Keresés

Részletes keresés

karatéka Creative Commons License 2006.03.16 0 0 3776
Nem tudom miért de csak most sikerült beíratkoznom ide! írjatok v.mit,aztán válaszolok
Előzmény: karatéka (3775)
karatéka Creative Commons License 2006.03.16 0 0 3775
Mi ez a vita?
Hofburg Creative Commons License 2006.03.16 0 0 3774

A Béke jegyében néhány kép a lényegről: Éváékról.:))

 

greenalma Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3773
Gyllene Tider! Naon szivi! máskor is!!! :))
Előzmény: Gyllene Tider (3771)
Patak Éva Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3772

Sziasztok!

 

Szia KRISTÓF!

 

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED! SZERETETTEL! P.Éva

 

 

 Ugye szereted még a Cicákat?:-)
Előzmény: peemrose (3769)
Gyllene Tider Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3771
Sziasztok!!

Már bocs de tökre kiakadtam olvasva a hozzászólásokat!!Már megint mi ez a balhé??
Nem hiszem el!!
Tudjátok, aha nyissatok egy új fórumot a veszekedéseknek de ezt a forumot ne romboljuk már le!! Menjetek és veszekedjetek ott!!!!
Kész röhej!!!!!


Á nem is érdekel már ez az egész!!!


Bocs, de ezt érzem!!!!Aki magára veszi vegye, aki nem ne vegye!!!!


Almácska!!!Puszi neked!!!!!kössz a mailt!!

Gyllene
megaton Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3770

szevasztok!

NE UTÁLKOZZATOK, INKÁBB ÉNEKELJETEK MA ESTE VELÜNK A KEDVENCEINKTŐL A SAKÁLBAN!PUSZA MINDENKINEK CSABA

peemrose Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3769

AMEN :)

 

és köszönöm a  kedves köszöntéseket.

Előzmény: greenalma (3768)
greenalma Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3768

Többiek!

Szerintem felesleges új fórumot létrehozni, mert ott is ugyanez lenne előbb-utóbb.

A világon a legegyszerűbb az lenne, ha mindenki erőt venne magán, hogy ez a fórum semmi másról ne szóljon csak a Neoton-ról. Élmények, emlékek, koncertek, vélemények, képek ilyesmi.

A személyes dolgokat pedig próbáljátok meg más úton intézni, email, sms formában. Egyrészt egyre eldurvultabb a helyzet, másrészt tényleg senkire nem tartozik, hogy ti ketten miért marjátok egymást, annak ellenére, hogy nagyjából szerintem mindenki tudja.

Ha véletlenül idetéved egy új arc nemtom mit fog leszűrni abból, hogy milyenek a neoton rajongók...

Egyébiránt vettem én is a célozgatást amit itt valaki üzent nekem. Nos nekem nagyon egyszerű az életfilozófiám:Nem utálok senkit addig amig meg nem bánt.

greenalma Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3767

Kristóf! Boldog névnapot!

 

Éva74 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3766

Kristóf! Nagyon boldog névnapot kívánok!

 

 

peemrose Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3765
bárki bármit is írt be, törvénybe ütköző dolgot itt eddig csak egy ember csinált a fórumon.
Előzmény: palika25 (3764)
palika25 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3764

Hát Frist nem értelek! Én kezdtem a piszkálódást? Nem véletlenül a Bubuka?????????? Aztán még a Peem is piszkálódik velem? Nem gondolod hogy nincs igazad István? Nem lett volna semmi gond, ha a Bubu nem kavarja be a fórumra a kettőnk közti dolgot. Nem igy van?????? Az szerinted milyen dolog amit a Bubu művelt velem?????? Van itt valakinek valami köze is ahhoz a dolghoz ami a  kisasszony és köztem van?? Kérdezem tőled István: milyen jogon teregeti ki ide a magánügyemet?????? Az sms-eiről meg inkább nem is szólnék....

Igen valóban neoton szerető srác voltam, ma is, csak egy kicsikét halványabban.

Ez az én dolgom. Nem? Miért kell eltűrnöm az örökös piszkálódást, olyanoktól is akiket szinte nem is ismerek! Mi köze a fórumnak az én dolgomhoz?

nyugodtan lapozz vissza, de tudod mit hagyjad a francba, te vagy úgyis a rajongók "főnöke", úgyis neked lesz igazad. Aki akar velem társalogni az majd e-mailben megkeres! Maradj nyugodtan itt. nem kell miattam elmenekülnöd!

további jó rajongást!

 

Előzmény: fristi (3763)
fristi Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3763

Te ennél sokkal kevesebbért elköszöngettél innen ha jól emlékszem.Elég figyelmesen olvasom a fórumot, annak idején te Egy normális, neotonszerető srác voltál,ami a mai napra teljesen megváltozott. Nyugodtan állíts be engem is szemétnek, nem érdekel, hisz akik ismernek, és akik fontosak számomra nagyon jól tudják milyen vagyok, a többieknek pedig minden tiszteletem, de ha a te véleményedre adnak,az egyenlő a nullával, már ne is haragudj meg ezért,de így gondolom. Amikor kb másfél hete beírtam, te helyeselted, hogy te is úgy gondolod nincs helye a vitának itt, hát azóta nézd csak vissza a fórumot!!! és figyelmesen, sokat vitázunk rajta a többiekkel,hogy érdemes e reagálni a hozzászólásaidra, eddig én is azt mondtam hogy nem, de most elég volt belőled. Lehet hogy egyedül maradok a véleményemmel itt a fórumon,az sem érdekel.Mostantól bármit írhatsz nem reagálok rá, mert nem érdekel.

úJa, és annyit, hogy a Bubu nevű barátnőm, egy tisztességes, értelmiségi lány, és aki kihozta belőle ezt az elkeseredést ,és csalódást az te vagy.Nem az én reszortom megosztani a többiekkel hogy mi is történt, de szerintem itt lenne az ideje hogy végre mindenki megtudja ki is az a Jó szándékú kedves Palika. 

Előzmény: palika25 (3761)
palika25 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3762
Ja és amit irtál az egymáshoz való tiszteletről, talán el kéne neked is gondolkoznod fristi. Sajnálom hogy pont te vagy az aki igy bánik velem! Bezzeg a Palika annak idején jó volt, na és még én nem vagyok normális? Hát köszi, ez jól esett!
Előzmény: fristi (3760)
palika25 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3761

Fristi!

Talán visszakéne lapoznod a fórumot, hogy ki kezdte valójában a szurkálódást! Ha nem tévedek a Bubu nevezetű barátnőd! És még én foglalkozom mások magánéletével, én piszkálódok, szurkálódok! talán figyelmesen olvasd a topicot, és talán nem kéne elfogultnak lenned! Ennyi. Lehet hogy te eltűröd ha piszkálódnak szurkálódnak veled, én nem. És én nem nem fogok innen elköszöngetni csak azért, mert egy Bubuka nick nevű hölgyemény a kettőnk közti dolgot behozta ide a fórumra, leégetve magát stb...... Sőt a Csepregi Évával zsarol, őt használja fel ellenem???????????????????!!!!!!!!!! Hát mi folyik itt kérem szépen????????

 

Álljon már meg a menet!!!!!!!!!!!!!!! Én tűrjem el a mindenki piszkálódását?

na neeeeeeeem. ezt már nem hagyom..

szevasz sok sikert!

Előzmény: fristi (3760)
fristi Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3760
Mivel úgy látom hogy kedves Palika, nem férsz a bőrödbe, és előszeretettel foglalkozol mások magánéletével, piszkálódsz, szurkálódsz,ami egyeseknek bejön, hisz jókat mosolyognak rajta, ugyanakkor ha igazán ismernének,lehet hogy elgondolkoznának rajta,hogy egyáltalán normális vagy e? mert én már ezt is megkérdőjelezem!!!!Egyetlen egy szerencséd van, hogy kimoderálták a mostani hozzászólásodat!
Szóval úgy döntöttem,hogy én ebbe a topikba többet nem vagyok hajlandó beírni egy szót sem!
Nyitok egy másik topikot,Neoton Sztárjai néven, Szeretném ha oda tényleg csak olyan rajongók,barátok irnának, akik tisztelik egymást,és az együttest. Nézzetek néha be oda is, vagy aki úgy érzi hogy neki is sok ami itt folyik, az tartson velem, aki pedig jól szórakozik,az maradjon,én senki helyett nem akarok dönteni.
Minden jót, én itt befejeztem. István
palika25 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3759

Peem!

 

Amúgy tényleg csak úgy érdeklődő jelleggel kérdeztem. Semmi problema! Amúgy sokak szerint meg jó pasi vagyok! :-))

 

Sajnálom hogy szinte az egész fórum ellenem fordult, na nem baj, én ilyenektől nem esek hanyatt. Csak sokan elfelejtenek dolgokat......

 

Na summa summárom,a lényeg: Békés ünnepet mindenkinek, és Kristóf neked pedig nagyon boldog névnapot!!!!

Előzmény: peemrose (3757)
palika25 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3758

Peem!! :-)))

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................!!!

Előzmény: peemrose (3757)
peemrose Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3757

szia palika25, persze, hogy nem szégyen az, rég nem jártam a kamerás oldalon, annyira régen, hogy akkor is csak a barátom (élettársam) járt arra. most is jár. de csak a jó pasikat nézi, úgyhogy valószínűleg ezért nem fedeztelek fel a képernyőn.

 

nem értem az egész hogy jön ide? egyébiránt, én egész biztos vagyok benne, hogy nem a sty-n és rajtam múlt, hogy nem találkoztunk össze. na vissza a csendbe.

Előzmény: palika25 (3756)
megaton Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3753

Kedves Neotonosok!

 

 Remélem nem felejtettétek el, hogy minden Szerdán a Club Sakálban NEOTONOS KARAOKE!MOST SZERDÁN IS ÚJ DALOK PL:

EGY KIS NYUGALMAT,SMILE AGAIN,VADVIRÁG,

ÚGY SZÉP AZ ÉLET,ABRAKADABRA,NAPRAFORGÓ,SZERESS TOVÁBB,,BÚCSÚ,PÁRIZSI LÁNY,HA EMÚLIK...,DON QUIJOTE,220 FELETT,I LOVE YOU,HOLNAP HAJNALIG,MINEK EZ A CIRKUSZ,MILYEN SZÉP A VILÁG,SANTA MARIA STB...

Kéréseitekre figyelve még bővűl a lista! CÍM: BP.V.CURIA U 2 A FERENCIEK TERÉNÉL!

VÁRUNK MINDEN IGAZI NEOTONOST!

ÜDV CSABA

greenalma Creative Commons License 2006.03.12 0 0 3752
Palika!!! A mosoly tárgya az, hogy tetszett az egyik hozzászólásod!!! :)))
nrobi Creative Commons License 2006.03.12 0 0 3751

Sziasztok!

 

 

Csatlakozom az elöttem szolókhoz, és én is csak unyanazt tudom elmondani, mint ők. Nagyon jó Koncert volt tegnap Sopronban, remélem még sok helyen ot lehetünk majd a tavasz és a nyár folyamán. Éva említette, hogy 16-án csütörtökön a reggeliban lessz, az RTL Klubon. Aki teheti nézze majd. Egy pár kép a tegnapi koncertről:

 

 

őzi Creative Commons License 2006.03.12 0 0 3750

Üdv Mindenkinek!

 

Mint már az Isti is leírta, tegnap Sopronban voltunk egy eszméletlen jó koncerten. Az egész zenekar brillírozott, amiért persze a közönség rettenetesen hálás volt. Megint ízelítőt kaptunk a határtalan profizmusukból.

ÉVA, ÁDÁM, ÖCSI, GYULA TI VAGYTOK A LEGJOBBAK!!! KÖSZÖNJÜK NEKTEK, HOGY VAGYTOK NEKÜNK ÉS LEGYETEK MÉG NAGYON SOKÁIG!!!

 

Nagyon örülök, hogy végre többetekkel személyesen is megismerkedhettünk. Remélem, hogy sok ilyen közös nagy buliban lesz még részünk.

Isti köszi a képeket!

 

Puszi: Őzi

palika25 Creative Commons License 2006.03.12 0 0 3749

Köszönjük Fristi a beszámolót. Irígylésre méltó hogy mennyi helyre eltudsz jutni, időt és fáradságot nem kímélve!

üdvözlettel

Előzmény: fristi (3748)
fristi Creative Commons License 2006.03.12 0 0 3748

Sziasztok!

Óriási Buli volt tegnap Sopronban, Szuperkoncert volt, a Sportarénában,teltházzal, és fantasztikus hangulattal bulizta végig a közönség a koncertet.Éva gyönyörű volt mint mindíg, és hát aki eljött szerintem most sem csalódott, sőt!!!! Igaz Őziék? :-)

Tanui lehettünk Dávid dobszólójnak is, aki Gyulának segített a közönségtapsoltatós résznél, nagyon profi volt!! Pár kép az oldalamon. István

 

Neotonos Naplója

 

palika25 Creative Commons License 2006.03.11 0 0 3747

GREENALMA!

mi a mosoly tárgya? :-)

Előzmény: greenalma (3742)
Éva74 Creative Commons License 2006.03.11 0 0 3746
Szia greenalma! Mindketten készítettünk képeket, de nem tudom melyiket ki. Tetszenek? Nekem nagyon. Nem a készítői, hanem a tartalma miatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: greenalma (3743)
Shonda Creative Commons License 2006.03.11 0 0 3745

 

a midnightos fotókból is készült annak idején sorozat, még plakát is volt belőle. nincs valakinek?
greenalma Creative Commons License 2006.03.11 0 0 3744
Palika Szerintem meg ez a legfajinabb:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!