Keresés

Részletes keresés

ZaphodBeeblebrox Creative Commons License 2012.05.30 0 0 3045

"Ha webáruházon keresztül ad el valaki terméket, annak nem kell feltétlenül egy párszáz ezres bérleti díjat visszatermerlnie, ezért jóval lejjebb tudnak menni árban, mint egy belvárosi üzlet."

 

Akkor a http://shopline.humiért csak 5%-al adja olcsóbban a parfümöket, mint a duglász a boltjában? Valami zavart érzek az erőben...

Előzmény: andy810 (3032)
Starfish01 Creative Commons License 2012.05.30 0 0 3044

Megvettem, így már tárgytalan.

Előzmény: Starfish01 (3043)
Starfish01 Creative Commons License 2012.05.28 0 0 3043

Sziasztok!

 

Keresek megvételre The Different Company - Sublime Balkiss-t lehetőség szerint dobozával együtt.

 

Nekem is akad olyan, amitől megválnék: L'Artsian Vanilia és Tea for Two. mindkettő 50/30ml-s dobozukban vannak.

 

Elsősorban személyes cserének örülnék Budapesten.



szenyor Lopez Creative Commons License 2012.05.27 0 0 3042

A nép nem fogja eldönteni. A nép az occsót fogja venni. És az nem azt jelenti, hogy igaza lesz. Max önigazolást keres utána.

Előzmény: jesszumpepi (3041)
jesszumpepi Creative Commons License 2012.05.26 0 0 3041

Elmondtad a véleményed, én is. A nép majd eldönti, hogy melyik a hülyítés... :)

 

Előzmény: Bence1983 (3040)
Bence1983 Creative Commons License 2012.05.26 0 0 3040

Figyelj...

Azt fújsz meg kensz magadra, amit csak akarsz. Ha úgy gondolod, hogy ennyi webes áruház meg tudja oldani, hogy okosban szerzi a cuccait, akkor legyen. Igen, hidd el, hogy a duglászos dolgozók (Istenem, valahogy mindenhol mindenkinek vannak biztos forrásos ismerősei:)) kiszedik az eredeti parfümöt, kiszedik és újramatricázzák és profi módon újracsomagolják a parfümöt, vagy kivágják a vonalkódot a csomagolásról (bár ezt kifejthetnéd bővebben), de az is tény, hogy tudok mutatni eredeti és parfum.hu-s Carolina Herrera Chicet. Mindkettőt eredetinek vettem, mégis más még az üvegjük is. Vegyél még nyugodtan még 100 parfümöt netes parfümériákban, csak kérlek ne beszélj itt hülyeségeket!

 

Ne vezessétek félre a tapasztalatan, jóhiszemű vásárlókat ilyen marhaságokkal. Amiket itt összehordasz, az még annál is súlyosabb, mint amit egy előző kolléga mondott, hogy "ez a Chanel nem lehet egy komoly márka"...

Vásárolj nyugodtan hamis termékeket, de ne hülyítsd a népet!

 

Előzmény: jesszumpepi (3038)
jesszumpepi Creative Commons License 2012.05.25 0 0 3039

Netes áruházak, amikben 100%-ig megbízok: illatfelho.hu, parfum.hu. Ezen kívül még ajánlom, hogy nézd meg itt is: myparfum.hu, parfumoutlet.hu, ott érdemes vásárolni, ahol a legolcsóbb a kiszemelt parfüm. Ha teljesen biztosra akarsz menni, akkor ne a legnagyobb kiszerelésűt válaszd, mert azokat szokták hamisítani.

Előzmény: b_max (3037)
jesszumpepi Creative Commons License 2012.05.25 0 0 3038

Te vagy a lúúúúúúúúúúúzer Bencuskám! Vedd csak jó drágán a duglászban a parfümöket! Én történetesen olyanról is hallottam (biztos forrásból), hogy a duglászos eladók kilopták az eredeti parfümöt, és helyére hamisat tettek be. Az eredetiket meg úgy vitték ki, hogy kivágták a vonalkódot a csomagolásról, és ezeket a parfümöket meg netes áruházban árulták...

Én már közel 100 parfümöt vettem netes parfümériában, és még sosem kellett csalódnom. És képzeld, értek annyira a parfümökhöz, hogy meg tudjam állapítani, hogy mi a hamis, mi az eredeti, még ha nem is hiszed...

 

Előzmény: Bence1983 (3035)
b_max Creative Commons License 2012.05.24 0 0 3037

Ugyan nem ismerem egyáltalán sem a divat, sem a parfümpiacot, de ez a  Chanel nem lehet egy komoly márka, ha engedi hogy nyiltan árusítsák a neten az ezek szerint hamisitványait ! Abban a szegmensben ahol én dolgozom kereskedőként, ott bizony nincs ilyen ! A piacokon fel-fel tünik párszor hamisitvány, de a nagy márkák nagyon odafigyelnek, hogy ezek vissza legyenek szoritva, hiszen ezzel jelentős kár éri őket.


Előzmény: Bence1983 (3035)
b_max Creative Commons License 2012.05.24 0 0 3036

Hát ezeket nem ismerem, kivéve a Müllert, ott viszont szerintem valami gond lehet pont a kiszemelt parfümmel, mivel az itthoni elfogyott (kb. 8 éve vettem) , és az ottanit magamra spriccelve jóval hamarabb elment az illat mint a réginél :S . Igazából azért is keresnék valami normális netáruházt, mivel tisztában vagyok milyen brutális költségek rakódnak az off-line boltokban elhelyezett termékekre (a beszer. árnak töredékének kell lennie az eladásinak) - és ezt miért én fizessem meg ? 

Előzmény: Bence1983 (3034)
Bence1983 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 3035

parfumolcson.hu mint hivatalos Chanel forgalmazó? Komolyan be lehet szopni ekkora hülyeséget? Gondolkodni már luxus? :o) lúúúzer, téged lehúztak

Előzmény: andy810 (3032)
Bence1983 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 3034

Douglas, Marionnaud, Müller, Heinemann. A többi nagyon necces. Gondolj csak bele, pl. a Chanel és egyéb menő parfümházak termékeit csak hivatalos Chanel viszonteladónál lehet forgalmazni. Szerinted egy nevesincs webáruház, valaha is megszerezné ezt? Kizárt. Persze, ilyenkor jönnek azzal, hogy külföldről hozzák, innen-onnan kamionról leesve szerzik, stb. Ekkora mennyiségben kizárt eredetit beszerezni. Menj ki bármely nagy kínai piacra, nézzed meg, hog yott egy eredetinek árult parfümön mi a kód, ugyanezt ellenőrizd le egy Douglasban, nem fog egyezni még az üveg kinézete sem.

Hiába írják, hogy 100% eredeti, ilyen butaságoknak nem szabad bedőlni;) Ócska hamisítvány mind, akik meg eredetinek árulják, azok pedig szándékosan megtévesztik a vevőt, tehát csalók.

Ha valaki nem ismeri az eredeti terméket, az könnyen bedőlhet nekik...

Előzmény: b_max (3031)
ZaphodBeeblebrox Creative Commons License 2012.05.24 0 0 3033

Sziasztok!

 

Most nyárra milyen férfi illatot ajánlanátok?

 

212 SPLASH-t használtam 2 évvel ezelőttig, majd váltottam a Lacoste L.12.12 Blanc - re. Sajnálatomra a 212 nyári illatát már semelyik boltban nem kapom meg, a neten nézelődve azt is konstatálnom kellett (tévedés joga fenntartva), hogy CH kiadta idén is a 212 SPLASH-t, de már csak cologne változatban. Idehaza meg ugye még nem is láttam ilyet (azzal együtt, hogy cologne-ért pénzt nem adnék).

 

ZB

andy810 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 3032

Én már kétszer rendeltem tőlük Chanel Coco Madamoiselle-t. Mindkét esetben abszolút rendben volt a minősége, az ára meg jóval a bolti ár alatt volt. Ha webáruházon keresztül ad el valaki terméket, annak nem kell feltétlenül egy párszáz ezres bérleti díjat visszatermerlnie, ezért jóval lejjebb tudnak menni árban, mint egy belvárosi üzlet. 
Ajánlom még a www.parfumolcson.hu webáruházat is, onnan is rendeltem már problémamentesen. Amúgy meg termékgaranciát adnak. A többi áruház nevében nem tudok nyilatkozni...

Előzmény: b_max (3029)
b_max Creative Commons License 2012.05.24 0 0 3031

Honnan lehet szeritned eredetit rendelni ?

Előzmény: Bence1983 (3030)
Bence1983 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 3030

Teljességgel kizárt, hogy eredeti legyen, török hamisítvány, vagy valami hasonló.

Előzmény: b_max (3029)
b_max Creative Commons License 2012.05.23 0 0 3029

Nem ismeri valaki ezt : http://www.parfumbolt.com/ ? 

Kenzo Pour Homme - t  szeretnék rendelni, eredeti lehet vajon ? 12.000 Ft a 100ml-es . 

 

 

Törőlt_nick Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3027

ha szeret megszokja.

Előzmény: Amerika1 (3025)
Bence1983 Creative Commons License 2012.05.07 0 0 3026

Szia Amerika1!

 

Küldtem e-mailt.

Előzmény: Amerika1 (3025)
Amerika1 Creative Commons License 2012.05.07 0 0 3025

Sziasztok!

 

Valakit nem érdekel,esetleg,Blue de Chanel férfi parfüm?A páromnak sajna nem tetszik rajtam,én meg megvettem őrült drága áron!Egyszer fújtam belőle összesen kettő fújást.Az üveg csurig van!

Rossz gyerek Creative Commons License 2012.05.06 0 0 3024

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Valamikor régen még az elmúlt században :) volt egy kedvenc parfümöm. Égen földön kutatom, de sehol nem találok ilyet. Hátha valaki tudna segíteni.

A neve :- LUIGI COLANI

Ha bárki bármi közeli jótanácsot tudna adni nagyon megköszönném.

Üdv. És további szép vasárnapot.

 

Rossz gyerek

Cyberslider Creative Commons License 2012.05.03 0 0 3023

Hát igen , a fránya light blue nem egyszerű eset :) Írtam mail-t.

Előzmény: Törölt nick (3022)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.03 0 0 3022

Szia!

 

Írtad, hogy tudsz segíteni, hogy melyik utánzat a gyengébb fajta és melyik a minőségibb változat.

Ebben szeretném a segítségedet kérni.

Kedvenc parfümöm a Dolce & Gabbannatól a Light Blue utánzat.

Régebben az Alta Moda utánzatát vettem és meg voltam vele elégedve, mert ahhoz képest, hogy utánzat, nagyon tartós volt. Azóta viszont már több gyártó utánzatát is kipróbáltam, de egyik gyengébb, mint a másik.

A Blue Up-nak borzalmasan gyenge az utánzata, de ráadásul az üveg felétől elromlott a pumpája és alig lehet belőle kicsikarni a parfümöt. A barátnőm is ugyan így járt, szóval nem egyedi esetről van szó.

Tehát abban szeretném a segítségedet kérni, hogy az alábbi utánzat gyártók közül melyiket tudnád ajánlani, amelyiknek tartósabb az illata és megközelíti az eredetit?

 

Christopher Dark

Chat D'or

New Brand

La Rive

 

A másik kérdésem, láttam, hogy áruljátok a Puma Jam-nek az utánzatát. Ezt tudnád ajánlani? Hasonlít az eredetire?

 

Köszönöm a segítségedet!

Előzmény: Cyberslider (3012)
Cyberslider Creative Commons License 2012.04.19 0 0 3021
Előzmény: IllatMaca (3020)
IllatMaca Creative Commons License 2012.04.18 0 0 3020

Hol találhatóm meg?

Előzmény: Cyberslider (3019)
Cyberslider Creative Commons License 2012.04.17 0 0 3019

Na mostmár van.. Megérkezett a Fatal Snake Magical, ha esetleg kell :-)

Előzmény: IllatMaca (3013)
Cyberslider Creative Commons License 2012.04.16 0 0 3018

Hamarosan érkezik fatal snake magical,tehát lesz! Ma megjön, majd szólok :)

Előzmény: IllatMaca (3013)
IllatMaca Creative Commons License 2012.04.12 0 0 3017
parfumeden Creative Commons License 2012.04.10 0 0 3016

Hú, ennek félelmetes a doboza...

(a kép miatt)

 

jajj :)

Előzmény: IllatMaca (3013)
IllatMaca Creative Commons License 2012.04.10 0 0 3015

Szia

De miert nem kapható a piros,nem értem :) nekem attol nincs jobb,hiaba utanzat ide vagy oda :)

Előzmény: Cyberslider (3014)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!