Keresés

Részletes keresés

courtisane Creative Commons License 2011.10.27 0 0 112

Sziasztok!

Most alakuló amatőr női csapatba keresünk játékosokat! Bárki jelentkezhet kortól és tudástól függetlenül, a csapatot az alapoktól építjük fel, itt mindent megtanulhatsz! Edzések késő délutánonként, Budapesten lennének.
Pontosabb információkkal egyelőre még nem tudunk szolgálni, mivel minden alakulóban van jelenleg. Ha szeretnél csatlakozni, vagy csak érdekelne bővebben a dolog, írj nekünk a következő e-mail címre: kircbarbi@gmail.com

Üdv,
K. Barbi

Milan1909 Creative Commons License 2011.10.15 0 0 111

Sziasztok!
20 éves leszek, jelenleg még edzői papírokkal nem rendelkezem, de rövid távú terveim között szerepel az MLSZ D licencét megszerezni. Szívesen edzősködnék budapesti vagy Budapest környéki csapatnál mindenféle honorárium nélkül! Aki edzőt keresne, azoknak várom érdeklődését a mmilan1909@gmail.com e-mail címen!

Lush66 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 110

Tisztelt Pintér Patrik!

 

19 éves győri lány vagyok, aki Pesten tanul. Általában hétfőtől csütörtökig tartózkodom a fővárosban. Eddig teniszeztem, régebben versenyszerűen, most már csak hobby szinten. Focizni még nem fociztam, szóval semmi alapom nincs, de érdekel a sport, nagyon szívesen kipróbálnám, esetleg ha lehetőség van rá, szívesen csatlakoznék a csapatukhoz. Olvastam, hogy hétfőn, kedden, csütörtökön és pénteken vannak edzések, (bár pontosan nem tudom, hogy mikor) ebből én a keddire és a csütörtökire tudnék menni, egy hónapban egyszer a péntekire is. Így lehetséges, hogy én is részt vegyek az edzéseken? Ha igen, milyen költségekkel kell számolnom?

Válaszát köszönöm

Előzmény: patrick12 (109)
patrick12 Creative Commons License 2011.10.05 0 0 109

A III. kerületi TUE női labdarúgócsapata sok szeretettel vár soraiba minden futballozni szerető hölgyet! Csapatunk a BLSZ bajnokságában szerepel, egyre jobb eredményeket ér el. Két füves és egy műfüves pálya áll a rendelkezésünkre.
Hetente négyszer edzünk, hétfőn, kedden, csütörtökön és pénteken 17.30-tól. A pálya címe: 1037 Budapest, Kalap u. 1. Ha lenne kedved csatlakozni a csapathoz, akkor kérlek válaszolj vagy telefonon is érdeklődhetsz a 06 20 356 07 27-es vagy a 06 70 866 78 17-es számon. További infoormációk: www.tuenoi.gportal.hu

Nagy szeretettel várunk!

Köszönettel: Pintér Patrik

Előzmény: patrick12 (106)
acareina16 Creative Commons License 2011.08.26 0 0 108

hát jo..viszont lenne még pár kérdésem:  az edzések hányig tartanának és mikor kéne jelenetkezi vagy nemtudom ez hogy működik..

köszi: )

Előzmény: patrick12 (106)
rachel-green Creative Commons License 2011.08.26 0 0 107

Ha téged is érdekel a női labdarúgás és szívesen lennél egy jó csapat tagja,akkor keress meg minket. 

Békés megyében tevékenykedünk, a megyei bajnokságban játsszunk, a legutóbbi bajnokságot a 2. helyen zártuk.


- honlapunkon:http://oroslanynlse.mlap.hu, vagy frissebb honlapunk: http://www.oroslanynlse.eoldal.hu/

- e-mailben: oroslany@citromail.hu, egyeztetés után akár az edzéseken is meglehet beszélni a továbbiakat.

patrick12 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 106

Szia! Persze természetesen így is jöhetsz, a havi tagdíj 3000 Ft. Ha bármi kérdésed van még, akkor hívj!

Előzmény: acareina16 (105)
acareina16 Creative Commons License 2011.08.12 0 0 105

szia: )

15 éves vagyok semii focitapasztalattal..el tudnád küldeni h mennyibe kerülne ?szerinted érdemes elkezdenem?

Előzmény: patrick12 (102)
Híd2 Creative Commons License 2011.08.04 0 0 104

Sziasztok!

A Híd-Unió SE  női focicsapatába keresünk lelkes és kitartó játékosokat kortól és tapasztalattól függetlenül. Edzéseinket a IV. kerületben, a Blaha utában tartjuk. Érdeklődni lehet a hidunio.noifoci@gmail.com e-mail címen. Sok szerettel várunk mindenkit!

hungary60 Creative Commons License 2011.07.12 0 0 103

Hm..

 

Hatvanban is van egy női ksipályás focicsapat, a Főnix SE.

 

De mivel nem nagyon mentek, így most a Lokomotív SE-nél igyekszem összehozni egy női szakosztályt, remélem sikerül elindítani.

 

Oldala már van a hatvani női focinak:

 

www.noifoci60.gportal.hu

 

Lesz augusztus 18-án egy kis torna, az oldalon lehet róla olvasni, akit esetleg érdekel, dobjon össze egy csapatot, és nevezzen!

patrick12 Creative Commons License 2011.07.04 0 0 102

A III. kerületi TUE női labdarúgócsapata sok szeretettel vár soraiba minden futballozni szerető hölgyet! Csapatunk a BLSZ bajnokságában szerepel, egyre jobb eredményeket ér el. Két füves és egy műfüves pálya áll a rendelkezésünkre.
Hetente négyszer edzünk, hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken 16 órától. A pálya címe: 1037 Budapest, Kalap u. 1. Ha lenne kedved csatlakozni a csapathoz, akkor kérlek válaszolj vagy telefonon is érdeklődhetsz a 06 20 356 07 27-es vagy a 06 70 866 78 17-es számon. További infoormációk: www.tuenoi.gportal.hu

Nagy szeretettel várunk!

Köszönettel: Pintér Patrik

Előzmény: patrick12 (97)
htegirl Creative Commons License 2011.07.02 0 0 101

Focizni szerető lányokat szívesen várunk a hajdúböszörményi női futballcsapatba! Ha Hajdú-Biharban vagy a környékén laksz, és szeretnél focizni, viszont nem tudod, hol, vedd fel velünk nyugodtan a kapcsolatot! Mindenkit szívesen látunk!

 

Elérhetőségeink:

 

http://htenoi.gportal.hu/

http://www.facebook.com/pages/HTE-n%C5%91i-labdar%C3%BAg%C3%B3-csapat/139803862722630

 

E-mail: vivkeq@gmail.com

 

 

/Kicsi/ Creative Commons License 2011.06.30 0 0 100


Készítettem egy női kispályás fociról szóló oldalt. Ha van kedvetek nézzetek be!
Írjátok le véleményeiteket és javaslataitokat!
Tegyük szebbé és elterjedtebbé ezt a játékot!!!

A célom az, hogy ne csak szabadidős tevékenységnek fogadják el ezt a sportágat, hanem egyszer majd a nagy szervezetek is!
De ehhez több ember támogatására is szükség van és nem utolsó sorban szponzorokra!

oldal neve: http://www.noikispalyasfoci.mlap.hu/

/Kicsi/ Creative Commons License 2011.06.30 0 0 99


Nagyon érdekel a női kispályás labdarúgás.
22 éves vagyok és általános iskolás/iskola csapatában 2 év/, gimnáziumi/iskola csapatában1 év/ és felsőfokú képzésem alatt/kollégium csapatában, 3 év/ is fociztam kapus poszton.

elérhetőség: noikispalyasfoci@freemail.hu

Híd2 Creative Commons License 2011.06.24 0 0 98

Sziasztok!

A Híd-Uió SE újjáalakuló női focicsapatába keresünk lelkes és kitartó játékosokat kortól és tapasztalattól függetlenül. Edzéseinket a IV. kerületben, a Blaha utában tartjuk. Érdeklődni lehet a hidunio.noifoci@gmail.com e-mail címen. Sok szerettel várunk minden érdeklődőt!

patrick12 Creative Commons License 2011.06.24 0 0 97

A III. kerületi TUE női labdarúgócsapata sok szeretettel vár soraiba minden futballozni szerető hölgyet! Csapatunk a BLSZ 3/4 pályás bajnokságában szerepel, egyre jobb eredményeket ér el. Két füves és egy műfüves pálya áll a rendelkezésünkre.
Hetente négyszer edzünk, hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken 16 órától. A pálya címe: 1037 Budapest, Kalap u. 1. Ha lenne kedved csatlakozni a csapathoz, akkor kérlek válaszolj vagy telefonon is érdeklődhetsz a 06 20 356 07 27-es vagy a 06 70 866 78 17-es számon. További infoormációk: www.tuenoi.gportal.hu

Nagy szeretettel várunk!

Köszönettel: Pintér Patrik

Előzmény: patrick12 (96)
patrick12 Creative Commons License 2011.06.22 0 0 96

Szia Zsófi! Örülök, hogy megkerestél minket és nagyon várunk a csapatba! ha van kérdésed, akkor erre az email címre írhatsz. Budakalász hévvel közel van hozzánk, így remélem mihamarabb csatlakozni fogsz! Az első nyári edzésünk július 25-én lesz, de ha előtte meg akarod nézni a klubot, akkor emgbeszélhetünk a pályán egy időpontot! Várom jelentkezésed! Üdvözlettel: Pintér Patrik email: patrick_12@freemail.hu

Előzmény: Lengyel Zsofi (94)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.22 0 0 95

Szia Cs. Nóra!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Keleti pályaudvartól, hogy lehet a Siketek pályára jutni, mert érdekelne, csak én Gyömrőn lakom, és még egy telefonfülkében is eltévedem, nem hogy Pesten! :D

 

köszi

Üdv.:Lili

Előzmény: Cs. Nóri (92)
Lengyel Zsofi Creative Commons License 2011.06.22 0 0 94

Esetleg a TUE női labdarúgócsapathoz van valami email elérhetőség? Telefonálni nem tudok mert külföldön vagyok. 

Előzmény: patrick12 (22)
Lengyel Zsofi Creative Commons License 2011.06.22 0 0 93

Sziasztok!

Négy évig külföldön jártam gimnáziumba és idén ballagtam. Két hét múlva haza megyek Magyarországra egyetemre. Itt 3 évig fociztam a sulink csapatában és szeretném folytatni a focit otthon is. Szeptemberben leszek 19 éves és Budakalászon lakok, de nem kizárólag ott fociznék. NAGYON SZERETNÉK FOCIZNI, úgyhogy ha van valamilyen lehetőség rá, akkor szóljatok!

Lengyel Zsófi

zsofi333@hotmail.com

Cs. Nóri Creative Commons License 2011.06.06 0 0 92

Sziasztok!

Női csapatunkba focizni szerető lányokat keresünk, kortól és tapasztalattól függetlenül!

Edzések szerda esténként, helyszín: Siketek pálya (Budapest, IX. ker, Könyves K. Krt. 26-28.)

Érdeklődni lehet: norka87@freemail.hu

Üdv,

Nóri

 

htegirl Creative Commons License 2011.06.05 0 0 91

Focizni szerető és minimális előképzettséggel rendelkező lányokat szívesen várunk a hajdúböszörményi női futballcsapatba!

 

Elérhetőségeink:

 

http://htenoi.gportal.hu/

http://www.facebook.com/pages/HTE-n%C5%91i-labdar%C3%BAg%C3%B3-csapat/139803862722630

Jefe Creative Commons License 2011.06.03 0 0 90

Sziasztok!

Újpesti női focicsapatba keresünk lelkes és kitartó játékosokat kortól és tapasztalattól függetlenül. Érdeklődni lehet a hidunio.noifoci@gmail.com e-mail címen.

RKSK Creative Commons License 2011.05.31 0 0 89

Kedves Lányok!

Ha szeretnétek focizni, de nincs a közelbe lánycsapat, gyertek hozzánk. Szívesen látunk minden új lányt, 13 éves kortól.

A háromnegyed pályás, női pest megyei bajnokságban indul csapatunk.

Edzések kedden és csütörtökön fél 7-től, az RKSK pályáján.(1171, Bp. Sport tér 3.)
Elérhetőség a honlapon :
http://rksklanyok.gportal.hu/

patrick12 Creative Commons License 2011.05.25 0 0 88

A III. kerületi TUE női labdarúgócsapata sok szeretettel vár soraiba minden futballozni szerető hölgyet! Csapatunk a BLSZ 3/4 pályás bajnokságában szerepel, egyre jobb eredményeket ér el. Két füves és egy műfüves pálya áll a rendelkezésünkre.
Hetente négyszer edzünk, hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken 16 órától. A pálya címe: 1037 Budapest, Kalap u. 1. Ha lenne kedved csatlakozni a csapathoz, akkor kérlek válaszolj vagy telefonon is érdeklődhetsz a 06 20 356 07 27-es vagy a 06 70 866 78 17-es számon. További infoormációk: www.tuenoi.gportal.hu

Nagy szeretettel várunk!

Köszönettel: Pintér Patrik

Előzmény: Törölt nick (77)
Cs. Nóri Creative Commons License 2011.05.24 0 0 87

Sziasztok!

Női csapatunkba focizni szerető lányokat keresünk, kortól és tapasztalattól függetlenül!

Edzések szerda esténként, helyszín: Siketek pálya (Budapest, IX. ker, Könyves K. Krt. 26-28.)

Érdeklődni lehet: norka87@freemail.hu

Üdv,

Nóri

Jefe Creative Commons License 2011.05.18 0 0 86

Sziasztok!

A Híd-Uió SE újjáalakuló női focicsapatába keresünk lelkes és kitartó játékosokat kortól és tapasztalattól függetlenül. Érdeklődni lehet a hidunio.noifoci@gmail.com e-mail címen.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.09 0 0 85

sajna nekem nem jo mert messze van mert miskolcon lakom

 

Cs. Nóri Creative Commons License 2011.05.09 0 0 84

Sziasztok!

Női csapatunkba focizni szerető lányokat keresünk, kortól és tapasztalattól függetlenül.

Edzések szerda esténként, helyszín: Siketek pálya (Budapest, IX. ker, Könyves K. Krt. 26-28.)

Érdeklődni lehet: norka87@freemail.hu

Üdv,

Nóri

Cs. Nóri Creative Commons License 2011.04.28 0 0 83

Sziasztok!

Női csapatunkba focizni szerető, lelkes játékosokat keresünk, kortól és tapasztalattól függetlenül.

Edzések szerda esténként, helyszín: Siketek pálya (Budapest, IX. ker, Könyves K. Krt. 26-28.)

Érdeklődni lehet: norka87@freemail.hu

Üdv,

Nóri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!