 2010.02.14 0 0 6718
Sziasztok!


Érdekesen alakult a Provice Kupa - Férfi Csaptbajnokság Ligaváltója.
Ma véget ért a körmérkőzéses rendszer.
Az FTC-Tigers veretlenül lett első, így 5. csapatként bejutott a hat csapatos középdntőbe.
A másik 5 csapat teljesen körbeverte egymást, ezáltal mind az öt csapatnak 2 győzelme és 3 veresége lett. Így öt csapatos tie-break-re kerül sor.
Button dobások alapján ma este játszott egymással a COOL CSE és a FTC-Fradi, ahol a Fradi nyert 12-6-ra. Így már biztos, hogy a COOL CSE a következő bajnokságban ismételten a B osztályban szerepel.
Kedden 19.15-kor játszik egymás ellen az UTE Four-Four és az FTC-Fradi.
Ennek a meccsnek a vesztese szintén a B osztályban folytatja, míg a nyertes 27-én (szombaton) 14.00 órakor játszik a WSC Predators ellen a 7-8. helyért.
A vesztes 8. lesz, míg a nyertes ugyanezen a napon 18.00 órakor mérkőzik a Ratrak ellen, s az itteni győztes bejut 6. csapatként a középdöntőbe.

Jövő héten női bajnokság alapszakasz 2. körre kerül sor.
Jyrkki Creative Commons License 2010.02.14 0 0 6717

Nagyon egyszerű, február 27. döntők:((( ...mondjuk az 5. endtől...

Se m2, se Eurosport. Négy évente olimpia, hurrá.

Előzmény: gyatyap (6716)
gyatyap Creative Commons License 2010.02.14 0 0 6716
Aki tud írjon körbe az Olimpia Curling tornájának közvetítési rendjéről!! KÖSZI!
FaberK Creative Commons License 2010.02.13 0 0 6715

Akinek tippelni van kedve az olimpia meccseire, várom az Olimpiai csapatsportok tippversenye topikban, ahol a jégkorongtorna mérkőzéseivel egyetemben vagy csak curlingre is megteheti.

Lesz sportágankénti, szakágankénti összessítés is!

Jyrkki Creative Commons License 2010.02.12 0 0 6714

Nemzetisport online-on kihagyták norvégiát az esélyesek közül, ejnye. Nagyonis esélyesek.

 

Az mtv és Eurosport közvetítésekről pedig megvan a véleményem, egyedül a döntőt fogják adni, egyetlen más meccset sem. Sehol. Egészen elkeserítő, Torinóból másra is emlékszem. Ha valakinek van spéci internetes tv elérhetősége, beszéljünk róla, mégiscsak olimpia... én meg még szabadságot akartam kivenni, hogy majd nézem.

 

Hétvégén én is felszösszenek valamit az eseményről.

Előzmény: Jyrkki (6713)
Jyrkki Creative Commons License 2010.02.08 0 0 6713

Ja és persze mindenkinek ajánlom az első meccset, ami 16-án, kedden lesz reggel 9-kor - ottani idő szerint, nálunk du. 6 órakor: az aktuális világbajnok (GBR) és európabajnok (SWE) csatázik egymás ellen bevezetőnek.

 

A skótokról annyit érdemes még tudni, hogy ez a csapat verte meg ezt a kanadai csapatot 3x a tavalyi VB-n 11 meccsükből nagyjából ez a 3 vereségük volt Martinéknak, szintén Kanadában. Mindegyik igazi közönség-meccs volt, bármikor szívesen újranézném.

Előzmény: Dave985 (6712)
Dave985 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 6712

 

Az igazat megvallvan én annyira nem vagyok otthon curlingben, olimpiákon rendszeresen, vb-ken alkalomadtán azért megnézem.:) Tetszik a játék. "Nálunk" Geocucc viszi a sportágat, négy poszttal jelentkezik az olimpia ideje alatt. Egy a csoportkör felénél, egy az elődöntők után, egy-egy pedig a döntőkről. Szinte valamennyi sportággal foglalkozunk, jöjjetek!;)

Előzmény: Jyrkki (6711)
Jyrkki Creative Commons License 2010.02.07 0 0 6711

Én éppen pénteken kalkulálgattam, hogy kinek van sansza 4-be kerülni (esélye mindenkinek van). A férfiaknál szerintem Martin, Murdoch (mindenki rájuk lesz kíváncsi, 2-0 az utóbbi javára két VB-döntőben), a Trulsen-utód Ulsrud és a meglepetés Edin, meg persze Kapp és Stöckli is gyakori vendég a dobogón, kérdés, mennyire vannak formában.

 

Nőknél Schöpp, a címvédő Norberg, legnagyobb ellenfele Ott, és aminek a gondolatával még nem tudtam megbarátkozni (talán nem is fogok), a kínaiak (nevet nem tudok fejből), de Jensenék sem szoktak utóbb üres kézzel hazamenni, és hagyományosan nagy a várakozás a skótok, illetve a kanadaiak felé (itt sem tudok nevet hirtelen).

 

Részemről hajrá Skócia, de női fronton jobban örülnék, ha 2 ezüstérem után végre aranyat söpörtetne Svájc.

Előzmény: Dave985 (6710)
Dave985 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 6710

 

Sziasztok!

 

Curling - olimpiai előzetes!:)

 

http://siparadicsom.blog.hu/2010/02/01/curling_olimpiai_elozetes

quantum fantom Creative Commons License 2010.02.05 0 0 6709
PROVICE KUPA Férfi helyosztó mérkőzés a ligaváltóért:
UTE Four-Four - ATTE Ta-rock 10-2 (7-1)

UTE Four-Four jutott a ligaváltóba.
Jyrkki Creative Commons License 2010.02.02 0 0 6708

Nekik is hajrá..

 

Jyrkki Creative Commons License 2010.02.02 0 0 6707

Sziasztok!

 

Eheti apdét állás a Provice kupáról a honlapon az utolsó kőig és centiig: Provice2010

quantum fantom Creative Commons License 2010.01.31 0 0 6706
Véget ért a Provice Kupa Férfi B osztály alapszakasza.
A COOL CSE Férfi csapata és az FTC-Fradi jutott a ligaváltóba.
Jelenleg ők játszanak tie-break meccset a B osztály bajnoki címéért.
A 3. helyért szintén tie-break meccs zajlik az IND és az ATTE Tarock között.
Aki ezen a meccsen nyert, az játszik az UTE Four-Four ellen a Ligaváltó 6. poziciójáért.
Ratrak Laci Creative Commons License 2010.01.25 0 0 6705
Hát ezt faszán széthúzta... :(
Szóval akkor egyszerűbben:
Ratrak-UTE: 12-5
Előzmény: Ratrak Laci (6704)
Ratrak Laci Creative Commons License 2010.01.25 0 0 6704
Magyar Bajnokság alapszakasz, Tie Break:

Ratrak CC 2 2 3 1 2 2 X 12
UTE Four-Four 3 1 1 X 5
LCsilla:) Creative Commons License 2010.01.23 0 0 6703
Sziasztok! Én nézem, csak magyarokkal kapcsolatban van lemaradásom, amit próbálok utolérni :)
Általában Európa - vagy világbajnokságokat.
Elég kevesen vagyunk szerintem, mert pl. az én ismerőseim közül rajtam kívül 1 ember szereti még nézni. A feléig. :)
gyurid Creative Commons License 2010.01.23 0 0 6702
Szerintem mindig nézik jópáran... (én pl.)
Előzmény: Bell01 (6701)
Bell01 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 6701
Van rá igény, hogy közvetítsem a hétvégi OB-t ?
Jyrkki Creative Commons License 2010.01.04 0 0 6700
Úgy legyen:)
Előzmény: doyenka (6699)
doyenka Creative Commons License 2010.01.02 0 0 6699
Boldog újévet mindenkinek!  Helyes irányt, jó erőt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!