Keresés

Részletes keresés

HOP-120 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 5560

igen :D kérdés,hogy sikerül-e :D

Előzmény: D 20 (5559)
D 20 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 5559

Tolólap a Zikarusz elé? :)

Előzmény: HOP-120 (5558)
HOP-120 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 5558

Most a hó miatt aktuális egy dolog..ezzel  próbálkozom :D

Előzmény: D 20 (5557)
D 20 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 5557

Megyezneked:)

Előzmény: HOP-120 (5556)
HOP-120 Creative Commons License 2012.02.03 0 0 5556
D 20 Creative Commons License 2012.02.02 0 0 5555

A sínről a rozsdát lefelé törető:)

Előzmény: HOP-120 (5553)
vt976 Creative Commons License 2012.02.01 0 0 5554

"A kiszolgáló nem található..."

Előzmény: N dre (5552)
HOP-120 Creative Commons License 2012.02.01 0 0 5553

?

Előzmény: D 20 (5551)
N dre Creative Commons License 2012.02.01 0 0 5552

Nem tartozik teljesen ide, bocsánat, ha OFF vagyok, de indítottam egy topicot, egy kiváló városi és elővárosi közlekedés-szimulátor játékprogramról. Itt aztán meg lehet valósítani a tömegközlekedést - másképp. Talán sokakat érdekel, biztosan van már persze, aki ismeri. Cities in Motion

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9211865&la=115867375

D 20 Creative Commons License 2012.02.01 0 0 5551

TöretőMot:)

Előzmény: HOP-120 (5546)
BvZ Creative Commons License 2012.01.31 0 0 5550

***** :)

Előzmény: Törölt nick (5549)
Scatty29 Creative Commons License 2012.01.31 0 0 5548

Mellőzd a Paintot..=)

Előzmény: HOP-120 (5546)
Dj Aty Creative Commons License 2012.01.30 0 0 5547

Nem is rossz,sőt egész jó ;- )

Előzmény: Scatty29 (5545)
HOP-120 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 5546
Próbálkoztam egy ilyen képpel is. :

Újraindult Helvécia vasútközlekedése,sajnos az elsö nap csak két utas élt a lehetőséggel,de a Máv bizik benne,hogy az utaslétszám hamarosan megemelkedik...


Scatty29 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 5545

   IKARUS 293.17

HOP-120 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 5544

Jobban már nem tudtam rajta javítani...

 

Előzmény: HOP-120 (5541)
vt976 Creative Commons License 2012.01.29 0 0 5543

Ikarus 55 Cabriolet

 

Ikarus 55 emeletes busz

D 20 Creative Commons License 2012.01.28 0 0 5542

Engem ELKerül az ihlet sajna:(


Anno egy 280-ast akartam félig "kabriósítani", de nem sikerült publikálhatóra.


A pótkocsit "nyitottam ki" a 3. ajtó után; állványról busz, katt; busz el, mögöttes utcarész katt, s próbáltam összehozni belőle amit akartam, de nem és nem lett elfogadható.

Előzmény: HOP-120 (5541)
HOP-120 Creative Commons License 2012.01.28 0 0 5541

Most ezzel probálkozom:
Minőségileg nem a legjobb,de elszórakozom vele.még egy normális csuklót kell rá keresnem  a teliüveg első szélvédőn kell javítani illetve csuklótól hátrafelé..
Munka van még vele bőven :

 

Előzmény: D 20 (5540)
D 20 Creative Commons License 2012.01.28 0 0 5540

Jajam:)

Ugye létezett egynéhány 266-os városi kivitelben, csak ott "első" ajtó volt a harmadik is:)

 

Tipp egy esetleg következő 266-os átalakításhoz: 2. ajtót az első ablak mögé,

a hátsó (kétszárnyú)t meg a hátsó kerék elé.

 

Plusz megültetni, extra coll-os, extraperes felniket alá, sötétített üvegeket, gallytörőrácsot,

tetőspoiler-eket rá...

 

Ja HOPsz; a plusz utáni dolgokat nem muszály:D

Előzmény: HOP-120 (5539)
HOP-120 Creative Commons License 2012.01.28 0 0 5539

:D



egy apró átalakítás még az első munkáim közül paint-al:

Előzmény: D 20 (5538)
D 20 Creative Commons License 2012.01.28 0 0 5538

A nyolcadik utasajtó a halál. XD

Előzmény: HOP-120 (5537)
HOP-120 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 5537

Reptéri utasszállító? :D

Előzmény: D 20 (5536)
D 20 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 5536

Ha esetleg nem mindenki jár IFC-be, aki ide szokott tévedni:

 

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/171/180/042840329df223.jpg

D 20 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 5535

Persze....

 

Ablaktörlő meg majd megoldja:)

D 20 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 5534

A két ajtós csúklós Kordéra megy a like:)

Előzmény: padorjan (5533)
padorjan Creative Commons License 2012.01.26 0 0 5533
HOP-120 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 5532
szóló verzió
a képért köszönet Bencének!

Előzmény: HOP-120 (5531)
HOP-120 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 5531
Midi:


szóló 12 méteres verzió:



15 méteres verzió:



A képért köszönet torqmatic -nak!
BvZ Creative Commons License 2012.01.26 0 0 5530

???

Előzmény: Scatty29 (5528)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!