Keresés

Részletes keresés

Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.30 0 0 556

Szia, nagyon örülnék, ha tudnál jönni, komolyan :-)  Gyönyörű a rijekai stadion, képről már láttam.

Ha megrendeled a jegyet az oldalról s nem reagálnak 2 napon belül, akkor megadom neked annak a Hölgynek a nevét, aki az én kapcsolattartóm volt a jegyirodától (mert először nekem sem reagáltak 1 teljes hétig! ), angolul lehet vele kommunikálni. Ő nagyon segítőkész.

A szállás miatt nekem is kb 3 hétig fájt a fejem, mert nem találtam Rijekában szállást. Egy lepusztult hotelt találtam csak... De a koncert a Kantrida nevű városrészben lesz, ami kb 7 km Rijeka központjától. Itt van a szállás, amit találtam. Ez egy nagy cég, megbízhatóak. Ha leadod a jelentkezést, 1 napon belül felveszik veled a kapcsolatot. Pansion Pernjak a neve a szállásnak:

http://hu.pensionhotel.cz/szalloda-rijeka-unterkunft-rijeka-horvatorszag-szallodak-a01112113.html

 

Ti mikor mennétek?

 

Kellemes hétvégét mindenkinek.

Előzmény: nashtn (555)
nashtn Creative Commons License 2006.06.30 0 0 555

Szia Myra,

egyre biztosabb ez a rijekai koncert, szóval, szerintem hétfőn megrendelem a jegyeket magunknak is az általad ismertetett módszerrel. Remélem, a ticket@ címre reagálnak majd.

A szállást melyik netes oldalról intézted? Szörnyű, hogy alig van valami Rijekáról. 2 éjszakára meg nem lesz könnyű...

Üdv

Előzmény: Myra_Myra (551)
nashtn Creative Commons License 2006.06.29 0 0 554

Én tudtam, hogy ez a neve. A Molina az anyukája vezetékneve, nyilván az olaszoknál ez bevett szokás, de hogy a Walter honnan jön, az rejtély.

Sajnálhatod, hogy nem érted a videot, mondjuk mindent én sem, de nagyon jó szövege van ennek a fiúnak. És amennyire eddig nekem zárkózottnak tűnt, annyira nem volt az. Simán beszólt szarkasztikusan a rajongóknak, vagy beszélt a magánéletéről. A humora nekem nagyon bejött. És simán hagyta, hogy agyonpuszilgassák a csajok.

Előzmény: Myra_Myra (553)
Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.28 0 0 553

Köszönjük a videot, megnéztem az első 10 percet, sajnos többre most nem volt időm. De végig fogom nézni :-)  Bár, nem értek belőle semmit.... Sajnos (még) nem beszélek olaszul.

 

Tudjátok mi Eros polgári neve? Én ma tudtam meg: Eros Luciano Walter Ramazzotti Molina.

Előzmény: nashtn (552)
nashtn Creative Commons License 2006.06.28 0 0 552

sziasztok,

nem tudom, hogy melyikőtök tud olaszul, de van egy egyórás(!) interjú fent Erosszal a neten: http://www.corriere.it/vivimilano/speciali/2006/03_Marzo/24/ramazzotti.shtml

oldalt lehet rámenni. (Il video del faccia a faccia con ER.)

 

Igen, a képet nem tudtam berakni, de egyébként a photopress egyik képe. (Amelyiken nem látszik az utóbbi időben felszedett babyspeck:-)

Előzmény: Myra_Myra (551)
Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.28 0 0 551

Tehát ha összegezni szeretném, akkor az utiköltség 13.000 Ft, a szállás kb 22.000 Ft, azaz 35.000 Ft az 5 napos tengerparti üdülés. Persze ebben nincsen benne a költőpőnz és a kaja. Plusz a koncertjegy. De akkor is megéri, szerintem még így sem sok. És azért egy Eros koncert...plusz egy kis tengerparti pihi.... Mi július 26-án délután indulunk, 27-én kora reggel érünk oda, 27-től van szállás, 31-én éjszaka indulunk vissza (így ott is nyerünk egy napot), s másnap kora délután érünk Budapestre.

Szívesen venném, ha jönne valaki.... Nincs kedve senkinek?

Előzmény: Rytas (548)
Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.28 0 0 550

Sziasztok, Rytas a szállás 200 m-re van a tengertől, s 5 percre a Stadiontól. Ez volt a legfőbb erénye, amikor emellett döntöttem :-)  5300 Ft/fő/éjszaka. Mi 4 éjszakára megyünk. Neten kell lefoglalni, egy online irodában, s ha visszajeleznek, akkor a szállás 65 %-át be kell fizetni egy számlaszámra. Küldik emailben a vouchert, ki kell nyomtatni s azzal kell jelentkezni a szálláson. A többit a szállásadónak, ott Horvátországban kell fizetni.  Egyébként egy magánszállás, van több kétágyas szoba, bár azt hiszem, összesen talán 5 szoba, tehát nem túl nagy.

Az a baj, hogy az utazási irodák Rijekába nem nagyon szerveznek utat. A koncert pedig ott lesz... Ráadásul egy külvárosi részen, Kantrida a neve. Ez a szállás pont ott van.

Mi vonattal megyünk, mert busz nem megy csak szervezett úttal. Autó jelenleg nincs. A vonat oda-vissza 13.000 Ft. Szerintem nem sok. De azért gondolhatod, mennyi utánajárással járt, míg rátaláltam...

 

Majd ha lesz időd, csak akkor foglalkozz az oldallal, tényleg nem olyan sürgős, s lehet még ezer más dolgod...

 

Pénteken az olaszok játszanak az ukránokkal, aki teheti s akit érdekel, nézze meg :-)

 

fabiani Creative Commons License 2006.06.27 0 0 549

Szia Rytas!

 

Köszönjük, hogy dolgozol még a honlapon, de azért nem olyan égető a dolog. Majd ha kényelmesen belefér az idődbe és sikerült megoldanod, akkor szólj légy szíves :) Tudom, hogy én is ígértem még képeket, de eddig nem volt időm a válogatással foglalkozni. Amint tudok rá időt szakítani természetesen én is értesítelek, persze ez csak megint Neked generálná a plusz munkát, amit nem is kívánhatunk Tőled így a nyár közepén. Szóval, szerintem majd szép lassan feltöltjük azt a honlapot, kárba nem fog veszni az már biztos, hiszen anyagot még hozunk innen-onnan - remélhetőleg, és a régebbieket is fel lehet tenni - akinek van.

 

CIAO,

fabiani

Előzmény: Rytas (546)
Rytas Creative Commons License 2006.06.27 0 0 548
Szia Myra!

Érdeklődés szintjén...
Mennyibe kerül a szállás?
Előzmény: Myra_Myra (539)
Rytas Creative Commons License 2006.06.27 0 0 547
bocs képre....
az előbb tsz. írtam a képet, véletlenül :-))
Rytas Creative Commons License 2006.06.27 0 0 546
Sziasztok!

Fabiani!
Dolgozom a dolgon, ha minden rendben megy holnap meg tudom csinálni, ma már túl fáradt vagyok hozzá.
De megoldom a gondot!

Én is kiváncsi lennék a képekre!
Pár nap, és koncert!!!!
Majd azért gondoljatok ránk, akik itthon maradunk, és sok ezer puszi Erosnak :-)
Előzmény: fabiani (541)
Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.27 0 0 545

Szia, nem kell kinyomtatni a jegyet, mert küldik postán. Úgy hogy az ember kifizeti s majd  ott átveszi, én nem mennék ki, mert sosem tudni..... Jobb az, ha postázzák, az a biztos. Ha megrendeled a napokban, vagy max a jövő héten, akkor 100 % hogy odaér hozzád. Jó lenne, ha tudnál jönni :-)

Igen, parter jelenti az állójegyet. bár, jelenleg csak ilyet árulnak, mert nem tudják, hol lesz a színpad...lehet csak állójegy lesz. Tudom, az oldalon van ülő is, de csak állót lehet rendelni, ennek ellenére.

A fotóra én is kíváncsi vagyok :-)

 

Fabiani, megkaptam a levelet, köszi. Várom a következőt :-)

Előzmény: nashtn (542)
fabiani Creative Commons License 2006.06.27 0 0 544

Szia Nashtn !

Ezek szerint a képet nem sikerült feltöltend, de kíváncsian várjuk (leagalább is én igen!). Ha segítség kell, szólj nyugodtan.

fabiani

Előzmény: nashtn (542)
nashtn Creative Commons License 2006.06.27 0 0 543

Előzmény: nashtn (542)
nashtn Creative Commons License 2006.06.27 0 0 542

Köszi, én is néztem ezt az oldalt, de kicsit bizalmatlan voltam, de ezek szerint működik. Olyannak azért jobban örülnék, ahol legalább ki lehet nyomtatni a jegyet, hogy azért legyen valami a kezemben. A Parter jelenti egyébként az állóhelyet? Mondjuk még az sem tuti, hogy megyek, de jó lenne.

A You Tube-on fent van a 2004-es római "Musica é". A kedvencem, különösen, hogy 87-ben ezzel zártam a szívembe.

Addig is itt egy kép a pesti koncertről, ha sikerül feltennem:

Előzmény: Myra_Myra (539)
fabiani Creative Commons License 2006.06.26 0 0 541

Myra !

 

5-én megyek Olaszba, de hétvégén nem voltam itthon. E-mail mindenképpen megy :)))

Még mindig nem tudom megnézni a koncert felvételedet, amit Rytas feltett. Sikerült már valakinek megnézni? Rytas, van valami megoldás?

CIAO !!!

Előzmény: Myra_Myra (539)
Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.26 0 0 540

http://www.histriafestival.com/en/ulaznice/index3.asp

Őket tudom ajánlani, megbízhatóak.

Előzmény: nashtn (538)
Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.26 0 0 539

Szia!

 

A neten a horvátoknál 2 olyan helyet találtam, ahol megbízhatóak s lehet utalással fizetni, ugyanis a bankkártyám nem dombornyomású. Az egyik helyen postázzák is. Kellene a konkért webcím? Valahol előkeresem, ha gondolod. Ki kell tölteni egy megrendelő lapot, utána várni míg felveszik az emberrel a kapcsolatot. Velem nem vették fel....ezért írtam levelet angolul. Erre kaptam választ napokon belül. A lényeg annyi, hogy visszaigazolják s be kell fizetni egy horvát számlaszámra. Utána postázzák, tértivevényesen, tehát nem veszhet el. Azt hiszem, a jegy ára 30 euro volt, a postázás 10 euro. Így emlékszem. Kb 2 hét kell, míg lebonyolítódik, de inkább három, mert bármi közbejöhet. Nálam pl postázták a jegyemet, de 3 nap múlva visszament hozzájuk....így újra kellett postázzák. Mindegy, pénteken megérkezett a jegy.

 

Ti is szándékoztok menni? Mi vonattal megyünk, 12.500 Ft oda-vissza a jegy. Bár mi maradunk kint 5 napot, egy kis tengerparti nyaralásra. A stadiontól 5 percre (!) van a szállásunk :-)

 

Fabiani, merre vagy? Már kimentél Olaszba? Mert nem jött válasz az emailemre :-(

Előzmény: nashtn (538)
nashtn Creative Commons License 2006.06.26 0 0 538

Hello,

honnan rendeltél jegyeket, és mennyibe került? Rijeka...

Köszi

Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.26 0 0 537
Szia, sajnos nekem továbbra sem sikerült :-(
Előzmény: Rytas (536)
Rytas Creative Commons License 2006.06.24 0 0 536
Sziasztok!

Sikerült valakinek megnézni Myra budapesti koncertfelvételét?
Azért kérdezem, hogy kiszűrjem, hol lehet a hiba, mert nekem letöltődik,
és nézhető.
Előzmény: Myra_Myra (534)
Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.23 0 0 535

Sziasztok!  Ma megérkezett a rijekai koncertjegyem! :-)  Az újvidéki már megvan régebb óta, a pécsi szállás o.k. A horvát szállás is rendben, visszaigazolták. Másfél hét van az újvidéki Eros koncertig, onnan hazajövök s 3 hét múlva irány Horvátország :-)

 

Nézitek a foci vb-t? Az olaszokat nézem, bár az az öngól egy kissé felhúzott... (Bocs, offtopic, tudom, de Eros is nagy focirajongó, ezért írtam ide a fociról...)

Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.22 0 0 534

Szia Rytas, nálam sajnos így sem o.k. Bár nekem megvan a számítógépen és külön cd-n is :-) Bízom benne, a többieknek sikerül. Nagyon szépen köszi újra a munkádat, ha lesznek fotók, majd küldöm azokat is. Remélhetőleg lesznek a két koncertről. Bár az ember nem fotózni megy, de mégis....1-2 kép :-)

 

Fabiani, Neked küldtem ma emailt.

 

Mindenkinek kellemes estét és jó hétvégét kívánok.

Előzmény: Rytas (533)
Rytas Creative Commons License 2006.06.22 0 0 533
Sziasztok!

Bocsánat, hogy kicst soká írok az utóbbi napok elég munkásan teltek :-)
Még holnap lesz egy jó hosszú értekezletünk.

Olvastam, hogy nem nyílik meg nektek a Myra által készített koncifelvétel.
Ezt én nem vettem észre, mert nálam megnyílt, más böngészőt használok.
De most javítottam, jó kell mostmár legyen!
De azért:
1. Myra koncertfelvétele szóra klikk jobb gomb
2. Hivatkozás mentése más néven, vagy cél mentése más néven
3. Mentés pl. Asztalra
4. Majd ha megvan a mentés, letölti a fájlt, majd meg kell nyitni pl. Asztalról, onnantól
már sikerülni fog, nekem RealPlayer progival nyitotta meg.

Várom a visszajelzéseket!
De jó lesz nektek Myra, mindjárt itt van július 5!
Előzmény: Myra_Myra (532)
Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.22 0 0 532

Sziasztok, igen, én is azt nem tudom megnyitni, amit a budapesti koncerten készítettünk...

Már várom az újvidéki (07.05.) és a horvát (07.30.)koncertet is! Beszámolok majd részletesen, ígérem :-)

fabiani Creative Commons License 2006.06.21 0 0 531
Kicsit félreértettem, hogy melyik videoról is beszélünk. Azt, ahol a Solaritá megnézhető, meg a többit meg tudtam nézni és tényleg kár, hogy a fickó hangja elnyomja Erost a Solaritá felvételen. Azt viszont, amit Rytas feltett a honlapra és Myra készítette Bp-en, sajnos nem tudom megnyitni. Ez sikerült Nektek?
Előzmény: nashtn (530)
nashtn Creative Commons License 2006.06.20 0 0 530
Nekem sikerült, és nagyon jó kis videók vannak fent. Mondjuk a Solaritá szerintem annyira nem az igazi, főleg, hogy végig Eros helyett a fickót lehet hallani, aki veszi a videót. Viszont van jópár profi felvétel is. Anastaciaval San Remoban tényleg látszik, hogy mennyire rá vannak egymásra hangolódva, és a "making of"-ban is. A régi felvételeken meg milyen kölyök!:) Pedig én már '87-ben Ramazzotti rajongó voltam, de nem emlékszem, hogy akkor is így láttam volna.:)))
Előzmény: fabiani (529)
fabiani Creative Commons License 2006.06.19 0 0 529

Én is szerettem volna megnézni a videót, de ugyanaz a helyzet nálam is, sem megnyitni, sem menteni nem lehet sajnos :(((

 

Myra! Lehet tudni, hogy mit festettél a zászlóra?

Előzmény: Myra_Myra (528)
Myra_Myra Creative Commons License 2006.06.19 0 0 528

Sziasztok!

 

Rytas, köszönöm, hogy foglalkozol a videoval, de valamiért én nem tudom menteni s megnyitni. Mások tudják?

 

Hétvégén festettem a zászlóra, hááát, nem tudom, vállalkoznék-e rá újra... Életem első zászló-festése :-)  Kifogyott a textilfesték... Utána a másik már nem egészen olyan fekete színű volt... Na de Eros az Eros :-) Végülis olvasható a mondat.

 

Jól telt a hétvégétek? Azt hallottam több helyről, hogy ha esetleg az olaszok bejutnak a foci vb döntőjébe (esélyesek...) és ha pont július 05-én játszanak, akkor az újvidéki koncert nem este 9-kor, hanem 11-kor kezdődik majd, mert Eros nézni fogja a meccset (de hol...? lesz kivetítő a Stadionban?). Nem semmi.

 

A horvát koncertre a jegyem még sajnos nem ért ide :-( Remélem nem tűnik el. Kicsit aggódom érte, pénteken múlt egy hete, hogy feladta a jegyiroda.

Előzmény: Rytas (527)
Rytas Creative Commons License 2006.06.16 0 0 527
Sziasztok!

Nagyon jó volt megnézni a videót, szupi!
Ezt még nem is láttam. Mindjárt megnézem a többit is.

Myra!
Ma este mostmár tényleg felteszem a videót, amit küldtél. Tegnap se időm, se energiám nem volt már, késő estig dolgoztam, bent, aztán meg itthon. Sok munka volt, az évvégi zárások miatt.

Jó, hogy megvan a szállás, nagyon jó lesz nektek, az biztos!
Nagyon várjuk majd a képeket, videókat, és persze a beszámolót, nagyon-nagyon jó lesz nektek!!
Örülök, hogy minden rendben van a koncertekkel kapcsolatban!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!