Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1113
Utoljára írom le: nem magánút. Nem mint magánember lett díszpinty hanem mint a Magyar Köztársaság miniszterelnöke. Mint magánember igen valószínűtlen ugyanis hogy az eddigi jogi pályafutása alapján bárhová meghívnák díszdokinak. Azon el lehet vitatkozni hogy mennyire volt ez hasznos az országnak (bár szvsz ennek sincs túl sok értelme, kapásból azt sem tudnám megmondani hogy az eddigi kormányok (beleérve Kádár elvtárs pajtást is) útjai mennyi haszonnal (vagy kárral) jártak).
Azt hogy szerintem miért nincs nemzetközi kapcsolata, már leírtam. De szvsz Medgyessynek sem lesz több ha hatalomra kerül, hacsak ki nem tör valahol a szomszédban egy új háború vagy nem csinálnak a szocik még egy rendszerváltást csak az ellenkező irányba mint anno a kékcédulás választások idején. Ennek viszont szerencsére nincs túl sok esélye.
Előzmény: Törölt nick (1074)
TÖKFEJ Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1112
OKÉ PUPU vettem az adást.
DE azért szar hogy nem voltam 32 milláért nyaralni.
PuPu Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1111
Roppantbuta robbanóelegy, - marhára nem érdekel ám, hogy miket gondolsz rólam, - mindenesetre nekem nem kell aggódnom reggelente, hogy leköp a tükőr...
Veled kapcsolatban roppant ravasz kínzási ötleteim vannak, - például el kellene olvasnod az Ablak-Zsiráfot, meg még legalább a Robinsont, és az Egri csillagokat... Meg meg kellene tanulnod nagybetükkel írni. Csinálj is egy tablót erről a Horror Házába, - van még 246 szoba üresen úgyis...
És kapuccsínót iszogatok, - de csak napközben...
:O)))
Előzmény: molotov-koktél (1107)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1110
Igazat krákogtál, öreg kolhozteve!

"Hadd mennyen a fenébe a kis tolvaj a szomorúszemű bandájával együtt..."

Nekem is elegem van a korrupt Medgyessyből!

Előzmény: PuPu (1105)
TÖKFEJ Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1109
PUPUKÁM. Help . E-mailt küldtem.kösz.
szoke_lany Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1108

"minigólem" Szuperrrrr....!

Előzmény: PuPu (1105)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1107
Ugyan már, rozoga bolsi, ez nem kinevezés kérdése! Te, mint az ávós gyilkosságok leghangosabb védelmezője hogyan lehetnél rendes magyar ember?! Lásd be, ez még a te marxista logikád alapján sem bizonyítható. Te már erről lekéstél. Neked más jutott. A kommunizmus kietlen sivataga. Meg is látszik rajtad...

Az állandó börtönnel való fenyegetőzéseden nem csodálkozom, régi ávós stílus. A körömletépést kihagytad, pedig az is jól megy az elvtársaidnak. 56 októberének elején ugyanígy fenyegetőzött a pártod, aztán döntött a nép... Végül csak hazaárulással tudtatok hatalmon maradni. Lásd be, most nincs idegen hatalom, akit behívhatnátok. Így esélyeitek nagyságrendekkel kisebbek a hatalomra kerülésre. Lefőtt a kávéd, te vörös teve.

Előzmény: PuPu (1102)
PuPu Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1106
..."akkor nem lennek egy hulye atvert barom"...
De hát az vagy, - akkor most mi is a bajod?
:O))))
Előzmény: leninzurichben (1104)
PuPu Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1105
Figyeljél nagyokos!
Ha tudnám, hogy ennek a minigólemnek ez volt a búcsúutazása, - isten bizony kifogásolnám, hogy miért nem vitt még három láda pezsgőt a gépre.
De miután itten ilyenek is fennforognak, mint te vagy, ezért csak remélni merem, és támogatni a világgázavarását...
Hadd mennyen a fenébe a kis tolvaj a szomorúszemű bandájával együtt...
:O)))
Előzmény: Polka (1099)
leninzurichben Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1104
En mindent elhiszek amit a NEPSZABADSAG
es vallalt jogelodje a SZABAD NEP ir!!!!!!!!!

Mindent, az utolso betuig, meg az idojaras jelentest es az aprohideteseket is.

Mert ha nem igy tennem akkor nem lennek HALADO!!!
Mert ha nem igy tennem akkor nem lennek EUROPAI!!!
Mert ha nem igy tennem akkor nem lennek MODERN!!!

Mert ha nem igy tennem akkor nem lennek egy hulye atvert barom, akit evtizedekik
egy bunbanda gyotort, foszott ki, korlatotozott
az elemi szabdasag jogaiban.

Es ez bozalmas lenne.

Eljen a NEPSZABADSAG az igazi berhazudok es
bunko balekok lapja!

TÖKFEJ Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1103
PUPUKÁM!
Küldtem levelet ,olvasd el és irj.HELP
Előzmény: PuPu (1102)
PuPu Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1102
Ha nagyon iparkodnék, azért kineveznél magyarnak?
Oszt tudod minek néznek utána a nyáron? A foglár úrnak...
:O)))
Előzmény: molotov-koktél (1098)
szoke_lany Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1101

Kedves "fiúbarátok"!

Áruljátok már el, hogy kapjátok a fizetést?
Órabérben interneteztek, vagy a beírások száma alapján díjaznak benneteket?
A hátralévő pár hónap alatt összegyűlik annyi, hogy kitartson négy évig, vagy májusban simán átléptek bértolnoknak a másik oldalra?
Ne felejtsetek el akkor nick-nevet váltani!

valasztopolgar Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1100
És simlicska elvtársat már meg sem említed, meg kövér szilárdot, varga tamást, kékessyt?
Előzmény: PuPu (1097)
Polka Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1099
PuPu!

Nem hiszem, hogy -- mint írod -- a kisgazdapárt és a Miép 49,8 százalékot szerezne. Ez túl sok. Énszerintem a kisgazdák sem jutnak be a parlamentbe, a Miépnek pedig 10 és 20% közötti esélyt adok csak.

A szadesz áprilisra nem a parttalan humanizmusát vetkőzi le, hanem a parlamenti ruháit, mert úgyse lesz többet rá szüksége.

Egyébként, hogy szanyiszintre süllyeszted magad evvel az OVI fikázással, saját magad állítod ki a szegénységi bizonyítványt önmagadról. Én ugyan utálom a Kunczét vagy a Demszkyt vagy a Fodort, biztosan tudom hogy ők is lopnak csalnak ahol lehet, de nem venném a bátroságot hogy ilyesmiket írjak, mint Te. Erre eddig csak a szanyi volt képes, remélem boldog vagy, hogy avval a Schwanzcal vagy egy Hut alatt!
(Németül nem tudóknak: Pupu egy fából készült SZ-kalap)

Polka

Előzmény: PuPu (1097)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1098
Akkor lesz a Kellerből belügyminiszter, amikor belőled rendes magyar ember. Tehát soha. Óh te vén, szenilis bolsi teherhordár. Örülj neki, ha nyáron nem néznek utána annak, mit csináltál 56 után. Volt-e közöd ehhez-ahhoz, te gyilkosok lelkes védelmezője.
Előzmény: PuPu (1097)
PuPu Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1097
Biztos összekevertél valamit már megint...
4,98% a Kisgazdapárt, meg a MIÉP eredménye lesz, - a szadi pedig áprilisra levetkőzi a liberalizmusából táplálkozó parttalan humanizmusát, és támogatja az elmúlt négy év bűneinek kivizsgálására létrejött bizottságok munkáját.
Az új belügyminiszter, Keller László is teszi majd a dolgát, - a vizsgálati fogságban Pintér Tasnádival fogja megosztani a celláját, Orbán meg a Szabadi-Székely duóval fog üldögélni, - ez alól csak a zuhanyozás a kivétel, mert oda a Szájerrel kell mennie.
És köteles lesz felvenni a leejtett szappant...
:O))))
Előzmény: Polka (1096)
Polka Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1096
Kérlek.

Nos, a képről hiányzik a vörös, valószínűleg, mert a szadesz fejek már teljesen eldurrantak.

Jelen van a fehér, egy gépMADÁR képében, tehát tény, hogy a Szadesz alteregójáról van szó, ezt a képen látható ZÖLD madár is igazolja.
Mivel a háttér is zöld, ezért a zöldmadarat nehéz észrevenni, de ott van.
(Mint az Osztfríz nemzeti zászlón: Fehér alapon hósas...)

A gépMADÁR BALRÓL JOBBRA repül, tehát a Szadesz teljesen belezavarodott a dolgokba, fel fog bomlani és szétszivárognak a tagjai. Ezt onnan is látni, hogy a zöld kerozin hátul szivárog.
Szivárog, ha mondom!!!!!
A szétesést az EX is mutatja, ahogy arra PuPu olvtárs föl is hívta a figyelmet.

Áhááááá, Prilis úr minden bizonnyal ott ül a gépen, vélhetően a 7-es ülésben és repül. A Szadesszel.

Végeredmény: 4,98% Szadesz szavazat.

Újabb kép elemzésre?

Polka

Előzmény: PuPu (1094)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1095
én megmondom: az egyik megnyerte a választásokat 98-ban
Előzmény: BandW (1092)
PuPu Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1094
Itt a nélkülözhetetlenül szükséges gép - és akit a belseje is érdekel, az itt tájékozódhat a mahagónibetétekről, meg az aranyozott vécépapírtartókról...
A gép feliratából meg jósold meg a jövőt...
:O))))
Polka Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1093
Te nem olvasod azt a topikot, amelyikbe írsz?

Áprilisban -- szerintem -- a Szadeszt kiszavazzák a parlamentből. Teljesen beérik addigra a gyűlöletkampányuk.

Csak a Te kedvedért ideírom "jóslatomat": 4,98% Szadesz szavazat 6 újraszámoltatás és 2 elutasított bírósági kereset (á lá USA) módra...

Polka

Előzmény: valasztopolgar (1091)
BandW Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1092
Csak úgy megjegyezném, ámbátor nyílvánvalóan nem tartozik szorosan a topic témájához, hogy egy bizonyos Szabadi Bélát cirka 6 milliós nem 100%-ig indokolható repülojegy számlákért pórázon vezettek el, még a bizonyítás befejezte elott.

Hogy Szabadi és Orbán között mi a különbség, azt én nem tudom..

BandW

valasztopolgar Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1091
polka!

1083-ban meg lettél szólítva adatok ügyében. Kaphatnék választ a király udvari ...-tól!

Polka Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1090
Nagy a szátok, barátaim, nagy, de a jó példával nem akartok elöljárni, mi?

Tudod mit? Megfogadom a jótanácsot, de csak tiutánatok!

Piszkálja a csőrötöket a dolog, de az már nem, hogy folyamatosan szajkózzátok a megfélemlít, ellopta, tönkretette, fasiszta, antidemokratikus, életteres, Csurkabarát, miépkoalíció,...
............
............
............
elkergetni, klientúra, náci, szemét, soha ilyen nem volt, stb., stb., stb. HAZUGSÁGOKAT?

Azt hiszitek, más ezt nem veszi észre. Világos, ha magatokból indultok ki, nehéz elképzelni, hogy nyilvánvaló: kilóg a lóláb.

Egyétek meg, amit főztetek!

Polka

Előzmény: hajek (1089)
hajek Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1089
kedves polka, szajkozni nem erdemes, aki gondolkodik, nem is tesz ilyet.

fon, a fogaskerek a sullyesztobol

Előzmény: Polka (1086)
Mélerdémon Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1088
Koszonjuk munkassagodat, legalabb a jokedv is megjelenik neha (lehet, hogy nem szeretned, de ez van). Aranyos, hogy naponta ketszer (neha haromszor - persze csak virtuale, mert IRL foglalt mar az anus) beleffintesz a fonokodnek, jol, akkuratusan, tobb szem altal kivesezett es megragott hozzaszolasokat teszel itt kozze. :0 Nem szoltak nektek, hogy van masik agit. prop. is?
Előzmény: Polka (1086)
hajek Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1087
"What it means exactly, I don't know."
ezt mondta volna bismarck? nahat, koszonom szepen a felvilagositast!

fon

Előzmény: molotov-koktél (1080)
Polka Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1086
Hajek!

Akárhogy számolom magam, nem látok többet. Engem nem kell fejedelmi többesben megszólítanod...

Hogy magyarázzam az ismétléseket:
Miután amott a "másik" oldalon az a módszer, hogy a világba köpnek egy hazugságot, és azt addig szajkózzák, amíg az embereknek (mint a kabátlopási sztoriban) beragad a fejébe és elhiszik. ENNEK a módszernek az ellentéte, hogy az ember az igazságot szajkózza, amíg az ki nem böki csalók és hazugok szemét.

A másik módszer, amit Te is alkalmazol, ha úgy érzed, sarokba szorítottak: A MEH munkatársai írnak órabérben. Ezt a hazugságot már a piszkosszájú Szanyi is megpróbálta elhinteni, ő még a résztvevők számát is tudni vélte, míg fejbe nem vágta a tényekkel az Index főnöke.

Te, aki csak a pártod csöcsén lógsz és gondolkodás helyett a lózungokat szajkózod, el sem tudod képzelni, hogy valaki a saját tapasztalata és a környezetében látottak, valamint GONDOLKODÁS után nem azt választja, ami Neked kedves. Akkor mindjárt magatokból indultok ki és a MEH-hel vádaskodtok.

Az is szokás -- talán innen a többesszám --, hogyha valakivel nem bírtok, akkor ráfogjátok hogy másodnikk vagy többednikk, stb.

Ez az egész topik, amely abból indult ki, hogy OVI magáncélból eltapsolt 32 milliót, amiből ennyi meg ennyi inkubátort és lélegeztetőgépet lehetett volna venni, nos ez egy gennyes Szadeszmszp kampány, amelyben Ti, a piszkos kis fogaskerekeket jelentitek.

Ide figyelj! Ezt már egyszer egy Csurka topikban is elmondtam: Mindaz amit itt leírunk, történelem lesz X év múlva és kutatások meg elemzések tárgya. Már most sajnállak titeket, amikor -- visszanézve -- kerek perec kielemezik demagógiátokat, rosszindulatotokat, csúsztatásaitokat és hazugságaitokat és oda raknak, ahová valók vagytok, a süllyesztőbe.

Polka

Előzmény: hajek (1003)
molotov-koktél Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1085
Hékás! Rossz helyre küldted a levelet. Szerintem a Köztársaság téri intranetre akartad.
Előzmény: carlos z. (1081)
valasztopolgar Creative Commons License 2002.02.14 0 0 1084
Szegény Emese. Hangsebességgel fog repülni.
Előzmény: Törölt nick (1082)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!