Nem tartozik teljesen ide, bocsánat, ha OFF vagyok, de indítottam egy topicot, egy kiváló városi és elővárosi közlekedés-szimulátor játékprogramról. Itt aztán meg lehet valósítani a tömegközlekedést - másképp. Talán sokakat érdekel, biztosan van már persze, aki ismeri. Cities in Motion
Újraindult Helvécia vasútközlekedése,sajnos az elsö nap csak két utas élt a lehetőséggel,de a Máv bizik benne,hogy az utaslétszám hamarosan megemelkedik...
Anno egy 280-ast akartam félig "kabriósítani", de nem sikerült publikálhatóra.
A pótkocsit "nyitottam ki" a 3. ajtó után; állványról busz, katt; busz el, mögöttes utcarész katt, s próbáltam összehozni belőle amit akartam, de nem és nem lett elfogadható.
Most ezzel probálkozom: Minőségileg nem a legjobb,de elszórakozom vele.még egy normális csuklót kell rá keresnem a teliüveg első szélvédőn kell javítani illetve csuklótól hátrafelé.. Munka van még vele bőven :