Keresés

Részletes keresés

Koborlo79 Creative Commons License 2008.01.09 0 0 1230

halihó!

Teljesen egyetértek veletek pajtások.Egyszerüen nem hiszem el,hogy nem lehetett tudni,hogy pont röplabda közvetítés lesz,dehogy nem.Nincs is vele semmi gond,csak akkor tényleg ne irják ki ,hogy 21:30 vagy 20.30 meg mit tudom én ,közvetitik a dartsot.Egyébként van egy két jó parti.Tegnap ez a Fitton nevezetű,hát az valami félelmetes volt,és megint megdölt egy alapszabály:A dartshegye mindig a célra nézzen.Hát Fitton nem tartja a célra,inkább egy kicsit lefele biggyeszti,és talán csak éppen a dobás elött egyenesedik ki neki.

De kit érdekel,a lényeg ,hogy jó helyre menjen.

Sőt volt egy manus amelyik még a kezét sem nyujtotta ki.A nevét nem tudom ,de még valamelyik néző is beirta,hogy furán dob.Na ennyit a kivezetett dobásról:)

Ja és hozzá teszem,tegnap a rossebb tudja mikor kapcsoltam ki a tv-t mert vagy 00:30 tartott  a közvetités.

acetofive Creative Commons License 2008.01.08 0 0 1229
hat ez sajnos nem elo..
Előzmény: voelgyi (1227)
OneDart Creative Commons License 2008.01.08 0 0 1228
Igen. bár tegnap is 21.30 -tól volt írva aztán valahogy 23.00 óra lett belőle. akkor legalább ne írnák ki hogy mikor fogják közvetíteni ha fogalmuk sincs meddig tart egy röplabda meccs előtte. létfontosságú volt a 93-s dakart megismételni a darts előtt. végülis az a fontos nem az ami élőben megy. ez logikus. tudom szerződés köti őket meg minden - hát franciák, mit várjunk tőlük:))

Hankey a Drakula:))
voelgyi Creative Commons License 2008.01.08 0 0 1227
ma 21.30-tól lesz közvetítés élőben az Eurosporton
voelgyi Creative Commons License 2008.01.08 0 0 1226

na ezt nem tudom.

 

Viszont az eredmények fenn vannak a magyardarts.hu-n

Előzmény: mrs.egynyilas (1225)
mrs.egynyilas Creative Commons License 2008.01.07 0 0 1225
ezt nem hiszem el...olyan mérges vagyok az eurosport-ra, legközelebb este lesz közvetítés, ma egésznap a tegnapit adják, pedig nemsoká kezdődnek a meccsek. kit érdekel a röplabda??!
ráadásul a lányokat nem bírtam megvárni, nem is biztos h adták, pedig arra lennék kíváncsi igazán.
ma lesz Tibi a szakkommentátor?

üdv: miszisz (emiatt mehetek tanulni) :P
OneDart Creative Commons License 2008.01.07 0 0 1224
nézzük nézzük, mi mást tennénk:))))

és azt láttátok hogy a 19 éves (Új) csodagyerek hogy hazavágta Andersont??
Kóborló!! ha már égi magasságokig jutsz el dartsban, akkor a versenyeidre mindenképpen számítunk tiszteletjegyre:)))
voelgyi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 1223
Nixon ellen (lemaradt, de gondolom úgyis csípőből fújtátok a nevét :-)
Előzmény: voelgyi (1222)
voelgyi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 1222

Szép eredmény, gratulálok.

 

Az Eurosport adja a BDO vb-t. Nézitek? Tegnap volt a tavalyi döntő visszavágója, rögvest az első fordulóban. Adams a címvédő most simán, 3-0ra nyert.

Előzmény: Koborlo79 (1221)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 1221

Halihó.

Hallottam róla,hogy találkoztatok.Jó annak aki welneselve köszönti az újévet:)

Mellesleg a Fricibá elárulta nekem,hogy a mi mister barátunk igen jól választott:)

Kár,hogy mi nem láthatunk:)

 

Tegnap voltam Füzesabonyban versenyen.Jó sokan voltunk90-en bakker,és képzeljétek 9-ik lettem.Még egy kis pénz is csurrant cseppent,de a teljesitményemnek jobban örültem.Végre steelen is volt ehgy kis áttörés.

Előzmény: mrs.egynyilas (1217)
voelgyi Creative Commons License 2008.01.05 0 0 1220

Szia!

 

Szerintem a soul darts klubban lehet.

www.souldc.hu

Előzmény: gonho (1219)
gonho Creative Commons License 2008.01.04 0 0 1219
üdv mindenkinek!
A következő kérdésben szeretnék segítséget kapni:
Budapesten keresek olyan helyet (mert mindig jobb nyílvános helyen játszani, semmint otthon egyedül), ahol steel heggyel lehet játszani. Lehet nem a megfelelő helyen kerestem, de mindenhol csak a hagyományos-elektromos-műanyag táblával találkoztam. Segítségeteket előre is köszönöm.
BBA
voelgyi Creative Commons License 2008.01.04 0 0 1218

Remélem azért nem adja fel, és pláne nem hagyja abba.

 

Egyszer neki is lehet egy rossz sorozata,lehet, hogy csak a hely volt szokatlan és lámpalázas volt a sok helyi nézőtől :-))))

Előzmény: mrs.egynyilas (1217)
mrs.egynyilas Creative Commons License 2008.01.04 0 0 1217
halihó dartsosok! akarom mondani: tripla huszat, száznyolcvanat barátaim! ;)

először is bújék meg egyebek!!! :)
sajna nem tudok, tudunk egyebet hozzáfűzni a vébéhez, mint amiket ti írtatok: nem szimpi a fiatal gyerek, gyenge volt a döntő stb amit mellesleg Kauffman Frici bácsival néztünk :)
koborlo: te is téma voltál ;)
szerintetek mi lesz Taylor-ral? mi sokat beszélünk erről, mert lehet h most végleg abbahagyja...ezen a vébén nem önmaga volt.

üdv: miszter és miszisz!! :)
Ayreon Creative Commons License 2008.01.02 0 0 1216

Nagyon köszi, sajnos csak most olvastam el, de megnéztem korábban a Sky.co.uk-t. Nem semmi évad. Születnek az újabb sztárok. Shepherd még sokra vihetni, de nekem úyg tűnt egy kicsit beképzelt a srác, bár nem is tudom, hogy ehhez a játékhoz, pláne a profi steel darthoz nem kell-e valóban ekkora önbizalom.

Fiatal még, sokra viheti. Az arcberendezésével csinálhana még valamit.

Előzmény: Koborlo79 (1212)
voelgyi Creative Commons License 2008.01.02 0 0 1215

na megvolt a döntő, hát... hagyott némi kívánnivalót a színvonal.

Shepherd teljesen szétesve kezdte a találkozót, és úgy is fejezte be, a legnagyobb izgalom az utolsó set utolsó legjében volt, hogy folytatódik-e vagy sem a döntő...

az átlagok pedig... Part, 92, Shepherd 85....

voelgyi Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1214

ja,

 

hajrá Shepherd

 

:-)

voelgyi Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1213
annyi kis kiegészítéssel, hogy Barneyt egy körrel korábban verte ki Painter, vagyis a címvédő nem jutott a legjobb 8 közé sem
Előzmény: Koborlo79 (1212)
Koborlo79 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1212

A Power és Barny egy időben estek ki.Taylort Mardle verte meg éppenhogy 5-4re.Sajnos azt kell mondani,hogy a 13-szoros világbajnok igen csak maga alatt teljesített,és még lehet finoman fogalmaztam.

Barnyt Painter verte meg szintén megérdemelten.Nekem Barneveld úgy festett mint aki vagy influenzás,vagy másnapos mint az állat.Painter élt a lehetőséggel és nyert.

Shephard drámai végjátékkal nyert Manley ellen.Míg Part Wadet ütötte ki,aki szintén úgy festett mint aki közvetlenül a mérközés elött keltt fel.Nem dobott úgy mint ahogy szokott.Na aztán Part lenyomta a sittesfejű Paintert,azt lehet mondani simán,egy nyögve-nyelős nem igazán jó meccsen.Míg végül egy nagyon jó mérközésen Shephard megverte a mókamester Mardlet,azt lehet mondni megérdemelten.

Hát dióhéjban ennyi.Remélem még elolvasod a döntő elött,ezt a kis ismertetőt.

Hajrá Part!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

És persze Buék dartsos barátaim.

Előzmény: Ayreon (1210)
voelgyi Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1211

Először is BÚÉK mindenkinek itt!

 

Hm, egy tippem se jött be valóban :-(((

Azért remélem most szakítok ezzel, azaz:

Shepherd-Part 7-5

 

Nagyon drukkoltam a végén a kisgyereknek, hogy verje meg Mardle-t, akinek már az is nagy eredmény volt, hogy eddig eljutott, hiszen csak azért verte meg Taylort, mert a Power borzalmasan rosszul dobott (mint ahogy végig az egész vébén...)

 

 

Előzmény: Ayreon (1210)
Ayreon Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1210

Sziasztok. Sajnos lemaradtam a meccsekről. Valaki, ha épp ráér egy-két mondatban leírni ki-kit ütött ki.

Ha jól láttam meglepetés döntő lesz holnap.

 

Phil the power Tylor mikor esett ki?

És Barney?

 

ks196 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1209
Aha Koborlo rajtakaptunk, hogy Mardle-nek drukkoltal :)
Egyebkent szerintem is megerdemelten nyert a srac, csak sajnos nekem sem szimpatikus, mert volt egy visszalassitas amikor eleg furcsa gesztust tett Mardle fele. Na mindegy remelem majd Part bacsi helyrerakja a dontoben.
Előzmény: Koborlo79 (1208)
Koborlo79 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1208

Halihó!

Na mit szóltok.Behalok ezen a Painteren,hogy lehet ilyen gyengén jétszani,egy magabiztos jó versenyzés után.Létezik,hogy ennyit kivett belöle az elöző derbi?

Én úgy vélem Partot meglehetet volna verni.Mindegy bucsuztunk a sorazatgyilkos barátunktól.Pedig neki drukkoltam.

A fiatal gyerek meg varázsolt.Jól játszott,megérdemelten nyert.Tehetséges az biztos.De megtartom jó szokásomat:nekem nem igazán szinpatikus:) Mondtam már valakire ,hogy szinpi nekem?:)Nem nagyon.Nem baj én ilyen kis fikázos szemét vagyok,de tudom miért,mert irigy vagyok rájuk:)

A lényeg,hogy jó döntöt lássunk.Remélem Shephard nem fárad el a végére,és meg izzasztja Partot.Én "partatlanul" ezt remélem.Vettétek a szóviccet.:)Hu ,de jópofa gyerek vagyok.Na mostmár befejezem,nem fársztalak benneteket.

Szerintem Part fog nyerni,hogy mennyire azt nem tudom.Egyáltalán hány nyert set lesz:7?Akkor 7-5re.De kitudja,lehet én is olyan jól tippelek mint Völgyi barátom:)

Bocs ,de ezt nem lehetet kihagyni.

Isaac Painter Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1207

Sziasztok!

 

Painter borzalmasan gyenge napot fogott ki. Rossz volt nézni.

Shepherd viszont hihetetlen megint mit művelt!

Szerintem most nyerte meg a VB-t!

 

Kíváncsi vagyok mi lesz 1-jén:)

 

Tippek????

 

 

 

 

voelgyi Creative Commons License 2007.12.30 0 0 1206
na ja :-))))
Előzmény: Isaac Painter (1205)
Isaac Painter Creative Commons License 2007.12.30 0 0 1205

Painter :)))))))))))

voelgyi Creative Commons License 2007.12.29 0 0 1204

kiesett Wade és Taylor is egyaránt 5-4-gyel :-(((((((

 

ne tippelek többet...

 

azért hajrá Lewis

:-)

Előzmény: voelgyi (1202)
acetofive Creative Commons License 2007.12.29 0 0 1203
aaaaaaaaaaaaaaahhhh

mekkora baromsag, hogy eloben megy a part vs wade es ok elcsusztatva adjak?
voelgyi Creative Commons License 2007.12.29 0 0 1202

a még hátralévő három negyeddöntő:

 

Part-Wade tippem: 3-5

Taylor-Mardle tippem: 5-1

Painter-Lewis: tippem: 4-5

 

Shephard-Manley 5-4

voelgyi Creative Commons License 2007.12.29 0 0 1201
Wade verte meg simán 4-2re
Előzmény: Koborlo79 (1195)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!