Keresés

Részletes keresés

edoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1209
Épp azért folyamatban....örökké, épp ma főztem paprikáskrumplit:)))
Előzmény: alfredoo (1206)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1208
piero

gondolom o.j. simpson. bocs!

Előzmény: alfredoo (1207)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1207
piero

amott 2 embert iteltek meg (valahogyan) akik lehet hogy gyilkosok. lehet hogy gyilkosok. mint o.b. simpson. hozzaadnam o.b. simpsonhoz a lanyomat? igen fel van mentve.

ez inszinuacio? igen! hiszen nem tudom.

emitt artatlan emberek tomege van osszehozva. es minositve.

amott konkret emberek, konkret igazsag. allast kell foglalni, akkor allast fogok foglalni. de ugye nem az ugyved beszede alapjan fogunk allast foglalni? egy gyilkossag gyanusitottjairol van szo?

van valami olyasmi hogy a gyanusitott is felelos lehet ha nem tudtak megfelelo gyorsasaggal tisztazni.

a primitivseg azt hiszem(!!!) (tehet nem tudom) mindenkeppen megfogalmazojara szall vissza.

te mondanal olyat mint hegedus? lenne olyan velemenyed mint hegeduse? azonositanad az orszag megrontoit a 'galiciai jottmentekkel'?

ha meg te nem tennel ilyet akkor igenis iteljuk el hegedust. legfeljebb nem a birosagon! egyoldalu es elfogult.

Előzmény: piero (1205)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1206
edoo

vilagmegvaltasnak sok ertelme nincs. vannak dolgok amiknek meg nagyon sok ertelme van. egyszeru kis pimfli dolgok. es ezeknek az ertelemmel biro dolgoknak akkor is van hatasuk es lenyeguk ha mar nincsenek is.

szoktak mondani hogy paprikaskrumpli. minek lehet tobb ertelme mint a paprikaskrumplinak. vagy egy olyan alomnak ahol nem uldoznek es te sem uldozol senkit????

Előzmény: edoo (1204)
piero Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1205
ifj. H.L elleni vádról meg az ítéletről, meg egy másik primitív ítéletről jut eszembe

van-e különbség emberi méltóság és emberi méltóság között
emitt galícia gyütt-ment a sértés, amott a "primitív" lelki alkat és emiatt a kevesebb kártérítés
emitt nagycsoportos értelmiségi felzúdulás, amott Furmann Imre egyszál magában
mit ér az ember, ha zsidó, mit ha cigány és vajon mit, ha magyar - mármint a bíróságokon, a főtéren, a korcsmában

edoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1204
es tokre okosakat irhatnanak...
konyvtarnyit! es sullyedhetne atlantisszal....

Persze, de az ITT unalmas és érdektelen lenne. A napi politikában nincs/ritkán/ örökérvényű igazság és a fennköltséget ne is keressed!

Gondolatfoszlányokat cserélünk, olvasunk, engen érdekel sokaké.
A tartósan fröcsögiket+mindenről AZ jut eszibe,-bár az igazi AZt már elfelejtette:))- is elolvasom, edződöm + soxor elképedek. Ilyenek vagyunk, vannak,,,

Világmegváltás folyamatban:))

Előzmény: alfredoo (1203)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1203
edoo

ezen gondolkodok. ha sok hulyek nem lennenek akkor a felso, ezoterikus leenyek, akik amugy lehet hogy egybeesnek a korniss feele 5000-el, atvehetnek az iranyitast a forumon.

es tokre okosakat irhatnanak.

megdumalhatnak az illionis vs grosics esetet. tudod mennyit lehetne errol az egy esetrol irni?

konyvtarnyit! es sullyedhetne atlantisszal....

es ennek lenne ertelme.

a mostaninak meg nincs. kis hulye poffeszkedo alfredook es tsai foglaljak a helyet.

a tudomany es isten embereit offoljak szet.

ez normalis?

Előzmény: edoo (1201)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1202
piero

atyam! nehez az a kereszt. es szur a tuske! es tur a szuske...

Előzmény: piero (1199)
edoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1201
Soxor van igazad.
Ha fórumozol, akkor az b...asztatás is van, ill. várható:))

Ez mér gond?

Előzmény: alfredoo (1198)
Tzp Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1200
Nem, a Magyar Revizionista Mozgalom es a hanukazok kozti "ugy"-re gondoltam. Vagyis a "szkinhedek zavartak meg a hanukaunnepseget" esetre :)
Előzmény: Röné (1182)
piero Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1199
ne keseredj, cipeld a kereszted
Előzmény: alfredoo (1198)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1198
piero

szomoru vagyok. sokan baszogatnak es sokszor igazuk is van!

Előzmény: piero (1197)
piero Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1197
tudod mit kerestek? - néhány szem extasy tablettát, vagy az árát
Előzmény: alfredoo (1196)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1196
esv

tok ciki!
1.. javitanom kell: 'en miert tudok elfogadni...'
2., proba: egyszeru rovid kerdes. mit kerestek a csakvariak zamolyon? es miert, hogyan tevedhettek el? neked hiheto?
3., kerdes: szerinted franka tibor van az indexen?

Előzmény: alfredoo (1195)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1195
esv

persze hogy nincs. lattal haragot?

miert nem tudsz elfogadni valakit ugy ahogy van?

en miert nem tudok elfogadni?

es tenyleg nincs harag. csak orom lenne ha maskeppen lenne!

ha nem csinalok tagokat akkor mukodne?

Előzmény: Ezentúl söjtöri vagyok (1194)
Ezentúl söjtöri vagyok Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1194
Parttalan ömlésed van. ismét. Ne válaszolj. Nincs harag.
Előzmény: alfredoo (1193)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1193
esv

o.k.

reszben igazad van.

persze te irhatsz amit akarsz. idezhetsz szikingert es inszinualhatsz.

viszont nem kersz valaszt es nem valaszolsz.

gratula!

de ismetlem es komolyan hogy reszben igazad van. mas viszont valaszolgat es foglalkozik. es ertelmez. es komolyan vesz. mint ahogy en is mindenkit. (minden beszolas viseli szemelyisegunket... nem azert irom hogy hianyzol es elfogadom!)

Előzmény: Ezentúl söjtöri vagyok (1192)
Ezentúl söjtöri vagyok Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1192
Információkat, dokumentumokat, véleményeket keresek, nem öncélú nyüglődéseket, parttalan ömléseket. Találd meg a személyiségedhez illő terepet. Ne válaszolj.
Előzmény: alfredoo (1187)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1191
esv

hogy kerultek a csakvariak zamolyra? en meg nem jartam zamolyon. ja a baratjukat kerestek. es nem ismertek hogy mi hol van zamolyon.

ja en meg hulye vagyok.

tudod a szomszed faluban szoktam tudni hogy mi hol van. en mar ilyen maradi vagyok.

tudom hol a foutca es tudom hol lakik a baratom.

a szomszed faluban. 200x jartam a szomszed faluban. sok helyre csukott szemmel talalok el. nem szokok eltevedni.

csakvariak ritkan szoknak eltevedni zamolyon.

te ezzel hogy vagy?

hu egyszer betevedtem a baratom lakasaba a felesege agyaba. mondtam neki eltevedtem. mondta hogy o meg hulye. de azert jo volt. csocsos bogyos asszonyka vot. en meg eltevedtem.

Előzmény: Ezentúl söjtöri vagyok (1189)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1190
rone

hozzaszolasod ertelmezese kapcsan mertem remelni hogy ertesz. szegyellem hogy 6. alfredoo egymasutan. de...

vedd figyelembe hogy az altalad magyarnak tekintett emberek sem egyformak. nagyon sokfelek. ilyenek es olyanok. es mind magyarok. nem diszek. magyarok. es barki ketsegbevonna magyarsagukat fejbebasznak. mert a magyarsaguk az ovek. es ezen magyarsaguk, ami ovek, nem egyforma. nem olyan mint a tied, nem olyan mint az enyem. mindenkinek tokre egyeni magyarsaga van.

es nem diszpintyekrol, es nem megelhetesi magyarokrol, diszpeldanyuk tokes laszlo cimzetes puspok beszelek. megelhetesi magyarok. olyanok mint a diszmagyarok es a diszzsidok.

nagy nagy megelhetesi magyar egy puspok. tokes laszlonak hivjak.

mar volt olyan hogy 2 azaz keet milliard forintot is allokalt megelhetesi tokes laszlo magyarnak a magyar allam. diszpinty tokes laszlo. persze ott kamuzik. kuldi a jeleket. hogy o magyar. en is ezt csinalnam. 2 milliard forintert anyamat olnem meg. ha kellene lipotmezore mennek keetmilliard forintert. es sok embert hulyitenek be. tokes megelhetesi magyar laszlo.

tudod mennyi keet milliard forint? es ezt mind en, tokes megelhetesi laszlo dontom el hogy hova menjen. tok jo.

tudom hogy hulyenek neztek es jon a tamadas. ez jelenti azt hogy igazam van!

Előzmény: Röné (1182)
Ezentúl söjtöri vagyok Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1189
A cikk óta eltelt x év, azóta tudjuk hogy a zámolyiak nem voltak hófehérkék. (gyilkosság, cigányok által megfogalmazott pedofília ország világ elött, hazugságok stb). Amikor még nem tudtuk az igazságot: Szikinger "független" alkotmányjogász így lázított a zámolyiak mellett.

"A kriminalizálás mint technika megjelent a zámolyi romák kivándorlása kapcsán is. A csákvári fiatalember "meggyilkolása" tavaly augusztus végén többször előkerült érvként a csoporttal szemben. Franka Tibor ismert stílusában nem sokkal a cselekmény után bemutatta a "bűnöző" közösséget, de még a rendőrséget sem kérdezte meg, mivel is gyanúsítják az akkor fogva tartott D. Magdolnát, aki mellesleg nem is tartozott a zámolyiakhoz, csak látogatóban járt ott. A vád halált okozó testi sértés, ami magyarra fordítva azt jelenti, hogy ölési szándék egyáltalában nem állt fenn a harci sportokat űző éjszakai látogatókkal szemben. A közszolgálati televízióban is nyilvánosságra jutó undorító rasszista propaganda eltagadta, hogy a mentőket a romák hívták ki, akik elsősegélyben is részesítették a sérült fiatalembert. A csákváriak ezen idő alatt még odáig sem jutottak el, hogy elővegyék mobiltelefonjukat, és segítséget kérjenek.
Az emberi jogok egyetemességét és az állampolgári egyenlőséget sértő jogalkotás, állami politika, valamint az alig leplezetten - néha leplezetlenül - megnyilvánuló hatalmi médiabefolyásolás megnyitotta az utat a cigányság intézményes, noha nem kinyilvánított diszkriminációja előtt. Az etnikai kisebbség azonban bárkivel behelyettesíthető, csak politikai elhatározás kérdése. A külföldiek, a homoszexuálisok, az újságírók és sokan mások juthatnak a törvényen aluliság státusába. A romák közhatalmi megítélésének, a velük való bánásmódnak a kérdése tehát nem egyszerűen kisebbségi ügy. A diktatúra kialakulását, a fasiszta ideológia lényeges elemeinek érvényre jutását kellene megakadályozni."

alfredoo Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1188
rone

nem latom at pontosan hogy mit es kinek irsz.

viszont kurvara es teljes mertekben egyetertek!

csak remelni szeretnem hogy VILAGOSAN ertesz!

Előzmény: Röné (1182)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1187
esv

nekem meg az a gondom hogy amikor mar mindenki rugott egyet belem akkor neked is sikerult. akkor hogy beszelgessek veled? akkor mitol es hogyan vagy hiteles? rugtam en beled? mondtam neked rosszat?

tehat?

ha valaszolsz akkor erdemben is irni fogok. ha meg nem vagy kivancsi ram akkor en sem. (remelem ez nem volt durva. pedig cca azt jelenti hlvsz

Előzmény: Ezentúl söjtöri vagyok (1178)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1186
istvan

kadocsa gyulat keresem. tudsz ilyenrol. van ilyen? jelentkezzen kadocsa gyula. beszelnivalom lenne veele.

most akartam veele beszelgetni
itt van az ido taborba kell menni.

ugye nincs is kadocsa gyula. csak egy hang. mer kadocsa gyula vallalni egy nicket?

Előzmény: budai93 (1175)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1185
anasazi

anasazi orvos. de ez nem menti velemenyeit. orvos is lehet rasszista! dr mengele!

Előzmény: Törölt nick (1163)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1184
vcs

ja! na ja! nu ja! mind szembejonnek az autopalyan!

Előzmény: velőscsont2003 (1162)
alfredoo Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1183
wm

orulok hogy reszben egyetertesz. fuggetlenul attol hogy mit irok en senkit meghurcolni nem szeretnek. mondjuk azt sem szeretnem ha barki engem vagy barkit meghurcolna.

meg egy kitero. itt szol az info radio mellettem. mondja hogy x.y. solymarrol. es tudtam hogy mit fog mondani. solymarrol ezt mondjak!...

ja es tgmet ugy szep szeliden lezsidozta a solymari. hat mi a faszt tenne egy solymari betelefonalo? lezsidozza tgmet. hiszen tgm zsido!???

a lenyeg. irod hogy a birosag maskepp nem donthetett. de hiszen dontott. es nem volt akkora felzudulas amikor hegedus ellen dontott. nem szolt itt senki a jogallam megserteserol. hanem mindenki hallgatott amikor a birosag EPPEN maskeppen dontott. most meg nagy a pofa. ne haragudj hogy ilyen szot hasznalok de magyarul igy mondjak. nagy a pofaja. akkor en is mondhatom igy! az elsofoku birosag utan nem volt nagy pofa. nem basztattatok a birosagot. hogy rohadt birosag! a birosag iteletet elfogadja a normalis ember. en a reszemrol elfogadom. elfogadom az elso es a masodfoku birosag iteletet. ha es amennyiben egymast kopi szembe a birosag azt is elfogadom. de tudomasul kell venni hogy keetfele birosag van.

remlelem nem ertesz felre!

Előzmény: winemaster (1158)
Röné Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1182
a VéB? dísznácik, díszzsidók, porhintés... :-)
Előzmény: Tzp (1181)
Tzp Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1181
:))

Amiota volt az az eset, hogy a "szkinhedek" es "zsidok" szemrebbenes nelkul megegyeztek a Parlament elott, azota nem csodalkozom az ilyeneken. Magyar szelsojobb es a kirekesztes :)

Előzmény: Röné (1180)
Röné Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1180
eccer én is hallottam a Pannon Rádióban, hogy cigányok sípítoztak a mikrofonba, miszerint: "Ázs Isten ágya még á Csurká Pistá bácsit!!!"

Hát, majd leestem a székemről akkorát röhögtem, képzelheted... :-DDD

Előzmény: Tzp (1168)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!