Keresés

Részletes keresés

AliBack Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3776

Nem kifejezetten Rád értettem, sem másra, hanem úgy általánosságban.

Előzmény: Törölt nick (3775)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3775

Sztem ez eleg libikokas, hogy most noi szempobtbol irom, se ingadozik az ember a varakoztatos fapinasag es a nem normalis, tartas nelkuli kozt.  Amugy...sajnos meg is mondta nekem azt is, hogy nem ra hallgattam, ez milyen ugymenet, hanem elvitt a mit illik, mi nem illik, ki mit szol....es mar en se mindig tudom, mi szol ki belolem. A sajat lelkem vagy a tarsadalom szaja..

Előzmény: AliBack (3774)
AliBack Creative Commons License 2019.12.07 -1 2 3774

Az igazság az hogy minden van, de ez a minden minden minden kifogás:) Ez a k nagy helyzet.

Mert a másik ilyen, mert a másik olyan, mert nincs akkor tartása, mert minek van tartása annyi ideig, mert ez és bla bla bla.

Olyan szinten ki vannak már fejtve a dolgok hogy az valami professzionális. De szerintem mindenkinek a fejben van a bibi. És ezt kár tagadni, vagy leplezni, de nem is kell kimondani, mindenki tudja ott legbelül. ahogy ketyeg a vekker egyre inkább - "az egó az szent"...ja és mert talán félünk (hogy mitől, az mindenki maga tudja).

Előzmény: Törölt nick (3732)
Sevele Creative Commons License 2019.12.07 -1 1 3773

Ezzel nagyon sok férfi is így van, legfeljebb még maguknak se merik bevallani. 

Előzmény: Törölt nick (3772)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3772

Tehat en ezzel nem sokra mennek, mert en nem szexualisan, hanem erzelmileg vagyok kiehezve es ennek reszeleme a szex

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3771

A fuckbuddy logikat ertem...tisztabban latsz, nem fut a vagy....de hogy ez okesabb...annyibol zuros, h a masik fel nem biztos, h orulne, h melegvaltasba erkezett, a buddy helyebe. A masik meg, hogy nekem nem kell erzelemmentes buddy 

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (3769)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3770

Akkor ez annyi volt.

Előzmény: Törölt nick (3765)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3769

"Szerintem az a legjobb megoldás erre, ha az ember tart fent valakivel egy csak szexen (esetleg néha közös program szervezésen is) alapuló laza kapcsolatot társkeresés közben és ezáltal az ösztönöket kordában tudja tartani. Egyik fél sem gondol bele többet, de két emberen segít egy ilyen kapcsolat. "

Ez nem működik. Valamelyik úgyis többet gondol bele. 
Nem fair azzal sem akivel ismerkedsz, azzal sem akivel csak szexkapcs van. 

Előzmény: Törölt nick (3723)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3768

Visszafele jol kielemzett, egy nap alatt atfordult....teljes vedekezesbe mentem

Előzmény: Törölt nick (3767)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3767

Hasonlo kifejtes...csak nem artana tekinterbe venni a masik erzekenyseget...nem en kezdemenyeztem azt az estet..

Előzmény: Törölt nick (3766)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3766

Akkor nem is az volt a baj, ami történt talán akkor este.. 

Én is voltam hasonló esetben. az egyik legszimpatikusabb hölgy - nagy reményt fűztem a kapcsolathoz. Aztán munkahelyi gondjai akadtak, ideges volt, mérgében valótlan dolgokkal vádolt meg, és a legrosszabb: bedurcázott látványosan. Ez a gyengém. Épp elég volt ez a stílus az exemtől - utálom a női hisztit - az értelmes viták híve vagyok és nem tudom azt az univerzális okfejtést elfogadni, hogy "nőből vagyok és ilyenek a nők"..
Nem hiányzik nekem ilyen nő az életemből - nem lesz hosszú távú a kapcsolatom vele..

Utólag megbánta a hölgy, kicsit hiányzik is még és sajnálom, mert egy intelligens nő és jobb sorsot érdemelne, mint amit kapott az élettől. 

Szerintem könnyen lehet, hogy az úriember hasonlóan gondolkodott, mint én :) !

Előzmény: Törölt nick (3765)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3765

Kozeputig kb ok. Amig finoman mondtam eszrevetelt az esemeny utan, egyet is ertett , hogy ok, ugy halad, ahogy szeretnem, mi a megoldas, stb...nyugi volt. De par nap mulva kiakadtam, valszeg tobb dolog is osszejott...es nem erzekeltem, hol a hatar. Ezt ugy kell elkepzelni, h mondjuk egyik nap meg nem haragudott, rakerdeztem, nem ereztem a danger zonet...masnapra elege lett....

Előzmény: Törölt nick (3764)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3764

Én fordítva gondoltam, mert ugye írtad, hogy nem biztos, hogy értette, amiről beszélsz, de nyilván én ilyen témában csak rád tudok hagyatkozni, mert nem ismerem az illetőt.

Akkor most gyakorlatilag arról van szó - ha jól raktam össze :) - , hogy összejöttél az álompasival, ő leakart fektetni a második talin, te megrémültél, de ő még elnézéseket is kért és folytatta volna, de te kiakadtál és szakítottál vele. 

Aztán később meg rájöttél, hogy mekkora bakit csinálhattál és most azon gondolkodsz, hogy esetleg valahogy nem-e tudnád visszacsábítani. 

Nincs is ennél egyszerűbb :) .. Ráírsz és bocsánatot kérsz és jelzed, hogy szívesen folytatnád vele ;) ! Összesen két dolog történhet. Vagy elhajt vagy belemegy. Az egyikből lehet még kapcsolat, a másikból nem valószínű. De ha meg sem próbálod, akkor biztosan nem ;) !

Előzmény: Törölt nick (3762)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3763

akkor én meg jónő vagyok, ugyanis pariban volt  a külsőnk, a korkülönbség,a  dohányzás és a sport relatív hiánya miatt :)

de amúgy ja, persze hogy :)*

Előzmény: libalegelo (3761)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3762

agyban vagy ágyban?

agyban valóban nem. :))

Ugyanis egyx sokkal-sokkal okosabb, tájékozottabb, megállapodottabb illetőről van szó :)

Előzmény: Törölt nick (3759)
libalegelo Creative Commons License 2019.12.07 -1 0 3761

tul jaupasi volt :)

libalegelo Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3760

+1

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3759

Hát ezt benézte a srác - ennyi :) .. Le akart fektetni, mert ő terelte arra a dolgokat és rossz következtetéseket vont le sorozatban a reakcióidból. Ha jól veszem ki a foszlányokból, akkor agyban sem feltétlenül voltatok egy szinten. Na de akkor te miért magad hibáztatod? Miért ragaszkodsz ennyire ehhez a kicsit gáz kapcsolathoz? Miért nem engeded egyszerűen el? Azért mert ez így sült el, még nem valószínű, hogy legközelebb is így fog. 

Előzmény: Törölt nick (3757)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3758

szval nem fokozatosan "laktam jól" este-kis érintés, simi, puszi, stb....

hanem éhesne elém basztak egy nagy sült sonkát :)

Előzmény: Törölt nick (3757)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3757

Hát, figy, odahúzott és megcsókolt az utcán, nyilván ha visszacsókolsz és a hova menjünk kérdésre reagálsz, az egyetértés jele. :)

Közeledésnek szántam, igen, a kezéhez érést, de nem tolakodósan(hanem ismerkedősen, nem a nadrágjába nyúltam vagy a fenekéhez!), mondta nekem később, hogy nem tudta eldönteni még, merre forgassa magában az ismerkedésünk, azért nem reagált+nem szereti annyira már a nyilvános érzelemkifejezéseket, de igazából én se lelkesedtem végig, mondott olyanokat, h majdnem otthagytam. :)

és akkor , már fáradtan, éjfél után, előrukkolt. Benne voltam a  flowban egyszerűen, csók, ölelés egy év után....

Parfüm, aha. :) nekem is vannak ám titkos fioláim,  amúgy nem tudnám megvenni, csak egy mintát. :P

Niche parfümminta.

Előzmény: Törölt nick (3755)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3756

Nektek nőként ezt még úgy is simán el lehet simítani magyarázkodás nélkül, hogy bocsi, de "vörös napok" vannak - nem alkalmas. Ennyi :) ..

Előzmény: Törölt nick (3754)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3755

Hát azért az elég gáz, ha a kezéhez érést valaki szexre buzdításnak érzi - gondolom te sem annak szántad :) ..

Volt hogy első randin fürdőruhában a hátát kenegettem a hölgynek naptejjel - mégsem gondoltam, hogy ő most szexelni szeretne. Amúgy szerintem az ismerkedés természetes velejárója a másik megérintése, mint ahogy a puszilkodás is. 

Randira én is a legdrágább parfümömet szoktam használni - amit a mindennapokra sajnálok az ára miatt. És számomra is beszédes, amikor puszilkodáskor megérzem egy nő illatát, bőrét, kisugárzását, reakcióját a fejünk összeérésekor. És szoktak a hölgyek időnként randin kezet érinteni de valaki már a tenyerem is nézegette. Itt sok eldől vonzalom terén szerintem. Mennyire érzi az ember  a másikat vonzónak, nyugtatónak az érintését stb..

Na de ettől még egyszer sem jutott eszembe, hogy valaki szexre felhívásnak szánta. 

Én akkor mernék ilyen irányba indulni, ha nyiltan kér, viccesen céloz rá, szex irányba terelődik a témánk és látszik, hogy nagyon érdekli, izgatja, megcsókol stb.. Én viccesen szoktam "véletlenül" szexuális célzatú témákat is érinteni beszélgetéskor és cseteléskor és abból látom, hogy kb mennyire nyitott már.  

Előzmény: Törölt nick (3753)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3754

a hangnem számít, hogy közlöd.

Más az, ha korrekten megmondod, szted ez sok volt(az elején sikerült így mondanom) vagy hogyha nekiesel vele....

Előzmény: Törölt nick (3752)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3753

Van amúgy 40-os barátnőm, 2 gyerekkel, ne gondold, nem képesek "kamaszlányos" gondolkodásra. :)

Szexuálisan se léptek a fejlettség csúcsára, sőt....

Jeleltem én is, csak hát az, hogy néha a kezéhez értem, annyira nem erős vágykifejezés. :)

szval inkább sodródtam.

Ambivalens ügymenet, mert hirtelen kellett döntenem. Egész este semmi, csak csevegés(de nem a szexualitásról!), kellemes hangulat és akkor utána az utcán(kb 3-4 óra találka után) egyszer csak odahúzott, rám zuhant a döntési helyzet.

De nem lett volna ezzel elrontva, keresett utána, mikor érek rá, mit tervezek, kit keresek, stb....csak hát ugye pár nap múlva berobbant az agyam. :)

Előzmény: Törölt nick (3751)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3752

Hát ő szerintem eléggé szex orientált lehet - ha te másabb beállítottságú vagy, akkor lehet, hogy jobb is, hogy az lett a vége, ami, mert csak szexre sem szokott egy jó és tartós kapcsolat épülni. 

Nem igazán érzem gáznak a kérdéseidet, felvetéseidet. Én biztos nem akadtam volna ilyenen ki. És én sem szeretem a ráhangolódás nélküli gyors meneteket - abban nincs semmi pláne. Szellemileg az nem kielégülés. 

Előzmény: Törölt nick (3750)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3751

Tudom ;) ! De azzal is nyilván tisztában vagy, hogy te képviseled ebben a korosztályban a kisebbséget, így az átlagos korod beli férfi jóval kevesebb hozzád hasonló nővel fut össze és el is vannak szokva már sokan az ilyentől. Amikor a fővárosi fórumozótársunk arról panaszkodott pár hónapja, hogy egyszerűen elege van már, mert zsinorban találkozik olyan nőkkel, akik már az első alkalommal csak szexet akarnak, akkor sok férfi ilyen téren el van kényeztetve, kényelmesedve. Ha a nagy ő-t keresi és valamiért megfogod, akkor megpróbál máshogy állni hozzád, de aki inkább szexre vágyik kapcsolatkezdemény mögé bújtatva, annak - főleg a fővárosban - egyszerűbb tovább állni, mert pár napon belül jó eséllyel szexelhet más nővel.

Előzmény: Törölt nick (3748)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3750

de amúgy értelek, én se vagyok híve a sok szöszmörgésnek, aki tetszik, tetszik, látom én ezt hamar.

Csak vmi nem is tudom.....akkor is kell vmi "felvezetés". Vmi átvezetés vagy nem tudom. 

Sajnos amúgy ilyemsikkel is kiakasztottam, hogy elkezdtem neki fejtegetni parabolikusan, hogy ő hogy enne szívesebben, egy étteremben, megterített asztalnál vagy a gyorskajáldában, de igazából nem éreztem, hogy átmegy az üzenet, szerinte az volt a lényeg, finom-e a kaja. :)

Sajnos azzal is basztam szét, hogy úgy éreztem, elrontottuk az egésznek a "szép ívét", a romantikáját, semmi varázs, semmi körítés... és hiába mondta, hogy nem ezen múlik....csak azt éreztem, hogy ez így illetlen volt, meg xyz mit szólna ehhez....

Előzmény: Törölt nick (3747)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3749

Akkor az úriember bátor volt - vagy inkább vakmerő :) ..

Én egyszer pl még olyankor sem mertem felajánlani a szexet, amikor a hölgy lakásán a bugyiját mutogatta egy ahhoz kapcsolódó témához beszélgetés közben. Megfordult a fejemben, hogy esetleg szexre célozva ilyen bátor, de nem tartottam eléggé egyértelműnek és féltem elmenni ebbe az irányba még.

Előzmény: Törölt nick (3744)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 1 3748

én nem vagyok elvált, gyerekes anyuka és párkapcsolatom is kevés volt és rövid :)

Előzmény: Törölt nick (3747)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3747

Én elhiszem - csak épp huszon évesen sok lány gondolkodik még úgy, 30 felett a sok elvált, gyerekes anyuka már nem. Aki a férfiak közül randizgat 30-40 éves korosztállyal alapvetően ahhoz van hozzászokva, hogy nem igazán kell erőlködnie például szex kérdésben, mert a nők jó része ugyanúgy nyitott erre - még ha nem is az első alkalomnál. 

Ha valaki érdemesnek talál téged a kivárásra, akkor nyilván ennyi idősen is megteheti - csak azt akarom mondani ezzel, hogy kb ez az oka annak, hogy a férfiak jellemzően "türelmetlenebbek", hozzá vannak "szoktatva" más  korodbeli nők által. 

Alapvetően nem ezen fog szerintem múlni, hogy megtalálod-e a nagy ő-t.

Előzmény: Törölt nick (3742)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!