Keresés

Részletes keresés

Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.10.17 0 0 1141
Ha már Stewie Wonder sem irt... akkr kénytelen vagyok megosztani, a rövid telefonhivás - ő hivott, de megigértem, viszont, nem sikerült, hogy visszahivom - tényét. De nem sikerült.

"mi ujság veled, légyszives, mesélj már" cimmel hivott fel.

"Bocs, ma este nem megyek doa, ahol kedd este szoktál lenni, aludnom kell, ezért meg azért2

Mondom: helyes, "nem kéne oda mosott szarként menni" Hangosan kacag.

BD

Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.10.16 0 0 1140
Na akkor a nayg sikerre való tekintettel átadom a vezérfonalat Stewie Wonder Bulgarian Dancer topictársnak, és felkérve, hogy szinesitse Bolivian Dancer paródiáival, és hozzászólásaival a topicom.

blueblue, való igaz, ogy S.W. régóta ismer, és pl. ebben a kérdésben, nem adok a véleményére. Ez egy érzelmi dolog, gondolom, Te sem adnál senkinek a véleményére, hanem a magad utad követnéd.

Másfelől, azért nem reagáltam, olyan hozzászólásokra, amik "nem illenek bele az illúzió világomba", mert nem nem illenek bele a való világomba sem. Nem szeretnék összeveszni vagy leugatni senkit, és nem szeretném senkinek bizonygatni, hogy nem, ez nem is igy vagy úgy van, nem hiszem hogy ez, mert én tudom ezt vagy azt, és ráadásul, Anita személyiségi jogaira való tekintettel, ezt el sem mondhatom... Amiket figyelmen kivül hagytam, igen, volt ilyen, az ez a kategória volt. Ráadásul, különösen nem tudok mit kezdeni azokkal a hozzászólásokkal, akik egy chat-line szintjén mozognak, elolvasnak 2-3 hozzászólást, és beirnak 0,5-1 mondatot. Senkit nem akarok minősiteni, de volt ilyen.

Lehet, hogy el kéne hinni, hogy felnött ember vagyok, tudom mit akarok, mi a helyzet, és tudom hogy kinek mi az értéke, beleértve Anitát? Miért olyan nehéz ezt elfogadni? Hogy nincs kedvem DaMiTát cáfolni, hogy az nem is úgy van MERT TUDOM, hogy nem úgy van, akkoris, ha nem könnyü elképzelni...? Vagy feltételezzem, ha már ő irta, hogy tudja hogy kell egyszerre két hapsit szivatni, akkor biztos ez saját személyes megfigyelés, és ez nem biztos hogy ugyanaz az eset? Vagy vitázzak Rigoletta fél mondatjaival, vagy saját példáival?

Most beszéljem az elmúlt idők randijait, akkor vagy himsoviniszta vagy elitista cimkét fogok kapni, mert egy csaj sem volt olyan vonzó vagy izgalmas, mint pl. Anita. De hogy ne legyek elitista, elárulom, egy 23 éves pincérnő volt eddig legvonzóbb (csinosabb, okosabb, kedvesebb, tisztább, őszintébb) versenyző, Anita után, az elmúlt 1 hónapban.

Nincs kedvem. Én csak magam tudok / akarok lenni, és asszem' ez igy helyes. Ez a topic pedig rólam, és Anitáról, és a helyzetről szól. Ha teccik ird és olvasd, ha nem, akkor biztos sok érdekes topic van még az Index Fórumokon.

A lemondott szombati randit követett egy semleges vasárnapi SMS tőle, de arra nem is reagáltam. Hétfőn 2 emilváltás, este pár SMS, majd jó éjt kivánt. Majd beszélünk, mondta.

Szóval, okay, lehet bármit gondolni, de azt azért szerintem, észre lehet venni, hogy a dolog megváltozott minőségileg. Hónapokig heti 1 max. 2 kommunikáció volt, most meg, rendszeres. 3. randi hivás. Érdeklődik utánam és bevon az életébe. Közben van egy kapcsolatban, ami nem fontos neki érzelmileg, és elég egysikú, nem is valami rendszeres. Ezt én tudom, és nem kivánom megvitatni.

Szóval, ez kezdetnek nem rossz. Valami biztosan megváltozott. Szerintem. Majd alakul, alkitjuk, lassan de biztosan.

üdv! BD.

blueblue Creative Commons License 2001.10.15 0 0 1139
Kedves s. w.!

Hosszu ido ota a legertelmesebb "BD" hozzaszolas. Meg akkor is, ha csak [egyaltalan nem gyenge] utanzat.

Hat, ha te jol ismered, megsem ad a velemenyedre, akkor mi hogyan is rughatnank labdaba? Csak arra hajlando reagalni, ami beleillik az illuziovilagaba. Minden egyebet figyelmen kivul hagy.

Idonkent benezek. Ha a helyzet valtozatlan, legalabb te dobd fel egy kicsit a temat, legyszi!

blue

Előzmény: stevie wonder (1108)


Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.10.13 0 0 1138
Anita szombat esti vacsora/borozásra hivott.
Előzőleg délután hivott és kérdezte, mit csinálok este, de akkro még nem tudtam.

Lemondtam, nincs ma kedvem hozzá, mivel más programom van, és azt nincs kedvem eltolni.

Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1137
Comprende, jól látod.

Attila s28, ez Anita dolog azért kicsivel frissebb ... meg aktuálisabb is. Nekem is van olyan - nem is kevés - akinek a vezetéknevére sem emléxem. Talán nem is volt túl fontos?

AttilaS28 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1136

is-is,de mar szora sem erdemes.
Előzmény: comprende (1135)
comprende Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1135
Csak filóztál, vagy tettekben is megnyilvánult?
Előzmény: AttilaS28 (1134)
AttilaS28 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1134
de meseltem mar. a 94-es lany volt az,akit visszavittek Tatabanyara az intezetbe.
a 99-es lany volt a pesti baratnöm aki szilveszterkor dobott ki.
es nemreg volt egy "akcio" ami egy kicsit megviselt,es filoztam a visszahoditason.
Előzmény: comprende (1133)
comprende Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1133
Vááóó! Ezt még nem is mondtad eddig.
De 3 lány az nem kevesebb, mint 1?
Előzmény: AttilaS28 (1132)
AttilaS28 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1132

dehogynem,nekem is van 3 olyan lany,akitöl nem tudok "szabadulni".
az egyik 1994-böl,a masik 1999-böl,a harmadik ebböl az evböl.
a 94-es lanyt tekintem a "Nagy Ö-mnek".
Előzmény: comprende (1131)
comprende Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1131
Nem értitek, hogy nem az a lényeg, hogy összejönnek-e?
hanem az, hogy vannak ilyen kapcsolatok, amiből nem könnyű a szabadulás, eltávolodás.
Nem tévedés, hogy a kapcsolat szót használtam, kapcsolat lehet az is, ami szinte csak gondolati szinten mozog, és alig van benne esemény.
Én tulajdonképpen irigylem is a fanyalgókat és a kétkedőket. mert a ti életetekben még nem volt olyan, hogy valaki elment, elhagyott, és mégsem tudtatok szabadulni a hiányérzettől.
Olyan egyszerű azt mondani: ha elhagyott, akkor elfelejtem, keresek mást, nem kell már nekem.
De ezek csak szavak.
Nagyritkán összejön olyan konstelláció, hogy nem bírunk megszabadulni egy személytől. Bolivnak össszejött.
Nekem is összejött már. Rossz volt, sokáig volt rossz, de nagyon hasznos végigélni egy ilyet, mert nagyon megerősödve kerülünk ki belőle. Olyan, mint a tanulási folyamat, vagy mint a hajnali futóedzések. Rossz, de valamire mégis jó.
Úgyhogy legyetek türelmesek.

AttilaS28 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1130

2050 januar 1. megfelel az idöpont? ha addigra lesz 2 unokad az ö közremüködesevel,akkor
jövök Neked egy vasuti szerelveny skotwhiskyvel....

Attila

Előzmény: Infomaker (1127)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1129
Infomaker,

okay. 2001- április 11. 24.00

Rigoletta, sajnos, dogmatikusokkal, nem tudok mit kezdeni. Legalább egy indoklást adhatnál. Persze, a halottak is feltámaszthatóak, állitólag, csak nagyon kell hozzá tudni valamit...

Ma cask egy emilváltás volt, semmi több. Mászok én utána?

BD

Rigoletta Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1128
Mert ez holt kapcsolat már most.
Előzmény: Bolivian Dancer (1126)
Infomaker Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1127
Na. Fél év, ok? Ha összejön, jövök egy pezsgővel, ha nem, akkor te. Ok?

2002 Április 11. Ok?
Vagy több időt?

Előzmény: Bolivian Dancer (1126)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1126
Fogadni nem szeretek, bevallom...
És mire alapozod ennyire sziklaszilárdan Rigoletta, hogy 10 év sem lenne elég?
Rigoletta Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1125
10 év és nem fog összejönni :)))))
Előzmény: Infomaker (1124)
Infomaker Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1124
Hi! Szóval: azon gondolkodom, hogy kellene fogadni valamiben, hogy fél éven belül újra "összejön"-e vagy nem. Ez nem rosszindulat, de már itt olyan sokan megmondták, hogy fog menni/nem fog menni, ilyenek.

Szóval, mennyi idő legyen? Fél év sok?4 hónap?

Előzmény: Bolivian Dancer (1123)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1123
Köszi kicsi-t.
Kb., nagyjából pont erről van szó, ha a hátterét nézem a helyzetnek, a saját oldalamról.

Mambó, nem sértődtem meg, sőt még kuncogtam is, régóta tudom, hogy S.W. topictárs súlyos élveszületési problémákkal látta meg a Napvilágot. Ha vadidegen gunyólodik, lepereg, de hogy pont a legjobb barátom, akinek sok egyéb infója van és ismer engem jól, valamint Anitát is részben, ez sok az én kis Rák lelkivilágomnak.

A többieknek (daMiTa, Rigoletta) csak azt tudom mondani, hogy nem baj, és megértem, hogy nem igazán értitek a dolgot. Egyrészt, nektek nem volt nagyjából hasonló tapasztalatotok – nem szigóruan vett szakitásról beszélek – hanem pont ilyenről, másrészt, nem csodálom, hogy negativ képetek van Anitáról, és ehhez képest nem értitek, mi a fenét akarok én tőle, mivel a topicban sikerült elég negativ képet festeni róla.

Igazándiból, ezért most nincs kedvem pontól pontra válaszolgatni, főleg összeveszni senkivek, más fontos mondandóm meg nincs.

AttilaS28. rémlik, olvastam. Talán bele is szóltam valami marhaságot..?
Az ilyen játszmákhoz türelem kell, és hogy tudd, hogy mit akarsz. A Csillagban – egyszer beszéltem egy emberrel, aki 9 évet ült ott – állitólag rossz a közhangulat, és az ellátás sem Gundel.

BD

kicsi_tündér Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1122
BD csak játsszon. Szerezze vissza Anitát, ha tudja. Akkor végre kiderül, hogy tényleg ez a lány kell-e neki, hogy jó volt-e a megérzése. Ha pedig később sem működik a kapcsolat, ha nem passzol hozzá a csaj, BD legalább emelt fővel léphet majd ki a dologból. Nem felesleges a próbálkozás, mert ami nem a miénk, azért életfogytig sóvároghatunk, míg ha valóban megszerezzük, kiderül, hogy érdemes volt-e.
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1121
Na de, BD, karikatúrán megsértődni?:-)
Előzmény: Bolivian Dancer (1120)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1120
Stewie, jó a stilus, de mi volt vele a célod?
Talán publikálsz ujjabban a Hócipőben vagy a Kreténben?

Azért, mert ismerjük 1mást pár éve, nem jelenti azt, hogy ilyeneket kéne irnod...

Égettelek én valaha Téged...?

Most megorroltam Rád

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1119
Én is csak az aláírásból jöttem rá, hogy nem BD:-)
Előzmény: Rigoletta (1117)
kicsi_tündér Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1118
:-))))))))))))))
ez csúcs volt sztivi
Előzmény: stevie wonder (1108)
Rigoletta Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1117
Nem akarom megbántani BD barátunkat, de ő is annyira parodisztikus ezekkel a beírásaival, hogy csak így második olvasatra tünt fel hogy ezt biza nem ő írta :)))
Előzmény: stevie wonder (1115)
Rigoletta Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1116
Én elhiszem.
Előzmény: stevie wonder (1115)
stevie wonder Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1115
Hu baze, most latom, nem volt vilagos a trefa jelleg? Ezt en, stevie wonder irtam, BD neveben, de persze a sajat nickemen, es az alairasban is utaltam a "kolcsonvett" ego-ra. Parodia, hm?
Előzmény: stevie wonder (1114)
stevie wonder Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1114
Iroi munkassagom resze :-)
Bocs ha valakit megbantottam.
Ellenben BD-vel (az igazival) lassan 26 eve vagyunk egyutt, remelem ezert meg fog bocsatani. Csak szerintem nem mindig olvassa el amit irt, es igy egy kicsit kivulrol is lathatja magat.
Előzmény: Rigoletta (1110)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1113
:-))
Előzmény: Rigoletta (1112)
Rigoletta Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1112
Anitára mindent mondhatsz, de azt hogy intelligens kifinomult lenne az hazugság. Egy intelligens, kifinomult - pláne nőnek - nincs olyan szája mint a kocsisnak.
Előzmény: stevie wonder (1108)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!