Keresés

Részletes keresés

Ittse Creative Commons License 2000.11.17 0 0 157
Ááááá, nem kell nekem az a sok kölök... Esetleg egy. Vagy kettő. De háromnál több kizárt. Asszem :)))
Komolyan, le nem szállnak rólam, nekem meg nincs szívem lepattintani őket magamról. Brrrrrr.

Darts? Kiprózálhatjuk. Életemben nem dartsoztam még. Szerintem Ő sem, szal egyenlőek az esélyeink egy ilyen vérprofi ellen :)))
Se nem féltékeny, se nem sértődős szerencsére. Ha én is nekiállnék féltékenykedni, amikor Ő ezzel-azzal saját programot szervez, már rééégen vége lenne...
Legyen darts és hívom Őt is. O.K.?
Érdekes módon észrevette, amikor tényleg, khmm, szal "majdnem" oka lett a féltékenységnek... Van ilyen női megérzés? Vagy a sok-sok év együtt? Te megérzed, ha nem stimmel valami?

A billiárddal az a gond, hogy igyexem komolyan venni. Tényleg, teljes összpontosítással játszunk, nem nagyon beszélgetünk, esetleg dícsérő - vagy becsmérlő :)) - megjegyzéseket teszünk egymás lökéseire. Szinte csak akkor dumálunk, amikor új menethez felrakjuk a golyókat. Írtam talán, hogy családiház-vásárlás kellős közepén vagyok (erről külön topikot kellene nyitni, ha még nincs). Úgy keresem a házat, hogy legyen hely a pinyóban egy Billy Ard szobának, amit én fogok a padlótól a plafonig berendezni. Annyit fogok ott gyakorolni, hogy erős amatőr szinten tudjak játszani.

És lesz nagy kertem, és szalonnasütőm, meg ilyenek, szal jöhet majd hozzám a Mérleg Co. a tavaszi évadnyitó aszTali-ra :)))

Hááát, ha hülye nem is vagy az aggódás miatt (én is mindég aggódok, hogy vadidegenek mit gondolnak rólam), de azért egy kicsit korai, nem? :)))
Bár nem lenne ANNYIRA korai, ha esetleg billiárdozni tanítanálak azzal a mögékerülős-átkarolós módszerrel, amit nemrég egy teniszoktatótól tanultam... ;-D

i

Előzmény: Ódri (156)
Ódri Creative Commons License 2000.11.17 0 0 156
Nincs is annál jobb, amikor sok gyerek van körülötted. :-)
Hát, sajnos nekem édességből csak a jégkrém jön be:-( Igaz az korlátlan mennyiségben:-))
Ha én ott vagyok akkor az nem komoly billiárd, lévén, hogy nem tudok játszani. A körülöttem levők mindig jól kiröhögik magukat.
A dartsot se szereti?
Nem akarom kihagyni belőle, mert a végén megsértődik és utálni fog. Én meg a utálom a féltékeny nőket:-(
Na, most hülye vagyok, hogy igy aggódom,mi?
Előzmény: Ittse (155)
Ittse Creative Commons License 2000.11.17 0 0 155
Hat-hét gyerek?

UGRA-BUGRÁLNAK???

Neeeeeeeem... Kitt-katt...Bummmmmm.

(Egy pontos célzást követő lövés dörrent az irodában, s ennek következtében lagyos hypotalamus-darabkák csillognak a bútorzaton szerte-szét:))))))

Tegnap éjjel - meg ma hajnalban - lejátszottuk az utolsó, abszolút vérre menő billiárd partinkat a haverommal. Szegényt nagyon-nagyon kibéleltem, pedig keményen küzdött a mocskos kis életéért :)))

Arra gondoltam, hogy menjünk inkább mondjuk palacsintázni. Egyrészt akkor jönne az Oldalborda is (mer' nem szereti a billiárdot), másrészt egy igazi billiárdparti alatt nem nagyon lehet beszélgetni. Olyan, mint a sakk. Bár a sakk könyebb: általában megáll ott a bábú, ahova tetted :)))

i

(remélem a HTML humbug kinéz fent valahogy...)

Előzmény: Ódri (154)
Ódri Creative Commons License 2000.11.16 0 0 154
Ittse, már látlak is 10 év múlva: 6-7 gyerek ugra-bugrál körülötted:-))))
És miért nem jön a Kedves? Akkor legalább tényleg megnyugodna.
Előzmény: Ittse (152)
Ittse Creative Commons License 2000.11.16 0 0 153
Mármint nem a haveromat várom annyira, hane hogy kint legyek szilveszterkor Nujorkban. Csak ez valahogy kimaradt...
Előzmény: Ittse (152)
Ittse Creative Commons License 2000.11.16 0 0 152
CoDe: helló :)

Ódri, nemet mondani az 5éves keresztlányomnak már most képtelen vagyok, és mi lesz még, ha megnő??? Bár a nagyobbak is hasonló hatással vannak, könnyen megtörik a legszilárdabb elhatározásomat is, és a KIZÁRT DOLOG-ból 1-2-re TALÁN MÉGIS lesz... :)))

Azt a "nem-vagyok-tökjó-nő" részt bekopiztam a Kedvesnek. Remélem megnyugtatja :)))

Nekem már rég nincs nagymamám, de nagyon szeretett, én voltam az ő kis kedvence :..-)

Yo, a szilvesztert kilőttük... Most beszéltem a haverommal, aki kimegy az USA-ba dógozni. A mocsoknak Manhattan közepén lesz szállása, és már a munkát is megszervezték neki. $800-$1000-t fog keresni havonta egy pékségben, reggel 8-kor véget ér a munkaideje, és négyüknek lesz $500 a szállás havonta. Már nagyon várom! Jártál már ott vagy arrafelé?

i

Előzmény: ControlDenied (151)
ControlDenied Creative Commons License 2000.11.16 0 0 151
Helló.
Ódri Creative Commons License 2000.11.16 0 0 150
Jobbulást.:-(
Előzmény: leha (149)
leha Creative Commons License 2000.11.16 0 0 149
betaknyosodtam ... alog látok ki a felyemből, dógozom, ilyesmi
Ódri Creative Commons License 2000.11.16 0 0 148
Nagyon csendben vagy. Miért?
Előzmény: leha (107)
Ódri Creative Commons License 2000.11.16 0 0 147
Voltam-e gyerek közelében? Van egy 7 éves húgom, többet vigyáztam már rá, mintha a saját gyerekem lenne. Azonkivül szoktam baby sitterkedni egy bébihotelben. Szóval tudom, hogy milyenek. És sokkal több örömöt adnak, mint bosszúságot. Nem gyengülsz el, amikor az ötéves minden nőiességét és gyerekségét bevetve szépen néz rád, mert akar valamit? Tudsz neki nemet mondani? :-)))
Én nem vagyok tök jó nő. Ronda vagyok és kövér. Meg akaratos, makacs, félénk, nincs bennem semmi nőies viselkedésre, stb. Úgyhogy Kedves megnyugodhat.
Nem tudom, nekem nem alakult ki bensőséges kapcsolatom az apukámmal. A családomból a nagymamám áll hozzám a legközelebb. Ő az egyetlen, aki valamennyire parancsolni tud nekem:-)))
Előzmény: Ittse (146)
Ittse Creative Commons License 2000.11.16 0 0 146
Öt-hat??? Te jó ég!!! Voltál Te már KISGYEREK közelében? Mindegyik csupa rosszindulat, gonoszság, kibírhatatlanok, épp akkor üvöltenek, amikor nem kéne, összerondítják magukat peluscsere után két perccel, nevelhetetlenek, az agyadra mennek, csinálnak amit akarnak, szóval iszonyat mindegyik!!! :))) Van egy keresztlányom, aki tavasszal lesz ötéves. Nnna, ő pont ilyen... :)

Sajnos engem imádnak a gyerekek, talán mert hasonlítok a fiatalkori Télapóra :))) Pesze én is őket, de csak az első egy-két órában, és ne legyenek többen kettőnél.

A Kedves tényleg tiszta frászban van, mert valaki azt mondta neki, hogy a tollaslabdás csajok mind tök jó nők :-)))) Én MÉG nem ismerek egyet sem... ;-) Csak kézilabdásokat. Ők se kutyák... :)

Tegnap reggel Kepes András volt a reggeli vendég a Bumerángban, a Sláger Rádión. Azt mondta, hogy egyik párosítás (anya-fia- vagy lánya, apa-fia- vagy lánya) sem tud olyan bensőséges kapcsolatot szülni, mint az apa-lánya kapcsolat. A +lányom még kicsi ehhez, de remélem nekem is jut majd valami abból a "bennsőséges kapcsolat"-ból :)

i

Előzmény: Ódri (145)
Ódri Creative Commons License 2000.11.15 0 0 145
A nemük teljesen mindegy, a számuk pedig olyan 5-6 körül lesz.
A jóbarátodnak előbb kellett volna gondolkoznia, ha nem menne, akkor én sem lennék:-*)))
A jóbarátnődet, meg hozd el, ő is beszállhat, és akkor máris nincs oka féltékenykedni:-)

Előzmény: Ittse (144)
Ittse Creative Commons License 2000.11.15 0 0 144
Szia! Ott tartottunk, hogy lányt vagy fiút és hányat? Vagy ez is teljesen mind1?

Előre szeretnék szólni, hogy lehet, hogy félhétkor mondom le a hetes randit, de ez mindig önhibámon kivül történik. Bocs. Egyébként a jóbarátom féltékeny, hogy hogy fog ő velem billiárdozni, ha visszajön, a jóbarátnőm meg féltékeny, hogy én biztos "billiárdozni" megyek veled. :)))

Előzmény: Ódri (143)
Ódri Creative Commons License 2000.11.15 0 0 143
Na, jó beismerem, én kezdtem. :-)
Előzmény: Ittse (141)
Ittse Creative Commons License 2000.11.15 0 0 142
CoDe: én mindent hallgatok, néha még metálzenét is, de abból a legkevesebbet.
Nagyon bejött Celine, az énektudása brilliáns. A zenészei sem rosszak. Sokat hallgatom az utóbbi 2 Presser-lemezt (Csak Dalok, Kis Történetek, a legújabb még nincs meg), Sterbinszki (vagy -y?) trance lemezeit, DiMeola és de Lucia gitárlemezeit, Vivaldit, Bachtól orgonazenét, Ravelt, Orff-ot, Jarre-t, Claptont, Sade-t, 5 Seasons Jazz-t, és minden egyebet, ami az utamba kerül. Van néhány olyan CD-m is, amelyik meg sem jelent a világnak ezen a részén (leginkább világzenei anyagok). Elég színes? Ja, most kezdem a jazz megismerését, egy szakavatott zenei szagember kommandírozásával.

Mindig nagyon szerettem akusztikus mindenfélét és meseszerű szintizenét hallgatni, de amióta megvan a Senneheiserem, azóta minden este meghallgatok 1-2 CD-t. Állat :-)

i

Ittse Creative Commons License 2000.11.15 0 0 141
Miért, Kedves, Te nem akartad??? :)))

A jövő szerda most még jó...

Előzmény: Ódri (128)
Ittse Creative Commons License 2000.11.15 0 0 140
Hiánypótlásként megjöttem, sziasztok!

CoDe: engem sokkal régebb óta nem ismer :)))

i

Előzmény: ControlDenied (130)
Ódri Creative Commons License 2000.11.15 0 0 139
Szép jó napot mindenkinek:-)
Hajrá CoDe!!
ControlDenied Creative Commons License 2000.11.15 0 0 138
Sziasztok!

Tok jo, egesz ejjel tanultam, bementem zhra es jol elcsesztem. Sebaj, 3-tol var ram egy masik... :(
Nektek is ilyen kellemesen tellik a napotok?
Ize, mingya' leragad a szemem.

ControlDenied Creative Commons License 2000.11.14 0 0 137
Hi Raul!
Az igazsag az, hogy a zenekar nem a legnagyobb kedvencem, csak egy idoben vad voltam es zabolatlan, megtetszett a nev :)
Manapsag foleg progressziv metalt hallgatok, mint pl. Savatage vagy DT, de regi prog. vonal is nagyon jo (Marillion, YES, Jethro Tull). Regen nagyon szerettem még a glam-rock Motley Crue-t, meg a true vonalat: Manowar, Virgin Steele, es meg sokan masok.
Popularisok kozul nem sok jon be sorry :))
Queen, Pink Floyd orok kedvenc, Simon & Garfunkel se rossz ;)
Előzmény: Raul (136)
Raul Creative Commons License 2000.11.14 0 0 136
Nekem se. Őt jobb nézni, mint hallgatni. :-))))

Persz ezzel a nick-kel nem csoda, hogy nem szereted. :-)

Előzmény: ControlDenied (132)
Ódri Creative Commons License 2000.11.14 0 0 135
Bon apétit, Monsieur!
Előzmény: ControlDenied (133)
Ódri Creative Commons License 2000.11.14 0 0 134
Még nem szakosodtam:-(
Hát, legalább 10 szak van.
Előzmény: ControlDenied (132)
ControlDenied Creative Commons License 2000.11.14 0 0 133
Kivanjatok jo etvagyat, mert megyek megtomni a hasikamat.

sziasztok.

ControlDenied Creative Commons License 2000.11.14 0 0 132
Te kezdted! :))
Amugy milyen szakon vagy? Tenyleg, hany szak van a karon?
( Ha tudsz jobb temat, akkor jo :) )

Ja, milyen zenet szerettek? Celine Dionrol mar volt szo, de nekem nem o a kedvencem...

Előzmény: Ódri (131)
Ódri Creative Commons License 2000.11.14 0 0 131
Na, most akkor még vesszetek össze azon, hogy ki is csináljon nekem gyereket:-)
ControlDenied Creative Commons License 2000.11.14 0 0 130
" "...tőletek egyenlőre nem szeretnék gyereket"
Csak semmi általánosítgatás! Engem még nem is ismersz! :)))) "

Csak semmi specifikalas! Engem sem ismer meg! :))

Előzmény: Ittse (127)
ControlDenied Creative Commons License 2000.11.14 0 0 129
Nekem siman jo. Egyelore.
^
:))
Előzmény: Ódri (128)
Ódri Creative Commons License 2000.11.14 0 0 128
Te akartad. Akkor jövő szerda jó? :-))))
Előzmény: Ittse (127)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!