Keresés

Részletes keresés

inezz Creative Commons License 2008.01.24 0 0 59
Londonban, nagy 3 szobás lakásban 2 szoba kiadó:
1 szoba ára - (hosszabb időre) 140 font/hét.
- rövid időre : 40 font/nap.

A lakás a Queen's Park metro állomásnál van, ami kiváló közlekedést nyújt.
5-10 perc az Oxford Street-től.

elérhetőség:
email - nessabond@freemail.hu

tel. +36209294107
+4477908775071


Inez
mathies85 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 58

szállás 10gbp/hét - től 70gbp/ hét - ig,

 

http://index.hu/gazdasag/vilag/alblon080121/

 

ha valaki megtalálta a honlapot, írjon mán....:P

DereX Creative Commons License 2008.01.20 0 0 57

Februar 11-i koltozessel szobak kiadoak. Double: 110/het single 80/het

 

http://www.szallaslondonban.eoldal.hu

 

Udv: David

DereX Creative Commons License 2008.01.12 0 0 56
Dupla szoba 110/2fő szingliszoba 80/1fő

 

További info itt: http://www.szallaslondonban.eoldal.hu

 

Udv: David

DereX Creative Commons License 2008.01.12 0 0 55
 

Dupla szoba 110/2fő szingliszoba 80/1fő

További info itt: [URL]http://www.szallaslondonban.eoldal.hu[/URL]

csokimok Creative Commons License 2008.01.10 0 0 54
Sziasztok!

Mi segítséggel mentünk ki, mármint szállás ügyben és jól pofára estünk. Nagyon vigyázzatok, hogy be ne dőljetek. Tiszta szállást ígértek olcsón magyarok, magyaroknak. Hát mit ne mondjak. Pokol. Minden mocsok, kosz, undorító. Aki elég bátor nyugodtan induljon neki szállás nélkül. Mi is találtunk elég jó árban pár perc alatt. A metro megállókban kérhettek katalógust és ott ezer meg ezer szállás van. Sok sikert mindenkinek.
Norby99 Creative Commons License 2008.01.07 0 0 53

Üdv!

 

Köszi a segitséget. Sajna az időpont még csak ma du. fog kiderülni ugyhogy azt még meg kell várni. Köszi

Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 52
wiwen londoni szallas nevu nick jan 19-ig hirdet 15 fontert szobat. nezz be, ha jo az idopont
Előzmény: Norby99 (51)
Norby99 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 51

Üdv!

 

 

Olvasva a kommenteket szállás ügyben eléggé lehangolo. Én is olcsó diákszállást keresnék kulturált, olcsó és megbizhato helyen. Január közepe-végén mennénk ki 4en. 2 éjszakára keresnénk szállást. Szörfözés közben is elég brutál áru szállásokat találtam ha esetleg valaki tudan segiteni, hogy hol keressek azt megköszönném!

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.04 0 0 50
Időpont még a repjegy függvénye, vagy márc vagy ápr vége.
Előzmény: sutalaci (49)
sutalaci Creative Commons License 2008.01.04 0 0 49
Sajnos nem emlékszem a nevére! De mostanában már nem is találtam (az általam keresett időpontban), ezért is gondolom, hogy a mi időpontunkra már betelt. Több ifjúsági szálláskeresőben is megtalálhatod pl. hostelworld-ön akár magyarul is. Létezik a 10 fontnál kicsit olcsóbb is csak 6-8-12 ágyas vegyes hálótermekben (akár a centrumban is). Ha megadod az időpontotokat akor rákeresek!
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.03 0 0 48
Melyik ez az ifjúsági szálló? Nekem is 4 főre kellene, de későbbre.
Előzmény: sutalaci (45)
sutalaci Creative Commons License 2008.01.03 0 0 47
A 40-es hozzászólásban van a linkje. Egy a centrumtól északkeletre eső városrészben van (Ilford). Igazából leginkább csak kocsival közelíthető meg jól a reptérről, illetve a centrumból vonattal.
Vespucci Creative Commons License 2008.01.01 0 0 46
Melyik ez a szálloda?
Előzmény: sutalaci (45)
sutalaci Creative Commons License 2007.12.31 0 0 45

Köszi az infót! Már le is foglaltam a szállást! Bankkártyáról levette a teljes 204 fontot amiből 1 font valami lemondási díj. (remélem erre nem lesz szükség, de valami biztosítékfélének jó).

Mindent figyelembe véve szerintem sem létezik ennél jobb ajánlat a családunknak.

 

Magyarok lakta házban 210fontért ígértek egy szobát négyünknek. De őszintén szólva nem tartom őket eléggé megbízhatónak és a közösködés másokkal egy számomra előre nem megismerhető helyen levő házban, érdekes altarnatíva.

 

A korábban talált ifjúsági szálló négy ágyas szobája is (igaz reggelivel) 280 font lett volna a központtól 9 km-re. És azóta már szerintem nincsen is ott szabad szoba mind a hét éjszakára.

 

Úgyhogy mégegyszer köszönöm a segítségedet! Nélküled nem találtam volna meg ezt a szállást. Még most sem értem, hogy hogyan találtad, amikor a díjak stb csak később láthatók, nem is beszélve a kedvezményes ajánlatokról, hiszen ez a szoba is elvileg 65 font lenne egy napra, ami helyett most 29-et fizetünk.

Előzmény: latex-71 (44)
latex-71 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 44
Én mondjuk benn voltam a belvárosban (City rd.), de gondolom, hogy hasonlók a szobák. A szobában volt a fürdőszoba. Volt egy kis asztal azon vízmelegítő, meg pár csésze kiskanál, teafilter, cukor, kávépor, talán tejpor is, arra már em emléxem. Én is csináltam instant levest, de én a magammal vitt edényben. Csak a duplaágy volt megágyazva, de a kihúzható kanapéhoz is voltak ágyneműk. Volt persze törölköző is, meg kábeltv (LCD-tv) is és internetkapcsolat (csak wifi).
Szerintem mindenképp megérte az árát, főleg a következőnapi szállásunk fényében...
(én 49 fontért vettem a szállást, másnap pedig egy youth hostelt próbáltunk ki, de az borzasztó volt, és még drágább is, mondjuk pár perc sétára volt a reggel 7kor induló transzferünktől, így reggel spóroltunk egy csomó időt pénzt a transzferhez való eljutással)
Előzmény: sutalaci (43)
sutalaci Creative Commons License 2007.12.31 0 0 43

Köszike a választ. Azóta már azt is megtaláltam, hogy ez a szálloda 7 perc sétára van az Ilford metróállomástól is.Találtam még másik 3db 29 fontos ajánlatú családi szobát is de ez tűnik a legbentebbinek. Mindenesetre megnézem jól és akkor foglalok illetve fizetek.

Még egy kérdés: saját fűrdőszoba és wc tartozik hozzá? Illetve a kávé és teakészítéshez való dolgok (gondolom meleg víz, csésze stb ) hol álnak rendelkezésre? Azért érdekes, mert kávét és forró levest jó lenne gyártani, illetve esetleg konzervet is melegíteni. Szóval kérlek néhány mondatban oszd meg velem gyakorlatias tapasztalataidat ezekről a szállodákról. Előre is köszike!

Előzmény: latex-71 (42)
latex-71 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 42
Én úgy emléxem, hogy előre kifizettem az egészet hitelkártyával.
Előzmény: sutalaci (41)
sutalaci Creative Commons License 2007.12.30 0 0 41
Köszi a konkrét infót! Megnéztem a GPS-ben 16km a központtól. Ez nem probléma, csak kérdés a közlekedés lehetősége? Illetve, hogy mekkora előleget vesznek el foglaláskor? Ha tudnál infót megköszönném!
Előzmény: latex-71 (40)
latex-71 Creative Commons License 2007.12.29 0 0 40
Már a múltkor is beírtam, hogy milyen jó kis szállodaláncot találtam (már teszteltem is, nekem nagyon bejött)
www.travelodge.co.uk
Itt pl. találtam egy családi szobát napi 29 fontért. nem is a legkülvárosbb részen, igaz nem a belvárosban. Reggeli nincs az árban, de rendelhető, viszont kávé, teakészítéshez van kellék. (ebben találtam erre az időben ennyiért : https://www.travelodge.co.uk/find_a_hotel/hotel.php?hotel_id=46 )
sok sikeres keresgélést! (apropó, most lehet foglalni nyárra is 9font/szoba ártól!)
Előzmény: sutalaci (38)
Vespucci Creative Commons License 2007.12.28 0 0 39
Ha találsz jó szállást, szólj, mert már biztos, hogy mi 8-tól megyünk. :)
Előzmény: sutalaci (38)
sutalaci Creative Commons License 2007.12.28 0 0 38
 

Feleségemmel és két kamasz fiammal keresek fapados szállást Londonban  2008.03.01-08 (szombattól szombatig). 2-3 ágyas szoba is érdekel, ha valamilyen módon beleférünk, illetve ha pótágy vagy matrac megoldható.

 

Továbbá keresek transzfert is a szállás és a Stansed reptér között 4 főre (minimális csomag, mert csak kézi poggyászokkal utazunk gazdaságossági okokból) oda-vissza a fentebb írt időpontokban.

 

Minden kedvező ár/érték arányú ötlet érdekel: sutalaci@freemail.hu +36209760740

Aciszora Creative Commons License 2007.12.27 0 0 37
Londonban turistáknak szoba kiadó!

London központjától pár metromegállóra (Highbury-Islingtont a Victoria és
Holloway Road a Picadilly metrovonalon) külön fürdőszobás, franciaágyas
szoba, tiszta, modern lakásban, nyugdíjas házaspárnál kiadó.
A szoba ára 40 font/nap, reggelivel + 4 font személyenként.
Kis gyermekágy/extra matrac megoldható: 2 évesnél kisebb gyermekeknek
ingyen, 2 -14 éves gyermekeknek 10 fontért.
Ingyenes internet!
Karácsonykor és szilveszterkor is szeretettel várjuk vendégeinket.
Érdeklődni lehet:
Porjesz Tamásnál: 00 44 (0) 20 75 029 743, ill. porjesz@hotmail.com,
vagy Todorova Roszicánál: 00 44 (0) 79 00 475 844, ill. rossitza@freemail.hu



Bed and Breakfast in London

Room to let by retired couple close to the London city, minuets away from
Highbury-Islington (Victoria line) and Holloway Road (Picadilly line) tube
stations. The double bedroom is in a modern flat and comes with a
separate bathroom. The price is Ł 40/day (breakfast is served on request
at Ł 4/person additional charge).
The room can fit an accompaning child (below 2-year-old for free and below
14-year-old at Ł10/day additional charge).
We are welcoming our guests during the Xmas holidays too.
For booking please contact either
Tamas Porjesz (+44 (0) 20 75 029 743 or porjesz@hotmail.com) or
Roszica Todorova (+44 (0) 79 00 475 844 or rossitza@freemail.hu).

Irány London Creative Commons License 2007.11.26 0 0 36
Irány London! Londoni magyar szállások.

 

Szállást keresel Londonban?

 

Az IRÁNYLONDON segít:

-         Londoni szállás

-         Angol bankszámlanyitás a szerződött banknál (1 -5 nap alatt)

-         Londoni munkainformácók

-         Ügynökségek elérhetőségei

-         Reptéri szolgáltatás

 

 

Szállásaink Észak – London - ban a  2-es és 3-as zónákban találhatóak tiszta,  3-4, 5 szobás családi házak, melyek azonnal beköltözhetőek, bútorozottak, minden szükséges dologgal felszereltek (ingyenes, gyors internet), tömegközlekedési eszközökkel könnyen elérhetőek, busz, vonat és metró állomás, bevásárló-és szórakoztató központok,ingyenes és olcsó angol nyelviskola közelében amit előszeretettel látogatnak a londoni magyarok .

 

 

Figyelem! Áraink kedvezőek: 55 Ł/hét/főtől rezsivel együtt!

 

 

Elérhetőségeink:

PLP Services LTD

07795173822-Angliából

07949597340-Angliából

00447795173822-Magyarországról

00447949597340-Magyarországról

 

Skype:        iranylondon

 

 

E-mail: info@iranylondon.hu

 

http://www.iranylondon.hu

 

Mati11 Creative Commons License 2007.11.25 0 0 35

Sziasztok!

Londonban a szállás horror!

Olcsó szállást kerestem én is.

Több helyen is. Több fórumon is.

Sajnos segítséget nem igazán(finoman szólva) kaptam.

Londonban élő magyarok? Felejtsd el!!!

 

Azért tudok ajánlani 1 oldalt, melyet szörfözés közben találtam.

 

www.travelstay.com

 

cheap london hotels

 

Sok sikert a kereséshez.

 

 

gambl-R Creative Commons License 2007.11.25 0 0 34
Így van ! A  lehető legjobb / legolcsóbb variáció !
Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.24 0 0 33
Stansted transzfer: easybus
Előzmény: sutalaci (32)
sutalaci Creative Commons License 2007.11.24 0 0 32

Feleségemmel és két kamasz fiammal keresek fapados szállást Londonban  2008.03.01-08 (szombattól szombatig). 2-3 ágyas szoba is érdekel, ha valamilyen módon beleférünk, illetve ha pótágy vagy matrac megoldható.

 

Továbbá keresek transzfert is a szállás és a Stansed reptér között 4 főre (minimális csomag, mert csak kézi poggyászokkal utazunk gazdaságossági okokból) oda-vissza a fentebb írt időpontokban.

 

Minden kedvező ár/érték arányú ötlet érdekel: sutalaci@freemail.hu +36209760740

Irány London Creative Commons License 2007.11.20 0 0 31
Irány London! Londoni magyar szállások.

 

Szállást keresel Londonban?

 

Az IRÁNYLONDON segít:

-         Londoni szállás

-         Angol bankszámlanyitás a szerződött banknál (1 -5 nap alatt)

-         Londoni munkainformácók

-         Ügynökségek elérhetőségei

-         Reptéri szolgáltatás

 

 

Szállásaink Észak – London - ban a  2-es és 3-as zónákban találhatóak tiszta,  3-4, 5 szobás családi házak, melyek azonnal beköltözhetőek, bútorozottak, minden szükséges dologgal felszereltek (ingyenes, gyors internet), tömegközlekedési eszközökkel könnyen elérhetőek, busz, vonat és metró állomás, bevásárló-és szórakoztató központok,ingyenes és olcsó angol nyelviskola közelében amit előszeretettel látogatnak a londoni magyarok .

 

 

Figyelem! Áraink kedvezőek: 55 Ł/hét/főtől rezsivel együtt!

 

 

Elérhetőségeink:

PLP Services LTD

07795173822-Angliából

07949597340-Angliából

00447795173822-Magyarországról

00447949597340-Magyarországról

 

Skype:        iranylondon

 

 

E-mail: info@iranylondon.hu

 

http://www.iranylondon.hu

 

 

 

Ruby1 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 29
Sziasztok,
Két hétre szeretnénk Londonba menni a lányommal december elején vagy január elején. Tud valaki szállásban segíteni? Apartman, vagy Magyar Ház, vagy valami ilyesmi lenne jó, ha lehet saját fürdőszoba és konyha.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!