Keresés

Részletes keresés

Belepofázok én is Creative Commons License 2001.06.24 0 0 448
A piros-kék szineket a cimben mikor cserélitek le lila-fehér szinekre ?
Előzmény: Dugó (447)
Dugó Creative Commons License 2001.06.24 0 0 447
Nem baj..majd öltözik Lilába! :P
Előzmény: t12 (446)
t12 Creative Commons License 2001.06.23 0 0 446
A mai teljesítménye alapján nem kell attól tartani, hogy külföldi ajánlatot kap.
Előzmény: h3o (445)
h3o Creative Commons License 2001.06.23 0 0 445
Milyen volt?
Nagyon gyengus?
h3o Creative Commons License 2001.06.23 0 0 444
Jaj, de kis gonosz vagy, rage:)
Fogsz te még bosszankodni Vayeron!
rage Creative Commons License 2001.06.23 0 0 443
Hát, mit ne mondjak, ha a Vasashoz
tényleg leigazolna Hámori és Vayer,
nem csodálom, hogy inkább elmegy

Ugyanis elég nagy harc lenne a csapatba kerülésért
A ZTE-nél viszont alap kezdő lehetne

h3o Creative Commons License 2001.06.23 0 0 442
NS:
Thomas Sowunmi is, akivel kapcsolatban Balla György menedzser a következőket mondta: „Talán csak vasárnap vagy hétfőn dől el Thomas sorsa, azon dolgozom, hogy sikerüljön külföldre szerződnie. Van is egy konkrét ajánlata a Bundesligából, de a csapat nevét egyelőre nem akarom elárulni. De szóba jöhet még Belgium is. Ha mégsem sikerül Nyugatra igazolnia, akkor válogathat az itthoni ajánlatok közül. Hívja őt több klub is, ám ha úgy látjuk, hogy a Vasas a következő idényben is erős játékoskerettel rendelkezik, és esélye lehet a bajnoki címre, akkor marad."

Azért kiváncsi vagyok, Bundesliga hányról lehet szó, ha az alternatíva a ZTE v. Belgium...

h3o Creative Commons License 2001.06.23 0 0 441
Attilio!
A virtuális Sowunmi már foglalt! Örökös Fifa2000 szerződést kötött a Barcelonával, a Vasassal, valamint a válogatottban is jól megy neki..:))
Attilio Creative Commons License 2001.06.22 0 0 440
"Hölgyeim és Uraim, a kultúra hangját hallották.. "

ejnye :)
azért ennyire nem súlyos a dolog csupán kicsit durva kritikát helyeztem kilátásba ha sowunmi az Újpesthez igazol ....amugy meg ha valóban elnevezném egyik alattvalóm Sowunminak a Tropicoban és kiirtanám("diktatúra szimulátor játék") akkor kevesebb kárt okoznék mint akik szurkoloi buszokat vonatokat tesznek tönkre vagy banánnal dobálják Sowunmit ....

Előzmény: h3o (439)
h3o Creative Commons License 2001.06.22 0 0 439
Hölgyeim és Uraim, a kultúra hangját hallották..

Valljuk be, ez a UTE iszonyatos nagy csapat lesz jövőre, Posza, Urbán, Dvéri, Orescsuk, Sow...Na neeee...

Ezt NEM szeretnénk, Thomas!!

Attilio Creative Commons License 2001.06.22 0 0 438
ha thomas lila lesz akkor elnezem egyik Tropicobeli focistámat Sowunminak és csalásostulkivégzem ....
Előzmény: h3o (437)
h3o Creative Commons License 2001.06.21 0 0 437
Thomas!
Ha mindenképpen elmész, akkor a Dunaferrt válaszd, könyörgöm!
De inkább maradj a Vasasban!

Én soha nem fogok lila bannert csinálni, érted?!

h3o Creative Commons License 2001.06.20 0 0 436
NS:
A találgatások tovább folynak, a bizonytalanság már-már állandósult Angyalföldön. Bár a bizonytalanság szót inkább a titkolódzás kifejezés helyettesítheti, hiszen az nyilvánvaló, hogy nap mint nap tárgyalások folynak Angyalföldön. Arról már beszámoltunk, hogy a csapat gerince ugyan megmarad, ám így is lesz nagy jövés-menés a Vasasnál. A legfrissebb hírek szerint az MTK szeretné „kivásárolni" a Vasas csapatkapitányát, Juhár Tamást, jóllehet 2003-ig szerzodése van Angyalföldön, így a piros-kék klub vezetoi annyit kérnek (mondjuk 100 millió forintot...), amennyit akarnak. A Hungária körútiak már felajánlották Eros Károlyt és persze némi pénzt is Juhárért, de a piros-kékek csapatkapitánya aligha eladó. Ami a csatárokat illeti, szerdán már-már biztossá vált, hogy a gólkirályjelölt Kabát Péter a Vasasnál marad, ezt csütörtökön akár szentesíthetik is, csupán az jöhet közbe, ha konkrét külföldi ajánlatot kap. Thomas Sowunmi még mindig nem döntött, illetve csütörtökön ad választ a Fáy utcában. Ot hívja a Dunaferr és a Zalaegerszeg, ám menedzsere, Balla György hajlik rá, hogy a csatár a megfelelo külföldi ajánlatig továbbra is a Vasast erosítse.

Remélem szombaton eldőlnek a dolgok.
Ezt a mait egy jó idénnyel kéne feledtetni...

geyza_d Creative Commons License 2001.06.20 0 0 435
Thomas, húzz bele!

Ma te leszel a nyerőember!!!

HAJRÁ VASAS!

rage Creative Commons License 2001.06.18 0 0 434
Nagyon a két végletet látod

Egyikben nem veszed észre a pozitívumokat,
másikban pedig megpróbálod nem észrevenni a negatívumokat...

De egyébként mindegy, ha elmennek Zalaegerszegre,
akkor ők számomra teljesen egyformák lesznek...

S akkor a karrier ezzel mindkettőjüknek véget ért

h3o Creative Commons License 2001.06.18 0 0 433
Montel!
Most rúgott nektek kettőt, ezért nem kell újult erővel becsmérelni. Ha írunk egy poént, arra szállsz rá. Nagyon remélem, hogy világklasszis lesz, de erről semmit sem írtam, jelenleg az nb1 legjobbjának tartom.
Az utóbbi 4 meccsen 4 gólt rúgott, most igazán nem tudom, mi a bánatot tudsz kritizálni rajta.
Természetesen megértelek, mert sokan nem szeretik, de vedd észre, hogy sokan tartják az egyik, vagy a legjobb magyar játékosnak, ezt más fórumokon is tapasztaltam.

rage:
Nekem Kabátról a román meccs előtt is ez volt a véleményem, nem amiatt írtam, mert Thomas a grúzok ellen kimaradt, hanem, mert egyesekkel ellentétben nem akartam hangulatot kelteni, ha már úgyis ő játszik. Mellesleg Kabát és Horváth is rosszul játszott a grúzok ellen, gondolj csak arra, hogy akármilyen rosszul játszott volna is Thomas, nem tudta volna nem elérni azt a labdát, amit végülis a grúz kapus elsodort.

Kabátot nem tartom fantasztikus játékosnak, de a hozzáállása az amivel elsősorban problémám van.

Írjátok le konkrétan, hogy Thomast és Kabátot mely meccsek után és miben értékeltem irreálisan
köszi

bimi01 Creative Commons License 2001.06.18 0 0 432
Sziasztok!
Mikor lessz vége a transzferstop-nak?
rage Creative Commons License 2001.06.18 0 0 431
Montel!

A Bayern-es meg a Barca-s hozzászólás
poén volt....

rage Creative Commons License 2001.06.18 0 0 430
Most azért van igazság abban, amit
Montel ír. Az pl nekem sem tetszett, amikor
(érezhetően azért, mert Kabát Peti került
a válogatottba, és nem Thomas)
arról írtál, hogy Kabát a válogatottban való
sorozatos rossz szereplése miatt már lejáratta magát....

Ugyanis, ez pont ugyanolyan, mint amikor Thomasról írtak rosszakat, s te azonnal megvédted őt, leírva tényszerűen, s adatokkal megtámasztva, milyen butaságokat írtak le...

Ugyanis a Te általad leírtak sem voltak jobbak semminél.
Én nem rajongok külön sem Kabátért, sem Thomasért, én a Vasasért rajongok, s nagyon örülök, hogy játszanak nálunk (még...) nagyon jó képességű, gólerős labdarúgók.
Mindkettőjüket nagyon kedvelem, de ha rosszak, ugyanúgy belátom, mint azt is, amikor éppen remekül fociznak.

De azt kell mondjam, ha a 2 játékos elfordul a Vasastól, s pláne akkor, ha ellenünk játszanak,
nem nagyon fogok nekik drukkolni...

Hajrá Vasas!!

rage

kharon Creative Commons License 2001.06.18 0 0 429
Szia Montel!
Nem akarom védeni h3o-t, mert nem az én dolgom. Azonban egy kicsit én is hibás vagyok a Bayern említésében. Mentségemre szolgáljon, hogy a hozzászólásom végére raktam egy smiley-t.:)))
Előzmény: Törölt nick (428)
h3o Creative Commons License 2001.06.18 0 0 427
Kedves Mcsaba!
Én nagyon szívesen vitatkozom, azt hiszem, a hangnemben te kezdtél a khm.., érdesebb irányba elmozdulni - de ez engem nem zavar.
Nagyon zavaró, hogy olyat adsz a számba, amit nem mondtam.
1. Ki a bánatot ócsároltam?

2. Ha azt tekinted ócsárlásnak, hogy egy olyan meccs után, ahol értelmetlenül összevissza lövöldözött, a meglopott, megvárakoztatott és szarrá vert grúz csapat tagjait tök fölöslegesen összerugdosta keményen kritizáltam, az nem ócsárlás!
Az lett volna a baj, hogy furcsállom, miért vitte el Thomas lábáról a labdát? De hiszen láthatod, hogy most, amikor mesterhármastól fosztotta meg őt, akkor nem szóltam, mert elfogadom, hogy ezt
akaratlanul, reflexből csinálta.

3.Még ócsároltam volna vkit? Mert nem tudok róla

4. Mikor adtam a sikert csak neki?! Most, amikor 3-ból 2-t rúgott? Látod, hogy most sem.

5. Azt mondtam, hogy vkit sajnálni kell?

6. Mert egymagam tartok fenn topicot, nem azonosulok a csapattal?!!?

Kedves MCsaba!
Esküszöm, hogy nem találom, amivel vádolsz!
Őszinte örömmel töltene el, ha elmondanád, hogy mi alapján vontad le ezeket!
Így ugyanis az a sejtése az embernek, hogy te sem vagy teljesen biztos ezekben, ezért nem kívánsz rám a jövőben reagálni.
Tényleg szívesen vitatkoznék ezekről, akár barátságos hangnemben is.
Üdvözlettel

MCsaba_d Creative Commons License 2001.06.18 0 0 426
Valamit nagyon nem akrsz megérteni!
Én csak azt mondtam korábban, hogy Te nem ugyanolyan szemmel nézed a játékosokat. Mindenkit ócsárolsz, a sikert csak egy embernek adod. Ha a kedvenced gyenge, akkor mániákusan véded, vitába szállsz mindenkivel, és tényeket (alapvető technikai hiányosságokat) nem veszel figyelembe. Ugyanakkor olyant, aki többé-kevésbé folyamatosan hozta a meccseket, azt elzavarod egy gyenge meccs után.
Ez enyhén érthetetlen.
Én viszont azt írtam, hogy ebből a bandából senkit nem kell sajnálni, mert hozzáállásuk, a csapathoz, szurkolókhoz való hozzáállásuk miatt nem érdemlik meg, hogy a szurkoló kiálljon mellettük, értük.
Ennyi az egész, de úgysem érted meg, mert nem is akarod. Azt, hogy Te nem egy csapattal azonosulsz, az is bizonyít, hogy szinte egymagad tartasz fenn egy topicot.
Ígérem, többet nem reagálok, akármiket írkálsz.
Végül is jól el vagy magadban, magaddal. Üdvözlettel.
Előzmény: h3o (416)
kharon Creative Commons License 2001.06.18 0 0 425
Steua?:))
Előzmény: h3o (424)
h3o Creative Commons License 2001.06.18 0 0 424
Na, akkor inkább a jó öreg Vasas:)
Bayern, neeeeeee...
kharon Creative Commons License 2001.06.17 0 0 423
Vagy a Bayernbe:.:))
Előzmény: h3o (422)
h3o Creative Commons License 2001.06.17 0 0 422
Cseréli a fene!
Majd megy a Barcába:)
Attilio Creative Commons License 2001.06.17 0 0 421
majd a bannert cseréljétek ki más színűre ha külföldre igazol...
h3o Creative Commons License 2001.06.17 0 0 420
NS:
. A meccs hose Thomas Sowunmi volt, aki két góljával dönto érdemeket szerzett a gyozelemben. Sowunmi szerint jól sikerült a formaidozítés a meccsre. A csatár úgy véli: a válogatott programja, az, hogy sok angyalföldi labdarúgó került a felnott-, valamint az utánpótláskeretbe, zavart okozott az itthon maradottak felkészülésében. A Sopron elleni összecsapáson fáradt, fásult volt a társaság, most viszont mindenki energikusan futballozott. A Vasas lényegében esélyt sem adott a Kispestnek a sikerre, az elso perctol kezdve tudatosította, hogy csak egy csapaté lehet a három pont. A házigazdák három csatárral és három fedezettel játszottak, ám a középpályára szükség szerint a két szélso hátvéd, Tóth András és Herczeg Csaba is fellépett. Ez leginkább Tóthra volt jellemzo, aki ezúttal irányítói és csatárerényeket is felvillantott.

De maradjunk még Sowunminál. A Vasas válogatott csatára orületbe kergette a kispesti védoket. No, nem elsosorban trükkjeivel ejtette ámulatba a publikumot és az ellenfelet, hanem eroszakos, lendületes, dinamikus játékával. Egyszeruen, mégis hasznosan futballozott. Azt csinált a labdával, amit igazán tud, megtolta, elgurította ellenfele mellett, majd faképnél hagyta a védojét. Aztán pedig lott, hol jobb lábbal, hol ballal. A lendület azonban kevés lett volna a sikerhez, ezúttal Sowunmi szemfülességére, koncentráltságára is szükség volt, hiszen az elso gól úgy született, hogy Tóth András lövésébe beletette a lábát, s Nota Gyuláról elobb még kipattant a labda, de aztán Sowunmi ballal iszonyatos erovel vágta a labdát a hálóba. A másodiknál pedig Piroska Attila gyermeteg hibáját használta ki okosan a csatár.

- Éreztem, hogy Piroska megpróbálja hazafejelni a labdát - emlékezett vissza Sowunmi a második gól elott történtekre. - Láttam, hogy Nota reménytelen helyzetbe került, mert gyenge volt a fejes. Sejtettem, hogy az átemelés lesz a legjobb megoldás, és örülök, hogy végül is a kapuban kötött ki a labda. Természetesen boldog voltam az elso gól után is, de úgy érzem, a második volt a fontosabb, mert azután megadta magát a Kispest.

Sowunmi góljainak, játékának nemcsak maga a csatár, a nézok és a szakvezetok örültek, hanem a lelátón helyet foglaló menedzserek is, akik árgus szemekkel figyelték Sowunmit. Nem titok, a labdarúgónak a bajnokság végén lejár a szerzodése, és több csapat is megpróbálja elcsábítani a Fáy utcából. A jelek szerint sikerrel.

- Folynak a tárgyalások a Vasassal - jegyezte meg Sowunmi -, s bár jól érzem magam Angyalföldön, kevés esélyt látok arra, hogy továbbra is a Vasasban focizzak. A Belgiumban élo Balla György menedzser intézi az ügyeimet, o most is itt volt a meccsen, s ígérete szerint nyáron külföldi csapatot talál számomra. Errol többet nem kívánok elárulni, egyelore a két hátralévo mérkozésre koncentrálok. Úgy vélem, reális esélyünk lehet a bajnoki cím megszerzésére, és bizakodásomat erosíti, hogy újra lendületbe jött a csapat, s ezzel a lendülettel bizony legyozheto szerdán a Ferencváros is. Még nem vagyok százszázalékos formában, de érzem a javulást.

Angyalföldön tehát a bajnoki aranyáról ábrándoznak, no és arról, hogy a vezetoknek sikerül együtt tartaniuk a csapatot, ám abból, amit Sowunmi mondott, kitunik: könnyen megeshet, hogy a következo bajnokságban a válogatott csatár nélkül lép pályára a Vasas.

NEEEEE!!

THOMAS, LEGALÁBB TÉLIG MARADJ!!
és akkor se Belgiumba menj!


geyza_d Creative Commons License 2001.06.16 0 0 419
Szép volt Thomas!

Ne törődj semmivel, maradj nálunk és csak rugdosd tovább a meccset eldöntő gólokat!!!

geyza

h3o Creative Commons License 2001.06.16 0 0 418
Nem úgy volt, hogy most eldől, marad-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!