Nem csak te láttad gyönyörűnek, szerintem is az volt !!!!!!
Sajnos amelyik cicusnak ennyire a vérében van a csavargás, azzal nem lehet mit csinálni...:(
Nálunk is ivartalanítva van mind a három, éjszakára mégsem lehet őket visszatartani, mennek vadászni ! Bár szerencsére ők napközben inkább bent vannak !
Nekünk pár hónappal ezelőtt Rózi cicánk tűnt el, nem tudni mi történt vele...
Félperzsa kislány cica volt, aki ráadásul még meg is volt műttetve, mégis nagyon szeretett csavarogni és ez lett a veszte.....:(
Régen sok látogatója volt ennek a topicnak, remélem be tudjuk idítani újra !:)
Bevallom, egy picit azért is kerültem a topicot, mert szégyeltem magam !:) Már legalább egy éve volt ugyan, de meghírdettem egy pályázatot, viszont a beígért ajándékokat keveseknek tudtam elküldeni, össze-vissza kavarodtak a címek, aztán meg nem tudtam kinek küldem már el és még kinek nem !
Na szóval szerintem kevesek tudják most miről beszéltem, de régóta nyomta már a lelkem !:)))
De a lényeg, hogy jó lenne ha megint "élne" a topic !:)