Keresés

Részletes keresés

oja69 Creative Commons License 2018.04.24 -4 2 11936

Az előzményben megjelölt történetemmel kapcsolatban várnám mint a pozitív, mint pedig a negatív megjegyzéseket, hogy mindazok mérlegelésével valamint -szükség esetén- azoknak a következő története(i)m fogalmazásába való beépítését megtudjam tenni.

 

Előre jelezném, hogy a trágár -sértő- bejegyzéseket minden esetben jelenteni fogom, mert azok nem valóak egy kulturált fórumra sem.

Előzmény: oja69 (11934)
oja69 Creative Commons License 2018.04.22 -2 1 11935

Várjuk!

Előzmény: GeSa00 (11922)
oja69 Creative Commons License 2018.04.22 -6 8 11934

Mint író teljesen új vagyok, de mint olvasó már kevésbé. 59 éves leszek a naptári nyár első hónapjának végén. Alig néhány nappal a születésnapom után lesz 30 éve, hogy először találkoztunk a jelenlegi párommal, akivel nem egész negyedév alatt össze is jöttünk, és aki 11 évvel és napra pontosan 1 hónappal fiatalabb nálam.

 

Nekem már 9-10 éves koromban feltűnt, hogy kicsit a kelleténél jobban megnézem a fiúkat. Lehet, hogy azért mert ugyan 11 tesóm van, de közölük 7 fiú. A három legidősebb tesóm lány, aztán jön 5 fiú (akik közül 2+2 egypetéjű ikerpár - nem négyes ikrek, hisz 6 év van közöttük) és 1 lány, majd következek én a sorban, majd a két öcsém. A legidősebb és a legkisebb tesóm között közel 2,5 évtized van.

 

Ugyan már 1982 óta voltam kollégista, de az első dolog még részben sem érinti a koleszt. 1983-ban kerültem be a gimibe, ahol egy új, egyébként a 30-as évei legelején járó fiatal tanár, azaz Zsigmond (a nevét megváltoztattam) lett a tesi (és egyébként gyógytesi)tanárunk is. Emellett az iskola atlétikai, foci, kézi- és kosárcsapata mellett is tevékenykedett mint masszőr valamint az atlétikai csapat mellett másodedzőként is. 1985 őszén immáron harmadéves gimnazistaként legidősebb korcsoportban készültem a november közepi körzeti atlétikai versenyre egészen augusztus legelejétől. Aztán szeptember közepén egy kisebb izomhúzódást szenvedtem. Ekkortól pontosan három hétig Zsigával külön edzettem. Már az első két nap után a korábbiaknál is közelebb éreztem őt magamhoz. Egyre kevésbé tudtam őt kiverni a fejemből. Aztán a harmadik, vagyis a szerdai nap különóra végén, mire visszabicegtem az öltözőbe, ő már zuhanyzott. Gondoltam egy merészet, és beálltam a mellette levő zuhanyba. Eleinte a szemem sarkából figyeltem a tanár urat, aki ebből mintha semmit sem vett volna észre. A testalkata szerint nálam jóval magasabb és ezzel együtt némileg súlyosabb, de egyben sportos testalkatú férfi pénisze egyre csak merevedett, de abba hagytam Zsiga meglesését. Nem sok telhetett el utána, amikor valami furcsa melegséget éreztem a testemen, és a szívem is piszkos módon kezdett el verni. A melegséget a víz helyett a férfi ölelése valamint a csókjai okozták. A heves szívverést pedig a vágy, az izgalom, az öröm és a félelem egyszerre okozták. A vágy, ami bennem már nagyjából egy éve megvolt. Az öröm, hogy végre a vágyam teljesülhet. Az izgalom, a hely és az idő miatt. A félelem, hogy mi van, hogyha még sem akarja vagy mi lesz, hogyha esetleg valaki ránk nyit. A félelmemet elnyomta, amikor a fülembe súgta, hogy tisztában van a vágyaimmal, és ő is akarja. A lebukásra pedig nincs esély, mert mi vagyunk az utolsók. Aztán csókolgatott tovább, mire én hátra billentettem a válla felé a fejemet, ezzel teret hagyva, hogy esetleg már ne csak a nyakamat csókolgassa. Nyertem is, hisz erre nem számítva, szájon csókolt. -Istenem! Végre ez is megtörtént! gondoltam magamban. Miközben egyre hevesebben smároltunk, én eközben szembe fordultam vele, hogy könnyebb legyen a dolog. Drága jó istenem! Még a vártnál is sokkal jobban csókol ez az isteni férfi! Miért nem állhat meg itt és most az idő! Ilyen és ehhez hasonló gondolataim voltak közbe végig. Aztán a következő pillanatban már a farka a kezemben, majd a számban nem éppen pihent. Úgy éreztem, hogy "haza érkeztem"! Kimondhatatlanul jó volt a farkát szopni. A számba is élvezett. Éppen csak csordogált, így volt módom kicsit ízlelgetni milyen is ez az anyag, amit ondónak, spermának, gecinek nevezünk. Hát az övé maga volt a mámor. Nem volt sem túl forró, sem túl hideg, vagyis hőmérsékletben szerintem ideális volt annak, aki először részesül ilyenbe. Nem volt sem túl sós, sem túl sótlan viszont pikánsan csípős volt. Alig tudtam abba hagyni a szopást, mert egyre jobban kívántam nem csak a péniszét, hanem a nedűjét is.

 

Az első alkalom annyi volt!

A történet itt még nem fejeződött be.



Secret 23 Creative Commons License 2018.04.16 -3 4 11933

Mivel rengetegen írtatok és írtok még a mai napig, hogy folytassam a sztorizást ezért kéréseteknek eleget téve leírom a már régebben beígért shemale élményemet. Ugyanis igen csak előkelő helyet foglalt el mindig is a bakancslistámon, hogy kipróbáljam milyen lehet a szex egy ilyen istennővel. Ezért hát elkezdtem keresgetni és minden ismeretségemet bevetve belemerültem a dologba. Sajnos azonban a hétköznapi életben nem jártam sikerrel így a lehetőségek híján a szexpartner kereső  oldalakon kezdtem el böngészni. Egyiket jártam a másik után mire nagy nehezen belefutottam a tökéletes személybe. Hosszú fekete hajú kék szemű barna bőrű és izmos de nagyon nőies fekete démon. Nem ez a nevetséges nőnek öltözött faszi hanem az echte nőnek látszó gyönyörű istennő. Hosszú perceket időztem az adatlapján és csorgattam a nyálamat a képeire.

 

Egyből merevedésem is lett a látottaktól gyönyörű nő 21/5- ös hatalmas fasszal megáldva. A képeit nézegetve el is gondolkodtam rajta, hogy melyikünk is a nő inkább mivel nekem csak 17/5 cm igaz, hogy nekem nem is annyira fontos mivel én a full passzív szerepet részesítem előnyben. :) Fel is vettem vele a kontaktot és írtam neki egy olyan puncsolós, nyalizós levelet amitől hátha elgyengül és pár órára élvezhetném a társaságát. Kb. 1 óra múlva jött is a válasza és nagyon tetszett neki amit olvasott, úgy tűnt elérte a célját a levelem tartalma. Rájöttem, hogy ő is szereti ha behódolnak neki mint ahogy egy domináns aktív férfi is imádja ezt. Szóval ő is elég nagy érdeklődést mutatott irántam ezért bátorkodtam elküldeni pár fotót magamról.

 

Hamarosan jött is a válasz és nagyon tetszett neki amit látott. Kikérdeztem a tarifákról, hogy mennyiért lehetnék a köcsöge 1-2 órára? Erre meglepő és érdekes választ kaptam. Azt írta, hogy nem nagyon szokott ilyet csinálni de eltekintene a fizetségtől mivel nagyon tetszek neki sőt még azt is felajánlotta, hogy a legjobb barátnőjével fogadna ha érdekel a dolog. Naná, hogy érdekel gondoltam magamban. Egyszerre két ilyen vadmacskával lenni az maga lehet a mennyország. :) Viszont Pamela (nevezzük így mert megbeszéltük, hogy nem reklámozom őket mert ez egy egyszeri eset, hogy ingyen fogadnak és nem szeretnék, ha ebből rendszer lenne és mindenki bepróbálkozna náluk.

 

Ez egy korrekt kérés részükről ezért ezt tiszteletben is tartom.) ragaszkodott hozzá, hogy beszéljünk előtte telefonon és ott egyeztessük a dolgokat. Én rögtön fel is hívtam és meglepődtem mikor ketten is beleköszöntek a telefonba. Ott volt a barátnője is, őt nevezzük Améliának. ( Ő hosszú szőke hajú barna szemű szintén barnára szolizott formás testtel és 19/5- ös szintén nem kicsi fasszal.) Kicsit mélyebb de nagyon nőies búgó hangjuk volt de nagyon izgalmas volt hallani őket. Mondhatni izgalomba is jöttem tőlük elég hamar. :) Megkérdeztem, hogy mikor tudnának fogadni és egy vasárnapi időpontot beszéltünk meg amikor nem dolgoznak és így csak rám fognak koncentrálni. Ez nagyon szimpatikus húzás volt tőlük. Még azért pofátlanul megkérdeztem tőlük, hogy lehetne-e gumi nélkül dugni, de nem vártam rá pozitív választ csak mondom hátha.

 

Végül is meglepő de felemás válaszokat kaptam. Pamela azt mondta, hogy ha mutatok neki HIV negatív és egyéb teszteket akkor esetleg lehet róla szó. Akkor ő is megmutatja az övét és meglátjuk. Amélia viszont azt mondta, hogy ő csak gumiban hajlandó. Hát ezt el kellett fogadnom végül is az egészség a legfontosabb. Szóval az egyik szemem sírt a másik viszont nevetett. :) Vasárnap du. 5-re beszéltük meg az időpontot aztán elköszöntünk egymástól én meg hálálkodtam nekik, hogy létre jöhet ez a dolog. Nagyon nehezen teltek el a napok, de végre vasárnap lett. Rendbe szedtem magam alapos fürdés és beöntés meg kell adni a módját mint mindig. :) Egész héten nem is ujjaztam magam már rendesen ki voltam éhezve. El is indultam hozzájuk már negyed órával hamarabb odaértem.

 

Felcsengettem hozzájuk és a kaputelefonba Pamela szólalt meg a szexi hangjával mondta, hogy hova menjek és már szaladtam is fel hozzájuk. Mire az ajtóhoz értem már rendesen kalapált a szívem és izzadt a tenyerem. Bekopogtam és szinte azonnal ajtót nyitottak nekem. Mindketten ott álltak előttem. Hát mit is mondjak... Leesett az állam. Még annál is szebbek voltak mint amit a képeken láttam. Pamela egy fekete-lila szettben volt ami harisnyakötőből, combfixből melltartóból, tangából és magassarkúból állt. Amélia ugyan ilyenben csak piros fekete kombóban na meg persze nagyon izgató parfüm felhőben. Eléggé dögösre vették a figurát azt meg kell hagyni. :) Beinvitáltak a nappaliba és hát meg kell hagyni elég fullos pecója van Pamelának mondhatni full extrás.

 

Leültünk a kanapéra beszélgetni és megkezdődött a kikérdezésem elkezdtek faggatni mindenről mennyire vagyok tapasztalt miket szeretek stb. Közben Pamela hozott nekem egy kis alkoholt, hogy oldódjak mert látta, hogy kicsit be vagyok feszülve. Pedig én csak már le akartam szopni őket. :) Szerencsére a szexről elég felszabadultan tudok beszélni akár megállás nélkül is ezért minden kérdésükre olyan válaszokat adtam amitől folyton egymásra pillantottak elég félreérthetetlenül, amit az is bizonyított, hogy kis tangájuk kezdett egyre szűkebb lenni. Amikor lezajlott a "kihallgatás" akkor Pamela a lényegre tért és megkérdezte mit szólnék egy közös zuhanyhoz. Én persze egyből rábólintottam a dologra. Felpattantunk és gyorsan közre fogtak és szépen lassan elkezdtek vetkőztetni.

 

Teljesen megtaperolták minden porcikámat főleg a popsimat markolászták előszeretettel. Tetszett is a dolog rendesen de ahogy láttam nekik is. :) Mikor az utolsó ruhadarab is lekerült rólam Pamela megragadta kezemet és odatessékelt a zuhanyzóhoz. Elég erős szorítása volt és izmos teste, elmondása szerint sokat koptatja az edzőtermi gépeket. Hát ez meg is látszódott rajta, de emellett hihetetlenül nőies maradt. Bementünk a zuhanyzóba és Pamela megnyitotta a vizet jó langyosra állítva azt és már élveztük is vízcsobogást. Nem nagyon bírtak magukkal ez már látszódott rajtuk nagyon. Meg is fogták mindkét vállam és letérdeltettek a földre. Közelebb álltak és az arcomhoz nyomták az egyre jobban duzzadó apró kis bugyijukat amiben már alig fért el a két hatalmas szép barna faszuk.

 

Mindkét kezemet használva lehúztam róluk a tangájukat és a fél merev farkuk már ugrott  is elő. Pamela nem sokat vacakolt megfogta a fejem és a számba adta a hatalmas lőcsét és már szívtam is be a nagy duzzadó makkját a mohó számba. Közben tartottam a szemkontaktust vele amitől kezdett bepörögni eléggé. A másik kezem sem volt tétlen Amélia farkát vertem közben. Nagyon élveztem ahogy ágaskodhatok a faszukért. Nagyon élveztem szopni a két hatalmas faszt mindkettőjüknek puha bársonyos bőre volt és nagyon jó illata. Átváltottam Amélia faszára és az övét is beszoptam nehogy már kimaradjon a jóból. Felváltva habzsoltam mindkettőjük szerszámát és vertem két kézzel nekik ahogy azt kell.

 

Pamela komolyabbra fordította a témát és elkapta a fejem majd a torkomra nyomta a hatalmas lőcsét és nyeltem befelé igaz kissé öklendezve amit egy nagy sóhajjal nyugtázott is. Élvezte a forró számat és torkomat. Egyre mélyebbre nyomta befelé és közben néha kihúzta és gyönyörködött benne ahogy egy kisebb-nagyobb nyálinda lóg a szám és a fasza között. Belemarkolt a hajamba és a másik kezével meg a torkomat szorongatta aztán egy csipő mozdulattal lenyomta a dorongját ismét a torkomon. Látszott, hogy Pamela a főnök kettőjük közül elég domináns típus. Megbaszta a számat rendesen élvezte ahogy fuldoklok a nagy faszától.

 

Mikor már kőkeményre szoptam és felfelé ágaskodott a kőkemény farka akkor átadott Améliának is és ő is lenyomta a faszát a torkomon. Pamela példáját követve ő is megbaszta a számat miközben felpofozott és szorongatta ő is a torkomat. Nagyon felizgatott, hogy ágaskodhatok a faszukért és majd szét robbant a kis farkam. Éreztem, hogy folyik belőle az előváladék folyamatosan és nyögdécseltem is ahogy a faszuk ki be járkál a számban és ahogy keményen leszopatnak. Két kezemmel vertem a farkukat és heréjüket sem hagytam ki mind a négy zacsit beszopkodtam azok se maradjanak ki a jóból. Pamela átadta a stafétát Améliának a szopatás terén és hirtelen mögém került. Megfogta a csípőmet és felhúzott a padlóról majd a hajamat megragadva visszanyomott Amélia farkára.

 

Ő meg mögém térdelt és belenyalt a segglukamba. Jajj de tetszett amit csinál. Ahogy a nyelvével izgatta a bejáratot és ahogy az ujjával egyre mélyebben kezdett el bennem játszani én annál jobban szoptam bő nyállal Amélia faszát. Néha hátra pillantottam tele szájjal és kérleltem a tekintetemmel Pamelát, hogy büntessen meg. Mikor már jól kinyalta a popsim felállt és elővett egy intim tusfürdőt és bekente vele Améliát és engem is. Majd visszaállt elém és a faszukra csordogáló habbal együtt újra bekaptam mindkettőjük faszát egymás után. Tisztára szoptam mindkét nagy vastag barna faszt és hallgattuk egymás kéjes nyögdécselését. Mindkettőjük lőcse a plafon felé meredezett és lüktetett a beléjük áramló vértől. Úgy szoptam őket, hogy már nyáltócsa állt alattunk, de élveztük a dolgot mindannyian.

 

Pamela hirtelen ismét mögém került és egy kis tusfürdőt csorgatott a segglukamba majd a faszára is és a habos makkját szépen beleillesztette a szűk puncimba. Hangosan felnyögtem és hátrafordultam majd könyörögve Pamelára néztem miközben Amélia vadul tömte a számat a faszával. Ettől megvadult és egyre beljebb hatolt a forró szűk puncimban és előjött a domináns énje is még jobban. Egyre jobban hatolt belém és mikor kb. félig bent volt akkor kijjebb húzta és egy hevesebb csípőmozdulattal tövig nyomta belém az óriási faszát. Ettől felsikítottam és az "A" meg a "H" betű kombinációit mondogattam egyfolytában. Ettől mindkettőjük beindult. Pamela is elkezdett alázni és mindent mondott amit egy köcsög érdemel ilyen helyzetben.

 

Belemarkolt a seggembe és elkezdte döngetni a picsámat keményen. Akkorákat lökött rajtam, hogy Amélia farka egyből a torkomra szaladt minden lökésnél. Közben Amélia szorongatta a torkomat és úgy baszta a számat mint ha ő is a segglukamat ostromolná. Pamela egyik kezével előre nyúlt és két ujjal belenyúlt a számba majd cibálta hátrafelé míg a faszával egyre könnyebben és mélyebben mozgott a pinámban. Nem sokáig bírtam tán 2-3 percig és hirtelen akkorát élveztem, hogy a lábam is beleremegett és telespricceltem a csempét. Úgy fogtak meg ketten, hogy ne hogy elessek úgy beleremegtem az élvezésbe. Nagyon tetszett nekik a dolog és nagyon úgy tűnt, hogy olaj volt a tűzre. :) Pamela kicsúszott belőlem és visszaállt elém, hogy bekapjam a lucskos faszát.

 

Isteni íze volt ahogy a kéjnedvektől áztatott farkát tisztára szophattam ismét. Pamela elzárta a csapokat és mondta, hogy irány a hálószoba. Amélia ment elől utána Pamela és ő húzott maga után a kezemnél fogva. Mind hárman álló fasszal vonultunk végig a lakáson. Beértünk a hálóba és Amélia már ugrott is az ágyra. Hátára feküdt és Pamela odanyomott a farkához és már kaptam is be neki újból a finom kőkemény duzzadó farkát. Közben Pamelát vártam kutyapózban, hogy újra megbüntesse a segglukamat. Újból mögém hajolt és jó nyálasan kinyalta ismét a picsámat. Ismét jó sikamlós volt a bejárat és most már könnyebben tolta befelé a kéjlécét a forró puncimba. Egyből tövig belém verte és a hajamba meg a seggembe kapaszkodva keményen megjáratta a lukamat. Ezt hatalmas nyögésekkel és sikításokkal kísértem és hátra-hátra pillantottam könyörgő szemekkel, hogy basszon meg keményen.

 

Ilyenkor nagyon beindult beleharapott az ajkába és úgy baszott, hogy néha kiesett Amélia fasza a számból, mert az élvezettől abba-abba hagytam a szopást. Persze ő azonnal visszadugta a számba és felpofozott, hogy ne essek ki a szerepemből. Az összes négyzetmillimétert végig szoptam Amélia faszán és tiszta nyál volt a lepedő alattunk. Pamela nem lassított a tempón csak néha kihúzta és beleköpött a segglukamba vagy éppen a makkjával megpaskolta a lukamat és már dugta is vissza egészen mélyre. Egyre jobban csattogott a heréje a picsámon és szépen lassan a segglukam is kitágult már annyira, hogy a beszoruló levegőtől cuppogni kezdett. Ez nagyon tetszett nekik és Pamela ki is használta, hogy teljesen ellazultam. Kihúzta belőlem a faszát és egy nagy lökéssel újra tövig benyomta és ezt ismételgette egy ideig és élvezte ahogy a puncim ezt nagy hangokkal kíséri.

 

Majd összezárta a lábaim föllépett mögém az ágyra és nagy tempóban elkezdett pumpálni ismét. Amélia faszát már rongyosra szoptam közben és szívtam ki belőle a patakokban ömlő kéjnedveket. Az én cerkámból is ömlött egyfolytában megállás nélkül. Nem is bírtam már sokáig. Pamela úgy dolgozott a picsámban, hogy éreztem megint spriccelni fogok, de Amélia keresztül húzta a számításokat. Egyszer csak megszólalt, hogy most már ő is kiakarja próbálni a pinámat. Pamela rögtön ki is csúszott belőlem és már ugrott is Amélia helyére. A kéjnedvek és a nyála már habosra verődtek a faszán és újból tövig bekaptam neki, hogy tisztára szopjam a duzzadó óriási faszát.

 

Amélia sem tökölt sokáig teljesen megfeledkezett a gumiról is és azonnal tövig verte a lőcsét a popsimban. Felnyögtem és hátranéztem amitől ő is beindult és belekapaszkodott a csípőmbe majd jó alaposan megbaszta a lukamat. Pamela közben folyamatosan alázott és felpofozott néha meg szorongatta a torkomat na meg persze lenyelette velem a hatalmas dorongját. Ismét nem bírtam tovább tartani magamat és összerándult a segglukam meg az egész testem és hatalmasat spicceltem szinte beterítettem az egész ágyat. Amélia nagyon óvatosan kicsit várt és kihúzta finoman belőlem a kőkemény kéjlécét. Nagyon figyelmes volt tudta nagyon ,hogy ilyenkor érzékennyé válik a passzív fél alsó fertálya és óvatosan csúszott ki belőlem.

 

Nagyon profi volt aztán nem sokára rájöttem, hogy miért is érti ennyire a dolgát. Én félredőltem kicsit pihenni, kellett egy kis idő még magamhoz térek. Pamela felpattant az ágyról és Améliát mellém lökte és mindketten egyformán pucsítottunk kutyapózban. Hirtelen nem értettem mi történik, de aztán Pamela mögé került és neki is kinyalta popsiját jó alaposan majd keményen beverte Amélia segglukába is a nagy faszát. Akkor már értettem, hogy Amélia mitől ilyen profi hiszen ő is szokott pucsítani Pamelának időnként. Izgató volt látni kívülről, hogy Pamela, hogy bassza meg Améliát engem is ugyanígy ostromolt. Ettől a látványtól azonnal bekeményedett a cerkám és bevetődtem Amélia alá 69-be és bekaptam az előnedvektől tocsogó faszát.

 

Amélia is kapcsolt és két ujjával már a segglukamat ujjazta. Pamela közben kihúzogatta időközönként Amélia segglukából a faszát és lenyomta a torkomra, hogy a szám sem maradjon dugatlanul. Amélia már jelezte Pamelának, hogy el fog élvezni ezért gyorsan kihúzta belőle és pózt váltottunk. Pamela a hátára feküdt én meg beleültem az ágaskodó nagy barna faszába és lovagolni kezdtem rajta. Amélia már ugrott is föl mellém és belógatta az ő nagy farkát is a számba. Keményen ugráltam Pamela lőcsén mint ha csak egy vad bikát kellene megülnöm, úgy mozgatta az egész testét alattam. Aztán átvette az irányítást kicsit megemeltem a popsim és hatalmas tempóba csattogott tövig bennem.

 

A puncim csak úgy cuppogott tőle és folytak a kéjnedvek belőlem a lukamból és a farkamból egyaránt. Amélia makkját már ráncosra szoptam közben. Nem bírtam ezt a seggbe baszást se túl sokáig. Hirtelen rátenyereltem Pamela izmos hasára kicsúszott a számból Amélia nagy farka is és nagyot nyögve teleélveztem Pamela hatalmas melleit. Tetszett neki a dolog de aztán vissza akarta adni ezt a jól irányzott lövéssorozatot. Ismét félredőltem kicsit összeszedni magam, de addig is Pamela nem pihent és leszopatta Améliát is. Közben egymás hatalmas csöcseit is masszírozták és szopkodták egymás mellbimbóját. Mikor látták rajtam, hogy újból keményen álla farkam a látványuktól akkor Pamela a hátamra fektetett és elhúzott az ágy széléig, hogy a fejem lelógjon az ágyról.

 

Amélia a nyakamba feltolta a lábaimat és benyomta a picsámba a nagy falloszát. Ismét meg volt töltve az egyre nagyobbra táguló segglukam. Pamela meg ledugta a hatalmas faszát a torkomon és nézte ahogy eltűnik a nagy vastag szerszáma. Közben minden mozdulata során a  torkomon végigkísérte a kezével, hogy éppen hol tart a nyelőcsövemben. Améliának is tetszhetett a látvány mert megrotyogtatta a segglukamat rendesen. Járt kelt bennem a fasz mindkét dugható luk megvolt tömve rajtam mint a hálaadási pulyka. :) Néha kihúzta Pamela a torkomból és Améliát is leszopatta én ilyenkor alulról Pamela heréjét szopogattam és nyaltam neki fényesre. Aztán Pamela volt ismét aki pózt váltott és mondta Améliának, hogy üljön a fotelba.

 

Én meg ültem az ölébe szembe vele. Már csücsültem is bele a nagy faszba a másik fasz meg szemből már jött is a számba. Amélia meg nyalogatta Pamela heréit. Így ment ez egy rövid ideig mikor hirtelen Pamela mögém került és már nyomta volna a másik fasz mellé a sajátját is. De persze ez nem sikerült neki. Mondtam is nekik, hogy sorry csajok de ez a seggluk nem erre van kitalálva. Pamela "kicsit" dühös lett ettől és lerántott Amélia farkáról és neki nyomott a konyhapultnak majd beverte tövig a sikamlós faszát a picsámba. Hátul összekulcsolta a kezeimet egy kézzel azt fogta a másikkal meg a hajamat cibálta én meg sikítottam mint egy nő. Ez lehetett a bünti az előbbiért, de nagyon élveztem. Nem is értettem, hogy egy ennyire nőies valaki, hogy tud így bevadulni.

 

Amélia sem akart kimaradni a jóból és már ült is föl a konyhapultra, hogy leszopathasson újra. Így is lett. Miközben Pamela döngette a pinámat addig nyeltem befelé a másik nagy barna faszt. Aztán felrakta az egyik lábamat az asztalra és úgy tömte a puncimat tovább. Aztán cseréltek és Amélia tolta befelé a segglukamba a dorongját. Így adtak át egymásnak faszról faszra hol az egyiket szoptam hol a másik seggbe baszott éppen. Aztán Pamela úgy döntött, hogy ágaskodjunk mindketten a faszáért ezért úgy is tettünk. Hiába nem volt más választásunk neki van a legnagyobb fasza és ő a domináns hármunk közül. De nem mint ha nem élveztük volna, hogy felváltva szophatjuk a nagy barna faszát Améliával kettesben.

 

Közre fogtuk a szánkkal két oldalról és úgy járatta a forró ajkaink között a nagy lőcsét. Aztán hol az egyikünk szopta a duzzadó vörös makkját hol a másikunk. Aztán ismét Pamela váltott pozitúrát és leült a fotelba de már húzott is magával. Én háttal neki beleültem a faszába és előrehajoltam, hogy elérjem a földön fekvő Amélia faszát is a számmal. Pamela belemarkolt két kézzel a picsámba és le föl tutujgatta a farkán a popsimat közben gyönyörködött benne ahogy kitágul és újra összeszűkül mikor kihúzza belőlem. Olyan jó volt ez a póz, hogy minden egyes döféssel a "G" pontomat bombázta amitől mindig megrándult a cerkám. Nyögdécseltem sikítottam és élveztem ahogy bassza a picsámat ez az istennő. Na meg ahogy a másik megbassza a számat közben.

 

Meg is lett a hatása ennek és ismét kis idő múlva telefröcsköltem Amélia melleit is egy szép adaggal. Nem is bírtam tartani magam Pamela faszával a puncimban pihentem az ölében egy rövidet majd óvatosan leszálltam róla. Nekem már kezdett végem lenni, de ők még úgy tűnt, hogy bírják a strapát. Hiába ebből élnek nagyon profik és élvezik amit csinálnak. :) Hát még én, hogy élveztem amit velem csináltak. De azért látták rajtam, hogy fáradok, úgyhogy Pamela ismét elrendelte a következő pózt. Lelökött a földre és összeszorította a lábaimat, hogy egymáshoz érjenek. Majd hirtelen nem ő jött hanem Amélia rabolt rá a tátongó lukamra és belém döfte a lüktető barna farkát és ismét kislányt csináltak belőlem.

 

Pamela meg támadott szemből azt hittem a számba adja megint de nem ez történt hanem átsétált a fejem fölött és mikor a popsim a két lába között volt akkor ő is benyomta a faszát a picsámba azonnal ahogy éppen Amélia kihúzta belőlem.  Érdekes volt a póz és ahogy leszúrt Pamela és kicsit kijjebb húzta már pattant is ki a farka a segglukamból és a bennem lévő kéjnedveket csak úgy fröcskölte széjjel miközben még nagyokat cuppogott is a puncim. Így felváltva rotyogtatták a picsámat egyre jobban ki volt tágulva a bejárat és nagyokat "fingott" a lukam ahogy a nagy faszukkal szétbasztak. Úgy kitágítottak mint ha egy ló csorda baszta volna meg a picsámat. Próbáltam én rászorítani a nagy faszukra, hogy őket is "kivégezzem" de úgy siklottak mindketten a pinámban ahogy az a nagykönyvbe meg van írva.

 

Én csak pucsítottam nekik a fejem a földön és teljesen kiszolgáltatva vártam, mikor érnek fel a csúcsra ők is. Majd pár perc után először Amélia állt le a seggbe baszásommal aztán Pamela is. Én nagy nehezen felálltam úgy el voltam már lazulva, hogy kissé szétcsúsztam mint aki részeg. De ahogy felkeltem már Pamela fogta is meg a torkomat és nyomott le a földre. Megint körém álltak és mindketten nyomták a faszukat a szám elé. Egyből rá is markoltam mindkét nagy brére és habzsolni kezdtem őket felváltva. Szívtam, nyaltam, szoptam, vertem mindkét nagy faszt. Letorkoztam őket újból és újból na meg bő nyállal szoptam őket ahogy a mohó szám és nyelvem csak bírta.

 

Lassan átvették az irányítást és elkezdték gyorsan verni saját maguknak én meg nagyra nyitott szájjal és kinyújtott nyelvel vártam mint ahogy azt egy jó köcsögnek illik. :) Először Amélia durrant el a számban nagy adagokat pumpálva a nyelvemre és  töltötte meg csurig a számat a forró édes híg gecijével amit megforgattam a számban és játszottam vele amit Pamela már nem bírt tovább és célzott ő is a nagy faszával. Gyorsan lenyeltem Amélia finom gecijét majd ahogy leért a gyomromba már spriccelt is Pamela a nagy ágyúcsőből. Hatalmas adag forró hófehér mézédes ragadós jó sűrű sperma bugyogott ki a hatalmasra duzzadó vérvörös makkján és ömlött a számba a nagyobbnál nagyobb adag.

 

Mint ha egy kifogyhatatlan forrásból jönne. Minden ér megfeszülve a nagy faszukon és makkjuk hatalmasra duzzadva lüktetett, közben a szám megtelt teljesen Pamela finom gecijével is. Ismét megmutattam nekik ahogy megforgatom a számban és megízlelgetem majd hatalmasakat kortyolva lenyelem. Meg is mutattam nekik, hogy mindent eltüntettem egy csepp sem ment kárba. Pamela megfogta a torkomat a szemembe nézett és azt mondta kéjesen mosolyogva ügyes voltál. :) Még a számba nyomták mindketten a lankadó faszukat és kiszopatták az összes cseppet a nagy faszukból. Én ki is facsartam belőlük az egészet. :) Ők lehuppantak az ágyra elfáradtak ők is. Én meg követtem a példájukat.

 

Ott pihegtünk egy ideig aztán Pamela, mondta, hogy egy zuhanyzásra a vendége vagyok mert látja hogy rendesen leizzadtam. Így is lett elmentem letusolni és közben merengtem mélyen a friss élményen. Na meg lecsekkoltam  a segglukamat, hogy milyen állapotban van, de rendesen ki lett tágítva ahogy néztem. :) Végeztem a tusolással, felöltöztem majd megköszöntem nekik az élményt és végtelenül hálás voltam ahogy ők is. Kikísértek a folyosóra majd Amélia nyomott egy puszit az arcomra Pamela meg belemarkolt a seggembe még búcsúzásképp. :D Aztán fájó szívvel távoztam és csak az utcán vettem észre miközben a telefonomat megnéztem, hogy már fél 8 is elmúlt. Elég sokáig basztak a csajok, de hát jó társaságban könnyen repül az idő. :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.12 -5 4 11932

Nekem az első élményem akkor volt amikor 1.-be egy szobába kerültem az egyik általános iskolai barátommal. Teltek a napok és egyszer amikor már mindenki lezuhanyzott mi maradtunk utoljára. Megkért (legyen most) Bulcsú, hogy mossam meg a hátát. Utána már a hasát is kérte, hogy mossam meg. Aztán (mivel én is meztelen voltam) elkezdte a farkamat fogdosni ami kis idő mulva meg is keményedett. Nem ellenkeztem mert jó volt. Aztán visszamentünk a szobába és magunkra zártuk az ajtót. Az ágyaink egymás mellett voltak. Lefeküdtünk (csak egy boxerbe mert meleg volt) és néztük a tv-t. Egy pár perc mulva közelebb jött hozzám és elkezdte simogatni a mellkasomat. Én rögtön levettem a boxert mert tudtam mi lesz. Elkezte a farkamat simogatni, nyalogatni. Én benyúltam a takarója alá és elkezdtem verni a már kemény farkát. Nemsokára hason feküdt és kérte hogy dugjam meg. Meg is tettem. Utána még elkezdett szopni ami nagyon jól esett. Majd tele lőttem a száját meleg gecivel. Ezután én is leszoptam és nekem is adott a gecijéből. Ezután elaludtunk. Hajnali 4 lehetett amikor éreztem hogy megint a farkamat piszkálja, de rájöttem hogy csak a keze ért oda. Később láttam hogy tőlem elfordulva fekszik és átnyúltam és lehúztam róla a boxert. Láttam a jó nagy farkát. Megnéztem hogy alszik-e. Aludt. Megfogtam a még lankadt farkát és huzogatni kezdtem. Kis idő mulva megkeményedett. Már vertem neki javába mikor felébredt. Láttam tetszik neki ezért folytattam. Ő megfogta a farkamat a boxeren keresztül és masszírozta. Megint a számba élvezett. Utána letépte rólam a boxert és olyan jól verte hogy akkorát élveztem mint még soha.

Ez lett volna az én történetem.

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.12 -2 6 11931

Elnézést kérek mindenkitől, hogy csak most írok, de semennyi időm nem volt. Nos folytatnám. 

 Miután megtörtént, egész hétvégén csak erre gondoltam. Otthon is volt kézimunka, nem is egyszer. Eljött a vasárnap irány be a koleszba. A haverokkal mentem és hát mondtam, hogy majd én megyek lejelentek mindenkit, hogy megérkeztünk. Benyitok az irodájába, köszönök  és elkezdtem mondani a neveket, már mentem volna ki, mikor mondta, hogy álljak már meg egy percre. Csak annyit kérdezett, hogy minden oké-e. Mondtam persze, majd bólintott egyet és kimentem. A hét közepén a szilencium végén odajött hozzám és azt kérdezte, hogy mikor tudnánk folytatni. Valami olyasmit válaszoltam, hogy ha rajtam múlna bármikor, de ha minden jól megy akkor csakis pénteken. Eljött a péntek, de a hamarabbi vonattal eltudtam menni, így nem jött össze. Majd a következő héten a tanár nem volt pénteken, helyettesítették. Közben volt kis takaró hadművelet a koleszszobában szinte mindig. Eltelt vagy 1 hónap majdnem, mikor a családdal átmentünk fürdőbe az egyik hétvégén.Szép nagy medencéi voltak és minden volt, ami egy ilyen helyen lenni szokott. Már ott vagyunk egy ideje, mikor megláttam a tanárt egy szál úszógatyában. Hát egy pillanatra megállt bennem az ütő, hogy pont a szüleim előtt nehogy történjen bármi. Persze összetalálkozott a tekintetünk, de semmi nem történt, mintha nem is ismerne fel. Ő ment az ismerőseihez zacsit áztatni a forró vízbe, mi meg mentünk kajálni. Eltelt így a délután, mikor mondták a szülők, hogy ők még elmennek bevásárolni az még minimum egy óra és addigra legyek kész. Ez az idő is hamar eltelt, mentem az öltözőbe. Gyors elmentem lezuhanyozni és mikor jövök vissza  egy szál törölköző volt rajtam csak, megállított. Valami olyasmit mondott, hogy nem akart itt semmi olyat tenni, mert sok mindenkit ismer itt. Mondtam, hogy oké persze. Elkezdtem öltözni, odafigyeltem és akkor láttam, hogy veszi le a gatyát. Többen is voltunk ott, szóval csak nagyon óvatosan lehetett nézelődni és eljött végre a pillanat, láttam teljesen meztelen, szőrős test, pocak és szőrös odalent minden. Azok a zacsik, ahogy lógtak ott, hát jól nézett ki. Szinte tudta, hogy odanézek, mert ahogy elment mellettem, végig mosolygott.

 Vasárnap ismét go be a koleszba, a lejelentkezésnél csak annyit mondott, hogy látott ám engem is az öltözőben. Már alig vártam, hogy péntek legyen. El is telt hamar a hét és jött a péntek, ahol ismét történtek dolgok...

Előzmény: Törölt nick (11843)
RosiTom Creative Commons License 2018.04.10 0 0 11930

Mint, ahogy a #11929 kommentemben jeleztem, hogy a héten -szándékaim szerint- folytatom a történetemet. 

Előzmény: kkrobag (11925)
RosiTom Creative Commons License 2018.04.10 0 0 11929

Szeretném jelezni, hogy az elmúlt szűk két hétben egyéb okok miatt nem volt időm fogalmazni történetet, de a héten várhatóan folytatom azt.

Barack78 Creative Commons License 2018.04.08 0 1 11928

Én köszönöm,hogy megosztottad:)

A mai napi nedvesedès kipipàlva:DD :*

Előzmény: kverti1 (11927)
kverti1 Creative Commons License 2018.04.08 0 0 11927

Köszönöm, örülök, hogy tetszik. :)

Előzmény: Barack78 (11926)
Barack78 Creative Commons License 2018.04.08 0 3 11926

Nagyon tetszik,ahogy ìrsz:) Teljesen magàval ragadja az embert:D

 

Előzmény: kverti1 (11897)
kkrobag Creative Commons License 2018.04.05 0 0 11925

Szia!

 

Szívesen venném ha írnál...

Előzmény: RosiTom (11924)
RosiTom Creative Commons License 2018.03.31 -2 7 11924

Hagyj kezdjem az elejéről! 53 éves biszexuális férfi vagyok. 21 és 39 éves korom között házas voltam. 2 fiam született. Már ők is felnőttek. A homoszexualitás és minden egyéb szexuális kisebbséggel szemben főleg a néhai nagyszüleim és az édesapám részéről egyértelmű elutasítás volt. Az édesanyám sem (volt) teljesen elfogadó, ahogyan a nővérem sem az. Érdekes módon leginkább az öcséim elfogadóak ezzel kapcsolatban.

 

Volt meleg élményem kollégiumba, edző- és egyéb táborokban valamint más helyen is.

 

Ezekről fogok itt mesélni.

 

Mindenki számára az első szexuális élmény örök emlék marad. Legyen az fiú-lány vagy fiú-fiú aktus! Ez velem is így volt. szexben tapasztalatlan 14 éves fiú, aki osztály- és kortársaihoz hasonlóan tornaöltözőbe vagy ép sportra felkészülés során az öltözőbe, vagy annak a végén a zuhanyozóba óhatatlanul is meg-megnézik a másik nemi szervét, hogy sajátjához hasonlítsák. Ez a délután is haladt a maga útján. Már vége volt a fociedzésnek. Az öltözőbe kb. 15-20 fiú. Általában 13-16 évesek. Mint mindig, megint Robival ketten maradtunk utolsóként a zuhanyzásra. Ő egyszer csak így szólt: Tomi! Megmoshatom a hátad? A kérdése ugyan meglepett, de valahol örültem is neki. Ezáltal így szóltam: Persze! Miért is ne! Ekkor a 15 éves fiú elkezdte mosni a hátam. Aztán egyszer csak előre nyúlt és a farmkamat is megfogta. Nem tudtam mire vélni sem az ő cselekedetét, sem azt, hogy ez miért is esik nekem olyan jól.  A következő pillanatban a fiú már előttem térdelt. Először a heréimmel pingpongozott, majd harapdálta-szopogatta azokat. Ezt követően már csak arra lettem figyelmes a farkam a fiú szájában van. Te meg mit csinálsz! mordultam ráAmit te is kívánsz! válaszolta, majd újra bekapta a faszomat. Aztán a fejét fel és le mozgatva elkezdett kényeztetni. Én meg eleinte ellenálltam, de végül átadtam magam a dolognak, és igencsak k..vás nyögéseimmel támogattam. Aztán előváladékkal és egy nagyon csekély mennyiségű spermával is megkínáltam. A szopást követően felállt, majd magához ölelt. Ajkaink páratlan mozdulattal csókban egyesültek. Az első nem tartott 2 mp-nél tovább. Aztán kb. 1 percig smároltunk. Isteni érzés volt!

65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.20 -1 3 11917

Már neki kezdtem fogalmazni. Majdnem végeztem, de átolvasva rájöttem, hogy túl sok olyan dolgot írtam le, ami sokak szemében felesleges, de a háttérhez (legalábbis szerintem) hozzá tartozna. Ezért újra fogalmaztam. De, megint beleestem némi olyan hibába, ami sokakba talán hitetlenséget éreztetne, ezért újból kezdtem. Minden bizonnyal még a héten (reményeim szerint holnap vagy holnapután) beküldöm.

Előzmény: 65t.KaCsa (11910)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.18 -2 2 11916

Én azt javasolom:

Figyeld meg magadon, hogy pl. utcán, iskolába, munkahelyen inkább a fiúkat vagy a lányokat nézed meg. Melyik nemnél indul be inkább a fantáziád, és tudsz többet is elképzelni inkább. Nem konkrét személyekre, hanem tényleg csak azt, hogy a lányokat/nőket vagy a fiúkat/férfiakat nézed jobban meg. Ebből már sok mindent leszűrhetsz.

 

És remélem, hogy ezzel nem sértettelek meg!

Előzmény: Valakike996 (11913)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.18 -2 2 11915

Ha megbántottalak volna, akkor elnézésedet kérem! Csak az volt a baj, hogy olyan szinten tettél megjegyzéseket, amivel másokat sértettél meg vagy ilyeztettél el egyáltalán a történetírástól.

 

Én 53 éves vagyok. Te hány éves vagy?

Előzmény: Valakike996 (11913)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.18 -2 3 11914

Mások sértegetéséd te kezdted és nem más. Azt kapod vissza, amit te másoknak adsz. Én megpróbáltam átadni a tapasztalatomat, ahogyan mások is. Erre te pedig sértegetve reagáltál. Szóval, hogyha te még nem vagy tisztába a szexuális identitásoddal és vélhetően ezek szerint semmi szexuális élményed nincs, akkor mit is kötekszel másokkal?

 

A fogalmazásban egy dologba imádsz belekötni, az pedig az adagok (elírása). Az a helyzet, hogyha valahol igazad is volt benne. akkor sem olyan módon kellett volna előadnod (leírnod), ahogy azt megtetted. Most már végre leírtad azt, amit már valaki megkérdezed tőled. Valahol éreztem, hogy ez benne van, hogy nincs produktumod.

 

Azt kívánom, hogy mielőbb tapasztald meg milyen az orális aktus élménye, és milyen az, hogyha valaki a szádba élvez. Sokkal többnek érzed, mint ami a valóság. Amikor megfogalmazod a történeted, akkor újra éled, és újra azt érzed, amit akkor éreztél. Én ezt saját tapasztalatomból tudom.

 

Üdv: KaCsa

Előzmény: Valakike996 (11913)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.17 -2 9 11912

Kedves Kritikus Mágus!

 

Hogy ebben a hozzászólásodban is milyen igazad volt. Az első 500 komentbe legalább 3-5% olyan hozzászólás van, ami önhírdetést vagy erotikus képeket tartalmaz, amelynek meg lenne a saját topikja itt a HUSZ-ban.

 

Az a legdurvább, amikor egy magát heteronak valló fiú ír ki ide hirdetést, hogy biszex fiút keres, merthogy ki akarja próbálni milyen fiúval. Az ilyenen én már csak röhögni tudok, hisz egy hetero srác ódszkodik minden olyan szexuális aktustól, ami egy másik fiúval zajlana. Persze lehet mondani, hogy csak kíváncsi. Hiszi a piszi!

 

Előzmény: Kritikus Mágus (11111)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.17 0 2 11911

Kár, hogy elmaradt a folytatás!

Előzmény: notrun (11565)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.17 0 1 11910

Nem fogom!

Előzmény: Olika1998 (11907)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.16 -4 4 11909

Kedves Kritikus Mágus!

 

Végre egy olyan is kritizál, aki tudja milyen az, hogyha valaki történetet fogalmaz, és él át újra. Vagy legalább át tudja ennek a súlyát érezni.

 

1.) Semmi gond a kritikáért. Sőt, a fenti bevezetőmben is megírtam, hogy... (nem ismétlem meg) Igen, hisz másodéves gimnazistaként osztályt ismételtem, amikor is Viktor megjelent az életemben. Ekkor 16 éves voltam. A farok, kuki téma érintése pedig azért is jó, mert én pl. megpróbáltam a történetekben egyszer-egyszer visszafogodtan írni arról a bizonyos nemi szervről. A dolgot éppen arról az oldalról nem vettem figyelembe, amire te utalál. Még egyszer köszönöm szépen. IGAZAD VAN! A sperma adagokra visszautalva, pedig érdemes nem egy mondat felét, hanem egészét, sőt amennyiben lehetséges a megelőző és a rákövetkező mondatokkal együtt értelmezni. Ettől függetlenül viszont abban is van (némi) igazad, amit evvel kapcsolatban írtál.

 

2.) Mint fentebb is jeleztem. Ez a pont is átgondolandó, hisz sokszor a számadat mögé nem lehet nézni. Általánosítva adtam én is meg egy adagot, ami (szinte) biztosan nem egyadagba jött, csak nekem tűnt akkor egynek. És az akkori történet újraátélésének 'köszönhetően' kissé lehetséges, hogy túlzásba estem és összemostam. De, mint említettem teljes mértékben átgondolandó, amit tanácsoltál.

 

Egyéb megjegyzésed a bevezetődben és a végén.

 

Bevezető: Amikor végre eldöntöttem, hogy megírom a történetemet, mindent megpróbáltam mérlegelni, a szükséges dolgokat megfogadni. De látszik, hogy ez nem úgy sikerült, ahogy akartam, hisz mégis csak beleestem (akár többször is) abba a hibába, amibe már többen mások is beleestek. A történet közben sikerült úgy újraélnem a dolgokat, hogy az írás elején megfontolásra érdemes dolgok már nem is jutottak eszembe.

 

Vége: Enem úgy érzem, hogy joggal zavar Valakike996 felhasználó hangneme és diszkrimináló szavai, de úgy vagyok vele, hogy ha egyszer végre hajlandó lenne produkálni is, akkor ne tudja megtenni, mert a sok moderációs jelentés miatt esetleg letilták őt. Ezt nemigazán szeretném. A kritikáit viszont szerintem mindaddig tartsa meg magának, míg nincs mögöttük produktum. Engem nem ilyeztett el. Fogalmazás alatt áll a folytatás, de tegnapelőtt dolgoztam, tegnap pedig rokon látogatóba voltam, így nem volt időm és türelmem befejezni azt.

Előzmény: Kritikus Mágus (11908)
Kritikus Mágus Creative Commons License 2018.03.16 0 6 11908

Kedves 65t.KaCsa!

 

 

Úgy egy hónapja írhattam egy jótanácsot azoknak, akik itt adni kívánnak a nagyközönségnek. Láttam a pluszjeleket, többen egyetértettetek vele, kedves többiek. Ez mind szép és jó, és örülök, ha egyetértetek vele(m) azokban, amiket az ominózus posztomban építő szándékkal leírtam. De mit ér a sok (+)-jel, meg a sok egyetértés, ha nincsenek a tanácsok megfogadva, a topikhoz frissen csatlakozott újdonsült történetírók pedig nem veszik a fáradságot arra, hogy mielőtt posztolnak, egy kicsit orientálódjanak a topikban? (pl.: hogy mit hogyan, mennyire, miként)

 

Bár itt a kritika módja továbbra is minősíthetetlen "Valakike996" részéről, és ő valószínűleg nem fog ezen változtatni, hisz ahhoz túl nárcisztikus, abban továbbra is egyetértek vele, amelyeket az ominózus posztomban megfogalmaztam. Nem lett megfogadva, persze hogy a hülyéje beleköt. Valahol igaza van, de a stílusát mélységesen elítélem!

 

 

Két dolgot nálad is kiemelnék itt, és kérlek, ne sértődj meg ezen KaCsa, mert nem rossz szándékból írom!

 

1.) "Aztán elindult a csókjaival lefele, majd már csak arra lettem figyelmes, hogy úgy nyögök, mint egy hím...gyó, ugyanis a fiú már a kukimon elégített édesdeden ki."

Ahhoz képest, hogy milyen jókat mesélsz, ez így röhejesnek hangzik és valóban hiteltelen! Kukija egy gyereknek van a leserdüléséig, addig neki kicsi és fejletlen, abból sperma nem nagyon jön, max. pisi. Ha számításaim megfelelőek, te ekkor 15-16 éves lehettél, amikor ez a történeted lejátszódott Viktorral. Ugye?
Ha rendesen ejakuláltál akkor neked mid van inkább? Farkad (mondjuk) vagy kukid?
A megfogalmazással nagyon sokat tudsz emelni vagy rontani egy poszt nívóján, ez történt most meg. Számomra kifejezetten taszító, ha egy serdülés előtti gyerekkel ily módon fajtalankodnak, és akárhogy köríted, ennek a mondatodnak márpedig pont ez a sugallata! Valóban nevetségessé válik az egész így! (Bocs!)

 

2.) Továbbra is fenntartom: Ne adjatok meg ondómennyiséget!

Azzal hogy finomítotok, ködösítetek a megfogalmazáson, ugyanúgy elkövetitek ugyanazt a hibát, mint amibe "VaBeni53" majd "PusIsAr60" is beleesett, így jogos a sérelem, csak nem abban a formában.

Zárjátok rövidre! Sok jött, kevés, vagy közepes adag? Csak néhány löket* csordult, folyt, spriccelt ki, vagy jött rendesen?*? A többi lényegtelen, és nem a szám a lényeg, hogy most mennyi is az annyi.

(*mivel tudjuk, hogy amikor elélvezünk, az ondó több löketben is feltör vagy felspriccel.)

 

Választékos a magyar nyelv, merjük bátran ezt kihasználni! :)

 

 

Ami pedig "Valakike996" hozzászólót illeti, van a HUSZ-nak is moderációs topikja.
Mivel sajnos nem várható, hogy ez a kommentelő változtatni fog a primitív, cinikus stílusán, így akit zavarnak a megnyilvánulásai, vegye a fáradságot és használja ezt a topikot, és ne legyen jószívű egy olyan emberrel, aki arra méltatlan, ellenben ne a többit büntesse azzal, hogy inkább csendben marad azért, mert volt köztük valaki, egyetlenegy birka!

 

Peace!  .V,, :)

Előzmény: 65t.KaCsa (11906)
Olika1998 Creative Commons License 2018.03.15 0 4 11907

Egy notórius panaszkodó miatt ne hagyd abba a történeted mesélését. Izgalmas!

Előzmény: 65t.KaCsa (11902)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.13 -4 4 11906

Kiemelem csak a te kedvedért azt a részt, amibe belekötöttél:

 

"Persze azért itt nem több deciről volt szó. Talán, ha az 1 dl-t alulról súrolta a mennyiséget."

Ebben a két mondatban, nem a mennyiségen, hanem a mondatok első mondat 4., míg a második mondat 1. szaván van a lényeg! Az első mondat esetében ez a nem szó, míg a második esetben pedig a talán...

 

Egyszóval, ha a mennyiségbe akarsz belekötni, akkor érdemes lenne ezt a két fent idézet mondatot értelmezned. Ha ezt nem tudod megtenni, akkor hogyan is tudsz hosszabb szöveget értelmezni. Úgy kötsz bele az 1 dl-s mennyiségbe, hogy ott van az a feltételes mód, hogy talán megközelítette azt.

Előzmény: Valakike996 (11903)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.13 -4 2 11905

Meg lehet sértődni majdan a legutóbbi kommentemen. Én úgy vagyok vele, hogy sosem volt célom más megbántása/megsértése. Ettől függetlenül szeretem, hogyha olyan illet engem kritikával, aki mutat valami produktumot is hozzá.

 

Akinek nem tetszik a topik, az vajon minek olvassa?

Előzmény: 65t.KaCsa (11904)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.13 -4 4 11904

Addig ne jegyezz meg szerintem semmit, ameddig csak követelsz (vagyis olvasol), de nem írsz történetet. Lássuk végre, hogy te hogyan fogalmazol! Miként éled újra át mindazt, amit leírsz. Majd meglátjuk, hogy mennyire tartod be a mások irányában (akár kultúrált, akár sértő módon) megírt reagálásadiat.

 

Persze, lehet lepontozni másokat, úgy hogy a kákán is csomót kereseselMutass végre valami produktumot is kedves Valakike996!!

 

Várom mindenki kritikáját. Bár tény, hogy azokét jobban elfogadom, akiknél látom a produktumot is mögötte.

Előzmény: Valakike996 (11903)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.12 -4 4 11902

Nagyon szépen köszönöm, mint a pozitív, mint a negatív jelet. Bár a negatív esetében kíváncsi lennék a jelzést küldő kritikájára. Amennyiben azt hajlandó mindenfajta sértegetés nélkül megtenni. Ettől függetlenül, mivel a pozitív jelzések voltak eddig többségben, így folytatom a történetemet.

 

 

A kollégiumi felvonás - II. rész

 

Az a bizonyos keddi napon este minden úgy indult, ahogy a megelőző mindegy 160-170 tanítási nap, vagyis amikor indult fürödni, akkor elkísértem, hogy tudjak neki segíteni. Persze valami mégis más volt. Az pedig nem más, mint a gondolataim és a fantáziám. Egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből azt, ami aznap reggel történt. De persze továbbra is tartottam magam ahhoz, hogy ezt nem lehet megtenni, még akkor sem, hogyha valahol tetszik is a srác. A fürdés után mindenki lefeküdt a maga helyére. Már vagy 1 óra is eltelhetett, amikor Viki így szólt: "KaCsa! Nagyon zavarnálak téged, hogyha odafeküdnék melléd?" Még az aznap reggeli előzmények ellenére is nagyon meglepett ez a mondat. Az pedig megijeztett, amit eközben gondoltam. Tisztában voltam viszont azzal, hogy a gondolataimat úgy sem valósíthatom meg, de mégis így válaszoltam: "Ha nagyon akarsz, akkor igen!" A fiú ezzel átfeküdt mellém, és szorosan magához ölelt. Ebben az ölelésben jelen volt a hála, a félelem és a boldogság is. De nem csak az ő, hanem bizony részben az én részemről is. Nagyon jó érzés volt, hogy ott volt ő a karjaimban. Másnap reggel szinte teljesen egyszerre ébredtünk. Miután megmosakodtunk, rendet raktunk, még volt időnk beszélgetni. Ő kezdte. A következőket mondta: "KaCsa! Tisztában kell lenned azzal, hogy ilyen sok szeretetet, törődést az elmúlt két évben a családomon kívül senkitől sem kaptam. Úgy érzem, hogy benned egy olyan lelkitársra találtam, aki nem csak megjátsza az együttérzőt, hanem ezt komolyan is gondolja. Hálával tartozom neked ezért. De azt is elkell, hogy mondjam neked, és csakis neked (még a szüleim sem tudják rólam), hogy én meleg vagyok, vagyis a fiúkat szeretem. Csak bízni tudok benne, hogy nem gyűlölsz meg ezért." Én itt már egyszerűen nem tudtam visszafogni a könnyeimet, melyek közepette így válaszoltam: "Vikike! Nagyon köszönöm a szívszorító mondatokat, ahogyan az őszinteségedet is. Eszem ágában sincs téged ezért meggyűlölni, hisz akkor magamat is gyűlölném, hisz én is homokos vagyok. A tényleg szívszorító és mérhetetlen őszinte beszélgetést azzal zártuk, hogy a fiú odahajolt hozzám és miközben nyelveink a másik szájába járták szászukat, hevesen csókolózni kedzünk. Ilyen tényleg őszinte és érzelemgazdag smárt még nem váltottam senkivel korábban. Én azt hittem, hogy itt minden véget ér. De nem így lett. Viki egyszer csak hanyatt lökött, majd lecsúszott egészen a farkamig, melyet először kezével, majdan pedig a szájával, hevesen szopott. Istenien csinálta. Ráadásul egyértelmű volt számomra, hogy nem részegségében csinálja, ahogyan azt is tudtam, hogy erre örökre emlékezni fog. És igazam is lett, hisz még ma is emlegeti azt a reggelt. Én eleinte nagyon ritkán és halkan, majd akaratom ellenére ugyan, de egyre sűrűbben és hangosabban nyögtem hozzá. Ő pedig, mint egy igazi profi. Amikor érezte, hogy közeljárok az elélvezéshez, akkor kicsit belassított. Ezzel ugyan elérte a késleltetést, de csak átmenetileg. Egy 'jó adag' anyagot kapott a szájába. Persze azért itt nem több deciről volt szó. Talán, ha az 1 dl-t alulról súrolta a mennyiséget. A kedd esti és a szerda esti intelmek ennyi volt. A folytatás sem maradt sokáig el. De erről majd legközelebb.

 

Folyt köv.

Előzmény: 65t.KaCsa (11901)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.12 -4 8 11901

A kollégiumi felvonás - I. rész

 

Kicsit visszább kell nyúlnyom, ahhoz, hogy a történet lényegére térhessek.

 

1980. szeptember: megkezdem a második évet a gimnázimba. A négy korábbi (Jónás, Deni, Barnus, Robi) szobatárs mellé az előző tanév végén elballagó helyett egy új srác, Gergő érkezik szobatársnak. Emellett a tanári kar azon részében is változás történik, akik engem tanítottak. Egy olyan új orosz tanár jön, aki nem hajlandó órán egyáltalán (de még szünetben sem nagyon) magyarul megszólalni. Hát, ahogy az osztályomba járók többsége, így én sem nagyon érdeklődtem a tantárgy iránt, így ennek következményeként 1981. júniusában kézhez kapott bizonyítványomban a tantárgy mellett elégtelen osztályzat szerepelt, és pótvizsgára kellett mennem. Amin megint csak pechem volt, hisz nem a másik orosz tanár vizsgáztatott, hanem ő. Így ott is megbuktam.

 

1981. augusztus vége-szeptember eleje: A tanévnyitón szembesülök vele, hogy a korábbi szobatársaim közül hiába tanulója még a sulinak, és tagja a kollégiumnak három tanuló (Jónás, Barnus és Gergő), még sem velük kerülök egy szobába, hanem egy (iskolai szinten is) új (nem mellesleg másodéves, vagyis évfolyamtársam), nem mellesleg mozgáskorlátozott sráccal, Viktorral kerülök egy szobába. Egy olyan szobába, ahol csak ketten leszünk. Már az első délután kiderül, hogy Viki nem egy magába forduló, önsajnálatra hajlamos srác. Ez azért nagyon jól jön. Már egy hét után megtörik a jég, és kicsit én is feloldódom, hisz ha ő mint mozgássérült, akkor én milyen jogon is vagyok pesszimista, kissé magamba forduló. Miután látta, hogy felengedek, többször beszélgetést kezdeményezett velem. Mindegy 1 hónap után mertem rákérdezni, hogy születése óta vagy esetleg valami közbenső betegség miatt áll fenn azaz állapot, amiben ő van.

Sokkoló választ kaptam. Ez volt az: Szerencsére nem születésem óta vagyok ilyen állapotban. 5 évig triatlonoztam, duatlonoztam. Azonban bő két évvel ezelőtt az egyik edzésen elestem. A kerékpár pedálja és a föld (beton) közé beszorult a bal lábam. A bokám több helyen is eltört. A külső bokacsont ráadásul darabosra. Azóta 5 alkalommal műtöttek, de mint láthatod sajnos jó esetben elegendő a mankó vagy a járókeret, rosszabb napokon ill. orvosi tanácsra fürdésnél sokkal inkább a kerekes szék. (megjegyzés: a srác 18 éves -év vesztes és évismétlő is- voltEgyébként magam azért használom sokkal többször a járókeretet, mert az nagyobb tömegben is messzebbről látható ill. arra legalább 'kényelmesebben fel tudom rakni a lábamat. Főleg, hogyha annyira fáj, hogy menni is alig tudok vele.

Nekem egyébként is megtiszteltetés volt a tanárok részéről, hogy annyira megbíztak bennem, hogy Viktort lényegében rám bízták. Miután mindent kibeszéltünk, még inkább nyitottunk egymás felé. Egyre többször kért meg, hogy masszírozzam már meg a lábát vagy éppen a derekát/hátát. Sokáig ezek semmit nem jelentettek számomra, csak a megtiszteltetést a részéről. Aztán már úgy év végéhez közeledve egy kedd reggel minden megváltozott. Ezen a napon arra ébredtem, hogy valaki a karomat, a mellkakasomat csókolgatja. Ez nem volt más, mint Viki. A fiú, aki egyébként 185-190 cm, 90-95 kg, sportos testalkattal, izmos karokkal, szexi lábakkal volt megáldva, mindannak a dolognak az ellenére... A haja hosszú (kb derékig érő) szőkésbarna volt. Az egyik szeme tengerkék, a másik szeme pedig lagunakék volt. Nagyon jól nézett ki. De én mindig is tekintettel voltam arra, hogy nem muszáj nekem minden fiúhoz közelednem, még akkor sem hogyha tetszik. Már pedig ő tetszett nekem. Arra is figyelemmel voltam, hogy nehogy bármivel is megbántsam. De a fenti nap reggel, ahogy a csókjaira ébredtem, nem tudtam magam visszafogni, az arcát felemeltem, odahajlotam hozzá, majd megpróbáltam megcsókolni. Nagyon nagy félsz volt bennem. De ő viszonzta. Ahogy ajkaink ezután hosszabb időre összefonódtak, és nyelveink a másik szájába törtek maguknak utat, úgy lett a csók egyre erősebb és vehemensebb. Aztán elindult a csókjaival lefele, majd már csak arra lettem figyelmes, hogy úgy nyögök, mint egy hím...gyó, ugyanis a fiú már a kukimon elégített édesdeden ki. Mivel még igencsak korán volt (úgy fél 6 körül), amikor az elélvezésemmel véget ért az orál, a fiú odaevitszkélt mellém, és odabújt hozzám. Ahogy átölelt, és megint elkedte az arcomat csókolgatni, mintha csak a fellemekben jártam volna.

 

Sajnos most csak ennyi időm volt, így az aznap estiekre kicsit később térek ki.

 

folyt. köv

 

Egy kérdés, ami lehet költői is (és vélhetően nem ehhez a topikhoz tartozik, de a történet miatt érdekes):
Tisztelt topiktársak. Szerintetek, így közel 40 évvel a fenti kezdődleges események után, fel van minden közoktatási intézmény (legyen általános- vagy középiskola ill. gimnázium) készülve egy olyan helyzetre, hogy mozgáskorlátozott diákot fogadjon? (főleg a kerekes székesekre gondolok)

Minden eddigi like-ot köszönök!

Előzmény: 65t.KaCsa (11900)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.12 -4 8 11900

Mindenek előtt újra meg kell, hogy köszönjem mindazoknak a támogatását, akik a + jel 'megnyomásával' tetszésüket fejezték ki a történeteimmel kapcsolatban.

 

Visszaolvasva a két korábban leírt történetemet, még mielőtt rátérnék a kollégiumi dolgokra, lenne még egy diszkós sztorim ebből az időből, amit elmesélnék nektek.

 

Nagyjából 2 héttel az előző események után újra elmentem diszkóba. Délután 5 órakor nyitott, én úgy fél 7 körül értem oda. Nyár volt (július közepe), így elég lengén voltunk öltözve. A három fiút látásból már ismertem. Kettő közülük az iskolatársam volt. A három srác nem volt más, mint Ádi (21) és unokatestvérei, vagyis Gabi (18) és az ő öccse, Ferike (16).

 

Gabi: 170-175 cm, 70-75 kg, barna szem, hosszú barna haj, finoman kidolgozott felsőtest, izmosan szexi lábak (versenyszerűen atletizált, amatőr sportlövész is volt)

Ferike: 160-165 cm, 55-60 kg, kék szem, vállig érő szőke haj, izmos felsőtest és karok, szép lábak (úszott, duatlonozott és aquatlonozott)

 

Na szóval, az este folyamán iszogattunk, beszélgettünk, poénkodtunk. Én megpróbáltam mindhárom fiúval flörtölni. Ádinál nem értem egyáltalán célt. Gabi egyszer belement, egyszer nem. Ferike viszont mindig viszonozta a flörtjeimet.

 

Már úgy éjfél után járhattunk időben, amikor Ferike egyszer kiment a mosdóba, ahova alig 0,5-1 perc után követtem. Vizelés közben megfogtuk egymásét. Jó érzés volt megint egy másik fiú faszát a kezembe fogni. A fantáziám is rögtön beindult, hogy még mit is lehetne azzal csinálni. Aztán kézmosásnál ő volt gyorsabb. Még nem is végeztem, amikor azt éreztem, hogy átölel és csókolgatni kezd. Erre megfordultam, ajkaink egymásba fonódtak, nyelveink a másik szájába indultak a maguk útjára. Eközben a kezeim sem nyughattak. Elkezdtem a farmerját kikapcsolni, majd azt lehúzni. Utána először még a bokszeren keresztül a heréit/faszát masszírozni. Amikor már éreztem, hogy egyre nagyobb a kezemben a dudor, akkor az alsóját is lehúztam, majd letérdeltem elé és először a heréit vettem kezelésbe a számmal, majd pedig a faszát egyre jobban bekapva, egyre mélyebben szoptam. Örültem, hogy egy újabb fasz van a számba. A fiú egyre hevesebben nyögött, ami még nagyobb pozitívum volt. A szopásomnan megint 'ízletes' vége lett.

 

Alig 1-1,5 órával azután fordult a kocka. Gabi jött be utánam a mosdóba. Először úgy csinált, mint aki számon akar kérni, hogy miért flörtölgetek vele és az öccsével. De már ez alatt láttam a szemébe, hogy kényszert érez másra is. Így provokatíve megcsókoltam. Ő viszonozta. Aztán már csak arra lettem figyelmes, hogy előttem térdepel és éppen a szájával elégíti ki a pöcsömet. Nagyon jól csinálta, amit meg is háláltam neki.

 

Érdekes éjszaka volt ez így.

 

Most már tényleg jön az első koleszes történetem!

Előzmény: 65t.KaCsa (11898)
65t.KaCsa Creative Commons License 2018.03.11 -3 0 11899

Mielőtt folytatnám a történetem!

 

"Sziasztok kedves topiktársak! Engem mindekni csak KaCsa -nak hív. A keresztneveim kezdőbetűinek kapcsolatából jött ez a becenév. 53 éves leszek nyáron. Nagyon kicsi -már 3. osztályos- koromtól voltam egészen 23 éves koromig kollégista. 2 bátyám és 4 öcsém született. A bátyáim már mindketten 60 felett vannak. Az öcséim közül a legidősebb idén ünnepli az 50., míg a harmadik öcsém pedig a 40. életévét, vagyis van némi korkülönbség a családban. Apám 16, anyám 17 volt, amikor a legidősebbik, és 44 ill. 45 évesek, amikor a legfiatalabb tesóm született. Apámnak sokszor 3-4 munkahelye is volt. Anyu sem ült itthon 3 évig egyikünkkel sem, sőt legalább 1, de inkább 2 munkahelye volt neki is. Amint tudtunk, mi is jártunk dolgozni. Én is már 14 éves koromtól jártam."

 

Sajnos a bevezetőm részben igaz csak. A legidősebb bátyám 64 éves lenne idén, de már 10 éve nincs közöttünk sajnos. Anyám volt 16 éves, amikor ő (már mint a néhai bátyám) született. Az édesapám pedig 19 éves volt. A legidősebb és a legfiatalabb tesóm között 28 év (volt/lenne) a korkülönbség. Édesapám súlyos betegség után idén 21. éve, hogy nincs közöttünk, míg édesanyám októberben múlt 5 éve, hogy elhunyt.

 

A következő hozzászólásomban már a történetemet folytatom.

Előzmény: 65t.KaCsa (11896)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!