Keresés

Részletes keresés

BPuma Creative Commons License 2008.07.17 0 0 134
”hol laksz? Bugyi mellett van jet pálya”

Erre gondolsz?:

link1

 

Ez nem lehet rossz, de nem kicsi?? Még nem voltam rajta soha.

 

 

”ill dunaujvárossal szemben”

 

Szalkszentmárton

Itt se voltam még, de többektől csak jót hallottam róla.

 

 

”Omszki tavon is lehet jetezni”

 

Ez biztos??? Én azt hallottam, hogy nem lehet. De ahogy nézem a Google Earth-t, valami vízi jármű biztos hogy van rajta.

Én úgy hallottam, hogy az Omszk-tó fölött lévő tavon lehet, azon is látok vízi járműt.

link2 

 

 

Mi Százhalombattánál a Dunán szoktunk jet-ezni.

Nem egy elit hely, viszont olcsó. :) 2000Ft-t leengedik neked a jet-et  és vissza is húzzák.

Ha nincs jogsit hajóra akkor a 200m-es sugárban lehet használni, azon kívül a te felelőséged. :)

link3
Előzmény: dance! (131)
martino--- Creative Commons License 2008.07.16 0 0 133

hello,koszonom a valaszt, sokat segit..

nem allosat szeretnek.. talan van is egy jo.. meg eeknek a dolgoknak utana kerdezek. ha mar meglkesz akkor valoszinuleg az omszkira fogok menni. mivel pesten lakok, de horvato es a tobbi to sincs kizarva..

udv, martino

Előzmény: dance! (131)
Cornetto33 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 132

Hali.

A "dunaújvárosi" a duna másik oldalán van és Szalkszentmártonnak hívják és tényleg nagyon jó. Bár kisebbre vették, mert a hórgászok szaporodnak és a jetesek csökkennek és így a horgászoké lett a tó egy része.

Én még szegeden tudok a tiszán algyőnél ki van jelölve egy pálya.

 

Milyen jetet akarsz venni ülőset vagy állósat?

 

C.

Előzmény: dance! (131)
dance! Creative Commons License 2008.07.16 0 0 131
szia

nehéz eset a vásárlás
hajólevél nélkül ne vegyél,ha nincs műszaki nem gond ( jetpovernél megkérdeztem az átiratás és a műszaki 100.000ft)

ha veszel mindenképpen olyat érdemes venni amit csak édesvízben használtak (én sokat szívok mert tengeren használták és a kábeleket megette a só)
ha azt állítják felujított a motor akkor kérd el a számlákat ,ill ne a vegyél olyat ami Józsibácsi garázsában készült ,lehetőleg szakszervízben csinálták ,bár itt drágább (nekem 450.000ft volt ) DE LEGALÁBB VAN GARANCIA és ha bármi gondom van rögtön viszavihetem !!!!

ha magántavakon használod nem kell jogsi,nem kérik a jet papírjait sem , dunán ill pár helyen oda kellenek a papírok,jet papírja ,műszaki,jogsi!

hol laksz? Bugyi mellett van jet pálya,ill dunaujvárossal szemben,ha jól tudom Kőszeg mellett is van , Omszki tavon is lehet jetezni

én ebből 2 pályát ismerek

omszki tavat tudom ajálani ha Pesten laksz, de vasárnap 2-ig jó utána tömegnyomor, Dunaujvárosi nagyon jó ,most készülük hétvégén megnézni a Kőszeg mellettit!!

tényleg ha valakinek vannak tapasztalatai megoszthatná velünk!!!

üdv dance
Előzmény: martino--- (130)
martino--- Creative Commons License 2008.07.16 0 0 130

szasztok.

 

szeretnek de venni jetskit , csak nem tudom, hogy kulon vez.eng kell-e hozza, ill. ha egy jetskin nincs hajolevel akkor azt hogyan kell csinaltatni ill. kb mennyibe kerul..

valaszotokat elore is koszonom, remlem tudtok segiteni..

martino

daCar Creative Commons License 2008.06.30 0 0 129

Köszi a választ, utánanézek a Waterworld-nek!

 

Üdv,

 

Előzmény: Cornetto33 (128)
Cornetto33 Creative Commons License 2008.06.29 0 0 128

Hali.

Nekem egy állós sj 700-asom van immár 5 éve, sokszor estem vele, de ritkán állt meg a feje tetején. Ülős jetet nagyon ritkán fejjel lefele látni, főleag azért mert ezek úgy vannak kiegyensúlyozva, hogy ne boruljanak. Azt tény ha borult minél hamarabb meg kell fordítani (persze ha bírod, mert a nagy darab ülőseket elég nehéz lehet) de ezt a kölcsönzősnek el kellet volna mondani a technikájával együtt.

Egyébként egy jetet (1983-as évjárat!) sikerült elsüllyeszteni úgy 12 éve a tiszán, de gyorsan kihúztuk és úgy mint nálad a víz ksizedés után beindult:-) Szerintem egy idő után fejjel lefele el tud süllyedni a jet.

Dunaharasztiban van a waterworld ha jól emléxem itt lehet bérelni is. A tiszatavon 100% !

C.

Előzmény: daCar (127)
daCar Creative Commons License 2008.06.29 0 0 127

Szia!

 

Köszi a választ! Akkor megnyugodtam, hogy nem tudtak palira venni. :)

Velem is ez történt. Béreltünk egy gépet ketten. Én vezettem és egy szűk fordulóban, pedig nem mentem gyorsan, felborultunk. A jet-ski szinte rögtön elkezdett lassan süllyedni. Kb. 5 perc múlva jöttek értünk és kihúztak minket a géppel együtt, ami akkor már jócskán a víz alatt volt.

Ahelyett, hogy adtak volna másikat, hogy kihasználhassuk a bérlési időt elkezdtek szívózni, hogy most tönkrement a jet-ski és fizessem ki a javítását. Mondtam nekik, hogy nem fizetek egy árva petákot sem, mert egy vizijármű hogyan süllyedhet el, illetve a motor hogyan mehet tönkre, ha elvileg egy zárt térben van. Majdnem egy órát vitatkoztam velük, aztán otthagytam őket.

Bp. környékén hol lehet bérelni jet-ski-t? Tartozom ezzel az úttal édesapámnak, hogy ne csak a beborulásra emlékezzen. :)

 

Üdv,

 

daCar

Előzmény: dance! (126)
dance! Creative Commons License 2008.06.28 0 0 126

szia

 

még én sem tudok igazán sokat,csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani!

 

egy ismerősöm beborult a jettel ,nem tudta merre kell viszaborítani,így inkább nem borította visza a jet kb fél óráig állt így de nem sűlyedt el partra kihúztuk tele volt vízzel mindenhol! leeresztettük a vizet kiszáradt beindult semmi balya nem volt!

 

röv.ez a tapasztaéat,hogy nem tud elsűlyedni!!!

Előzmény: daCar (125)
daCar Creative Commons License 2008.06.26 0 0 125

Sziasztok!

 

Nem igazán értek a jet-ski-khez és érdekelne, hogy ha felborul a gép, akkor el tud e süllyedni a hajótest, vagy ilyenkor is úszóképes?

Előre is köszi a válaszokat!

 

Üdv,

 

daCar

 

dance! Creative Commons License 2008.06.03 0 0 124
szia

nagyon szépen köszönöm :)
Előzmény: palevi 67 (123)
palevi 67 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 123

Örülök, ha meg voltál elégedve vekük, szerintem a legjobak az országba.

 

Sok sikert az uj motorhoz, vigyázz rá.

 

 

Azt, hogy hol tudod használni azt nem tudom, nekem van jogsim hozzá, és így is elég nehéz.

Pl. ahol csinálták a jetet csak az messze van neked.

 

Ha jól tudom a 11 es ut melett vannak bányatavak talán ott lehet, de nem biztos, hogy hivatalos.

 

Utánna megyek, ha tudok valamit a közelbe megírom.

Előzmény: dance! (122)
dance! Creative Commons License 2008.05.31 0 0 122

elvittem a szervízbe , nagyon rendesek voltak előttem szedték szét a mocit és kiderült teljesen beállt :(  így teljes motorgenerált kapott :(

 

Budapest környékén ( én Esztergomi vagyok ,így inkább békásmegyer közelében) hol van olyan hely ahol lehet jetskízni?  nekem nincs vezetői engedélyem így csak magántó jöhet számításba :(

Előzmény: palevi 67 (116)
csa1 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 121
Köszi, mert ha ujjabb akkor lehet érdekel a dolog.
Előzmény: szelekt (120)
szelekt Creative Commons License 2008.05.15 0 0 120
szia.

az biztos,hogy nem 99-es.

most elbizonytalanitottál......

hétvégén utánna járok,visszajelzek.

üdv
Előzmény: csa1 (119)
csa1 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 119
Hello!
90 es? nem 99-es?
Előzmény: szelekt (114)
dance! Creative Commons License 2008.05.13 0 0 118
köszönöm szépen!
Előzmény: palevi 67 (117)
palevi 67 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 117
itt bocsi ez lemaradt.
Előzmény: dance! (115)
palevi 67 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 116

 

 próbáld őket elérni, szerintem az átírásba is tudnak neked segíteni.

 

Ha magad akarod intézni akkor az alábbi linken kell telefonszámot keresned és megkapsz minden felvilágosítást.

 

http://www.nkh.hu/

 

Előzmény: dance! (115)
dance! Creative Commons License 2008.05.12 0 0 115
sziasztok

tudsz elérhetőséget esetleg tel.számot?

jetszki átírást hol kell intézni?(tel.szám)?

kösti a segítséget!!
Előzmény: palevi 67 (113)
szelekt Creative Commons License 2008.05.12 0 0 114
Sziasztok.

egy ismerősöm kért meg,
eladná:

1990-es,floridából kapta,ott strand mentő jetski volt,nem könnyen borul,nagyon stabil.
yamaha waverunner 250ccm jetski-jét, közepes állapot,nincs törve sehol.

hajólevél van,de lejárt....

fasza,príma,könnyű,segédkerekes rendszámos utánfutó,van de lejárt a forgalmija.......

odaadná olcsón,mert nem használja,

megkért,hogy tegyem fel eladásra,és
kérdezzem meg a "Szakikat"kb mit érhet?

köszi
palevi 67 Creative Commons License 2008.05.07 0 0 113

Véleményem tapasztalatom szerint a Jetpower, megbízható, pontos, nagyon rendesek. Csak pozitív tapasztalatom van velük.

 

Ahova semmiképpen ne vidd az a jetline.

Előzmény: dance10. (111)
csa1 Creative Commons License 2008.04.29 0 0 112
Hello!

Indul a szezon !!!! :)
dance10. Creative Commons License 2008.04.26 0 0 111

sziasztok

 

nemrég vásároltam egy

Bombardier Sea-doo XP -t

 

szeretném átnézettetni

tudtok ajánlani normális szerelőt ?

ez a típus:

 

jet

 

előre is köszönöm a segítségeteket

tohy Creative Commons License 2007.05.31 0 0 110
üdv

sx 650-hez kellene nekem önindító.

tohy@freemail.hu
Előzmény: Dani.Atzél (109)
Dani.Atzél Creative Commons License 2006.06.12 0 0 109
sziasztok van két eladó kawasaki X2-sem!mind kettő full tunning verseny gép!,és még alkat részeim is vannak!az egyik gép,1995-os,és karbonból lett megcsinálva a tetteje 2004-ben!A másik,1993-as évjáratú!és rengeteg alkarészem van!ha bárkit vmi érdekell írjon nekem! dani.atzél@citromail.huZöld-karbon Kawasaki X2 Kawasaki SX-I 750ccm full tunning motor MSD gyújtás /800-as/ R&D Kipufogó rendszer (kipufogócső+ kipufogónyak/ a legújabb típusú rendszer/) 44-es Mikuni karburátor Fly légszűrő Karbon membrán Dupla utas döntött Vízbox Jet-flow start fúvóka Sollas acél csiga Mariner sima vízbelépő PGS trimlap Karbontest Szárny Trim Kék Kawasaki X2 Kawasaki SX 800ccm full tunning motor MSD gyújtás /800-as/ R&D Kipufogó rendszer (kipufogócső+ kipufogónyak) Black Jack 44-es Mikuni dupla karburátor Fly lég szűfő 2db V-Force Membránd Dupla utas döntött Vízbox Solas acél csiga Mariner kanalas vízbelépő Gyári trimlap Alkatrészek: Factory Pie Kawasaki SX-R típusú jet-skihez valókipufogó rendszer Új! Wets Coast Vízbox Dupla utas Vízbox MSD gyújtás-alkatrészek 750ccm-s gyújtás-alkatrészek Karbon membrán szett+ membrán lappok Lég szűrők: 3db Riva Új! 2db Prök 1db K&N Wiseco dugók 83 1pár Karbon szárny Gázkarok+ trimkarok Kormányok Bendix Öninditó Red Tops 46-os Mikuni karburátor szett (Karburátor+ lég szűrő+ membrán) Mikuni 46-os karburátor Trimlapok: 3db gyári, 1db PGS, 1db szárnyas lap Vízbelépők: 2db mariner sima, 1db Worx kanalas
fonyop Creative Commons License 2006.02.22 0 0 108
Pedig korábban tutira az mjsz honlapján olvastam, de mostmár tényleg nincs rajta. Pedig a Tiszaugi Pegazus hotelben még bérelni is lehet jetet...Na mindegy...Továbbra is keresem a jetet, PLÍZ HELP :)
Cornetto33 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 107

Hali !

Biztos vagy benne, hogy hivatalos pálya? Én úgy tudom,hogy nem igazán. A szálló tulajának van ott egy pát jet-je. Én erre felé lakom és a vizirendőrök nem igazán tudnak kijelölt pályáról sőt állítólag vadásznak ott a jetesekre. Viszont a tiszán kurva jó jetezni az tény. Nekem 4 éve van egy Yamaha Super Jetem és egyszek-kétszer hétköznap (mert ugye erre a vizirendőröknek hét végén van pénzük üzemanyagra-szerencsénkre) téptem a tiszán. Egy-két horgász örjöngöt de el kell onnan húzni arra ahol nincsennek köcsögök (mert ugye náluk lehet mobil) és ott lehet kavarni. Pl. Tiszug alatt van egy Tiszsas nevű település és egy strand én ott nyomtam.

Egyébként hétvégenként Dunavecsére jártam ahol klassz bányató van. Ha valakit érdekel írok róla vagy teszek fel képet.

C.

Előzmény: fonyop (106)
fonyop Creative Commons License 2006.02.14 0 0 106
Egyébként Alföldieknek ajánlom Tiszaugot. Hivatalos jet pálya van kijelölve (a jet szövetség is említi). Van nagyon jó szállás picipézé ;) meg kis kikötő, szép táj, encsi-bencsi! Gyertek ;O) Segítsetek jetet venni, mert én is mennéééék :)
fonyop Creative Commons License 2006.02.14 0 0 105

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? Alig használt, vagy jó árú új RXP-t RXT-t, esetleg GTX wake-t szeretnék venni. Tutok esetleg jó árban? Légyszi a választ emailben (is) küldjétek el! Előre is köszi!

Pepe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!