Keresés

Részletes keresés

dzsu-li Creative Commons License 2002.02.06 0 0 146
na, kb. 6 van, most akkor elmegyek.
remélem, nincs gond azzal a kmszámítással!
szia!
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.06 0 0 145
hát akkor szia! jó chat volt a mai:))
ha visszajössz, azért jelentkezz be, kb. 6-ig vagyok.
Előzmény: anilla (144)
anilla Creative Commons License 2002.02.06 0 0 144
Most rohanok gyerk?cért, aztán még munkaügyben szaladgálok......:((
m.v.
Előzmény: dzsu-li (143)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.06 0 0 143
elrohantál már??
Előzmény: anilla (142)
anilla Creative Commons License 2002.02.06 0 0 142
Én is... Mingyá megint rohannom kell....:((
m.v.
Előzmény: dzsu-li (141)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.06 0 0 141
Ah, igen, csak dolgozom mintállat, de vagyok:)
Előzmény: anilla (140)
anilla Creative Commons License 2002.02.06 0 0 140
Hahó, Dzsu-li, élsz még?
m.v.
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 139
szia!!:)))
Előzmény: anilla (138)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 138
:))
Ok., szép estét!
m.v.
Előzmény: dzsu-li (137)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 137
csak irl!!!:)))
lassan megyek, de azért még vagyok.
majd beírom vhova, hogy szia, akkor már nem vagyok.
Előzmény: anilla (136)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 136
Engem tegnap kapott el egy ellen?r... (meglógtam)
Máris megcsalsz??:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (135)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 135
haza, kaja, de hisz tudod...:)
mondjuk most hív a barátnőm egy kis buszozásra, nemtom bevállaljam-e. még bérletem sincs:)
Előzmény: anilla (134)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 134
És azután? Mi lesz a program?
m.v.
Előzmény: dzsu-li (133)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 133
hát, most már nem dolgozom, de szerintem fél hét körül lelépek.
Előzmény: anilla (132)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 132
:))
Nagyon rossz kislány vagy!:) Meddig dolgozol ma?
m.v.
Előzmény: dzsu-li (131)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 131
télleg aszittem a bbárba invitálsz, már kezdtem reménykedni..
Előzmény: anilla (129)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 130
mert ott nem értékelik a semmitmondó kétszavasaimat:)))
Előzmény: anilla (129)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 129
Mármint a másik topikba!!!:)
m.v.
Előzmény: anilla (128)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 128
Igen, Forrobi nemsokára újra meginvitálhat bennünket a b...bárba!
Télleg, mé nem jössz oda is néha??
m.v.
Előzmény: dzsu-li (127)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 127
:)) te is
(már megint udvarolunk egymásnak:)))
áh, nekem ma még tükörbe nézni se volt időm, nemhogy őtözködni..
Előzmény: anilla (126)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 126
Édes vagy:)) Ezt a kis szobát nem azért csináltam ám, hogy oda sose gyere!!! Igazán Te is elmesélhetnéd a gönceidet!:)
m.
Előzmény: dzsu-li (125)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 125
jó a szerkód egyébként:)))
Előzmény: anilla (124)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 124
Igen, az is rossz néha, amikor magadnak osztod be a dolgokat, mert könny? elodázgatni, aztán meg jön a stresszelés (határid?k azért vannak:...)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (123)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 123
én is így akarom!!
bár akkor elsikkadnának a munkák, mindig találnék vmi "fontosabbat" asszem:)
Előzmény: anilla (122)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 122
:))
Nem, amikor megjelenik a f?nök, akkor egy mp-em sincs (havonta 4 nap kb.) Egyébként e-mailben kapom az instrukciókat.
m.v.
Előzmény: dzsu-li (121)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 121
ja, úgy könnyűű!!!
de irigyellek, és mindig?
jó kis chatroom ez, óránként-kétóránként van is egy-egy hozzászólás.
Előzmény: anilla (120)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 120
De igen, csak egyedül vagyok az irodában:))
m.v.
Előzmény: dzsu-li (119)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 119
:)engem leginkább a munka:(
Te nem dolgozol? (tudom, dehogynem, asszem már mondtad..)
Előzmény: anilla (118)
anilla Creative Commons License 2002.02.05 0 0 118
Ma valahogy nem megy a chat!:) Csak nem a gonosz rencergazda akadályoz itt bennünket??
m.v.
Előzmény: dzsu-li (117)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.05 0 0 117
most voltam ebédelni. Kicsit rosszul vagyok. De jön a kv, meg az ahhoz elmaradhatatlan. :))
Előzmény: anilla (116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!