Keresés

Részletes keresés

Kalandor71 Creative Commons License 2023.07.31 0 0 26509

Ez hol van??

 

Előzmény: Törölt nick (26496)
peter7104 Creative Commons License 2023.07.31 0 0 26508

szia köszönöm

Előzmény: csorbinorbi (26462)
Superfan74 Creative Commons License 2023.07.30 -2 1 26506

Ezt Yanez műveli. Ki más. Más nevébe ír

Előzmény: Hemü (26505)


Hemü Creative Commons License 2023.07.30 0 1 26505

És megint csak aki kérdezi.

Előzmény: Transalp 71. (26502)
Hemü Creative Commons License 2023.07.30 0 2 26504

Szerintem aki kérdezi. (pont)Párocska nem egyenlő Párocska(pont)

Előzmény: Törölt nick (26503)
Törölt nick Creative Commons License 2023.07.30 0 0 26503

Úristen. ezt a képet kirakta ide? Én tegnap itt sem jártam. Kié ez a fotó?

Előzmény: Törölt nick (26496)
Superfan74 Creative Commons License 2023.07.30 -2 0 26501

Gyerekek mindenki jól nézze meg a nickjét!! Valami nagygáz van.

Superfan74 Creative Commons License 2023.07.30 -2 0 26500

Nekem is ellopták a nikkem! Mi történt? Az én nevemben írt valaki! 

Előzmény: Transalp71 (26499)
Transalp71 Creative Commons License 2023.07.30 0 0 26499

Ezt ki írta? Valaki az én nevemben akar írogatni, de a két nick név nem egyforma ha jobban megnézitek.

Előzmény: Transalp 71. (26498)
Balázs # Creative Commons License 2023.07.30 0 0 26497

Egy hete még 115 kg volt. Ha minden héten lefogy 5kg-ot  két hónap múlva bombázó lesz.

Előzmény: Törölt nick (26495)
Törölt nick Creative Commons License 2023.07.30 0 6 26496

Sziasztok már it vagyunk a páromal a csepeli nudin.

Törölt nick Creative Commons License 2023.07.30 -1 0 26495

Én küldeném az asszonyt, 78 éves és 110 kiló, de sajnos felhős az ég, néha esik és hideg van.

Viszont dugni szeret, jövőheten is jó lesz?

Előzmény: Passsibp (26494)
Passsibp Creative Commons License 2023.07.30 -5 1 26494

Ölelés mindenkinek!

Ha egy hölgynek lenne kedve valamikor, (ma du 16 körül is kinézek)  egy ismerkedős furdesre napozásra az újpestin, irjon bátran.

44 éves hetero ferfi vagyok, normal.testalkatu, rovidre nyirt haju,  banánfaszú félbolond...lányok nők társaságát keresem, leginkabb spontan kellemes idotoltesre vagyom nem dugásra. Az erotika a feeleng es a meztelenség izgat olykor szeretek teljesen nyitott lenni tabumentesen...nem beszélek mellé, békés vagyok, és ilyenkor maximalisan oszinte, legalábbis nagyon igyekszem ...

Kortol, alkattol, borszintol fuggetlenul, kellemes nőkkel ismerkednék. 

Ha piros gatyás kopasz normal alkatu palit látsz a parton és hetero nő vagy, gyere csak oda😃

 

 

Ma két hete, vasárnap életem első nudista élménye újpesten megtörtént....láttam ott egy átlagos alkatu kis cicis kerekebb popsis kék tangás szoló hölgyet, aki nagyon izgatott.

Én voltam az a piros gatyás kopasz napszemuveges, szanalmasan kuzdottem át magam a buzi koveken, ugy ultem mindig mint egy nyugdijjas rozmar, mindennel szenvedtem, bénáztam, 🤣 

Csekély eséllyel, de hátha szereted a nyomikat, alapon jelzem szivesen elbénaznék kozelebb is hozzád  ha ismerkednél, mindennek ellenében😃😎

 

 

 

ilovejoci Creative Commons License 2023.07.30 0 5 26493

Sziasztok :)

Végülis Pestre mentem ma (ill. már tegnap, mert éjfél elmúlt), nem pedig Gárdonyba, s nem bántam meg ;-)

Az ok pedig az volt, hogy ezt az úti célt választottam, mivel rám írt Skype-on egy srác tegnap, hogy a Városmajor közelében összejöhetnénk :)

Úgyhogy reggel irány a Déli pu., majd tali.

Azután kibringáztam a Margitszigetre és ott töltöttem a délelőttöt: tekertem, napoztam, nézelődtem.

Kora délután aztán irány az újpesti nudi (Margitsziget-Árpád híd-Váci út-Tímár utca útvonalon).

Na, ott egy kissé elakadtam, mert nem találtam, hol lehet lemenni a nudis részhez (valami hajléktalan tanyánál lyukadtam ki :D)

Úgyhogy telefonos segítséghez folyamodtam innen az Indexről (hálás köszi az útbaigazítást fiú2090 ;-) )

Miután célhoz értem, először végigsétáltam a Dunapart mentén: pontosabban egy földes-füves úton toltam a bringát közvetlenül egy fás rész mellett, ami valamelyest eltakarta a Dunaparton nudizókat (de voltak kint textilesek, piknikezők, kutyasétáltatók, sőt lejjebb a vasúti összekötő híd felé még horgászok is - olyan jó pörkölt illat terjengett a levegőben, teljesen megjött az étvágyam :) Néhány kidőlt fa nehezítette a közlekedésem míg végigértem bringával a szakaszon (később szóba elegyedtem egy állatvédő csajszival, ő mesélte, hogy sok errefelé a hód és ők rágják a fák tövét). Amúgy a napozós partszakasz végén (a vasúti híd felé menve) egy nagyobb erdős rész van, kint is van a 'Természetvédelmi terület' tábla, néhány kis csíkos vaddisznó ki is merészkedett az erdő széléig :)

Aztán egy idősebb házaspárral dumáltam (aranyos fekete kutyájuk volt :) ), mondták, hogy ha megéheztem, megszomjaztam, akkor a vasúti híd lábánál van egy kerti kisvendéglő, érdemes meglátogatni.

Szóval, bringára fel, irány a kajálda, ahol végülis csak 3 doboz alkoholmentes citromos sörrel jutalmaztam meg magam, majd vissza a Dunapartra.

A parton középtájon kinéztem magamnak egy helyet, ott leparkoltam. Sajna, leginkább köves, kavicsos föveny van közvetlenül a víz mellett szinte végig :( Van egy-egy részen homokos és földes terület, de úgy láttam, azokat foglalják el először a napozók, piknikezők.

Ahol letelepedtem nagyon sekély volt a víz (kb. 5-6 métert mentem befelé, de még ott is csak a vádlimig ért), s meglepetésemre nagyon tiszta is (ahogy lépkedtem befelé, simán láttam a kavicsos alját).

Közvetlenül mellettem egy szimpatikus középkorú úr nudizott. Beszélgettünk, mondta hogy újpesti; s kiderült, ő is szokott néha Gárdonyban nudizni, mint én. Dumáltunk 1-2 órát - közben a vízirendőrök fel-alá cirkáltak, de olyan messze voltak (a túlparthoz közel), hogy ha nem mondja a srác, hogy ők azok, akkor arra gondoltam volna, hogy valami hobbi motorcsónakosok. Szóval, ránk (nudizókra) se bagóztak :) Néhány turistahajó és uszály is elhaladt (az egyik román felségjelűt szerintem rólam nevezték el - mint a fotón olvasható :D :D), de ők is távolabb (a Duna közepén vagy a Római-parthoz közel). Max. a kisebb hullámverésre figyeltem fel, amit csináltak, mintsem a hangjukra ;-) Aztán a srác szedelőzködött és elköszönt. Előtte megkértem, hogy kapjon már le (mármint csináljon egy fényképet a telómmal rólam :D - háttérben a Római part és a budai hegyek).

Alighogy ő elment, egy férfi és egy nő ült le a közelemben. Nyáriasan felöltözve voltak (a srácon nem volt póló), s úgy is maradtak. Nem nagyon figyeltem vagy hallottam, miről beszélgettek; de olyan vigasztalós tali lehetett, mert a férfi többször átölelte a nő vállát, derekát a hölgy meg mintha szomorú lett volna valamiért :( , leginkább a férfi beszélt.

Napoztam még egy ideig, aztán felszedelőzködtem és otthagytam a helyet, indultam vissza a Délibe.

Ahogy toltam a bringát a füves-földes úton a Tímár utca felé (jobbról egy nagy-nagy füves rész, balról erdő), jött szembe egy fiatal srác (Újpest szurkoló lehetett, mert fehér pólót viselt, elől-hátul keresztben lila csíkkal) Amikor közel ért, megstírőlt (felül nem volt rajtam ruha), miután elhaladtunk egymás mellett, szinte egyszerre néztünk vissza a másikra ;-) De már ahhoz nem volt merszem, kedvem, hogy megszólítsam (szerintem, gondolta hogy a focimeccs előtt még körülnéz a nudin ;-) )

Összességében kellemesen éreztem magam :) Nyugis hely, szerintem; pihenni, lazulni vágyó, barátságos, kulturált emberekkel beszélgettem :) S úgy vettem észre, hogy békésen megfér egymás mellett a piknikezni, a nudizni, a horgászni, vagy éppen kutyát sétáltatni szerető társaság :) A terület lehetne gondozottabb, kiépített (a Dunapartra vezető út és végig a partmenti rész), dehát ne legyünk telhetetlenek :) Gondolom, van jobb helye is a pénznek, amit erre fordítana Újpest vezetése. Pedig épp azon gondolkoztam mellette elmenve, hogy azt az iszonyú nagy füves területet (amelyen keresztül lejutunk a Dunapartra) vétek nem kihasználni :( !! Aztán eszembe jutott, hogy egy Természetvédelmi terület (erdő) mellett nemigen csinálnak semmit, főleg nem infrastruktúrát.

Biztosan ellátogatok még idén nyáron Újpestre is, amikor feljövök bringázni, futni, lazulni a Margitszigetre :)

Tomi

Törölt nick Creative Commons License 2023.07.29 0 2 26492

Megérkeztünk:) hol vagy?

Előzmény: fiú2090 (26489)
Törölt nick Creative Commons License 2023.07.29 0 0 26491

szia én szivesen csatlakozok hozátok holnap

Előzmény: Párocska. (26490)
Párocska. Creative Commons License 2023.07.29 0 0 26490

Bocsánat nem jol irtuk.Rózsa utca!!! nem Roza.Meg mi nem voltunk ott de azt irtak az jó hely.

fiú2090 Creative Commons License 2023.07.29 -1 0 26489

Hello.. Melyik részén a pártnak van akciózás? Én most kint vagyok egy eléggé szeparált részén... Egyedül.. 

Előzmény: Párocska. (26483)
fiú2090 Creative Commons License 2023.07.29 -1 0 26488

Én nem tudom vannak e még történések a Rózsa utcánál de csak ruhás emberek vannak horgászok... Melyik részén mennek az akciók? 

fiú2090 Creative Commons License 2023.07.29 0 0 26487

Csepel Szent Imre tértől busszal Tejút utcáig onnan gyalog a Rózsa utcában van az ember... 

Előzmény: Szeximádó1 (26484)
fiú2090 Creative Commons License 2023.07.29 0 1 26486

Én most megyek a Csepeli Rózsa utcához...32 éves pasi 

Viber +36205445502

ilovejoci Creative Commons License 2023.07.29 -1 0 26485

Sziasztok :)

Kint bringázok a Margitszigeten, kora délután letekerek az újpesti nudira. Remélem, megtalálom az itt leírtak alapján ;-)

Tomi (baseball sapkás, bringás srác)

Szeximádó1 Creative Commons License 2023.07.29 -1 0 26484

Sziasztok! Mere van a Roza utca ? Szívesen lemennék megnézni titteket. Ha esetleg gondoljátok gyerte le jövőhéten valamelyik nap a  ujpesti nudira velem.

Előzmény: Párocska. (26483)
Párocska. Creative Commons License 2023.07.29 0 0 26483

Hello B.pest Róza utca végén dunai nudin Vasárnap lesz valaki paromal megyűnk.Szeretnék ha kukolna valaki.

Előzmény: Ize22 (26479)
Superfan74 Creative Commons License 2023.07.28 -2 1 26482
Előzmény: Terrryann (26480)
Terrryann Creative Commons License 2023.07.27 0 2 26480

A középső Yanez.

Előzmény: Terrryann (26477)
Ize22 Creative Commons License 2023.07.27 0 1 26479

Sziasztok! M9 Duna hídhoz jön valaki holnap délután? :) 

dallos80 Creative Commons License 2023.07.27 0 0 26478

Szia!

Változó mikor mennyien vagyunk!

Múlt vasárnap nem voltunk sokan de jó volt a hangulat,elötte egy héttel rengetegen voltunk akkor még nagyobb volt a pörgés!

Előzmény: Zenstein (26473)
Terrryann Creative Commons License 2023.07.27 0 2 26477

Yanez egy 188 cm magas, sovány,szemüveges, a vállán tetoválás van,hosszú a haja és mindig baseball sapka alá gyűri a haját az ilyen nudista helyeken.

Előzmény: Ibikeis (26474)
InSolo Creative Commons License 2023.07.27 0 2 26476

A héten kedden kint voltam Nyéken, de elmosott az eső... :-( Nem sokáig esett, de már nem volt kedvem visszacuccolni, így inkább körbe sétáltam a tavat, megnéztem az 5Km-es partszakaszt, régen jártam már ott. Mint korábban már írtam, magas  a vízállás, így  elég elszomorító a látvány azon a részen. A heves hullámzás sok helyen alámosta a partot, a napozásra használható helyek gyakorlatilag víz alatt vannak, csak a meleg szakaszon maradt egy-két rész, ami még használható maradt, úgy hogy aki jönni akar, az inkább a 4Km-es partra menjen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!