Keresés

Részletes keresés

tibony Creative Commons License 2016.12.04 0 0 4599

Tisztelt,Boltoskodni!

 

A Feleseg is egy alom meg Amerika is melyiket adjam fel?

Addig jo mig almodok,mert ha feLebredek az alom elszall es nem tudom mi jon azutan.

Kedves Toled a gondolat,valoban csak almodozom.

Jo latni,hogy itt mindenkinek van kocsija- tobb is-meg biztos van haza munkahelye.

Nekem is van minden,csak nem itt.

Forditva is igy lenne,csak az itteniek nem almodoznak. Megelegszenek az itteni elettel.

Udvozlettel:Tibony

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.02 0 0 4598

ez mind igaz , de en most azert drukkolok ne szaladj te is a feleseged utan feladva itteni almaidat       de te tudod mi a fontos neked / nektek

Előzmény: tibony (4597)
tibony Creative Commons License 2016.12.02 0 0 4597

Tisztelt,Boltoskodni!

 

Nem tudom hogy van ez de nem szeretnem kiprobalni,hogy keregetni kelljen,de az se allapot,hogy aki tisztessegesen dolgozik az se el sokkal jobban.

Barhol itt amerikaban latom,hogy az emberek a boltokban ugy telerakjak a bevasarlo kosarukat,hogy  mar nem fer tobb bele.El sem tudom kepzelni  kinek veszik azt a sok elelmiszert.

Pontosabban viszontlatom a jardan az utesten sokszor bontatlanul lejart datummal.

Volt,hogy felvettem az utrol es lattam a megveto tekinteteket.Pedig annak kellene szegyenkezni aki kidobta.

A heti lomtalanitasrol nem is beszelek.Olyan dolgok vannak kidobva,hogy az nem is igaz.

Szamitogeptol kezdve az autoig.

Egy luxusautot ajanltak 1 dollarert.Mit kezdjek vele hova tegyem?-Mert kozlekedni vele a biztositas miatt nem lehet.

Ez is Amerika!

Tibony

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.02 0 0 4596

Tisztelt tibony    verge egy jo hir toled hogy van munkad       azert nem erted mert nem vagy lusta dolgozni        masreszt amerikaban meg lehet elni munka nelkul       senkit se hagynak ehenhalni es a keregetoknek is mindig ad valaki valami alamizsnat

Előzmény: tibony (4593)
tibony Creative Commons License 2016.12.02 0 0 4595

Tisztelt,Montley Fool!

 

Nem tudom jogsit lecserelni,mert lejart.Itt meg DMV sincs csak DPS.

Legkozelebb januarban lesz road teszt ahhoz meg kocsi kell.A kocsihoz meg jogositvany ha kolcsonoznek.

Az autoiskola $2000 lenne stb.Minimalberbol lakasnelkul-szallodaban-ezt nem erdemes vegigcsinalni.

Udv:Tibony

tibony Creative Commons License 2016.12.02 0 0 4594

Tisztelt,Usa Munka(nem kamu)Forumozok.

 

Mielott meg elindulnek Houston-bol-La Porte- jol jonne az otlet hova lehetne meg erdemes New York-on kivul Amerikaba vandorolni.Mert New York nem Amerika.

Itt egyenlore nincs eselyem.Jogsi,Lakas,auto.a minimal berbol mikor jonne ossze?

Itt meg gyalogolni se lehet mert nics meg jarda se.

Legalabb egy kerekparral lehetne kozlekedni!

Meg a minimal bert is elfogadom,csak el tudjak jutni a munkahelyig legalabb kerekparral.

Van itt a kozelbe esely erre?

Felesegem hazautazik,mert nincs ertelme negy fal koze bezarva elni.Meg beteg is.

 

Tibony

tibony Creative Commons License 2016.12.02 0 0 4593

Azt azert nem ertem,hogy Amerikaban szuletett Amerikaiul jol beszelo egeszseges emberek,hogyan jutnak oda,hogy keregessenek.Szamtalan munkalahetoseg van.Meg en is el tudnek helyezkedni,pedig en egy senki vagyok itt.Igaz a minimal bert adjak,de az

 is valami.

Itt az atlag oraber 8-10 dollar LA Porte Texas.Meg lakas is van heti $170 ert.Ha ketten dolgznak megint mas a helyzet.

Nagyon valtozatos a ber alakulasa.Legtobb ismerosom aki kitart nem eri el a $20 orabert New York-ban.

Mire eleg ez?

Ebbol mennyi nyugdija lesz?Az Allam segiti ugyan,de meddig?

Annyi,hogy fogja magat es tavozik.

Udv Tibony

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.01 0 0 4592

itt  floridaban egyre tobb az eszaki hajlektalan ahogy hidegedik az ido eszakon , rossz nezni a nagyhasu szulesre keszulot not ahogy koldul a Walmart vasarloktol       a vilag "leggazdagabb" orszaga ugyi ?

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.01 0 0 4591

minden attol fugg meddig tart kia penzuk . hiszena ketten vannak a felesegevel , nagyon eltolhatjak , mar alig merek tanacsot adni hiszen nem ismerem a reszleteket

Előzmény: Motley Fool (4589)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.01 0 0 4590

sajnos minden allam azt csinal amit akar , TE new yorkot ismered oda menj  , TE new yorkot ismered oda menj

Előzmény: tibony (4588)
Motley Fool Creative Commons License 2016.12.01 0 0 4589

Tibony

 

A ny-i jogsit at kell cserelni a helyire (ahol elsz)  Amikor az kesz mar mehetsz is a CR England trainingre.

 

A lakas berlesnel esetleg magasabb security deposittal kiadnak lakast vagy ha egy osszegben kifizeted elore valamelyik apartman berleti dijat. ( Ez kicsit zsakba macska)

 

Nullarol kezdeni soha nem volt egyszeru, de nem lehetetlen. Avval hogy tovabb allsz semmit nem oldasz meg, mert az uj helyen ujra ugyan ezekbe a falakba futsz bele.

 

Inkabb ereklodd meg azoktol akik a lakast hirdetik, hogy mit tudnak csinalni, hogy ne az utcan kelljen laknod.

Előzmény: tibony (4588)
tibony Creative Commons License 2016.12.01 0 0 4588

Tisztelt,Forumozok!

Ezek a hirdetesek sajnos nem nekem szolnak!Most az interjun derult ki,hiaba van New-York-i jogsim nem er semmit itt Texasban a  C.R. England Fort Worth-i iskolajaban csak akkor lehetseges a training ha van egy Texas-i jogsim is.Mivel nincs igy hiaba volt minden.

Nem ertem,egy camionos bejarja Amerikat.Nem lehet minden allamban jogositvanya.

Ha egy texas-i vizsgaval mehetek barhova,de nem vizsgazhat mas allam jogosivanyaval akkor hogy is van ez?

Probaltam lakast berelni.Nem eleg,hogy legyen munkahely kell az elozo 6 honap igazolasa is.

Hat honapig hol lakik akinek nincs penze szallodara?Hatha meg munkahelye sincs?

Tele van az E-mailem allasajanlatokkal.Barhova kuldom fel se hivnak,Most kivetel ez a C.R. England.

Azt hiszem megint mennem kell innen!

Udv.Tibony

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.30 0 0 4587

4586

Előzmény: tibony (4584)
októberek Creative Commons License 2016.11.30 0 0 4586

truck - ra szakosodott kutakon sok nyomtatott anyag van , ujsagok , tele hirdetessel , tisztelt tibony szerezze meg a jogsit es utana ove az egesz orszag      csak el ne fogyjon a penzuk mielott keresni kezd/kezdenek

Előzmény: Motley Fool (4585)
Motley Fool Creative Commons License 2016.11.30 0 0 4585

Nem fontos, hogy kinek az otlete volt.

Ha elindit jo iranyba akkor elertuk amire szukseged volt.

Kulonben ha elmesz egy truck stopba es vegig nezed a truckokat akkor a nagyobb cegek trailerjein lathatsz hirdetest, hogy vesznek fel hasonlo feltetelekkel mint a CR england is.

Előzmény: tibony (4583)
tibony Creative Commons License 2016.11.30 0 0 4584

Tisztelt,Forumozok!

Szeretnek tobbet megtudni a CDL A class  driver training school -al kapcsolatban.

Nem tudom elolvasni valamennyi aprobetus reszt,foleg megerteni a benne leirtakat.

Az iskola ingyenes,de valaminek lennie kell mogotte,mert Amerikaban ilyen nincsen,hogy valamit is ingyen adanak.Vagy megis van?

Tisztelettel:Tibony

 

tibony Creative Commons License 2016.11.30 0 0 4583

Tisztelt,Montley Fool!

 

Most nem talalom,hogy kinek az otlete volt a C.R.England,de sajnalom,hogy nem vettem komolyan,mert mar az iskolaban lennek.Minden heten hetfon kezdodik az uj iskola.

Most talatam egy masik iskolat itt hosszab idot adnak,meg gondoskodnak az etelrol lakasrol,Ez Celadon Driving Academy.

Jo lenne errol tobbet tudni!

Udv.Tiborny

tibony Creative Commons License 2016.11.30 0 0 4582

Tiszelt,Boltoskodni!

Jelentkeztem a C.R.Englandnal.

Legkozelebb Fort Worth-ban van iskola.Kivancsi vagyok ra,hogy lesz ebbol CDL A class 3 het alatt?

Hihetetlen.Nincs szerzodes nem kell fizetni stb.Igaz 25 cent merfodenkent a fizetes,de evi 50ezret igernek.Hetente kb 1000.

Udv Tiborny

tibony Creative Commons License 2016.11.29 0 0 4581

Tisztelt,Mauricius!

 

Barkinek barmilyen tapasztalata van az teged nem segit.

Ha van munka vallald el es ha nem fizet ki ott hagyod.

Mi arra a garancia,hogy teged is kifezet?Ki tud erre valaszolni?

Miert ne fizetne ki?Ha rendesen dolgozol?

Megeri-e a rizikot,azt  neked kell eldonteni a Te korulmenyeidet Te ismered.

Udv Tiborny

Mauriciusz Creative Commons License 2016.11.29 0 0 4580

Kedves Fórumozók!!!!

 

Segítségeteket szertném kérni, hogy van e valakinek valamilyen információja a következő hirdetéssel kapcsolatban.:www.eszakamerikai-munka.com/

Szertném tudni, hogy ez tényleg így van e, kifizetik e a dolgozókat stb.

Ha valakinek van bármilyen infója előre is köszönöm!!!!!

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.24 0 0 4579

Tisztelt tibony      akkor varnod kell januarig     ez a rohadt burokracia ilyen mindenhol      az a lenyeg hogy vagy kitartson a penzetek addig vagy tudjatok dolgozni   nem feltelek mert oreg amerikas vagy

Előzmény: tibony (4578)
tibony Creative Commons License 2016.11.24 0 0 4578

Tisztelt,Boltoskodni!

 

Vezetni lehet,de irtam akkor is birosagra kerult a dolog es a biro kerdezte a rendort,miert adott tiketet,hisz van jogositvanyom es ervenyes.A rendor azt felelte O nem ismeri azt a jogsit es kesz.

A biro dontott ,nem bunos es kesz Elment vele egy nap utazas a birosagra stb.

Ezt elkerulendo mert itt meg a birosag is hol van?Mehetek taxival.

New Yorkban el tudnam intezni egy eye teszt-el,meg par dollarral,itt meg Texas-ban uj teszt vezetes stb.Mintha nem is Amerikaban lennek.

Udv Tiborny

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.20 0 0 4577

 Tisztelt tibony      ezeken a forumokon beszeltuk meg 1-2-3 eve hogy a magyar jogostvannyal is lehet amerikaban vezetni , plane ha van nemzetkozi jogsid

Előzmény: tibony (4574)
tibony Creative Commons License 2016.11.20 0 0 4576

Florida-index forumon lattam ilyet.Szallodatakaritas.

Dodici12 Creative Commons License 2016.11.19 0 0 4575

Sziasztok!

Floridába Sarasota, Miami vagy Tampa környékére szeretnék menni nyelvet tanulni és közben olyan munkát végezni amivel fenntudnám tartani magam. Esetleg tudna valaki ilyen lehetőséget? Jövőév elején február végén szeretnék menni.

tibony Creative Commons License 2016.11.19 0 0 4574

Tisztelt,Boltoskodni!

Itt Texas-Ban rosszabb a helyzet,mint gondoltam.A D.M.V.ki van telpitve a pusztasagba,hogy nehogy meg lehetsen kozeliteni.Kb kozepen van ket telepulestol ugy 30 km-re.Itt az irodan kivul,csak az olajmezok vannak.Ide pedig azert megy az ember,hogy autoval akar kozlekedni.

Nem fogadtak el a jogsit,ujra kell vizsgazni tesztiras road teszt.minden.Januarban lesz a legkozelebb a roadteszt.Semmi tomegkozlekedes,meg gyalog se lehet kozlekedni.

Udv.Tiborny

 

Rinkhals Creative Commons License 2016.11.15 -1 0 4573
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.06 0 0 4572

meg annyit hogy en tavaly csereltem a new yorki jogsimat floridaira es fel ora alatt megvolt mert csak azt neztek meg hogy el tudom e olvasni a kisbetuket is a motor vehicle officeban    igaz NEM volt lejarva tehat ervenyes volt    mivel a tied lejart nem lesz eleg fel ora de nem hiszem hogy ujra kelljen vezetesi gyakorlatot bemutatnod    ezt meg tudod nezni talan a weblapjukon IS

Előzmény: tibony (4570)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.06 0 0 4571

koszonom             bosszantott  volna ha most megint evekig nem hallok rolad semmit            egy komoly szereplo vagy itt      sok sikert           es ne feledd        florida tenyleg olcsobb mert itt sok a nyugdijas     ezert viszont a berek IS kisebbek     lehet hogy texasban talalod meg da szerncsedet amit szivbol kivanok neked es flesegednek    es jelentkezz idonkent

Előzmény: tibony (4570)
tibony Creative Commons License 2016.11.06 0 0 4570

Remélem lesz WAWA benzinkút Houstonban T. Boltoskodni.

Tibony

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!