Keresés

Részletes keresés

Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.16 0 2 73580

Igen azt én is bírom amikor írják, hogy kiéhezett nők hada vár a nagy kandúrra ,hogy kielégítse.  Hagyjuk ezt a hülyeséget. Olyan viszont van ,hogy a nők udvaroltatnak "ego boost" -nak használják a társkereső oldalakat. Az instára is azért kerülnek ki a pajzán fotók, hogy a lelkes hívek nyomják a lájkokat és istennőknek képzeljék ezáltal magukat. Itt a fórumon is látom, hogy egy "nőnek látszó" egyén feltűnik már nyomulnak is rá ezerrel. A remény hal meg utoljára. Saját tapasztalat. Szexpartnerkereső oldalon anno független fiatal sportoló férfiként tudtam újítani  kissé molett de egyébkén amúgy kedves hölgyeket. De azért ott is kellett hegedülni rendesen.  Határozott nők voltak akik ki szerették volna próbálni egy fiatal, izmos és potens pasival. A férfi / nő arányokról már ne is beszéljünk.  Még így is keményen meg kellett dolgozni a sikerért.

Előzmény: reality2021 (73579)
reality2021 Creative Commons License 2021.09.16 0 0 73579

Szeretem én is az ilyen sztorikat, amikor olvasom, hogy házas nők sorban állnak a pasikért. Tapasztalatom szerint az előző-előző munkahelyen voltak flörtök, de akkor lehetett tudni, hogy nem vagyok házas. Amióta gyerekeim vannak, az ilyen élmények elmaradnak :)

Előzmény: Központi Bizottság (73578)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.16 0 0 73578

Ha úgy nézel ki mint egy görög félisten , rendelkezel némi egzisztenciával, helyén van a szíved és megfelelő iq-val rendelkezel és úgy írsz mint Tolsztoj és türelmes vagy mint egy buddhista szerzetes akkor még van is esélyed az "ingyenes" szexpartnerkereső portálokon. Különben csak elfecsérelt idő ezekre regisztrálni. Ezekkel a paraméterekkel rendelkezőként meg először kezdésként pedig a homokosok ostromát kell visszaverned. :) Tehát még időmilliomosnak is kell lenned.

Előzmény: olegnagy (73572)
Trax436 Creative Commons License 2021.09.16 0 1 73577

Sajnos ezt nem lehet eröltetni,egy könyörpuncitol se kell rosszabb.Nálunk is eltérő az igény,én minden reggel simizek,de nagyrészt hiába. Sok lány szeretne erre ébredni,az én vágyam is az ,hogy arra ébredjek  kényeztetnek,de ugy érzem ez csak vágy marad.....

Jo sexet szeretne  az ember,ahoz  meg vágy kell.

Törölt nick Creative Commons License 2021.09.15 0 1 73576

Az egyik legnehezebb dolog az életben,mikor ezzel küzdesz éveken át.

Már sokszor feladtam én is.Nem tudom mi a megoldás és mi a helyes.

Van olyan akinek elég ami van és boldog így is.Beszélni nem tud róla valamiért 

és nem is lehet.A másik fél meg igényelne többet és mást,máshogy...

Mindemellett minden más oké..

 

 

Előzmény: Lány03 (73541)
reality2021 Creative Commons License 2021.09.15 0 2 73575

Normális házasságban élni. Szerintem ha mindenki félrejár, akkor felesleges házasságot kötni.

Előzmény: olegnagy (73574)
olegnagy Creative Commons License 2021.09.15 -1 2 73574

Ha nem jó a kapcsolat, rossz benne élni és esély sincs a javulásra, akkor érdemes lehet lépni. Csak előtte azt kellene tisztáznod magadban, hogy mi a baj a jelenlegi kapcsolattal és mit akarsz helyette. Nekem a hozzászólásaidból nem egészen világos, hogy az a bajod, hogy a feleséged másokkal szeretkezik vagy az, hogy te nem tudsz másokkal szeretkezni?

Előzmény: reality2021 (73571)
reality2021 Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73573

Nem teljesen, bár tudtam, hogy mi lesz, de nem repdestem örömömben. Fogalmazzunk úgy, nem lettem megkérdezve.

Előzmény: olegnagy (73568)
olegnagy Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73572

Állítólag online szexpartnerkeresőkön vannak ilyen nők. Most nekem nem aktuális ilyen keresés, nem tudom, mi a helyzet.

Előzmény: reality2021 (73570)
reality2021 Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73571

De a válás sem biztos rossz megoldás, mindenki tiszta lapokkal indíthat egy új életet. Azért egy ilyen kapcsolatban a társ hiteltelen lesz, és ha valakire nem tudsz felnézni, akkor csak feleslegesen rabolják egymás idejét

Előzmény: olegnagy (73569)
reality2021 Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73570

Hol lehet ilyen nőkkel ismerkedni ? Sokat segítenél vele több férfi társamnak is.

Előzmény: olegnagy (73569)
olegnagy Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73569

"Azért a legtöbb nő nem szívesen ismerkedik házas emberrel [...]"

 

Én pont az ellenkezőjét hallottam, házas nők kifejezetten nős férfiakat keresnek, mert akkor az nem akar többet, csak szexet. De azt is hallottam, hogy nők azért létesítenek előnyben házas férfiakat, mert ők már "bizonyítottak", átmentek egy másik nő "minőségellenőrzésén", ezért biztosan jó (vagy jobb) parti, mint egy agglegény. Az igazság valószínűleg valahol a kettő között lehet, van, akinek a független kell (hogy bármikor ráérjen), van, akinek a nem független.

 

Olyat is hallottam, hogy kifejezetten házas szeretőt kerestek, mert az biztos nem akar majd válni és nem viszi kísértésbe, hogy ő maga is elváljon - aztán mégis elválltak és összeházasodtak egymással...

Előzmény: reality2021 (73557)
olegnagy Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73568

"a feleség más férfiakkal is szex-szel, akkor ez erősíti vagy demorizálja a házasságot ?"

 

Az attól függ, hogy ez mindkettejük tudtával, beleegyezésével és akaratával történik vagy sem.

Előzmény: reality2021 (73555)
z.carlos72 Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73567

Igen, ez így van.

Én a leírtak alapján mondtam véleményt.

Előzmény: Törölt nick (73566)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73566

Hát, az éremnek azért mindig 2 oldala van..

z.carlos72 Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73565

Érdekes egy feleséged van hallod-e!

És akkor még szerintem finoman fogalmaztam!

Előzmény: reality2021 (73563)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.15 -1 1 73564

Hát ez nem semmi! Ezért mondom én, hogy akinek esze van komoly kapcsolatot nem kezd nővel.

Előzmény: reality2021 (73563)
reality2021 Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73563

De a legjobb, hogy a feleségem a fejemhez csapja, hogy minden "pasiját" elmarom. Mondom neki, nem akarok elmarni senkit, csak én akarok ebből kilépni.

Előzmény: Központi Bizottság (73560)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73560

A ti lakásotokba? Azért lazán csinálja.  Mondjuk a "szerelmét" is minősíti ha ennyire csóró , hogy még egy szobát sem tud kivenni egy szállodában.  Csóró és pofátlan is a véleményem szerint.

Előzmény: reality2021 (73558)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.15 0 0 73559

Így már értelek és igazad is van. Az pedig azért durva, hogy a feleséged megpróbált lejáratni.  Neki lehet és neked nem? Nem beszélve mekkora helyzeti előnyből indul mint nő.  Megmondom őszintén kapcsolatban lévőként én nem is próbálkozom mert eleve bonyolult ügy. A nők nagy részének "terve van veled".  Persze el lehet hitetni, hogy majd otthagyod a feleséged, stb de hazudozni nem korrekt. Úgyhogy marad a fizetős lehetőség. :)

Előzmény: reality2021 (73557)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.15 -1 1 73556

Ez nézőpont kérdése! Más férfiakkal is szexel? Főnökkel, kollégákkal, ismerősökkel vagy ismerkedik és így? Nekem ez nagyon meglepően hangzik mert az én általam ismert nők nagy része maximum érdekből szexel de inkább hagyják békén,  fáj a feje vagy nagyon hamar elmegy a kedve  Az ,hogy nincs élettered azt jelenti, hogy például téged nem enged ismerkedni nőkkel? Az én nejem például velem nem szexel és nagyon meglepne ha mással ezt tenné. Viszont ha mással szexelne és velem nem az már megalázó lenne. Bár az sem mindegy ez hogyan derülne ki. Ha őszintén elmond mindent az is más viszont ha apácának álcázza magát és így derül ki az durva. Vagy pl. ha téged enged csajozni így a nejed az már egy demokratikus dolog. Viszont ha te rá sem nézhetsz egy nőre az nagyon durva. Aztán ha vagyonközösség van akkor meg lehet beszélni. Több eset lehetséges.

Előzmény: reality2021 (73555)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.15 0 1 73554

Pótcselekvések? Ezek férfiakra is jellemzőek amikor nincs meg a betevő. Autó bütykölése, szerelgetések és egyéb sokszor cél nélküli bütykölések. A termelői poharazó gyakori látogatása jobbik esetben munkába temetkezés.  Én ismerek olyan nőt aki örült ,hogy influenzás lett mert akkor legalább a férje békén hagyja és nem kell szexelni vagy menjen inkább a kocsmába haverozni.  No így próbálj meg nagy lelkesedéssel kezdeményezni. :)  És, jaj ha az asszony vallásos is ráadásul? Na onnan szép nyerni. :)

Előzmény: murray (73538)
LTvedtél? Creative Commons License 2021.09.13 0 0 73553

Mi Emmával a kisebbséghez tartozunk, akik meg lehetnek elégedve a helyzetükkel. Bár a múlt héten csak egyszer csókolóztunk és ha ezen mérjük le, akkor durván alább hagyott a tűz.

 

Az én helyzetem irigylésre méltó, mert a feleségem leginkább abban leli örömét, hogy adhat. Ő maga megelégszik havi két, három alkalommal, de ha kérném, akár 5 x is kielégítene szájjal. Szerinte elég sajnálatos, h csak ' egylövetű' vagyok, mert nem bánná, ha többször is tudnék egymás után.

 

Ami viszont ennek ellenére hiányzik, az a közösülés ritkasága. Emmának nincs akkora igénye rá, mint ami egyéb tekintetben az étvágyát képezi. Viszont alig tud úgy elmenni mellettem napközben, hogy ne nyúkáljon, ha senki sem látja. Összességében élvezem nagyon !

Törölt nick Creative Commons License 2021.09.09 -1 0 73552

Kár :(

Előzmény: Törölt nick (73551)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.09 0 0 73551

Szia, igen. Írhatsz, ha van kedved

Előzmény: Hellboy1975 (73550)
Hellboy1975 Creative Commons License 2021.09.08 0 0 73550

Szia Szabina!

 

Mivel csak egy erre a célra létrehozott email cim volt, lejárt a státusza. Még egy ideig nézelődtem erre felé, de nem találtam olyan témát ami igazán megmozgatott volna, nem is nagyon léptem be ide, csak a tegnapi nap. Ha a te email címed még él, válthatnánk néhány mondatot.

Előzmény: Törölt nick (73549)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.08 0 0 73549

Szia Hellboy, írtam mailt Neked, de visszajött h kézbesítetlen.. szóval köszi a jókívánságokat😘

Előzmény: Hellboy1975 (73542)
Danii83 Creative Commons License 2021.09.08 0 0 73548

Bár nálam nem házasság volt és nem is gyerek de barátnő volt és 

3 uncsitesó rámhagyva meló után jobban elfáradtunk velük mint egy 8 órás

melóban de mégis imádtuk csak amikor nálunk aludtak ki volt húzva a bújaság a listáról és 

Amikor szombat reggel lenne valami és megszólal a pokémon főcímdala a nappaliból 

akkor valahogy a szombat reggeli hancúrozás is ugrott így teljesen megértem ezt az oldalt :) :)

Előzmény: Törölt nick (73547)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.08 0 0 73547

Őő, ok😁, valahogy a leírtakból nem erre következtettem, sorry..minden elismerésem, akkor te nagyon is látod az érem eme oldalát...

Ill. az asszony is bevetheti magát😁 segítségképp...

De akkor hétvégén sincs erre kedv? Mármint, amikor nincs kötelező program reggel...

 

Mondjuk ez akkor lehet igazán gond, ha az egyik fél műszakozik és nincs közös metszete a kettesben tölthető időnek..nem is tudom azt hogy lehet kezelni...🤔

 

Előzmény: Thoooa (73546)
Thoooa Creative Commons License 2021.09.08 0 3 73546

Én a férj vagyok :-)

Előzmény: Törölt nick (73544)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!