Keresés

Részletes keresés

harisnyáslábné Creative Commons License 2005.10.10 0 0 35

Csak sorban... kérdezzetek nyugodtan, válaszolok. Ha én nem tudok, a férjem besegít.

 

Bsheep:

Bevállalós alatt mit értesz? Egy strandon többet látni...alsónadrág és harisnya van rajta...

 

Bsheep: A harisnyatarót próbáltátok már?

Én igen. A férjem harisnyatartót nem, de az u.n. térdfixet (olyan, mint egy zokni, csak elasztikus) igen.

 

 

Kifli:

Azért, mert a harisnya/harisnyanadrág elasztikus. Ezért nem jó egy sima zokni sem.

Ezen kívül harisnyanadrágból küönböző vastagságú és színű kapható, bármely sarkon! Az a baj a kifejezetten férfiaknak készülő harisnyanadrágokkal is, hogy nehéz beszerezni. Amíg nem lehet kapni, ne várjatok áttörést!

Még egy dolog. Sajnos nem kell olyan hidegnek lenni, hogy fázzon a csonkja. Egy ilyen műtét jelentősen megváltoztatja a vérkeringést a combban.

 

Egyébként köszönök minden ötletet!

 

Andi

 

 

 

kifli Creative Commons License 2005.10.10 0 0 34
jó lehet, ha nagyon hideg van. de miért nem jéger alsó?
bsheep Creative Commons License 2005.10.10 0 0 33
A harisnyatartót próbáltátok már?
Előzmény: harisnyáslábné (31)


bsheep Creative Commons License 2005.10.10 0 0 32
Nagyon bevállalós ez a kép, de nem rossz!
Előzmény: harisnyáslábné (31)
harisnyáslábné Creative Commons License 2005.10.09 0 0 31

Kedves Csak!

 

Vártam, hogy visszaírj, de most már megyek.

 

 

Ezzel az egészen friss - szombat reggel

 csináltam a mobilommal - felvétellel búcsúzok.

Privibe is írhatsz!

 

Andi 

harisnyáslábné Creative Commons License 2005.10.09 0 0 30

Nyertél, már az előbb.

Csak pontosabb definiciót vártam...... 

Mert az eredeti feladvány ez volt:

 

Feltegyem az egész képet, jutalmul?

 

 

Andi

Előzmény: csakazértis001 (29)
csakazértis001 Creative Commons License 2005.10.09 0 0 29
Akkor csak ha meleg.........Talán a tiéd????

Csak.
Előzmény: harisnyáslábné (28)
harisnyáslábné Creative Commons License 2005.10.09 0 0 28

Haladunk...

Már egész meleg...

 

Andi

Előzmény: csakazértis001 (27)
csakazértis001 Creative Commons License 2005.10.09 0 0 27
Talán a férjedé a kép????

Csak
Előzmény: harisnyáslábné (26)
harisnyáslábné Creative Commons License 2005.10.09 0 0 26

Na, most már talán jó lesz...

 

Andi

harisnyáslábné Creative Commons License 2005.10.09 0 0 25

Tessék, ez már nagy segítség!

Egy-két részletet kitakartam.

A választ privátban kérném!

 

Andi

bsheep Creative Commons License 2005.10.09 0 0 24
Szia! Segítesz?
Előzmény: harisnyáslábné (23)
harisnyáslábné Creative Commons License 2005.10.09 0 0 23

Bocs, még egy találós kérdés.

Mit ábrázol ez a kép?

Akinek nem megy, más nézetből is elküldöm...

 

Andi

harisnyáslábné Creative Commons License 2005.10.09 0 0 22
Sziasztok.

 

Andrea a nevem, a nickem pedig azért ez,  mert a kedves párom írt ebbe a topicba.

Azért nem ment minden olyan simán, Pelorat, ahogy Ő leírta.

 

Vagy egy hétbe tellett, amíg el tudtam magyarázni Neki, hogy nincs abban semmi rossz, ha valaki harisnyát húz, akkor sem, ha az illető férfi.

 

Azóta persze nagyon megkedvelte, mikor hazaér, leveszi a műlábát, és  harisnyanacit húz.

 

Akik még nem próbálták ki a harisnyát/harisnyanadrágot, azoknak javaslom, hogy legalább egyszer próbálják ki, addig ne mondjanak véleményt.(A legolcsóbb 99 Ft, de 300 Ft-ért már jót kap.)

Itt elsősorban a férfiakra gondolok.

 

 

Andi

ratopel Creative Commons License 2005.08.09 0 0 21

Hát más módon kívántam volna neked azt, hogy rájöjj arra, hogy a harisnyaviselet nem nemfüggő és kellemes dolog lehet, de örülök, hogy hasonlóan érzel. Welcome on board.  

 

Pel.

Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.28 0 0 20

Üdv!

 

Nekem elég érdekes történtem van, arról, hogyan "szoktam rá" a harisnyaviselésre. 2 évvel ezelőtt - összel - közlekedési balesetet szenvedtem, aminek következtében bal lábamat - térd felett - elveszítettem. A kórházban az amputáció után a combomon kötés "díszelgett", azonban nem tudtam nyugton maradni még így sem, és a sok mocorgástól a kötés állandóan le akart csúszni. 

A látogatóba bejövő barátnőmnek elmondtam a gondomat, mire megkérdezte:

- Ha hozok egy harisnyát, felveszed?

Hát, nagyon furcsa volt felvenni elöször, de roppant kellemes érzés.

Azután már egész télen viseltem harisnyanadrágot - persze a bal szárát "visszahúztam", vagy egyszerűen megcsomóztam és levágtam.

 

Kellemetlen élményem ezzel kapcsolatban először akkor volt, amikor visszamentem a kórházba, ahol egy orvosnő meg akarta nézni a csonkot.

- Vegye le a nadrágját egy pillanatra, fiatalember - mondta

Hát, a középkorú hölgy egy kicsit meglepődött, amikor ott álltam egy lábon, vastag, fekete harisnyanadrágban...

 

Azóta persze műlábat kaptam, de ha hazaérek, és lecsatolom a protézist, fel szoktam húzni egy harisnyát.(persze harisnyanadrágra gondoltam...)

 

Na viszlát!

Egy 1 lábú srác

 

ui.

De szerencsére mosás után könnyű szétválogatni, melyik harisnya az enyém, és melyik a feleségemé.(az övéinek megvan mind a két szára)

 

 

 

 

molnar48 Creative Commons License 2005.06.10 0 0 19

Sziasztok!

 

Szerintem is  kellemes viselt, bár nem igen próbáltam még.

 

Hol érdemes vásárolni?

ratopel Creative Commons License 2005.03.02 0 0 18
Hát akkor írd le azt, amire gondolsz :)
Előzmény: monsoon (17)
monsoon Creative Commons License 2005.03.02 0 0 17

 

Jaaaj, te! Nem erre gondoltam:-)))

Előzmény: sebi ati (16)
sebi ati Creative Commons License 2005.03.02 0 0 16

üdv:

Természetesen van xl-es és nagyobb, hiszen ebben különbözik többek között a nöitöl. google keresőben nézd meg a comfilon vagy collanto vagy levée woman ,és evona férfi termékeit.

 

üdv mindenkinek.

monsoon Creative Commons License 2005.02.28 0 0 15

 

Én még nem láttam férfiharisnyát. Ebben is vannak ilyen méretek? (L, XL, XXL?:)

 

ratopel Creative Commons License 2005.02.28 0 0 14

Szerintem az, hogy hogyan öltözködik valaki, az lehet az életmód része. De lehet, hogy igazad van és ez inkább velvet téma.

Előzmény: Tamisa (13)
Tamisa Creative Commons License 2005.02.25 0 0 13
Életmód? Fáztok?
ratopel Creative Commons License 2005.02.25 0 0 12
Nocsak. Régi topic. Bár van hasonló tárgyú és nem tudom a topicnyitó mit szól hozzá, de lehetne ez a topic - bár HUSZ-ban van - a dolog nem szexes jellegére, hanem "életmód" szemléletére kihegyezett topic. Hm?
Nailboy Creative Commons License 2003.06.20 0 0 11
Valoszinuleg sosem olvasod est a valaszt :)

Szoval en viselnek harisnyat de sajnos ciki..

De nem banom :)

Előzmény: aManda2 (10)
aManda2 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 10

Szerintem nincs semmi pláne abban, ha egy férfi harisnyanadrágot hord. (Na jó, persze ne testszínű átlátszó női harisnyanadrág legyen, és főleg ne neccharisnya, mert attól kifordul az ember gyomra.). Németországban és Ausztriában, ahol a munkám kapcsán gyakorta megfordulok, kezd divatba jönni a kifejezetten férfiaknak készített harisnyanadrág (és éppen a fiatalabb korosztály körében), és ez arra sarkallja az ismert, piacot uraló gyártókat (Wolford, Palmers, Ergee), hogy ilyesmivel rukkoljanak elő.

Szerintem az egész csak divat kérdése. Én semmi férfiatlant nem látok benne, sőt szerintem egy jó alakú pasinak még jól is áll. Lehet, hogy idővel idehaza is divatba jön. Én már próbálkoztam a barátomnál azzal, hogy veszek neki, de egyelőre a leghatározottabb elutasításban volt részem. Milyen konzervatívok is vagytok, Ti magyar férfiak.

caixa Creative Commons License 2000.11.03 0 0 9
Szerintem rettenetes, es en rosszul lennek egy harisnyanadragos pasitol.
Noies, es szamomra abszolut lelombozo lenne. Sosem vennek ferfinak ilyesmit.

Szuk nadragok? Egy szuk Lee farmer egyszer nagyon elcsabitott:)) Tehat az igeeeen:))

Cxa

Azert a skotszoknyas pasik...mmmm....Liam Neeson Rob Roy szerepeben:)))))
Barsonyzakoval, es terdzoknival:)))

szalka Creative Commons License 2000.11.03 0 0 8
Hat az ugye attol fugg.
Pl mi kulonbozteti meg az odivatu rohejes klotgatyat egy sport rovidnagragtol? A fazonja es mas semmi. Valahogy szerintem itt is ez a helyzet.
Ha a baratom farmerja alol az elso ejszakan egy verciki omodi bordas harisnya nadrag bukkant volna elo, haaat nem is valoszinu, hogy nagyon ferfiasnak tartottam volna.
De en szoktam szorgalmazni, hogy telen (finnorszagban elunk rendszeres tobb hetig tarto -20 -30 fokok!) igenis vegyen fel erre kitalalt hosszuszaru pamutnadragot a nadragja ala, mert esetleg a nemesebb szervei kart szenvednenek a hidegtol es azt ugye nem akarhatom ;-)
De nem igazan jo otlet a harisnyanadrag, egyreszt harisnyanadragbna en meg nem lattam nem rohejeset, masreszt ugye zoknit mindennap cserel az ember nadragot meg nem es egy harisnyanak van labfeje es igy szoval, nem a leghigienikusabb esetleg 2x felvenni, kulonben meg egy regiment kell belole.
Szoval szvsz ne harisnyat, hanem testre simulo pamut nadragot, ami a kisse jegeralso modernebb valtozata. Sportboltokban kaphato, direkt sieleshez alsoruhanak aruljak, altalaban divatosak, nem osdiak es pamutbol van nem izzad bele az ember stb.

Előzmény: arthur5 (-)
berill Creative Commons License 2000.11.03 0 0 7
bocs, azt hiszem, nem pont a neccharisnyáról szólt a kérdés. :)

apukám is hordja télen, pl síeléshez, hegymászáshoz, mert hasonló véleményen van,mint kifa...
szóval szvsz nem ciki.
mér' akkor a "jégeralsót" is hülyék találták ki?

másik oldal: azért ha megismerkednék valakivel, és az első romantikus éjszakára harisnyanadrágban jönne...hááát, nem tudom, az lehet, hogy vicces lenne :))
de alapvetően nem bánnám. szóval nem vérciki szerintem.főleg, ha már régebb óta ismerjük egymást.
engem sem röhög ki a kedvesem, ha télen harisnyanacit húzok a nardág alá,mert mondjuk nem akarok felfázni. akkor én miért tenném?

üdv,
berill

és amúgy meg látja valaki (a kedveseden kívül), hogy harisnyanadrág van rajtad a nadrág alatt?

GoldenEye Creative Commons License 2000.11.03 0 0 6
Hát zsírkirályságnak zsírkirályság, az tuti...:) Csak kérdés, hogy móka vagy valóság...:)))))
Előzmény: banya (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!