Keresés

Részletes keresés

macskaclub Creative Commons License 2004.07.27 0 0 2796

Rózika, aki sajnos már nincs velünk...

 

macskaclub Creative Commons License 2004.07.27 0 0 2795

Morris :)

macskaclub Creative Commons License 2004.07.27 0 0 2794

Fredi :)

 

macskaclub Creative Commons License 2004.07.27 0 0 2793

Jeni cicánk :)

 

macskaclub Creative Commons License 2004.07.25 0 0 2792

Mindkettő nagyon aranyos, hamar megszokták egymást ?

Kíváncsian várom az idei képeket is !:)

Előzmény: csotrog (2791)
csotrog Creative Commons License 2004.07.25 0 0 2791

Ruby is éjjel 1-kor keltette anyut, v engem az ablaknál - hogy ki akar menni...

6-ra általában hazajött... 8) - kivéve az utolsó éjszakáját... .(

A vele egykorú, nagyságú "ebtesójának" - bánat ellen - bevállaltunk egy másik kutyát.

Ezen a képen a tavalyi ismerkedésüket láthatod.

Legközelebb mutatok idei képet is, róluk...

 

Előzmény: macskaclub (2790)
macskaclub Creative Commons License 2004.07.25 0 0 2790

Nem csak te láttad gyönyörűnek, szerintem is az volt !!!!!!

Sajnos amelyik cicusnak ennyire a vérében van a csavargás, azzal nem lehet mit csinálni...:(

Nálunk is ivartalanítva van mind a három, éjszakára mégsem lehet őket visszatartani, mennek vadászni ! Bár szerencsére ők napközben inkább bent vannak !

Nekünk pár hónappal ezelőtt Rózi cicánk tűnt el, nem tudni mi történt vele...

Félperzsa kislány cica volt, aki ráadásul még meg is volt műttetve, mégis nagyon szeretett csavarogni és ez lett a veszte.....:(

Előzmény: csotrog (2789)
csotrog Creative Commons License 2004.07.25 0 0 2789

Köszi! Nagyon szerettem, gyönyörűnek láttam. Rettentő kiváncsi volt... 8)

Ki is heréltettük, hogy hátha kevesebbet csavarog... nem jött be...

 

Előzmény: macskaclub (2788)
macskaclub Creative Commons License 2004.07.25 0 0 2788

Nagyon sajnálom...(

Ez a kép is nagyon cuki, kicsiként is gyönyörű volt !!!!!

Előzmény: csotrog (2787)
csotrog Creative Commons License 2004.07.25 0 0 2787

Az volt - tavaly májusig.

Elütötték csajozás közben....

Kicsinek ilyen volt:

 

Előzmény: macskaclub (2784)
macskaclub Creative Commons License 2004.07.25 0 0 2786

Két gyönyörű fekete-fehér kisnyuszi gazdát keres !!!!!!!!!!!!!!!!

Apjuk házinyúl, mamájuk törpenyuszi !

Most kb. 4 hetesek, önállóan esznek és nagyon barátságosak !!!

Jó gazdinak akár Budapestre is felvisszük őket !!!:)

De fontos lenne, hogy minél hamarabb találjunk nekik gazdit, mert mi napokon belül elutazunk !:(

 

 

PicúrMicó
macskaclub Creative Commons License 2004.07.25 0 0 2785
Örülök, hogy te megkaptad !!!:)
Előzmény: Rianna (2783)
macskaclub Creative Commons License 2004.07.25 0 0 2784
Nagyon édes kép, a te cicád ?
Előzmény: csotrog (2782)
Rianna Creative Commons License 2004.07.23 0 0 2783

Én megkaptam a nyereményem, ha ez segít... :)))

 

Előzmény: macskaclub (2780)
csotrog Creative Commons License 2004.07.22 0 0 2782

Segítek, egy tavaly februári képpel:

 

Előzmény: macskaclub (2780)
macskaclub Creative Commons License 2004.07.22 0 0 2781

Karamella

macskaclub Creative Commons License 2004.07.22 0 0 2780

Régen sok látogatója volt ennek a topicnak, remélem be tudjuk idítani újra !:)

Bevallom, egy picit azért is kerültem a topicot, mert szégyeltem magam !:) Már legalább egy éve volt ugyan, de meghírdettem egy pályázatot, viszont a beígért ajándékokat keveseknek tudtam elküldeni, össze-vissza kavarodtak a címek, aztán meg nem tudtam kinek küldem már el és még kinek nem !

Na szóval szerintem kevesek tudják most miről beszéltem, de régóta nyomta már a lelkem !:)))

 

De a lényeg, hogy jó lenne ha megint "élne" a topic !:)

 

 

 

 

szuszmok Creative Commons License 2003.12.31 0 0 2779

Ördögpirula Creative Commons License 2003.12.28 0 0 2777


macskaclub Creative Commons License 2003.12.24 0 0 2776
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK !
Murmuro Creative Commons License 2003.12.24 0 0 2774
Kellemes, nyugodt, békés, szeretetteli karácsonyt kívánok mindenkinek!


Üdv,
Murmuro

Rianna Creative Commons License 2003.11.07 0 0 2773
Elvileg most működik..
Előzmény: Ilycsin (2771)
Rianna Creative Commons License 2003.11.06 0 0 2772
Akkor megint jól időzített a freeweb, és szarakszik...:(((((
Előzmény: Ilycsin (2771)
Ilycsin Creative Commons License 2003.11.06 0 0 2771
A bannert en is latom, de ha raklikkelek azt irja, hogy: ERROR The requested URL could not be retrieved....
Előzmény: Rianna (2770)
Rianna Creative Commons License 2003.11.06 0 0 2770
Én látom...
Előzmény: Ilycsin (2769)
Ilycsin Creative Commons License 2003.11.06 0 0 2769
Ez csak nekem nem mukodik?
Előzmény: Rianna (2767)
Rianna Creative Commons License 2003.11.06 0 0 2768
Napkelet!

Írtam neked a Természetfotózás topicban sok szépet és jót! :))

Előzmény: Napkelet (2765)
Rianna Creative Commons License 2003.11.06 0 0 2767
Én csináltam:))

Zsubaba Creative Commons License 2003.11.05 0 0 2766
Napkelet! Egy klasszikus lovas kép:

Előzmény: Napkelet (2765)
Tima2 Creative Commons License 2003.11.04 0 0 2764
Tapcsi: Nem tudom, talán egy Állatkert. Ahonnan a képet feltettem, ott nincs erre utalás. De szerintem is nagyon jó kép.
Előzmény: Tapcsi (2760)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!