Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.01 0 0 3847

es a feherhazi nyugdijukat hogy veszik fel ? kenya lett az 51. tagallam ?

Előzmény: Törölt nick (3846)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.01 0 0 3846

Valami ~70 koruliek, es Kennyaban elnek, (boldogan)

 

 

Előzmény: Törölt nick (3844)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.01 0 0 3843

Igaz ezek jobak...

 

 

Valaszd ki a kedvencedet.

 

 

Előzmény: Törölt nick (3841)
cha'risa Creative Commons License 2012.11.01 0 0 3842

Mar uj hazban almodtam a heten, most meg falevelezes, de igyekszem, hogy egy legyen az utolso. Sokat tanultam Unstabletol, toled, nem is hinned, mennyt.

Előzmény: Törölt nick (3840)
cha'risa Creative Commons License 2012.10.31 0 0 3838

Uton errefele. De most meg falevel project, delay koztunk a korkulonbseg.

Előzmény: Törölt nick (3824)
romesz Creative Commons License 2012.10.29 0 0 3833

"jo a dobozoloknak"

 

rend a lelke mindennek :)

 

Ha lenne allando helyed te is tudnal magadnak kefirt csinalni. 

Csak egyszer kellene beszerezni a kefir gombat. De motelben mar nem megoldhato. 

Előzmény: Törölt nick (3832)
islamorada Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3829

Nem, ne pusztuljon ki, ugy szep ha zold. Hat varjuk a hurrikant, egyelore semmi, ha lehet ne is legyen....Van elegendo zseblampa, elem, gyertya, kaja. Kozelben 2 nagy korhaz, a mi villanyunkat fogjak eloszor megcsinalni ha kimenne az aram.....

Előzmény: Törölt nick (3828)
islamorada Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3827

Nekunk nem kell a levelet zsakolni csak lefujni az erdobe ami a haz mogott van, zsakolast en sem vallalnek. En nem szeretem a townhouse-t, hiaba szep, tele szabalyokkal es nincs akkora privat elet mint amit en szeretek, laknak ismeroseim ilyenben, meg abba is belekotottek hogy a macskaja mit keres kinnt/ levegot, eletet, mi a fraszt keresne/ meg hogy a kutyaja ugat! Na nem, jobb a szepen korulkeritett kertemben, a szomszed odebb van a kert miatt, bekes csalad, meg nagyon szeretem a kertemet. Nem, nekem nem orom hogy mas csinalja, en szeretek elvacakolni benne es elvezni az erdot a vegeben. A barataim is itt laknak, ahhoz oregnek erzem magamat hogy most alakitsak ki uj barati kort, plane hogy a mostaniak kedvesek nekem, kozel a tengerpart, New York, mas nagyvarosok, ha reggel autoba ulok akkor delutanra mar Kanadaban vagyok,  itt lakik a gyerekem, miert is mennek egy olyan helyre ahol csak kenyelem van? Mit csinalnek akkor? Egesz nap kompjutereznek? Nem, nem, ez nem az en eletformam, jol erzem itt magamat, nem szamit a levelszedes vagy a funyiras. Ha majd mar ugy erezzuk hogy nem tudjuk csinalni akkor fogadunk valakit.... A kertem szep, karban van tartva , nagyon szeretek benne dolgozgatni. Sok munkat nem ad, inkabb csak diszitgetek. Szoval en itt mindenkit ismerek, rengeteg baratom van, itt erzem jol magamat.

Előzmény: Törölt nick (3824)
islamorada Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3826

Kipusztul alatta a fu ha nem takaritom el a faleveleket, raadasul ronda, meg akkor kell megcsinalni amikor lehet. Eppen ma neztem egy levelszedo, mindjart aprito gepet, nem is volt olyan draga, 600 korul de benzines volt amit utalok, nekem elektromos kell, megszoktam a funyironal, plusz utalom a benzin szagat, a megrangatott zsinor az a plusz amit ki nem allhatok. Azt mondtak hogy egyelore csak benzinesben gyartjak de valoszinu hogy elobb-utobb lesz elektromos is, hat remelem. Jo nagy hurkaszeru szivoja is volt amit csak be kell dugni a fa ala vagy a szegelyekhez es mar szippantja is ki. ahol meg sima ott csak tolni kell.

Előzmény: Törölt nick (3822)
islamorada Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3821

En is szeretem azt a kornyeket, de mint mondom, elegem van abbol hogy nincs ido semmire. Odakinnt gyanusan szurke az eg, igaz meg sotet van de valahogy olyan fura szinu es mintha tele lenne esovel, estere mondtak pedig a cirkuszt meg nem most. Egy csomo elintezni valo dolgom lenne meg. Az osszetakaritott falevelek helyett dupla mennyiseg van a foldon pedig nem fuj a szel, sot gyanus csend van......

Előzmény: romesz (3814)
islamorada Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3820

Klassz!....

Előzmény: cha'risa (3817)
cha'risa Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3818

Nem a humort utalom, hanem a hurrikant.

Előzmény: romesz (3816)
cha'risa Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3817

En nem lakok ilyen kozel Manhattanhez, de mar megvan a jegyem Carnegie hallba decemberre, Pink Martinire, Book of Mormon show-ra masnapra, szallodaszoba pontokbol ingyen lesz megint. Es igy csinaljuk egy evtizede majdnem, minden evben.

Előzmény: islamorada (3809)
romesz Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3816

En szeretem ami humoros. 

Persze nem minden ember talalja ugyanazt humorosnak. 

Előzmény: cha'risa (3815)
cha'risa Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3815

Jaj, de utalom. Jut eszembe rola egy masik grafikon, a valasztasokrol, ahol csak a swing statek megnevezve, a tobbi "snake handlers" "tree huggers" stb. Nem tudom mar, hol lattam.

Előzmény: romesz (3811)
romesz Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3814

Greenwich Village kornyeket kedvelem, jo az ejszakai elet es baratsagos ettermekkel van tele. Az emberek kozvetlenek es nem a tipikus NY-i mentalitassal lehet talalkozni. Tobbszor toltottem ott nehany hetet es mindig jol ereztem magam. Biztonsagos kornyek ejjel nappal.

Előzmény: islamorada (3809)
cha'risa Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3813

Mi kutyank olyan oreg, hogy karacsonyra rampat kap kocsiba bemaszni. De inkabb visszuk magunkkal mindenhova, mint itthonhagyni edesdragat. Biztonsagi ov inkabb kiskutyaknak valo, en a halot tartom jobbnak nagykutyanak, megfogja, nem repul ki szelvedon utkozeskor.

Előzmény: romesz (3808)
romesz Creative Commons License 2012.10.28 0 0 3811

 

remelem felkeszultetek :D

Előzmény: cha'risa (3796)
islamorada Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3810

Hat vezetni en sem vezetnek viharban az biztos. Hat azert remelem a legjobbakat. A radio bemondta hogy mindenki legyen szives szedje ossze a faleveleket a teruleten hogy nehogy a lefolyokat, csatornakat eldugaszolja, ma amerre jartam mindenutt takaritottak a leveleket, mi is, szoval felkeszultunk. Megyek, meg vasarolok ezt-azt a beteg baratnomnek aki egyedul el, probaltam rabeszelni hogy jojjon at ide atveszelni a dolgokat de nem akar. Hat legalabb legyen palackos vize meg ennivaloja amihez nem kell huto meg aram....

Előzmény: cha'risa (3805)
islamorada Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3809

A ferjem mindig azt magyarazza hogy o mindent tud hogy hova tesz, lehet hogy az iroasztalan igen, de masutt nemigazan, foleg nem a kocsiban, en is a rend hive vagyok.......Igen, azert megyunk honapokra mert elegem van abbol hogy mi mindig sietunk haza, a multkor is, vegre szeretnenk nem meghatarozni hogy mikor jovunk haza. Amikor jonak latjuk. Lehet egy het mulva, lehet hogy egy ev mulva ha valahol megteszik, miert is ne, lehet butozozott studiot is berelni akarhol!  Mellesleg terveimben szerepel hogy egy osszel 2 honapra bekoltozunk Manhattanba es maradektalanul kielvezzuk a varost, nem buszozunk haza hanem ha ugy esik jol akkor hajnalig koszalunk. Besuritunk minden jot, szinhaz, opera, muzeumok, nagy csavargasok es felfedezesek. Mar felre is van teve ra a penz joideje csak az alkalomra varunk, az is fontos hogy abban az evadban legyen legalabb 2 kedvunkre valo opera a Met-ben, kedvenc enekesekkel......Egyszeruen elegem van abbol hogy barmikor bemegyunk lesni kell hogy mennyi az ido, rohan persze, mikor kell hazamenni es biztonsagosan, ki akarom elvezni New Yorkot egyszer. Es fogom is!

Előzmény: romesz (3804)
romesz Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3808

En is gondoltam ra, hogy bekotom biztonsagi ovvel, de nem jutottam odaig. 

Jobban elvezi a hulye kutya, ha egyik ablakbol masikba mehet es kiloghat menetkozben. 

Egy hetes utunk utan ketnapig csak aludt, kifaradt a sok latnivalotol. 

Előzmény: cha'risa (3807)
cha'risa Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3807

Nagyon szep, de balesetnel korberepul... kisauto, halo megfogni blokit, nalunk.

Előzmény: romesz (3797)
romesz Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3806

Az-az, ugy kell csinalni. Honapokra csak menni minden hatarozott terv nelkul. Csak nagyjabol legyen meg az utirany es a AAA-tol fel vett utikonyvek legyenek keznel :) A KOA es a GOOD SAM campingban mindig van utolso percben kiberelheto kabin $35os aron. 

Előzmény: islamorada (3803)
cha'risa Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3805

Well, candy lesz, csak party-ra nem vezetek zuhogo esoben-sotetben, ahogy terveztem. Ha aramszunet lesz, nemigazan talalnak ide a gyerekek lampa nelkul.

Előzmény: islamorada (3798)
romesz Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3804

Mi mindent dobozokba teszunk, hogy konnyu legyen megtalalni es ne boruljon minden menetkozben. 

Az igaz van boven hely szepen egymas melle pakolni oket. Raadasul ugy kell pakolni, hogy Oszkarnak legyen helye menetkozben. 

 

 

 

Előzmény: islamorada (3800)
islamorada Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3803

Nekem csak macskaim vannak...Ami a kirandulast illeti, mar varom hogy a ferjem befejezze vegre a munkajat,  nyugdijba menjen  es mehessunk a fenebe el honapokra. Amig meg lehet. Az a baj hogy nagyon ragaszkodik hozza a fonoke, valahogy azt kepzeli ha elmegy akkor megall a vilag mert igaz ami igaz nagyon hibatlanul dolgozik, csakhogy masok is tudnak igy, nem kell felni az ujitastol.....Na mindegy ezt a tervrajzot meg befejezi/ jo nagy/ aztan eleg is volt. Jovore a nemzeti parkokat celozzuk be, kocsival megyunk 2-3 honapra, nem fogunk sietni, aztan at Europaba, ott sem sietunk......

Előzmény: romesz (3801)
romesz Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3801

igen mi vagyunk a gazdaja :) 6 eves es nagyon szeret kirandulni. 

 

Erre jart a heten 

 

 

 

Rendben kell lenni a dolgoknak, mert kulonben soha nem talalunk meg semmit :)

 

Előzmény: islamorada (3800)
islamorada Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3800

Ez a te kutyad? Milyen szep! Es had  almelkodjak el az autod belsejen/ az ugye?/ hogy micsoda szep rend van!  Nalunk a ferj sajnos csak ugy belok mindent, eleget bosszankodtam miatta, addig van rend amig en pakolok be, ha valamiert benyul, plane ha keres valamit akkor vege az egesznek.

Előzmény: romesz (3797)
romesz Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3799

itt indulasra keszen izgatottan var.

 

 

Előzmény: cha'risa (3795)
islamorada Creative Commons License 2012.10.27 0 0 3798

Nem tudom miert erzem azt hogy itt a kornyekunkon nem fogjuk igazan megerezni a hurrikant, egy oranyira vagyunk a tengertol. Esoben is el fognak jonni a kolkok, legfeljebb ernyo alatt mert a szuloknek nem lesz szive otthonfogni oket, amikor a gyerekem kicsi volt akkor vagy 3x is ronggya aztunk meg az ernyo alatt is mert oldalrol vagott be az eso de elvittuk mert ketsegbe volt esve hogy most mi lesz az unneppel. Es sok gyereket lattunk az utcan mert masok is igy gondoltak. A nagy gyerekeket meg nem fogja zavarni holmi eso, a kozeli high school diakjai  csoprtban jonnek nagy nevetesek kozepette  meg holmi utolso  cukorka gyujtesre, vihancolasra, szoval igen rossz idonek kell lenni hogy elmaradjanak. Nem tudom mas allamban hogy van de itt emlekszem hogy a lanyom maga is 17 evesen ment a tobbiekkel utoljara  Halloweenezni, masnap a hatitaskabol kiontottek az iskolaban a zsakmanyt egy kupacba es a tanarok nemi bosszusagara/ persze azert nem szoltak/ elkezdtek ujra elosztani mindenki kozott, haza sem hoztak, ott lapult a benti szekrenyben es ev kozben eszegettek. En reszemrol nagyon szeretem ennek az unnepnek a vidam hangulatat, a partikat is.......

Előzmény: cha'risa (3792)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!