Keresés

Részletes keresés

halacs Creative Commons License 2002.09.25 0 0 620
Alice drága!
Rólam meg elfelejtkezel?
Üdv: halacs
Előzmény: AliceCsodaországban (616)
Matyika_ Creative Commons License 2002.09.25 0 0 619
Szerény módosító javaslat:

a Gabonaköri Kitüntetés nevében a 'nagykasza' szóba illesszünk még egy 's' betű, ezzel is utalva a kitüntetéssel járó egyéb juttatásokra.

Ilja Iljics Creative Commons License 2002.09.25 0 0 618
Jelölt!

Ebből a Párt dologból azért egy kicsit visszavehetnél, rossz asszociációkat is kelthet a Nép bizonyos rétegeiben, és a mi dolgunk az, hogy irányt mutassunk, nem az, hogy elijesszünk. Amúgy hali.

Éberség!

Előzmény: Robin Laden (615)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.25 0 0 617
Robin Laden tagjelölt!

Felvételedet én is támogatom, de a véső szó a te esetedben is Dicső... stb. lásd mint alant, azonkívül az Értelmiség és Holdudvara ajánlásától is függ, de míg ők visszatérnek halaszthatatlan kiküldetésükből, tekintsed magadat is tagnak.

Alice pr titikár

Előzmény: Robin Laden (615)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.25 0 0 616
Meta Code tagtárs!

A "sikér" szót a "gabonaszem" helyett írtam, mint gabonakörünk pénzegységét.

Javaslatodat a magam részéről nem tudom támogatni, mert az általad elnevezett személy lassan mártírrá válik az utóbbi idők függvényében. De ebben az ügyben Dicső Elnökünké a végső szó, én alávetem magam az ő eszmei iránymutatásának. Éljen Dicső Vezérünk, Elnök, úr, Kinek Talpa Alatt Reng a Föld, éljen dicső Ufólátó Baconi Gazda eszmeisége!

Meta Code tagtársnak 5000 sikér kiutalva.

Alice pr titkár.

Előzmény: MetaCode (612)
Robin Laden Creative Commons License 2002.09.25 0 0 615
Helyesbítés:Jelentkezem,mint Hazafi,és életem és halálom,Vezéremnek és a Pártnak ajánlom!

Előzmény: Robin Laden (613)
Matyika_ Creative Commons License 2002.09.25 0 0 614
Kedves Robin Laden Tagjelölt!

Nagy örömmel támogatom felvételi kérelmedet, melyből sugárzik a feltétlen áhítat a Kör, Elnökünk és Ufólátó Baczoni gazda iránt! Ilyen embrekre van szükségünk, meg kombájnsofőrökre!

Előzmény: Robin Laden (613)
Robin Laden Creative Commons License 2002.09.25 0 0 613
Tisztelt Gabonakör!
Először csak az első oldalát olvatam-vagyis az utolsót-olvastam el a Párt írásainak.Ez úton rögtön teljes bűnbocsánatot esedezem,enyhítő körülményként szeretném megemlíteni :5 napja van netem!
A vezér és vezérkar ékes beszédje,és a szavak mögött rejlő bölcsesség azonnal lenyűgözött,a tény pedig ,hogy az értékek maguknak tudó emberek kis,meggyötört hazánk felemelkedéséért munkálkodnak,rögtön megérintett és kényszerített hogy végremnegpróbáljak én is hazám előrejutásáért síkra szálni!!
Egyébként az első oldal elolvasása után elhatároztam,addig nem szólok,míg nem olvastam el,és tettem teljesen magamévá a Tisztelt Magyar Polgári Gabonakör iratait.
De a második oldal után éreztem,rögtön jelentkeznem kell,segítenem kell a Pártot,ha az elfogad.
Nem tudok olyan ékesen beszélni,ami sok párttag sajátja,de kész vagyok véremet hullatni a Pártért(ha felvesznek ha nem) és szeretett hazámért!!
Jelentkezem,mint hazafi,és életem és halám,vezéremnek ajánlom.
Kérem kérelmem mielőbbi elbírálását,mert a válaszig nem lehet nyugtom.

u.i.:majdnem elszállt a gépem a nyugtom után!!!!De Isten rámmosolygott és visszahozta.Még egy érv felvételem mellett:Isten szeret!

MetaCode Creative Commons License 2002.09.25 0 0 612
Tisztelt Tagtársak!

féltérden írom e sorokat, esedezésül hiányomért. Mentségemre szóljon, hogy Eszmehirdetésben voltam folyamatosan.

Alice Tagtárs, engedd meg, hogy kijavítsalak kissé. A gabonaszem mint olyan, nem maga a sikér, hanem csak sikértartalma van e derék szimbolikus növénycsoportnak, néhány más fontos összetevővel együtt.

Javaslom ezért, hogy ne vesszük el e nemes szót, hanem alapítsuk meg a Martha Tochik Sikér Díjat, emlékül egy rendkívül magas sikértartalmú hölgynek. Odaítélése a hasonló tevékenységekben élen járó Tagtársainknak lenne esedékes.

Üdv

MC-VTV

halacs Creative Commons License 2002.09.25 0 0 611
Felvételedhez támogatlak, jelölt, különösen ha rogyadozik a lábad az erjedt almától.
De előbb írd le büntetésből 100-szor Eszménk szülőatyjának nevét helyesen!
Előzmény: rich.mond (607)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.25 0 0 610
rich.mond tagtársnak kiutalva 5000 gabinaszem (sikér)

Alice pr titkár

Előzmény: rich.mond (607)
wizes Creative Commons License 2002.09.25 0 0 609
Igenis kéretik engedélyezni szíveskedjék meghunyázkodni.
Ha az egész Föld 1 nagy gabonakör -> az gabonagömb, mint alább megjósoltam.
Mélységes tisztelettel:
wizes.
Előzmény: AliceCsodaországban (605)
cc Creative Commons License 2002.09.25 0 0 608
kituntetest is akarsz? nalam lehet jelentkezni.

meg annyival kiegeszitenem a nagykasza erdemermet, hogy hetkoznapi viseletkent egy kituzheto sarlot is mellekelnenek.

gondold csak el, milyen jol lehetne vele almat hamozni.

Előzmény: rich.mond (607)
rich.mond Creative Commons License 2002.09.25 0 0 607
Aha.Értem.Jó,akkor az eszmében hiszek.Tanulmányoztam a Gabonakör filozófiáját,és most már tudom,hogy Ufólátó Balczoni Gazda létezik.Hiszek benne is,valamint az Eszmében is.
Szóval ha elnyerem a tagok szimpátiáját,akkor szeretném megpályázni a Léalma Terméktanács Tagozat alelnöki posztját-nem akarok egyből elnök lenni...
Köszi!Éberség!
Előzmény: Xlen (597)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.24 0 0 606
cc tagtárs!

Dícséretben részesítlek, és jó ötletedért soron kívül - újítási jutalékként 1000 gabonaszemet (sikért) utalok ki a számodra. Egy valóban meglévő hiányosságra hívtad fel a figyelmünket. A magam részéről ötletedet jónak tartom, remélem Elnök Urunk és az Értelmiség (és holdudvara) is annak tartja.

cc tagtársnak 5000 gabonaszem (sikér ... sékel?)kiutalva

cc tagtársnak 1000 gabonaszem (sikér) újítási díj címén soronkívül kiutalva

Alice pr titkár

Előzmény: cc (600)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.24 0 0 605
Wizes tagtárs!

Szégyellem magam helyetted. E nemes munka, melyet mindannyian teljes szivünkből odaadóan végzünk, nem állás. A járadék, melyet kiosztottam - elsőként - csupán az ősz elején elvetett gabona hozadéka, úgy is felfoghatod, hogy szellemi és eszmei munkánk akaratlan gyümölcse, melyet szintén az eszme szolgálatába kell állítani. Már sokan vagyunk, de még nem elegen! Ha már sokan leszünk és elegen, akkor lehet szó hivatalos fizetségről is, ehhez azonban építkeznünk kell. Ki kell bővíteni köreinket egészen addig, míg az egész föld egy hatalmas gabonakör nem lesz.

Inkább válaszoljál az alább felvetett javaslatokra, várjuk a te véleményedet is.
Alice pr titkár

Előzmény: wizes (601)
wizes Creative Commons License 2002.09.24 0 0 604
Gyorsan alszom tudatosan. Alvás is pízbe kerűl!
(Hol a persely?)
A köröknek gyűjtök a kastélyra.
Amennyiben sikértelen leszek azonnal le-felmondok!
A gömbökét félreteszem.
wizes.
Előzmény: cc (603)
cc Creative Commons License 2002.09.24 0 0 603
kedves wizes kortars, neked valami baj lehet az alvokaddal, ha almodas kozben ilyen materialis aprosagokon, mint bevetel meg kiadas fenn akadsz.
Előzmény: wizes (602)
wizes Creative Commons License 2002.09.24 0 0 602
No de ki fizeti?
Bevétel nincs?
-Gömböcske nem ad!-
Minusz díjjak a karikáknak.
Mint sikérügyi felelős elhárríítoomm a bbeffiizzeettéést!
Rendben a büdzse a minuszokkal.
wizes.
ui. Mingyá tagbaszedjük a kifolyó sikéreket!
Előzmény: cc (600)
wizes Creative Commons License 2002.09.24 0 0 601
haszon semmi?
Nahát.
Ledarálom az 5000-et marad:
-Villanyszámla
-iparűzési adó
-kommunális adó
-környzetemvédő adó
-járdatiprási adó
-zölderdő vevő
- - -
mi maradt a zsememben?
Bevihetek 2000 gabonaszemet (2 van)
Hunnan lopjak!
Ja a gömböcskébűl!
Nem eladó!
wizes.
Előzmény: AliceCsodaországban (599)
cc Creative Commons License 2002.09.24 0 0 600
Dicsoseg az Eszmenek es az O legfobb kepviselojenek a Vezernek!

Kortarsak,
elfeledkeztunk a legfontosabbrol, nem alapitottunk kitunteteseket es az ezzel jaro penz, helyesebben gabonajutalmakat.

ha szabadna javasolnom, alapitsuk meg hat a Magyar Polgari Gabonakor Ufolato Baczoni Gazda csillagokkal, valamint kalapaccsal kivert Nagykasza rendet. ket tagozatot javasolnek, az egyik az Almodoi tagozat, amelyet a mi legfobb almodoink kaphatnanak meg (rogton javasolnam is a Vezert e cimre [kitoro taps orkan, ugyvan ugyvan felkialtasok]), mig a masik tagozatot a Gabonakor szekerenek legfobb elore es hatramozditoi kapnak.

Mondanom sem kell, hogy a kituntetesi bizottsag tagjai automatikusan megkapnak a dijat es az ezzel jaro zsozskat.

eberseg Kortarsak, elore az eszme diadalaert!

Előzmény: Xlen (597)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.24 0 0 599
Elnök urnak kifizetve 8000 gabonaszem (sikér)
Wizesnek kifizetve 5000 gabonaszem (sikér)

Alice pr titkár

wizes Creative Commons License 2002.09.24 0 0 598
Hát ez nem sikéres hanem parancs!
Ide az almával. Fizethecc darabontosként 1 sikert. Ha nem sikerűl eladnod, akkor 2 fillárt.
wizes.
Előzmény: rich.mond (595)
Xlen Creative Commons License 2002.09.24 0 0 597
Tagtársak!
A Gabonakör lényege nem a Vezér, se nem az Elnök, én, hogy úgymondjam, csak második lehetek az Eszme mögött. Mindannyiunk csak az Eszme mögött haladhatunk, mésodikok, harmadikok, ikszedik vagyunk!
És ezt fontos észben tartani, mert a pozíciók, a hatalom csökkenthetik éleslátásunkat, már-már "elaltathat", hogy úgy tetszik, eddig jó úton haladunk. Ne feledjétek Tagtársak, az ellenség lesből csap le, és ha éppen akkor tömjénezzük magunkat, amikor az ellenség felbukkan, akkor könnyű prédává válhatunk!

Ezért az éberség nagyon fontos, ahogyan ezt Ilja Iljics Tagtársunk már az első időktől kezdve jól látja.

Tagtársak! Munkára fel, előre a Gabonakörért!

Előzmény: rich.mond (595)
wizes Creative Commons License 2002.09.24 0 0 596
Azzon csodálkozom, hogy a fiktív papir mé nem valóságos.
A kör az gömb alfája.
Betűt vetünk a semmibe?
Ennek nem lesz sikértartalma!
Kihal az emberiség sikér nélkül!
Alias wizes.
rich.mond Creative Commons License 2002.09.24 0 0 595
Jó napot,jó termést!
Épp erre jártam,gondoltam,benézek.
Kezitcsókolom,szeretném megkérdezni,beléphetek a Körbe?Nem sok mindenhez értek,de imádom a Vezért,és szívből utálom az Ellenséget-bárki is legyen az.Továbbá a Vezér egyik barátjának rokona vagyok,és szeretem a focit-ha jól tudom, a Vezér úgyszintén.
Szeretnék a Gabonakör tagjainak színvonalas újságot ajánlani,amit én árulok,és szerkesztek.Csupa politikailag korrekt dolog van benne,valamint minden számban új poszter a vezérről.Minden tizedik számban ajándék Vezér matrica!Potom 300 forint egy igazán színvonalas lapért.Vegyétek!!!!Notneutral tagtársal együtt szerkeszteném Gabonaőr néven.
Továbbá,van raktáron vagy tíz vagon léalmánk.Amennyiben a tagokban van egy kis tisztesség,és szolidaritás,és magyarságudat akkor megvásárolja kilónként.
Mindenki vegyen még egy kiló léalmát!!!!
Elvárásaim:titkárnők-sok db 90-60-90-es méretben
sok lóvé,kevés meló,egy futball labda,banán,az asszonynak valami vacak továbbá minden hónapban egy dedikált Vezér póló.
Előre is köszönöm:Richmond
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.24 0 0 594
FIGYELEM EZ KIMARADT:

A havi járulékokért SZEMÉLYESEN kell a netre fáradni, és azt átvételi elismervény ellenében átvenni! Az ittmaradó illetményeket csak 1 hónapig őrizzük, ha nem jelentkeznek érte, azok között osztjuk szét, akik jelentkeztek, mivel fennáll a penészedés és a csírásodás veszélye.

Mindenki értesítsen még 1 embert!
Üdvözlettel: Alice pr titkár

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.24 0 0 593
Tisztelt Tagtársak, higgadtságot kérek! E nemes és embertpróbáló feladatot csak higgadt ésszel és forró szívvel hajthatjuk végre, semmi hely itt a kicsinys személyeskedéseknek.

Holnap kezdem kiutalni a havi gabonaszem-járulékot, (tagonként 5000 szem, funkciót elvállalóknak 8000) melyből mindenki vethet otthon egy kis házi gabonakört - afféle házi oltárat, melynek közepébe fel lehet állítani szalmából Dicső Vezérünk életnagyságú szobrát. Kérek javaslatokat, a szobor megformázását illetőleg: milyen pózban, milyen öltözékben legyen, melyik az, amelyik legjobban kifejezi Dicső Vezérünket és Ufólátó Baczoni gazda szellemiségét.

Üdvözlettel:
Alice pr titkár

Ilja Iljics Creative Commons License 2002.09.24 0 0 591
Khmmm...

Úgy vesszük, hogy a Törrök megkért erre.

Előzmény: Törölt nick (590)
Xlen Creative Commons License 2002.09.24 0 0 589
Javaslom, hogy Török zulltán Tagtársunk kapja meg a Gabonakörből Kilépni Szándékozók Tagozatának Vezetője (GKSZTV) címet.
Előzmény: Ilja Iljics (586)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!