Keresés

Részletes keresés

Wazull Creative Commons License 2000.09.21 0 0 295
Azt, hogy Hoogenband mitol ilyen jo, az kiderul par even belul. Vannak "ustokosok" akik az olimpia elott nem produkalnak semmit, az olimpian nyernek 3-4 aranyat, aztan elfelejtik oket (kivalo pelda Michelle Smith). Az eleve gyanus, ha valaki 30 eves koraig semmit nem produkal, akkor hirtelen elkezd kaszalni. Kedvenc uszom Popov ezert is kivetel, mert o "allocsillag". Nyolc evig nem lehet valaki doppinggal a vilag legjobbja. Sajnalom, hogy a szazat nem nyerte meg. Remelem, majd otvenen...
Kataca Creative Commons License 2000.09.21 0 0 294
Tessek, itt egy ujabb adalek annak bizonyitasara, Hoogenband mennyire vekonyka. Nagyon kirí a tobbiek kozul.

nah, Popov mosolyog az 50 m gyors selejtezoje utan (megelozte Hoogenbandot). Tud o meg uszni :)

Előzmény: Kataca (289)
ugrifules Creative Commons License 2000.09.21 0 0 293
Alshammarrol lattam mar mutermi fenykepeket, hat, nem igazan jon be.
Azert a szinte hihetetlen, hogy van Almsick olimpiai arany nelkul fejezi be a palyafutasat. Nem hinnem, hogy valamelyik valto be tudna cipelni magaval az elso helyre ebben az allapotban.

Kicsit nem gyanus az, hogy Penny Heyns nemreg halomba dontotte a vilagcsucsokat 200-on, most meg 20 helyet er el a selejtezoben? Meg hogy a kinaiakat 94 utan kisoportek az uszovilagbol es megint itt ijesztgetnek minket?

Előzmény: Kataca (292)
Kataca Creative Commons License 2000.09.21 0 0 292
ezentul majd Theresa Alshammert fogod nezni! :)

egyebkent Franzitol, ez eleg emberi megnyilvanulas volt. Meglepodtem. Germanoktol ez eleg szokatlan cselekedet.

Előzmény: ugrifules (290)
Kataca Creative Commons License 2000.09.21 0 0 291
Kedves momentumok:
- Agi celbaerkezes utan
- orul az olimpiai csucsnak
- olaszok a dobogon

- Hoogenband orvendezik

Szomoru pillanat:
- gyoztes es legyozoje

Tipikus amerikai mozdulatok:
- Tom Dolan nagyon brutalis
- a nagy osszeolelkezes

Előzmény: Kataca (289)
ugrifules Creative Commons License 2000.09.21 0 0 290
Van Almsickot en is sajnalom, bar lehet, hogy inkabb magamat, hogy tobbet nemigen fogom latni uszoversenyen...Nem mindenkinek adatik meg, hogy ugy vonuljon vissza, mint Darnyi, vagy Egerszegi. Hogy ne menjunk messzire, Rozsa pl. biztosan befejezi es kar, hogy emlekezni fogunk, hogy ilyen lett a vege :(.
Előzmény: Kataca (289)
Kataca Creative Commons License 2000.09.21 0 0 289
Nem vagyok jartas doppingugyekben, de ez a Hoogenband annyira vekony a tobbiekhez kepest ... Nem hiszem hogy doppingolt volna. Vagy ha igen, akkor ez egy vadiuj_doppingszer, mely lathatatlan izomkotegeket general :)

Nekem o a kedvencem. Nagyon laza volt az a mozdulat, amit akkor mutatott a kezevel, miutan megnyerte a 100 m gyorsot :)
Ennek ellenere Popovnak szurkoltam, legyen meg neki is a 3 olimpia-3arany.

Inge de Brujn ellenszenves.
Franzit sajnalom, elsirta magat. De varhato volt, ez lesz a sorsa.

Nekunk miert nincsenek jo gyorsuszoink???

Előzmény: Fresh Prince (286)
ugrifules Creative Commons License 2000.09.21 0 0 288
Ennyi erovel Klim vagy Thorpe is megbukhatna...
Ez a van den Hoogenband legalabb jol felbosszantotta a hazafias laztol kicsit onteltte valt ausztralokat :))
Előzmény: Fresh Prince (286)
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.09.21 0 0 287
ezt majd akkor, ha megbukott, légyszives ok? Kiváncsi vagyok, hogy Darnyi világcsúcsainál is arra vártál -e, hogy mikor bukik meg, én nem...
Előzmény: Fresh Prince (286)
Fresh Prince Creative Commons License 2000.09.20 0 0 286
van den Hoogenband?

Kíváncsi vagyok, mikor fog megbukni vmilyen dopping teszten...
Egyedül szegény Popov-ot sajnálom, aki még így is majdnem nyert.

Előzmény: Ernesto Serra (277)
Celtic woman Creative Commons License 2000.09.20 0 0 285
Valóban szuper volt a mai nap!
Bekka és imadar köszönöm a segítséget, néha a legkézenfekvőbb nem jut az ember eszébe...
waff Creative Commons License 2000.09.20 0 0 284
Hajra MAGYAROK!

vegre megerte ejszakaznom, de ezek a buta angolok csak az evezest meg neha az uszast mutatjak a BBC-n :(. Az sem tetszett, hogy a 200 mell idofutamaban amikor Agi uj olimpiai csucsot uszott, azon fanyalogtak, hogy szegeny Penny Haynes (remelem jol irtam a nevet)milyen lehet a lelkiallapota. Kit erdekel????? :)
segitsetek lecci, hogy milyen url-rol tudnam elerni a petofit, mert a radio honlapjan levore allandoan azt irja ki, hogy nem erheto el.
Csak igy tovabb, bravo lanyok-fiuk!!!!

MathiasR Creative Commons License 2000.09.20 0 0 283
Üdvözlet !
A magyar lányok-asszonyok mentik meg a haza dicsoségét ! Szép volt Bátorfi/Tóth !
A négy közé kerülés már érem ? Vagy játszani kell a bronzért is ? Nem vagyok pesszimiska, csak érdeklodök ! A kényaiakat is meg lehet/kell verni, mindet ! (o:
Hali
MathiasR
Előzmény: L. W. (281)
sukka Creative Commons License 2000.09.20 0 0 282
Hajrá magyarok!!!!
A mai nap szenzációs volt!!! 2 úszódöntős, lövészetben 5. helyezés és továbbjutások a selejtezőből, Szilvi 5. lett megnyerve a helyzési futamot, újabb helyezett női súlyemelésben (5.) Bátorfiék elődöntősök... huh de jó kis lista.
Hajrá lányok, hajrá fiúk!!!!
L. W. Creative Commons License 2000.09.20 0 0 281

Bátorfi Csilla jól hallható kajánsággal a hangjában üzent a rádión keresztül Mocsai Lajosnak. Szabadon idézve:
Így kell bánni a koreaiakkal, egyszerűen le kell őket gázolni.
(Igazavan, csak hát ugyebár a dolgok egyszerűsége mindjárt előtérbe kerül utólag. :-))) )

(L.)

sukka Creative Commons License 2000.09.20 0 0 280
szenzációs játékkal 3:0-ra lenyomták a koreaiakat!!!!!!!!!
Szép volt lányok!!!!!!!
L. W. Creative Commons License 2000.09.20 0 0 279
Elődöntőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!!!
3 : 0 -ra elgázolták a két koreait.

(L.)

(Épp beszél Csilla a Petőfin.)

Előzmény: jobbhorog (278)
jobbhorog Creative Commons License 2000.09.20 0 0 278
Hogy állnak most Bátorfiék? se TV se rádió a közelben!
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.09.20 0 0 277
"van den Hoogenbandnak is van már két aranya + 2 világcsúcsa"

megelolegeztem neki a 2. at egy kicsit, de bejött

Előzmény: Ernesto Serra (273)
Bekka Creative Commons License 2000.09.20 0 0 276
Annyira lassú a rsz., hogy elfelejtettem mit akarok. Na mindegy.
HAJRÁ MAGYAROK!!!!

Celtic woman
Eszembe jutott: az index sport rovatának olimpia történelmében az összes olimpia éremtáblázata meg van, ha ez érdekel, de van néhány egyéb adat is, persze.

imadar Creative Commons License 2000.09.20 0 0 275
Ezzel érdemes próbálkozni:

http://dir.yahoo.com/Recreation/Sports/Events/International_Games/Olympic_Games/History/

Celtic woman Creative Commons License 2000.09.20 0 0 274
Sziasztok!
Hát ez tényleg őrület! Jó annak, akinek még van kivehető szabadága!!!!
Apropó! Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet megtalálni az előző Olimpiák eredményeit a neten? A keresőprogramokkal nem jutottam semmire, és a NOB honlapján sem találtam erről adatokat.
Kösz!
További jó szurkolást mindenkinek, és HAJRÁ MAGYAROK!!!
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.09.20 0 0 273
Szabolcsi Szilvia 5. lett 200 m-es repüloversenyben. Bravo, kár, hogy nincs itt Bodrogi, neki is esélye lenne egy pontszerzo helyre az országúti cronon.

Inge de Bruijn újabb világcsúcsot ért el, már a másodikat, ha jól számolom, van den Hoogenbandnak is van már két aranya + 2 világcsúcsa, Leontien Zijlaard is holnap nyeri a 2. aranyat, elág jók a hollandok.

ildy7 Creative Commons License 2000.09.20 0 0 272
Ráadásul új olimpiai csúcs! Annyira meggyőzően verte a többieket, mint annak idején Egér...
Reménykedhetünk a döntőben, de nagyon...
Előzmény: matuska (271)
matuska Creative Commons License 2000.09.20 0 0 271
Kovács Ági a legjobb idővel jutott az elődöntőbe.
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.19 0 0 270
Most mindenki aluszik Sydneyben.
Kiss Balázs is aluszik.
Holnap már ismét izgulhatunk a sportoloinkért.Hajrá Magyarok.
Csono Creative Commons License 2000.09.19 0 0 269
... és Bátorfi, Tóth kettős a nyolc között!
Bekka Creative Commons License 2000.09.19 0 0 268
Gratula Risztov Évinek, és energikus anyukájának! Ilyen körülmények között eddzeni és ilyen teljesítményt nyújtani csodás. Hahó Hódmezovásárhelyi önkorm.! Nem kellene tenni az uszodájuk ügyében valami felemelo dolgot?
Bekka Creative Commons License 2000.09.19 0 0 267
Minden eddigi pástra, talajra, gerendára, korlátra, pályára, stb.re léponek, vízbe ugrónak óriási gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imádom oket!!!!!!!!!!!
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.09.19 0 0 266
Ha Szabolcsi Szilviára gondolsz, akkor 2:0 ra kikapott, de még küzdhet az 5-8. helyért
Előzmény: L. W. (262)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!